img

Relaks w SPA w krakowskim hotelu Kossak idealnym sposobem na odpoczynek po konferencji

Strefa SPA & Wellness w hotelu Kossak

W licznych hotelach powstają strefy wypoczynku i relaksu. To świetna opcja, bo po całym dniu, który często jest wypełniony spotkaniami biznesowymi aż po same brzegi, taki czas na wypoczynek i regenerację jest bardzo ważny.

TEKST ALTERNATYWNY

Korzystanie z sauny ma szerokie właściwości zdrowotne i coraz chętniej z nich korzystamy, o czym świadczy choćby to, że mobilne sauny pojawiają się nawet na polach namiotowych i campingach. W hotelu Kossak znajduje się świetnie wyposażona strefa relaksu. Jest tu sucha sauna, s przed nią znajduje się pomieszczenie, gdzie na leżakach w miłej atmosferze można wypocząć.

Warto też skorzystać z gabinetu masażu, gdzie wykonywane są liczne masaże, a każdy po nich będzie jak nowo narodzony. Ale to jeszcze nie wszystko, bo w tym niesamowicie eleganckim hotelu jest także sala do ćwiczeń. Teraz nawet Ci, którzy wykonują codzienne treningi nie muszą z tego rezygnować na wyjeździe.

Więcej informacji: SPA&Wellness w hotelu Kossak.

 

Sale konferencyjne hotelu Kossak

W hotelu Kossak znajdują się 3 sale konferencyjne, które są przeznaczona na eventy od 40 do 80 osób. Jednak dzięki zastosowaniu to nowoczesnego rozwiązania, jakim jest mobilny system ścian, można je ze sobą łączyć, dzięki czemu uzyskuje się o wiele większą przestrzeń.

TEKST ALTERNATYWNY

To świetne miejsce zarówno na szkolenia czy warsztaty w mniejszych gronie, ale także na pokaźne konferencje czy seminaria naukowe, na które zaprasza się nawet 170 osób. Każda z sal jest wyposażone w nowoczesne sprzęty, dzięki którym każde wydarzenie będzie płynnie przebiegało.

Poza tym, sale są klimatyzowane, dzięki czemu komfort pracy w nich jest duży. Na uczestników będą czekały notatniki i woda mineralna. Można także zorganizować bufet z kawą i przekąskami, czy skorzystać z cateringu. Nie bez znaczenia jest też sam obiekt, a trzeba przyznać, że ten Hotel wyróżnia się elegancją i luksusem.

Więcej informacji: Konferencje w hotelu Kossak.

 

Czy warto inwestować w spotkania coachingowe?

O coachingu już od lat jest dosyć głośno. I choć wielu prezesów i właścicieli firm uważa to za coś zbędnego, to jednak każda inwestycja w rozwój pracowników zawsze jest czymś co wychodzi na plus. Poza tym, to nie tylko rozwój, ale dla samych pracowników możliwość uczestniczenia w takich spotkaniach to forma motywacji czy wyróżnienia. Spotkania coachingowe pozwalają na pobudzają do nauki i dalszego rozwoju.

TEKST ALTERNATYWNY

Tym co jest tu właśnie największym plusem jest to, że nie dostaje się gotowych rozwiązań czy wytyczonej ścieżki kariery. Takie spotkania pobudzają do poszukiwania samodzielnie tej drogi, to możliwość jeszczewiększego uwydatnienia swoich największych zalet, ale także pracy, nad swoimi słabościami.

Każda inwestycja w rozwój pracowników jest dobra. A często indywidualna praca, zamiast warsztatów w grupach daje o wiele lepsze rezultaty. Warto w formie nagrody, podziękowania, możliwości rozwoju, zorganizować takie spotkania dla pracowników.

Więcej informacji: Czym jest coaching i jak wygląda spotkanie coachingowe?


Data publikacji: 28.10.2022

Najnowsze newsy branżowe - Kraków

Nasi partnerzy