img

Konferencja na 500 osób w Krakowie

Aby zapoznać się z pełna bazą obiektów konferencyjnych w Krakowie zachęcamy do sprawdzenia strony - Konferencje w Krakowie - ponad 150 obiektów konferencyjnych w Krakowie. Jeśli chcesz zobaczyć inne obiekty spełniające poniższe kryteria w województwie małopolskim, zobacz - Konferencje w woj. małopolskim - ponad 400 obiektów konferencyjnych w województwie małopolskim.

Konferencje na 500 osób w Krakowie:

 

Hotel Galaxy

Dane teleadresowe:
ul. Gęsia 22a, 31-535 Kraków
tel.(12) 354 59 54
Liczba sal konferencyjnych: 19
Największa sala konferencyjna: 500 osób
Liczba miejsc noclegowych: 495 

 Hotel Galaxy
Hotel Galaxy

Położony w samym centrum Krakowa Hotel Galaxy to miejsce o doskonałej lokalizacji, świetnym dojeździe oraz idealnie wyposażonym wnętrzu. Nowoczesne, hotelowe centrum konferencyjne umożliwia zorganizowanie zarówno niewielkiej, kameralnej imprezy, jak i konferencji na międzynarodową skalę. W ofercie centrum jest aż 19 sali konferencyjnych. Największa z nich ma aż 450 metrów kwadratowych i może bez problemu pomieścić 500 osób.

Mniejsze sale można dowolnie łączyć modułowo lub w razie potrzeby dzielić na mniejsze pomieszczenia. Oferta centrum konferencyjnego jest bardzo elastyczna i można ją bez problemu dopasować do indywidualnych potrzeb klientów. Wszystkie sale są bardzo dobrze wyposażone, przestronne, klimatyzowane, posiadają dobre oświetlenie i nagłośnienie. Do dyspozycji uczestników konferencji jest wysokiej klasy sprzęt multimedialny i audiowizualny, a także bezprzewodowy internet.

Hotel posiada profesjonalne zaplecze gastronomiczne, które zapewnia poczęstunki kawowe, lunche i obiady biznesowe. W hotelu można zorganizować zarówno kilkugodzinne spotkanie, jak i kilkudniową konferencję dla kilkudziesięciu lub kilkuset uczestników. Uczestnicy takich spotkań mogą korzystać z bogatego pakietu hotelowych atrakcji, a w przerwie między kolejnymi spotkaniami zwiedzić Kraków i najbliższe okolice.

Więcej o obiekcie: Sale szkoleniowo - konferencyjne w Hotelu Galaxy / Prezentacja Hotelu Galaxy salekonferencyjne.pl

 

Park Inn by Radisson Kraków Hotel

Dane teleadresowe:
ul. Monte Cassino 2, 30-337 Kraków
tel.12 375 55 55
Liczba sal konferencyjnych: 8
Największa sala konferencyjna: 150 osób
Liczba miejsc noclegowych: 196

 Park Inn by Radisson Kraków Hotel
Park Inn by Radisson Kraków Hotel

Wyjątkowe położenie w pobliżu krakowskiego Starego Miasta sprawia, że hotel Park Inn by Radisson chętnie wybierają zarówno klienci indywidualni, jak i biznesowi. Nowoczesne centrum konferencyjne zapewnia możliwość zorganizowania niewielkich spotkań biznesowych oraz konferencji na większą skalę. W skład hotelowego centrum konferencyjnego wchodzi 5 dużych i bardzo przestronnych sal, których łączna powierzchnia to aż 1000 metrów kwadratowych.

Wszystkie sale są klimatyzowane, przestronne, świetnie oświetlone i posiadają doskonałe nagłośnienie. Uczestnicy spotkań organizowanych w centrum konferencyjnym maja możliwość korzystania z wysokiej klasy sprzętu multimedialnego, audiowizualnego oraz z dostępu do bezprzewodowego internetu. Dzięki profesjonalnemu zapleczu gastronomicznemu w hotelu można również organizować biznesowe lunche, eleganckie przyjęcia oraz bankiety.

