img

Hotele konferencyjne w Krakowie z noclegiem na ponad 300 osób

Zobacz pełną bazę obiektów konferencyjnych w Krakowie - ponad 150 obiektów w Krakowie

 

1. Hotel Wyspiański

Dane teleadresowe:
ul. Westerplatte 15
31-033 Kraków
tel. 12 422 95 66
Liczba sal konferencyjnych: 5
Największa sala konferencyjna: 96 osób
Liczba miejsc noclegowych: 509 

 Hotel Wyspiański
Hotel Wyspiański

Hotel Wyspiański w Krakowie to nowoczesny, elegancki obiekt, który cieszy się sporym zainteresowaniem zarówno turystów, jak i osób przybywających do stolicy Małopolski w celach biznesowych. Doskonale zaprojektowane centrum konferencyjne hotelu spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających organizatorów konferencji, szkoleń, eventów oraz wszelkich imprez branżowych. Hotel dysponuje pięcioma przestronnymi, efektownie urządzonymi salami o zróżnicowanej powierzchni, które w razie potrzeby można ze sobą łączyć, dodatkowo zwiększając powierzchnię konferencyjną.

Wszystkie sale konferencyjne w Hotelu Wyspiański są profesjonalnie zaprojektowane, a także posiadają odpowiednie nagłośnienie, oświetlenie oraz klimatyzację. Dzięki temu można organizować w nich wydarzenia zarówno na niewielką skalę, jak i o zasięgu międzynarodowym. Sale posiadają wysokiej klasy sprzęt audiowizualny oraz multimedialny, rzutniki, ekrany i projektory, które zapewniają bezproblemowe przygotowanie konferencji czy szkolenia. Uczestnicy wydarzeń mają również możliwość korzystania z bezpłatnego, bezprzewodowego wi-fi. Hotel Wyspiański posiada świetne zaplecze gastronomiczne – hotelowa restauracja jest w stanie przygotować zarówno poczęstunek w przerwie kawowej, jak i eleganckie przyjęcia czy biznesowe lunche.

W Hotelu Wyspiański można zorganizować zarówno kilkugodzinne spotkanie czy szkolenie, jak i większe, kilkudniowe wydarzenie. Hotel posiada ponad 500 miejsc noclegowych o doskonałym standardzie, a także sporo atrakcji i udogodnień, z których mogą korzystać wszyscy hotelowi goście. Uczestnicy branżowych wydarzeń mają więc zapewniony nie tylko wysoki poziom merytoryczny, ale również świetne warunki do wypoczynku.

Hotel położony jest w doskonałej lokalizacji, posiada strzeżony parking, na którym zmieści się bez problemu kilkadziesiąt aut. Obiekt znajduje się w pobliżu zabytkowej dzielnicy Krakowa, dzięki czemu uczestnicy konferencji mogą spędzać czas wolny zwiedzając miasto i korzystając z w wielu jego atrakcji i uroków.

Sale szkoleniowo - konferencyjne w Hotelu Wyspiański

Więcej informacji na prezentacji Hotelu.

 

2. Hilton Garden Inn Krakow

Dane teleadresowe:
ul. Marii Konopnickiej 33
30-302 Kraków
tel. 12 39 99 00
Liczba sal konferencyjnych: 6
Największa sala konferencyjna: 150 osób
Liczba miejsc noclegowych: 308 

Hilton Garden Inn Krakow
Hilton Garden Inn Krakow

Hotel Hilton Garden Inn to elegancki, nowoczesny obiekt położony w samym sercu Krakowa. Obiekt posiada kompleksowe, całodobowe centrum konferencyjne, które spełnia oczekiwania najbardziej wymagających klientów biznesowych. W ofercie konferencyjnej hotelu znajdują się cztery sale o zróżnicowanej wielkości, sala zebrań VIP, a także duże, przestronne foyer, w którym również można organizować eventy.

Sale konferencyjne można dowolnie łączyć i dzielić, aby uzyskać pożądaną powierzchnię. Największa możliwa powierzchnia umożliwia zorganizowanie wydarzenia na 150 osób. Wszystkie sale oraz zaplecze biznesowe są kompleksowo wyposażone, posiadają dostęp do szybkiego internetu, dobre nagłośnienie i oświetlenie, a także sprzęt konferencyjny: rzutniki, projektory, flipcharty i duże ekrany multimedialne.

