img

Konferencje w hotelach w okolicach lotniska w Krakowie

Aby zapoznać się z pełna bazą obiektów konferencyjnych w okolicach lotniska w Krakowie zachęcamy do sprawdzenia strony - hotele konferencyjne w okolicy lotniska Balice w Krakowie - ponad 30 obiektów konferencyjnych w okolicach lotniska Balice w Krakowie. Jeśli chcesz zobaczyć inne obiekty spełniające poniższe kryteria w województwie małopolskim, zobacz - hotele konferencyjne w woj. małopolskim - ponad 400 obiektów konferencyjnych w województwie małopolskim.

Konferencje w hotelach w okolicach lotniska w Krakowie:

 

Dworek Magnat

Dane teleadresowe:
Ul. Kasztanowa 35, 32-085 Modlniczka
Największa sala konferencyjna:
Liczba miejsc noclegowych: 30 pokoi

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Dworek Magnat to obiekt znajdujący się zaledwie 5 km od lotniska Kraków-Balice. Dzięki temu stanowi doskonałe miejsce noclegowe dla osób, które przybywają do miasta samolotem. Łatwy dojazd do lotniska sprawia, że obiekt rewelacyjnie wpasuje się w oczekiwania wszystkich gości i pozwoli na bardzo miłe spędzenie swojego czasu i relaks. 

Dworek Magnat posiada przygotowaną na potrzeby biznesu salę konferencyjną. Przestrzeń urządzona w klasycznym stylu posiada niezbędny do prowadzenia konferencji sprzęt i oferuje najlepsze warunki do organizacji różnego rodzaju wydarzeń. Każdy z gości hotelowych będzie w stanie zorganizować spotkanie na wysokim poziomie i będzie zachwycony możliwościami oferowanymi przez sam obiekt. 

Hotel oferuje również 30 komfortowych pokoi z prywatną łazienką. W obiekcie znajdują się pokoje jedno-, dwu-, trzy- oraz czteroosobowe. Dostępne są również przestronne apartamenty dla najbardziej wymagających osób. Każdy z klientów hotelu dzięki temu będzie w stanie znaleźć coś dla siebie i będzie zadowolony z wybrania jego interesującej oferty.

Zobacz stronę firmową: Dworek Magnat - Konferencje i szkolenia

 


Hotel Witek

Dane teleadresowe:
Ul. Handlowców 14, 32-085 Modlniczka
Największa sala konferencyjna: 140 osób
Liczba miejsc noclegowych: 140 

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Witek to obiekt zlokalizowany w pobliżu lotniska Kraków-Balice. Obiekt gwarantuje łatwy dojazd i świetnie sprawdzi się dla osób przybywających do Krakowa samolotem.
W obiekcie do dyspozycji klientów biznesowych oddano aż 8 sal konferencyjnych. Olbrzymie zaplecze konferencyjne rozlokowane na wszystkich poziomach hotelu sprawia, że nawet najbardziej wymagający klienci będą w stanie coś dla siebie wybrać.

Hotel Witek oferuje nowoczesne sale konferencyjne, które oferują pełne wyposażenie w nowoczesny sprzęt audiowizualny i gwarantują znakomite warunki do organizacji różnego rodzaju szkoleń i konferencji, które na długi czas pozostaną w pamięci. Tym samym zainteresowanie się ofertą obiektu może dawać znakomite efekty i prowadzić do bardzo wielu poważnych korzyści. Największa sala pozwala pomieścić aż 140 osób. Nie brakuje również bardziej kameralnych przestrzeni dla spotkań w gronie kilkunastu osób. Każda sala daje oczywiście dostęp do rzutnika, ekranu i innych udogodnień, które pozwalają na łatwiejsze prowadzenie konferencji.

Hotel Witek to również dostępność 140 miejsc noclegowych. W hotelu znajdują się pokoje jedno- oraz dwuosobowe. Dostępny jest również apartament VIP, studia dwupoziomowe, pokój rodzinny czy pokoje dla niepełnosprawnych. W pokojach na gości czeka pełne wyposażenie, które zagwarantuje bardzo komfortowy wypoczynek i wszystko, co niezbędne do tego, aby wyciszyć się w obiekcie i bardzo miło spędzić w nim swój czas.

Zobacz stronę firmową: Hotel Witek - Konferencje

 


Hilton Garden Inn Krakow Airport

Dane teleadresowe:
Ul. Kapitana Mieczysława Medweckiego 3, 32-083 Balice
Największa sala konferencyjna: 376 osób
Liczba miejsc noclegowych: 310 

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hilton Garden Inn Krakow Airport to prestiżowy obiekt znajdujący się bezpośrednio w pobliżu Portu Lotniczego Kraków-Balice. Takie położenie sprawia, że jest to idealne miejsce noclegowe dla osób podróżujących służbowo oraz turystów, którzy szukają najwyższej jakości obiektu noclegowego dla siebie, który znakomicie wpasuje się w oczekiwania i potrzeby.

Całe zaplecze konferencyjne hotelu to aż 10 przestronnych sal, które są przeznaczone dla różnych grup osób. Razem zajmują one aż 700 mkw i pozwalają na organizację różnego rodzaju wydarzeń. W maksymalnym układzie możliwe jest zorganizowanie konferencji lub szkolenia nawet dla 376 osób. Sale posiadają wyposażenie w nowoczesny sprzęt audiowizualny. Gwarantują najlepsze warunki do organizacji różnego rodzaju wydarzeń i stanowią świetny wybór dla klientów biznesowych. Hilton Garden Inn Krakow Airport to znakomity wybór dla klientów biznesowych.