Nowoczesne, świetnie zaprojektowane centrum konferencyjne to gwarancja, że każde branżowe wydarzenie z pewnością będzie udane. Świetne zaplecze, sporo miejsc parkingowych i eleganckie pokoje hotelowe pozwalają zorganizować kilkudniowe wydarzenia biznesowe, których uczestnicy nie będą narzekać na brak atrakcji.

Więcej o obiekcie: Sale szkoleniowo - konferencyjne w Park Inn by Radisson Kraków Hotel / Prezentacja Hotelu Park Inn Kraków salekonferencyjne.pl

 

Best Western Premier Kraków Hotel

Dane teleadresowe:
ul. Opolska 14a, 31-323 Kraków
Liczba sal konferencyjnych: 8
Największa sala konferencyjna: 150 osób
Liczba miejsc noclegowych: 196

Best Western Premier Kraków Hotel
Best Western Premier Kraków Hotel

Best Western Premier Kraków Hotel położony jest w północnej części Krakowa, ale doskonale skomunikowany z innymi częściami miasta. Wysokiej klasy obiekt jest idealnie zaprojektowany i spełnia oczekiwania wymagających klientów biznesowych. W hotelu znajduje się mocno rozbudowane centrum konferencyjne, w którego skład wchodzi kilkanaście różnej wielkości sal i innych pomieszczeń.

W największej sali bez problemu zmieści się nawet 600 osób, co pozwala na zorganizowanie konferencji i wydarzeń branżowych na dużą, międzynarodową skalę. Obiekt posiada świetne zaplecze gastronomiczne oraz wiele atrakcji i udogodnień, z których można korzystać w przerwach między spotkaniami lub po zakończeniu konferencyjnego dnia. Można więc zorganizować w nim niewielkie spotkanie biznesowe, jak i kilkudniową konferencję.

Do dyspozycji uczestników wydarzenia są wszystkie niezbędne sprzęty i urządzenia multimedialne i audiowizualne, a także dostęp do bezprzewodowego internetu. Uczestnicy konferencji i innych spotkań branżowych mogą tez korzystać z uroków Krakowa i jego najbliższych okolic. Centrum konferencyjne w stolicy Małopolski daje bowiem nieograniczone możliwości, jeśli chodzi o zwiedzanie. Kraków to malownicze miasto z bogatą historią oraz bazą noclegową i konferencyjną.

Więcej o obiekcie: Sale szkoleniowo - konferencyjne w Hotelu Best Western Premier

 

Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie

Dane teleadresowe:
ul. Rakowicka 27, 31-510 Kraków
Liczba sal konferencyjnych: 2
Największa sala konferencyjna: 1500
Liczba miejsc noclegowych: brak

Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
 Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie

Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie posiada nie tylko świetną bazę dydaktyczną, ale również doskonałe centrum konferencyjne, przystosowane do organizowania naprawdę sporych wydarzeń. Największa uczelniana hala widowiskowa pozwala na zorganizowanie wydarzenia na 1500 osób.

Dodatkowo do dyspozycji organizatorów konferencji są dwie sale konferencyjne oraz 11 sal wykładowych, które świetnie sprawdzają się w trakcie konferencji, szkoleń, warsztatów oraz innych spotkań biznesowych. Centrum konferencyjne Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie jest doskonale wyposażone.

Wszystkie sale mają dobre nagłośnienie i oświetlenie, a także można w nich korzystać z nowoczesnych sprzętów konferencyjnych. Organizacja wydarzenia branżowego w obiektach Uniwersytetu Ekonomicznego to gwarancja przygotowania spotkania na najwyższym poziomie.

Więcej o obiekcie: Uniwersytet Ekonomiczny Centrum Konferencyjne - strona firmowa

 

Akademia Wychowania Fizycznego

Dane teleadresowe:
al. Jana Pawła II 78, 31-571 Kraków
Liczba sal konferencyjnych: 18
Największa sala konferencyjna: 1400 osób
Liczba miejsc noclegowych: 300

Akademia Wychowania Fizycznego
 Akademia Wychowania Fizycznego

Akademia Wychowania Fizycznego w Krakowie posiada doskonale rozwiniętą bazę dydaktyczną, która spełnia oczekiwania także organizatorów konferencji, szkoleń oraz spotkań biznesowych. Największa Hala Tenisowa pozwala na zorganizowanie wydarzenia nawet na 1400 osób.

