img

Grand Hotel w Krakowie zorganizuje event firmowy nawet dla 400 osób

Trzy sale konferencyjne w Grand Hotelu w Krakowie

Jeśli zależy Ci na organizacji wydarzenia, które na długo zapadnie w pamięci uczestników, to hotel Grand w Krakowie to najlepszy wybór. Cały wystrój obiektu zwróci uwagę nie tylko miłośników architektury, a każde organizowane tu wydarzenie nabierze charakteru.

TEKST ALTERNATYWNY

Eleganckie i stylowe wyposażenie, znajduje się także w mieszczących się tu salach konferencyjnych. Niektóre z nich można ze sobą łączyć, dzięki czemu można to zorganizować wydarzenie nawet dla 400 osób. Jednocześnie w piękne wnętrza nienachalnie wkomponowane są nowoczesne sprzęty audiowizualne i nagłośnienie.

Sala lustrzana jest jest przeznaczona dla 160 osób, z kolei sale Bankietowa i Kameralna, idealnie sprawdzą się na mniej liczne wydarzenia do 30-40 osób, takie jak szkolenia, prezentacje. Sale można całkowicie zaciemnić, co świetnie sprawdza się w czasie projekcji. Dzięki klimatyzacji w obiekcie, komfort pracy tu jest na wysokim poziomie. To miejsce z duszą i klasą. 

Więcej informacji: Konferencje w Grand Hotel Kraków.

 

Oferta cateringowa Grand Hotelu

Podczas konferencji czy szkolenia nie należy zapominać o kwestiach związanych z cateringiem. Można oczywiście skorzystać z usług firm zewnętrznych, ale będąc często w innym mieście, można nie znać ich oferty. Kolejna kwestia jest taka, że w takich wnętrzach jak w tym obiekcie, wizja jedzenia z styropianowych pojemników nie bardzo wpisuje się w całokształt.

TEKST ALTERNATYWNY

W hotelu Grand można skorzystać z wielu opcji serwisu kawowego, który jest idealny na konferencje czy szkolenia. Warto wybrać opcję całodzienną, dzięki czemu uczestnicy w dowolnym momencie będą mogli napić się ciepłych napoi, czy wypróbować serwowane przekąski. Poza tym warto też zorganizować dla gości lunch. W tym hotelu można spróbować wyjątkowych dań, które nawiązują do jego tradycji i historii.

Można tu spróbować choćby maczanki po krakowsku czy kultowego żurku na zakwasie. Będąc poza swoim miastem warto próbować dań regionalnych, których na co dzień nie bardzo mamy gdzie zjeść. Tu bogactwo smaków z pewnością przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym smakoszom.

Więcej informacji: Catering w Grand Hotel Kraków.

 

Pomoc przy organizacji eventu firmowego - jaką agencję eventową wybrać?

Planujesz spore wydarzenie takie jak bankiet czy konferencja? Nie musisz sam podejmować się organizacji. Warto powierzyć to w ręce specjalistów, którzy zajmą się tym od a do z. Jak jednak wybrać dobrą agencję eventową?

TEKST ALTERNATYWNY

Przede wszystkim zanim się na jakąś zdecydujemy, sprawdźmy czy profil ich działalności nam odpowiada. Przecież dana firma może być bardzo dobra w swoim fachu, ale zajmować się głównie organizacją imprez sportowych, czy garden party. Poszukajmy więc takiej, które organizuje imprezy firmowe, bankiety i można zobaczyć przykładowe ich realizację. Warto też określić na czym nam zależy - menu, wystrój, może motyw przewodni?

Modne w ostatnim czasie są imprezy firmowe w klimacie noc w kasynie. To świetny i niecodzienny pomysł, który z pewnością spotka się z dobrym odbiorem. Firmy zajmujące się tym na co dzień, z pewnością zaproponują kilka opcji. Takiej firmie można także powierzyć nie tylko kwestie związane z cateringiem, ale też przygotowanie upominków dla gości. To fajny gest, który z pewnością zostanie doceniony.

Więcej informacji: Organizacja eventów firmowych.


Data publikacji: 25.11.2022

Najnowsze newsy branżowe - Kraków

Nasi partnerzy