W ofercie hotelu znajduje się również ponad 300 miejsc noclegowych w eleganckich apartamentach. Można więc organizować tu nawet kilkudniowe spotkania branżowe. Uczestnicy konferencji mogą korzystać ze wszelkich hotelowych udogodnień oraz dodatkowych atrakcji.

Więcej informacji na prezentacji hotelu oraz stronie internetowej Hotelu Hilton Garden Inn Kraków.

 

3. Hotel Galaxy

Dane teleadresowe:
ul. Gęsia 22a
31-535 Kraków
tel. 12 354 59 54
Liczba sal konferencyjnych: 10
Największa sala konferencyjna: 500 osób
Liczba miejsc noclegowych: 459 

Hotel Galaxy
Hotel Galaxy style

Hotel Galaxy to nowoczesne centrum konferencyjne, które jest przygotowane do organizowania wydarzeń na największą skalę. W ofercie biznesowej hotelu znajdziemy dużą salę konferencyjną na 500 osób, cztery mniejsze sale, a także foyer, duży taras oraz restaurację, w której można organizować eleganckie bankiety biznesowe.

Wszystkie sale konferencyjne są nowocześnie zaprojektowane, posiadają kompleksowe wyposażenie, w tym dobrej klasy urządzenia multimedialne i audiowizualne. Sale są klimatyzowane, dobrze oświetlone i nagłośnione. Hotel posiada 459 miejsc noclegowych, dzięki czemu możliwe jest organizowanie w obiekcie nawet kilkudniowych wydarzeń, połączonych z noclegami dla uczestników.

W obiekcie można organizować duże konferencje i szkolenia, ale również bardziej kameralne eventy i spotkania biznesowe. Doskonała obsługa, elastyczna oferta oraz wiele dodatkowych udogodnień pozwalają na przygotowanie wydarzenia, które na pewno pozostanie w pamięci uczestników.

Więcej informacji na prezentacji Hotelu oraz na stronie firmowej Sale szkoleniowo - konferencyjne w Hotelu Galaxy

4. Park Inn by Radisson Kraków Hotel

Dane teleadresowe:
ul. Monte Cassino 2
30-337 Kraków
tel. 12 275 55 55
Liczba sal konferencyjnych: 11
Największa sala konferencyjna: 500 osób
Liczba miejsc noclegowych: 304 

Park Inn by Radisson Kraków Hotel
Park Inn by Radisson Kraków Hotel

Nowoczesny, świetnie zlokalizowany Park Inn by Radisson Kraków Hotel to propozycja dla organizatorów wydarzeń branżowych, którzy poszukują doskonałej obsługi, elastycznej oferty oraz wielu dodatkowych udogodnień. Centrum konferencyjne to aż 1000 metrów kwadratowych.

W ofercie wynajmu jest 5 sal konferencyjnych o zróżnicowanej powierzchni. Największa sala umożliwia zorganizowanie wydarzenia nawet na 500 osób. Wszystkie sale są kompleksowo wyposażone, klimatyzowane, dobrze nagłośnione i oświetlone.

Uczestnicy spotkań branżowych mają dostęp do dobrej klasy sprzętu konferencyjnego oraz szybkiego internetu bezprzewodowego na terenie całego budynku. Hotel posiada profesjonalną ofertę noclegową i gastronomiczną, można więc organizować w nim kilkudniowe konferencje, eventy oraz spotkania integracyjne dla pracowników.

Więcej informacji na prezentacji Hotelu oraz stronie firmowej Sale szkoleniowo - konferencyjne w Hotelu Park Inn by Radisson Kraków

5. Novotel Kraków Centrum

Dane teleadresowe:
ul. Kościuszki 5
30-105 Kraków
Liczba sal konferencyjnych: 8
Największa sala konferencyjna: 196 osób
Liczba miejsc noclegowych: 394

Novotel Kraków Centrum
Novotel Kraków Centrum

Hotel Novotel Centrum to nowoczesny, czterogwiazdkowy hotel położony w doskonałej lokalizacji w Krakowie niedaleko Wawelu. Hotel posiada sale konferencyjne o zróżnicowanej powierzchni, umożliwia zorganizowanie konferencji na prawie 200 osób.

Centrum konferencyjne jest doskonale zaprojektowane i urządzone z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Uczestnicy konferencji mają możliwość korzystania z nowoczesnego sprzętu oraz szybkiego internetu na terenie całego obiektu. Hotel oferuje również prawie 400 miejsc noclegowych oraz możliwość korzystania z bogatej oferty hotelowej restauracji. Jest to więc idealne miejsce na organizowanie nawet kilkudniowych wydarzeń.

