img

Konferencja w hotelu 3-gwiazdkowym w Krakowie – porównaj sale

1. Konferencje w Hotelu Perła w Krakowie

Adres: ul. Zakopiańska 180 B, 30-435 Kraków, tel. 12 267 31 92Więcej informacji na prezentacji Hotelu.
TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY
Hotel Perła to nowoczesny i komfortowy obiekt położony w dobrej lokalizacji i z wygodnym dojazdem. Obiekt doskonale sprawdza się jako miejsce organizacji konferencji, szkoleń, spotkań biznesowych czy branżowych eventów. W ofercie biznesowej hotelu są trzy sale konferencyjne. Jedna większa ma powierzchnię 150 metrów kwadratowych, dwie mniejsze natomiast 25 metrów kwadratowych. Sale są nowocześnie i komfortowo wyposażone, posiadają niezbędny sprzęt multimedialny i audiowizualny do przeprowadzenia prezentacji czy szkolenia. Do dyspozycji uczestników wydarzeń są projektory, rzutniki, tablice multimedialne oraz dostęp do bezprzewodowego internetu. Hotel Perła posiada spore zaplecze gastronomiczne i noclegowe. Do dyspozycji uczestników konferencji jest 100 miejsc noclegowych w komfortowych apartamentach, które przydadzą się w czasie kilkudniowych szkoleń. Hotelowa restauracja dba o kulinarną oprawę konferencji i spotkań, przygotowując lunche, obiady, serwisy kawowe, a także eleganckie bankiety.

2. Konferencje w Hotelu Wilga w Krakowie

Sale szkoleniowo - konferencyjne w Hotelu WilgaAdres: ul. Przedwiośnie 16, 30-502 KrakówWięcej informacji na 4. Konferencje w Hotelu Lavender w Krakowie Sale szkoleniowo - konferencyjne w Hotelu LavenderAdres: ul. Długa 49, 31-147 Kraków, tel. 885 030 205Więcej informacji na prezentacji hotelu.
 Konferencje w Hotelu Lavender w Krakowie
 Sale w Hotelu Lavender w Krakowie
Hotel Lavender to piękny obiekt o zabytkowej architekturze położony w samym sercu Krakowa. Świetnie sprawdzi się jako miejsce wypoczynku dla turystów, a także jako lokalizacja kameralnej konferencji czy spotkania biznesowego. Hotelowe centrum konferencyjne posiada dwie kameralne sale konferencyjno-szkoleniowe, które są wyposażone we wszystko, co jest niezbędne do przeprowadzenia spotkania na wysokim poziomie. Sale są klimatyzowane, posiadają sprawdzone oświetlenie oraz dostęp do urządzeń multimedialnych, audiowizualnych i sprzętu biurowego. Hotel dysponuje miejscami noclegowymi w wygodnych, komfortowo urządzonych apartamentach. Można więc zorganizować w nim nawet kilkudniowe spotkanie, w trakcie którego goście mogą korzystać z wielu krakowskich atrakcji. O oprawę kulinarną zadba natomiast hotelowa restauracja, która organizuje serwisy kawowe, lunche oraz eleganckie przyjęcia biznesowe. Hotel Lavender to wysoki poziom obsługi i niezwykły klimat, dzięki któremu każde biznesowe spotkanie będzie udane.

5. Best Western Hotel Galicya

Sale szkoleniowo - konferencyjne w Best Western Hotel GalicyaAdres: ul. Rzemieślnicza 4, 30-403 KrakówNajwiększa sala konferencyjna: 90Liczba miejsc noclegowych: 161Więcej informacji na prezentacji hotelu.
 sale Best Western Hotel Galicya
Best Western Hotel Galicya pokoje
Kameralny hotel biznesowy daje okazję przeprowadzenia spotkań biznesowych, rozmów rekrutacyjnych i kongresów w samym centrum Krakowa. Organizatorzy wydarzeń i eventów firmowych oraz Goście biznesowi mogą skorzystać z Sali Słonecznej, która zapewnia doskonałe warunki dla 90 zaproszonych słuchaczy przy układzie teatralnym. Na wyposażeniu sali konferencyjnej dostępny jest nowoczesny sprzęt w postaci mobilnego nagłośnienia, ekranu projekcyjnego, multimedialnego projektora, tablicy flipchart, dostępu do internetu i możliwości zaciemnienia Sali, gwarantując profesjonalny przebieg każdego spotkania. Dla uczestników konferencji i turystów indywidualnych przygotowano 63 komfortowe pokoje w kategoriach Standard, Premium oraz prestiżowe Superior, dostępne są pokoje dla jednej, dwóch lub trzech osób. Restauracja Galicya słynie z regionalnych krakowskich przysmaków i doskonałej kuchni staropolskiej z tradycyjnymi daniami, w godzinach popołudniowych warto spróbować pysznej włoskiej pizzy i soczystych burgerów. Doskonała lokalizacja hotelu pozwala zwiedzić większość najsłynniejszych krakowskich zabytków podczas pieszej wycieczki, Goście szukający aktywnej rozrywki, kilkaset metrów od obiektu znajda między innymi Akademię GoJump z systemem trampolin, siłownie zewnętrzne i obiekty sportowe z salami fitness. Hotel położony jest w dzielnicy Podgórze, kilka kroków od Rynku Głównego i kilkaset metrów od głównej drogi wylotowej Kraków-Zakopane.Sprawdź pozostałe sale na eventy firmowe w Krakowie: Kraków sale eventowe
Data publikacji: 16.08.2021

Nasi partnerzy

PFR Logo