img

Pole do gry w golfa w Folwarku Zalesie uświetni każdą konferencję lub szkolenie

Golf, jako jedna z wielu atrakcji Folwarku Zalesie

Jedną z bardzo ciekawych atrakcji Folwarku Zalesie jest Golf z profesjonalny instruktorem. Driving Range Zalesie składa się z dziesięciu stanowisk strzelniczych. Pole golfowe ma wymiary 4 hektary. Ze wszystkich stron jest ono otoczone lasem. Można tutaj dojść ukrytą dróżkę przez stary sad.

TEKST ALTERNATYWNY

Jest to idealne miejsce dla osób grających po raz pierwszy i początkujących, ale także dla zaawansowanych graczy pragnących udoskonalić swoją technikę. Zajęcia te to gwarancja dobrej zabawy oraz możliwość zdobycia nowych umiejętności. Jest to duża atrakcja ze względu na jej małą dostępność w Polsce, a także sposób na spotkania integracyjne i urozmaicenie programu szkoleń czy konferencji.

Golf to świetna forma spędzenia czasu aktywnie, na łonie natury. Dodatkowo goście mogą skorzystać z strzelania z łuku pod okiem Mistrza Olimpijskiego oraz paintballu. Warto wziąć też udział w zajęciach fitness nad stawem. 

Więcej informacji: Golf w Folwarku Zalesie.

 

Zaplecze konferencyjno-szkoleniowe w Folwarku Zalesie

Folwark Zalesie to doskonałe miejsce na organizację wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych. Można tu zorganizować mniejsze i większe szkolenia czy konferencje. Obiekt dysponuje sześcioma przestronnymi i komfortowymi salami konferencyjnymi. Każda sala wyposażona jest w profesjonalny, nowoczesny sprzęt audiowizualny.

TEKST ALTERNATYWNY

Powierzchnia konferencyjna to 1200 m2. Sala Vip jest w stanie zmieścić 90 osób. Natomiast sala Maneż aż 600 uczestników spotkania. W każdej sali znajdziemy projektory, sterowane elektryczne ekrany, wysoka, jakość dźwięku, dobra akustyka. Pomieszczenia można swobodnie łączyć i dzielić, zyskując tyle miejsca ile jest potrzebne podczas spotkań. Dodatkowo można skorzystać z opiekuna, który dba o pomoc techniczną i pomaga na każdym etapie szkolenia.  

Goście mogą skorzystać z zaplecza gastronomicznego, jakim jest catering, lunch biznesowy lub bankiet firmowy. Każde spotkanie organizowane jest według indywidualnych potrzeb klienta. Do dyspozycji gości jest parking, który może pomieścić nawet kilkaset aut. 

Więcej informacji: Konferencje w Folwarku Zalesie.

 

W jaki sposób można zorganizować ciekawą, zdalną integrację firmową?

Z racji czasu oraz dzięki nowym technologiom coraz częściej organizuje się wszelkiego rodzaju ciekawe, zdalne integracje firmowe. Jest to bardzo ważne w tworzeniu pozytywnych relacji miedzy pracownikami. Jest to także element strategii i realna korzyść dla firmy. Organizacja zdalnej, efektywnej integracji jest trudniejsza niż organizacja takiego spotkania w rzeczywistości. Istnieje jednak kilka pomysłów, aby sobie z tym poradzić.

TEKST ALTERNATYWNY

Jednym z takich pomysłów jest wirtualna kawa, herbata lub lunch. Jest dość proste i do zrealizowania każdego dnia. Świetne rozwiązanie, aby poczuć się prawie jak w biurze. Kolejne mogą być wirtualne Kalambury czy Poszukiwanie Skarbów. Możemy także zapraszać swoich kolegów do naszych domów.

Pokazać codzienność każdego z nas. Wszystko zależy od budżetu, czasu oraz chęci organizatorów i pracowników. Jeśli mamy duża firmę warto Take spotkania podzielić na mniejsze, zespołowe. Takie spotkania zapewne zgrają i zbliża pracowników oraz pozwolą zapomnieć na jakiś czas o pracy.

Więcej informacji: Integracja pracowników online.


Data publikacji: 30.11.2022

Najnowsze newsy branżowe - Kraków

Nasi partnerzy