img

Hotele konferencyjne z noclegiem dla ponad 100 osób w Krakowie

Aby zapoznać się z pełna bazą obiektów konferencyjnych w Krakowie zachęcamy do sprawdzenia strony - ponad 150 obiektów konferencyjnych w Krakowie. Jeśli chcesz zobaczyć inne obiekty spełniające poniższe kryteria w województwie małopolskim, zobacz ponad 400 obiektów konferencyjnych w województwie małopolskim.

Poniżej przedstawiamy hotele konferencyjne z noclegiem dla ponad 100 osób w Krakowie:

 

1. Hotel Conrad****

Dane teleadresowe:
ul. J. Conrada 29A, 31-357 Kraków
Kontakt: +48 12 293 00 33
Największa sala konferencyjna: 150 osób
Liczba miejsc noclegowych: 144
Więcej informacji: Konferencje w hotelu Conrad.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Conrad dysponuje bardzo dobrze zaaranżowaną częścią przeznaczoną na spotkania i konferencje. Część konferencyjna to dwie sale, które dzięki możliwości łączenia tworzą przestrzeń na eventy dla 150 osób.

Nowoczesne zaplecze sprzętowe takie jaki rzutniki, ekrany są sporym ułatwieniem. Hotel jest klimatyzowany co przekłada się na komfort pobytu. Podczas szkoleń czy wykładów doskonale sprawdzi się catering, a doskonałe dania są przygotowywane z świeżych i doskonałej jakości składników.

Jest tu także dość spora część hotelowa, bo na gości czekają 144 miejsca. W 2-osobowych pokojach i apartamentach czeka sporo udogodnień. Są nie tylko jasne i przestronne, ale także oferują wygodne miejsce do pracy. Sporym plusem jest też położenie zaledwie 10 min jazdy od lotniska. To dobry punkt wypadowy na zwiedzanie miasta, a sam hotel jest dobrze skomunikowany z najbardziej atrakcyjnymi miejscami jakie warto zobaczyć.

 

2. Grand Ascot Hotel****

Dane teleadresowe:
ul. Józefa Szujskiego 4, 31-123 Kraków
Kontakt: 12 446 76 00
Największa sala konferencyjna: 100 osób
Liczba miejsc noclegowych: 130
Więcej informacji: Hotel Grand Ascot - sale konferencyjne lub Konferencje w Grand Ascot.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Sale konferencyjne w tym hotelu to nowocześnie wyposażona przestrzeń, która nadaje się na kameralne spotkania, ale także na szkolenia czy konferencje.

Dwie mniejsze sale doskonale sprawdzą się podczas ważnych spotkań czy pracy zdalnej. Jeśli chodzi o organizację warsztatów czy bankietu do dyspozycji gości są dwie sale - dla 20 i 100 osób. Ich dopełnieniem jest nowoczesne zaplecze audiowizualne i szybki internet.

W restauracji serwowane są dania kuchni polskiej i europejskiej, a hotelowa restauracja to miejsce, gdzie warto zorganizować kolację czy przyjęcie firmowe. Doskonała baza noclegowa przyciąga podróżujących prywatnie i służbowo. Nowoczesne pokoje gwarantują wypoczynek. W hotelu znajduje się ponad 60 2-osobowych pokoi. Poza tym goście mogą skorzystać z siłowni i zregenerować się w saunie w wolnym czasie.

 

3. Hotel Lenart****

Dane teleadresowe:
Narutowicza 1, 32-020 Kraków
Kontakt: 12 328 31 00
Największa sala konferencyjna: 800 osób
Liczba miejsc noclegowych: 124
Zobacz więcej na: Centrum konferencyjne Hotelu Lenart lub Hotelu Lenart - sale konferencyjne.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Lenart to nowoczesny obiekt, który znajduje się w Wieliczce. To doskonała lokalizacja dla tych, którzy chcą być niedaleko do miasta, a jednocześnie nieco odpocząć od jego zgiełku. Jest tu doskonale wyposażona część konferencyjna, którą tworzy aż 11 sal o różnych powierzchniach.

Pozwala to na organizację mniejszych szkoleń, warsztatów, czy także bankietów i kongresów dla nawet 800 osób. Dobre zaplecze techniczne w postaci systemów audiowizualnych sprawia, że każde wydarzenie przebiega bez problemu. Warto w czasie pracy skorzystać z też opcji cateringu czy bufetu kawowego. Przeszklony ogród zimowy to doskonałe miejsce na kolację czy przyjęcie.

W tym hotele jest też spora baza noclegowa, na którą składają się 124 miejsca w pokojach o różnej konfiguracji. Tym co je wyróżnia jest spora powierzchnia jasne wnętrza sprawiają, że wypoczynek tu jest przyjemny. Po pracy warto się zrelaksować w strefie spa. Dobra lokalizacja hotelu w pobliżu autostrady A4 pozwala na szybki dojazd do Krakowa, a w samej Wieliczce warto odwiedzić Kopalnie czy inne atrakcje.

 

4. Garden Square Hotel****

Dane teleadresowe:
Sucha 1D, 30-601 Kraków
Kontakt: 12 397 77 31
Największa sala konferencyjna: 100 osób
Liczba miejsc noclegowych: 140
Więcej informacji: Konferencje w Garden Square Hotel lub Sale konferencyjne Garden Square Hotel.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Na część biznesową w tym obiekcie składają się 3 sale konferencyjne. To dobre miejsce na szkolenia czy warsztaty w grupach do 20-50 osób. Ale jeśli planujesz większą konferencję to nowoczesny system łączenia sal pozwala na wygospodarowanie tu powierzchni dla 100 osób.

Podczas takich eventów pomocne jest też nowoczesne zaplecze sprzętowe - od ekranów, rzutników, przez nagłośnienie i szybki internet. W restauracji 4Season podawane są autorskie dania szefa kuchnia, a w samej restauracji warto urządzić kolację biznesową.

W części hotelowej czeka na gości ponad 70 pokoi z licznymi udogodnieniami jak choćby zestawy do parzenia kawy i herbaty. Jasne wnętrza to dobre miejsce do wypoczynku. W Wolnym czasie można skorzystać z hotelowej siłowni czy zrelaksować się w saunie.


Data publikacji: 26.01.2023

Nasi partnerzy