Dodatkowo uczelnia dysponuje 18 salami wykładowymi na ponad 1300 miejsc oraz aulą na blisko 400 osób. Wszystkie sale konferencyjne są świetnie wyposażone i przystosowane do potrzeb organizatorów różnych wydarzeń branżowych. Dodatkowo można również skorzystać z możliwości zakwaterowania w Hotelu Letnim AWF, który dysponuje 300 miejscami noclegowymi.

O oprawę kulinarną imprez dbają uczelniane obiekty gastronomiczne, które są w stanie przygotować posiłki zgodnie z indywidualnym zapotrzebowaniem organizatorów eventów. W nowoczesnych, komfortowych obiektach AWF w Krakowie można zorganizować zarówno niewielkie, kameralne wydarzenia, jak i wielkie konferencje na międzynarodową skalę.

Więcej o obiekcie: Sale konferencyjne w Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie

 

Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego

Dane teleadresowe:
ul Krupnicza 33, 31-123 Kraków
Liczba sal konferencyjnych: 9
Największa sala konferencyjna: 1200 osób
Liczba miejsc noclegowych: brak

Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego

Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego

Auditorium Maximum to nowoczesny, elegancki budynek, który pełni funkcję centrum kongresowego nie tylko dla wydarzeń uczelnianych, ale również wielu zewnętrznych targów, wystaw, konferencji, szkoleń czy eventów. W ofercie centrum biznesowego jest dziewięć sal konferencyjnych, w tym 3 duże aule.

Dwie największe aule można ze sobą połączyć, dzięki czemu uzyskamy powierzchnię na organizację wydarzenia na 1200 osób. Auditorium Maximum jest doskonale zaprojektowane z dbałością o wszelkie udogodnienia niezbędne do zorganizowania wydarzenia na najwyższym poziomie.

Wszystkie sale konferencyjne są doskonale wyposażone, posiadają profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie. Organizacja wydarzenia branżowego w tym miejscu z pewnością zakończy się sukcesem.

Więcej o obiekcie: Auditorium Maximum Konferencje - strona firmowa

 

Centrum Targowe Chemobudowa Kraków

Dane teleadresowe:
ul. Stanisława Klimeckiego 14, 30-706 Kraków
Liczba sal konferencyjnych: 
Największa sala konferencyjna: 1200 osób
Liczba miejsc noclegowych: brak

Centrum Targowe Chemobudowa Kraków
Centrum Targowe Chemobudowa Kraków

Centrum Targowe Chemobudowa znajduje się w doskonałej lokalizacji w Krakowie, w odległości około 7 kilometrów od ścisłego centrum miasta. Obiekt jest pod każdym względem przystosowany do organizacji konferencji, szkoleń, eventów, targów, wystaw i innych wydarzeń branżowych. Powierzchnia konferencyjna obiektu to ponad 5000 metrów kwadratowych powierzchni, a dodatkowo jest 10 tysięcy metrów kwadratowych na terenie otwartym.

Wszystkie sale konferencyjne, aule oraz zaplecze biznesowe są świetnie zaprojektowane, wyposażone w nowoczesne oświetlenie, nagłośnienie. Do dyspozycji organizatorów wydarzeń branżowych są również zaawansowane technologicznie sprzęty audiowizualne i multimedialne.

Obiekt cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród osób organizujących konferencje, szkolenia i inne wydarzenia biznesowe. Doskonała lokalizacja, duży wybór sal konferencyjnych oraz profesjonalna obsługa to gwarancja sukcesu każdej konferencji.

