img

Konferencje połączone z piknikiem w Krakowie

Zobacz pełną bazę obiektów konferencyjnych w Krakowie - ponad 150 obiektów w Krakowie

Konferencje połączone z piknikiem w Krakowie:

 

Centrum Konferencyjno-hotelowe Witek

Dane teleadresowe:
ul. Handlowców 14
32-085 Modlniczka, Kraków
tel. +48 12 66 23 500
Największa sala konferencyjna: 140 osób
Ilość miejsc noclegowych: 148

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Centrum Konferencyjno Hotelowe Witek to obiekt doskonale zlokalizowany niedaleko autostrady i lotniska w Krakowie. W jego wnętrzach kryje się bogate centrum konferencyjne, które wyróżnia się nie tylko doskonałym wyposażeniem technicznym, ale także sporą przestrzenią.

Największa z sal jest w stanie pomieścić do 140 osób. Sal jest łącznie 9, a część z nich jest dedykowana na mniejsze i bardziej kameralne spotkania. Na wyróżnienie z pewnością zasługuje bardzo pomocna obsługa. Pokoje są bardzo elegancko urządzone. Znajdują się w nich tv, minibar, lodówka, a także zestawy do prasowania. W ofercie są także ekskluzywne dwupoziomowe apartamenty.

Ogrom terenów zielonych to możliwość spędzenia czasu na świeżym powietrzu. Znajduje się tu Witkowa chata, która jest często wybieranym miejscem na imprezy plenerowe. Można tu urządzić przyjęcie, a także piknik. Dopełnieniem tego będzie wyborne jedzenie z hotelowej restauracji.

Zobacz stronę firmową: Sale konferencyjne centrum Konferencyjno-hotelowego Witek

 

Domus Mater

Dane teleadresowe:
ul. Saska 2C
30-715 Kraków
tel. 12 290 63 01
Największa sala konferencyjna: 100 osób
Ilość miejsc noclegowych: 77

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Domus Mater to obiekt hotelowy położony w spokojnej i zacisznej dzielnicy Krakowa. Dwie sale konferencyjne pozwalają na organizację szkoleń, warsztatów czy prelekcji. Pracownicy bardzo chętnie pomagają przy kwestiach organizacyjnych.

Warto wybrać opcję z bufetem kawowym i lunchem, a tutejsza kuchnia jest warta pochwały. Sale posiadają niezbędne wyposażenie takie jak ekrany i rzutniki. Na terenie całego obiektu jest dostęp do szybkiego internetu. Pokoje hotelowe do dobre miejsce do pracy w wypoczynku. Po części oficjalnej można w nich wypocząć i się zregenerować. Ten hotel dysponuje także przestronnym ogrodem.

Warto wypić w nim w spokoju filiżankę kawy, albo zaprosić swoich gości na piknik w nieco luźniejszej atmosferze. To doskonała okazja na lepsze poznanie się i nawiązanie nowych kontaktów. Sama lokalizacja to także dobry punkt wypadowy na poznanie mniej znanych okolic Krakowa. 

Zobacz więcej: Sale konferencyjne Domus Mater / Konferencje w Domus Mater Hotel

 

Dworek Magnat

Dane teleadresowe:
ul. Kasztanowa 35
32-085 Modlniczka, Kraków
tel. 508 760 152
Największa sala konferencyjna: 180 osób
Ilość miejsc noclegowych: 57

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Dworek Magnat to świetne miejsce położone zaraz na granicami Krakowa, jednak jest tu bardzo dogodny dojazd z samego centrum, ale także z lotniska. To nowoczesny obiekt, którego wystrój jest połączeniem elegancji i dworskich klimatów.

Z pewnością ten dworek wyróżnia się wśród licznych hoteli. Do doskonałe miejsce na nocleg kiedy przyjeżdżamy w interesach. Nie ma tu co prawda zaplecza konferencyjnego, jednak w okolicy lotniska jest wiele takich obiektów. A tu można w spokoju wypocząć i cieszyć się już nieco bardziej swojskim klimatem. Hotelowa restauracja podaje bardzo smaczne dania, a w cenie noclegu jest także pyszne śniadanie.

To fajne miejsce na zorganizowanie lunchu czy pikniku na świeżym powietrzu. Czasem ciężko nam znaleźć czas na takie małe przyjemności, które pomagają się zrelaksować. Na miejscu jest dostępny spory parking dla gości.

Zobacz stronę firmową: Konferencje w Dworku Magnat


Data publikacji: 01.06.2022

Nasi partnerzy