Elastyczna oferta dla biznesu, wysoki poziom obsługi oraz wsparcie doświadczonych konsultantów pozwala na zorganizowanie wydarzenia, które pod każdym względem będzie dopięte na ostatni guzik.

Więcej informacji na stronie internetowej Hotelu Novotel Centrum.

 

6. Best Western Premier Kraków Hotel

Dane teleadresowe:
ul. Opolska 14a
31-323 Kraków
tel. 12 376 37 00
Największa sala konferencyjna: 600 osób
Liczba miejsc noclegowych: 300

Best Western Premier Kraków Hotel
Best Western Premier Kraków Hotel

W poszukiwaniu dobrego świetnie wyposażonego i eleganckiego obiektu konferencyjnego warto zwrócić uwagę na ofertę Best Western Premier Kraków Hotel. Obiekt znajduje się w północnej części Krakowa, jest świetnie skomunikowany zarówno z turystyczną częścią miasta, jak i jego biznesowymi dzielnicami. Świetnie więc sprawdzi się jako miejsce organizacji konferencji, szkoleń, eventów, spotkań branżowych czy biznesowych meetingów.

Hotelowe centrum konferencyjne ma w ofercie kilkanaście sal konferencyjnych o zróżnicowanej powierzchni. Dodatkowo poszczególne sale można ze sobą łączyć, co pozwala na powiększenie powierzchni i pomieszczenie jeszcze większej liczby uczestników. Wszystkie sale, które wchodzą w skład centrum konferencyjnego, są profesjonalnie zaprojektowane z myślą o dużych imprezach. Posiadają sprawną klimatyzację, doskonałej klasy oświetlenie i nagłośnienie, a także zaawansowany technologicznie sprzęt multimedialny i audiowizualny.

Uczestnicy konferencji czy szkoleń mają nieograniczony dostęp do projektorów, rzutników, ekranów i innych urządzeń, a także mogą do woli korzystać z bezpłatnego, bezprzewodowego internetu. Hotel posiada świetne zaplecze gastronomiczne. Organizatorzy konferencji mogą więc skorzystać z oferty hotelowej restauracji i zamówić poczęstunek kawowy czy przygotowanie eleganckiego lunchu czy przyjęcia.

Best Western Premier Kraków Hotel posiada 300 miejsc noclegowych w eleganckich, świetnie wyposażonych apartamentach. Można więc bez problemu zorganizować w obiekcie kilkudniową konferencję. Uczestnicy będą mieli zaplecze noclegowe, a jednocześnie możliwość korzystania ze wszystkich hotelowych atrakcji czy udogodnień. Poza świetnymi warunkami do organizowania biznesowych wydarzeń, hotel ma duży, przestronny parking strzeżony, jest świetnie skomunikowany z miastem, daje więc możliwość korzystania ze wszystkich krakowskich atrakcji.

Więcej informacji na prezentacji hotelu.

 

7. Holiday Inn Kraków

Dane teleadresowe:
ul. Wielopole 4
31-072 Kraków
Największa sala konferencyjna: 370
Liczba miejsc noclegowych: 472

Holiday Inn Krakow City Centre
Holiday Inn Krakow City Centre

Jedyny w swoim rodzaju luksusowy krakowski hotel Holiday Inn, stworzył wyjątkową strefę konferencyjną dla poszukujących prestiżowego miejsca organizacji wydarzeń firmowych, prezentacji produktów, kongresów naukowych, seminariów i spotkań biznesowych na najwyższym szczeblu. Nowoczesne wnętrza i najnowsze urządzenia teleinformatyczne zastosowano w rozbudowanym centrum oferującym 16 różnorodnych pomieszczeń konferencyjno-szkoleniowych i prestiżowych gabinetów, z których największe może gościć nawet 400 uczestników.

Hotel posiada 236 pokoi i Apartamentów oferujących 5gwiazdkową kategorię hotelową, dostępne są pokoje jedno i dwuosobowe, pokoje rodzinne typu Studio i wykwintne Apartamenty ze znakomitym Apartamentem Prezydenckim. Na terenie obiektu działają restauracje Impresja i The City, oferujące kuchnię śródziemnomorska i nowoczesną odsłonę rodzimych smakołyków, doskonałe wypieki i aromatyczna kawa dostępne są w Reflections Lobby Bar & Café, gdzie często odbywają się nieformalne spotkania biznesowe.