 

Mercure Kraków Fabryczna City & Conference Center 

Dane teleadresowe:
ul. Fabryczna 13, 31-553 Kraków
Liczba sal konferencyjnych: 18
Największa sala konferencyjna: 550 osób
Liczba miejsc noclegowych: 439 

Mercure Kraków Fabryczna
Mercure Kraków Fabryczna

Blisko centrum miasta, stworzono w Krakowie nowoczesne i jedno z największych w mieście Centrum Kongresowo-Biznesowe. Historyczna lokalizacja i współczesne budownictwo oferują 10 wielofunkcyjnych i modułowych pomieszczeń, które mogą stworzyć nawet 18 niezależnych sal konferencyjnych nawet dla 550 słuchaczy, pracowni warsztatowych i prestiżowych salonów VIP – stworzonych do delikatnych negocjacji handlowych i kameralnych spotkań najwyższego szczebla.

Najnowsze urządzenia i sprzęt konferencyjny, pozwolą zorganizować międzynarodowej rangi kongresy, zaawansowane technicznie prezentacje i konferencje hybrydowe. Część hotelowa krakowskiego Centrum oferuje 439 luksusowych miejsc noclegowych w jedno i dwuosobowych pokojach Standard i Superior, pokojach o wyższym standardzie Privilege i wyjątkowo prestiżowych Apartamentach przygotowanych dla Gości planujących dłuższy pobyt. Galicyjska kuchnia oraz tradycyjne krakowskie przepisy są inspiracją Szefa Kuchni hotelowej restauracji, w karcie dostępne SA też zdrowe przekąski fit, dania wegańskie i bezglutenowe.

Do dyspozycji Gości na terenie kompleksu dostępny jest kryty basen, siłownia, sala fitness, łaźnie suche i parowe, grota solna i wiele innych atrakcji w centrum SPA & Wellness. Centrum Konferencyjne Mercury położone jest na terenach dawnego Polmosu – słynnej wytwórni wódek, 10minut od ścisłego centrum Krakowa, 30minut jazdo od Lotniska Kraków-Balice.

Więcej o obiekcie: Sale szkoleniowo - konferencyjne w Hotelu Mercure Kraków Fabryczna City & Conference Center / Prezentacja Hotelu Mercure Fabryczna City Kraków salekofnerencyjne.pl

 

Stara Zajezdnia Kraków by DeSilva

Dane teleadresowe:
ul. Św. Wawrzyńca 12, 31-060 Kraków
Liczba sal konferencyjnych: 2
Największa sala konferencyjna: 600 osób
Liczba miejsc noclegowych: brak

Stara Zajezdnia Kraków
Stara Zajezdnia Kraków sala

Stara Zajezdnia w Krakowie, to jedno z najpopularniejszych miejsc do organizacji spotkań handlowych, prezentacji produktów czy festiwali i kongresów. Kompleks posiada dwie w pełni funkcjonalne sale konferencyjno-szkoleniowe z pełnym wyposażeniem technicznym, najnowszymi urządzeniami multimedialnymi i sprzętem scenicznym.

Największa sala może być wykorzystana podczas kongresów przewidzianych dla 600 słuchaczy, obiekt posiada również Halę Główną, gdzie odbywały się eventy gromadzące 1200 uczestników oraz ogromny dziedziniec, który był świadkiem festiwali piwnych organizowanych dla 2000 biesiadników. Na terenie kompleksu funkcjonuje Minibrowar, gdzie Mistrz Piwowarski warzy złoty trunek według wiekowych receptur, zdobywając najwyższe wyróżnienia i nagrody.

Klimatyczna Restauracja Tramwajowa, posiada trzy zróżnicowane sale, gdzie podawane są doskonałe autorskie burgery, konfitowana kaczka, deska libańska z domowym humusem, łosoś z musztardowym puree czy włoskie makarony. W bezpośrednim sąsiedztwie obiektu można znaleźć liczne miejsca noclegowe, w tym luksusowe Studia z ogrodem -na dłuższy pobyt w Krakowie. Kompleks zlokalizowany jest w sąsiedztwie historycznego Kazimierza, 1,5km od Starego Miasta.

Więcej o obiekcie: Konferencje w Starej Zajezdni Kraków by DeSilva - strona firmowa


Data publikacji: 15.07.2022

Nasi partnerzy

PFR Logo