Hotel Hilton Garden Inn Krakow Airport oferuje dla gości 178 pokoi, które pozwalają na wygodny nocleg. Każdy z pokoi urządzony jest zgodnie z najwyższymi standardami wyznaczonymi przez markę. Na gości czeka tym samym wiele udogodnień, które mogą uprzyjemnić pobyt w hotelu i pozwolą na pełne zrelaksowanie się w nim.

Zobacz stronę firmową: Hilton Garden Inn Krakow Airport - Konferencje

 

Hotel Hampton by Hilton Airport 

Dane teleadresowe:
Ul. Madweckiego 22
32-083 Kraków
Największa sala konferencyjna: 300 osób
Liczba miejsc noclegowych: 346

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Hampton by Hilton Airport położony jest w pobliżu lotniska w Krakowie. Jest to idealne miejsc na organizacje wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych. Zarówno tych mniejszych jak i większych. Hotel posiada szeroką bazę konferencyjno szkoleniową. Na terenie hotelu znajdują się przestronne i komfortowe sale konferencyjne.

Sale konferencyjne wyposażone są w profesjonalny sprzęt audiowizualny i nagłośnienie. W skład wyposażenia wchodzą: ekrany, monitory, projektory flipchart oraz dostęp do Internetu. Sale są w stanie pomieścić do 300 uczestników spotkania. Każde spotkanie organizowane jest według indywidualnych potrzeb klienta. O wszystko dba fachowa obsługa. Na terenie hotelu znajduje się parking dla gości.

Hotel dysponuje przytulnymi pokojami i apartamentami. Pokoje i apartamenty są w różnym standardzie w zależności od upodobać klientów. Wyposażone są w one we wszelkie udogodnienia i umeblowane. Posiadają łazienkę z prysznicem i wanną, wygodne łóżka, stolik, ręczniki oraz dostęp do Internetu. Stanowią one doskonałe zaplecze do odpoczynku i relaksu po ciężkim dniu pracy.

Zobacz stronę firmową: Hotel Hampton by Hilton Airport - strona firmowa

 

Hotel Forest 

Dane teleadresowe:
Ul. Jodłowa 13
300-252 Kraków 
Największa sala konferencyjna: 180 osób
Liczba miejsc noclegowych: 188

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Forest położny jest w przepięknej, malowniczej okolicy. W sercu Lasu Wolskiego, na skraju Bielańsko-Tynieckiego Parku Krajobrazowego, kilkaset metrów od brzegu Wisły. Hotel stanowi doskonałe miejsce do organizacje wszelki spotkań biznesowych. Mniejszych i większych konferencji.

Do dyspozycji gości jest osiem przestronnych i komfortowych sal konferencyjnych. Jest tu tez aula na 180 z dużym ekranem. Sale posiadają nowoczesne wyposażenie audiowizualne i nagłośnienie. Znajdują się tu: projektory, flipchart, ekran, scena, podest i nagłośnienie sufitowe oraz dostęp do Internetu. Każde spotkanie organizowane jest według indywidualnych potrzeb klienta. O wszystko dba fachowa obsługa.

Znajduje się tu duży parking mogący pomieścić 130 aut. Dodatkowym atutem hotelu są przytulne i komfortowe pokoje. Pokoje są w różnym standardzie. Można, zatem wybrać odpowiedni dla siebie. Pokoje posiadają wszelkie udogodnienia oraz umeblowanie. Wszystkie posiadają łazienki z prysznicem i dostęp do Internetu. Stanowią idealne miejsce do odpoczynku po ciężkim dniu pracy.

Zobacz stroonę firmową: Hotel Forest - strona firmowa

 

Hotel Fero Express 

Dane teleadresowe:
ul. Bolesława Śmiałego 60
30-398 Kraków
Największa sala konferencyjna: 400 osób
Liczba miejsc noclegowych: 198

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Fero Express znajduje się w Krakowie, tuz przy zjeździe z obwodnicy( węzeł Tyniecki A4). Hotel posiada doskonałą bazę konferencyjno szkoleniową. Można tu zorganizować mniejsze i większe spotkania biznesowe. Do dyspozycji gości jest dziewięć przestronnych i komfortowych sal konferencyjnych.

Sale są w stanie pomieścić do 400 osób. Wszystkie wyposażone są w profesjonalny sprzęt audiowizualny i nagłośnienie. W skład wyposażenia wchodzą: ekran, flipchart, projektor, nagłośnienie, mikrofon, TV oraz Internet. Sale posiadają klimatyzacje, dzięki, której są jeszcze bardziej komfortowe podczas upalnych dni. Jest tu również dostęp do światła dziennego i możliwość całkowitego zaciemnienia pomieszczenia.  

Każde spotkanie odbywa się z największą dbałością o klienta. O wszystko dba fachowa obsługa. W hotelu znajdują się przytulne i komfortowe pokoje z umeblowaniem i wszelkimi udogodnieniami. Znajdują się tu wygodne łóżka, biurko, łazienka z prysznicem, ręczniki oraz suszarka do włosów. Stanowią one idealne zaplecze do odpoczynku i relaksu podczas upalnych dni.

Zobacz stronę firmową: Hotel Fero Express - strona firmowa


Data publikacji: 05.07.2022

Nasi partnerzy

PFR Logo