Goście dbający o kondycje, mogą skorzystać z hotelowego Centrum Fitness z profesjonalną siłownią i salą ćwiczeń. Hotel zlokalizowany w sercu historycznego Krakowa, kilka minut spacerem od Zamku Królewskiego, Sukiennic i Rynku Głównego, 1 przystanek od Dworca PKP, 10km od Lotniska Kraków-Balice.

Więcej informacji na prezentacji hotelu oraz stronie internetowej Sale szkoleniowo - konferencyjne w Hotelu Holiday Inn Kraków.

 

8. Premier Kraków Hotel

Dane teleadresowe:
ul. Opolska 14
31-323 Kraków
Największa sala konferencyjna: 600
Liczba sal konferencyjnych: 14
Liczba miejsc noclegowych: 364

 Premier Kraków Hotel
sale Premier Kraków Hotel

Luksusowy hotel o najwyższym standardzie usług - Premier Kraków Hotel, to doskonale przygotowane miejsce wypoczynku i prestiżowe Centrum Konferencyjne, przystosowane do organizacji najwyższej rangi wydarzeń międzynarodowych, kongresów naukowych, konferencji i prestiżowych szkoleń firmowych. Hotel dysponuje 14 multifunkcyjnymi salami kongresowo-szkoleniowymi, które sprawdzają się zarówno podczas kameralnych spotkaniach rad kierowniczych jak i dużych kongresów dla 600 słuchaczy.

Profesjonalne nagłośnienie i najnowszy sprzęt multimedialny zapewnią idealny przebieg każdego spotkania. Premier Kraków Hotel dysponuje 169 komfortowymi pokojami o czterogwiazdkowym standardzie, z możliwością wyboru pokoi z dużym łożem podwójnym, łóżkami oddzielnymi w typie Twin, pokojami rodzinnymi Studio i wyjątkowymi Apartamentami.

Hotelowa Restauracja Impresja – to kwintesencja krakowskiego smaku potraw regionalnych i doskonała kuchnia staropolska, a na wyśmienite herbaty, aromatyczne kawy i duży wybór autorskich drinków zaprasza hotelowy Bar. Na terenie obiektu dostępny jest również basen, sauny i jacuzzi. Lokalizacja hotelu tuż przy głównym węźle komunikacyjnym (trasy DK7 i 79) około 10min od Starego Miasta.

Więcej informacji na stronie firmowej Sale szkoleniowo - konferencyjne w Hotelu Premier Kraków

 

9. Mercure Kraków Fabryczna City

Dane teleadresowe:
ul. Fabryczna 13
13-553 Kraków
Największa sala konferencyjna: 550
Liczba miejsc noclegowych: 439

 Mercure Krakow Fabryczna City
sale Mercure Krakow

Hotel Mercure Krakow Fabryczna City to obiekt przeznaczony dla osób podróżujących z rodzinami, służbowo oraz w celach turystycznych. Dostosowany jest on do różnych potrzeb przybyłych gości. Położenie hotelu między dwiema głównymi arteriami sprawia, że z łatwością dotrzemy do najważniejszych miejsc Krakowa.

Pokoje dostępne w hotelu są wygodne i przygotowane na potrzeby rodzin z dziećmi. W tym dostępne są właśnie pokoje z aneksem kuchennym i pełnym wyposażeniem. Centrum konferencyjne w Hotelu Mercure Fabryczna City w swojej ofercie posiada 10 wielofunkcyjnych sal konferencyjnych. Sale są dźwiękoszczelne, mają dostęp do Wi-Fi, klimatyzacje oraz wysokiej jakości sprzęt audio i wideo.

To doskonałe miejsce na zorganizowanie bankietu, jak również konferencji oraz spotkań firmowych i biznesowych. W hotelowej restauracji goście mają do wyboru dania kuchni regionalnej. Wieczorami są to dania kuchni międzynarodowej. Pyszne i wyśmienite dania przypadną do gustu każdemu z przybyłych gości hotelu. Dobra lokalizacja i bogate zaplecze konferencyjne. Idealne miejsce do odpoczynku i biznesowych konferencji. 

Więcej informacji na prezentacji hotelu oraz na stronie firmowej Sale szkoleniowo - konferencyjne w Hotelu Mercure Kraków Fabryczna City.


Data publikacji: 13.12.2021

Nasi partnerzy