img

Sale konferencyjne na ponad 1000 osób w Krakowie

Aby zapoznać się z pełna bazą obiektów konferencyjnych w Krakowie zachęcamy do sprawdzenia strony - Konferencje w Krakowie - ponad 150 obiektów konferencyjnych w Krakowie. Jeśli chcesz zobaczyć inne obiekty spełniające poniższe kryteria w województwie małopolskim, zobacz - Konferencje w woj. małopolskim - ponad 400 obiektów konferencyjnych w województwie małopolskim.

Poniżej przedstawiamy sale konferencyjne na ponad 1000 osób w Krakowie:

 

Hotel Gromada Kraków

Dane teleadresowe:
ul. Orzechowa 11, 30-422 Kraków
Największa sala konferencyjna: 2050 osób
Liczba sal konferencyjnych: 18
Liczba miejsc noclegowych: 420

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Gromada w Krakowie to nowoczesny obiekt biznesowo-konferencyjny, spełniający najwyższe standardy. Należy do największych obiektów konferencyjnych w Polsce, co sprawia, że cieszy się dużą popularnością wśród klientów biznesowych. Obiekt znajduje się w dogodnej lokalizacji około 5 km od centrum Krakowa, jest dobrze skomunikowany z lotniskiem, dworcem, zapewnia również dobry dojazd samochodem.

W ofercie centrum konferencyjnego znajduje się 18 sal konferencyjnych, zarówno niewielkich, jak i całkiem sporych – największa może pomieścić nawet 1050 osób, jest więc przystosowana do organizowania wydarzeń na dużą skalę. Zaplecze konferencyjne wyposażone jest w nowoczesny sprzęt multimedialny, posiada zaawansowane technologicznie nagłośnienie i oświetlenie, a także szereg udogodnień dla uczestników wydarzeń biznesowych.

Dla uczestników konferencji kilkudniowych możliwe jest zakwaterowanie w wygodnych apartamentach. Jeśli szukają Państwo sprawdzonego miejsca na organizację większej imprezy, Hotel Gromada Kraków z pewnością będzie dobrym adresem.

 

ICE Kraków Congress Centre

Dane teleadresowe:
ul. Olszańska 7, 31-513 Kraków
Największa sala konferencyjna: 2100 osób
Liczba sal konferencyjnych: 4

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Centrum Kongresowe ICE to nowoczesny, doskonale wyposażony obiekt znajdujący się w samym centrum Krakowa. Choć powstał zaledwie kilka lat temu, z powodzeniem może konkurować z innymi ośrodkami biznesowymi. Centrum kongresowe zostało zaprojektowane z dbałością o funkcjonalność, wszechstronność, a także nowoczesne rozwiązania na światowym poziomie. W centrum znajdują się cztery sale konferencyjne dostosowane do różnych potrzeb.

Największa z nich jest w stanie pomieścić ponad dwa tysiące osób. To doskonałe miejsce do organizacji dużych wydarzeń, eventów, targów czy wystaw na światową skalę. Centrum posiada szereg zaawansowanych technologii, a także kompleksowe wyposażenie multimedialne, nagłośnienie oraz oświetlenie. Wydarzenia organizowane w tym miejscu spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów biznesowych.

Najlepsze standardy, świetna lokalizacja, a także wykwalifikowana obsługa i indywidualne podejście do każdego klienta gwarantują, że konferencja i każde inne wydarzenie zorganizowane w ICE Kraków Congress Centre z pewnością zakończy się sukcesem.

Więcej informacji: ICE Kraków Congress Centre - strona firmowa

 

Open Source Centrum Konferencyjne

Dane teleadresowe:
Al. Jana Pawła II 41e, 31-864 Kraków
Największa sala konferencyjna: 1000 osób
Liczba sal konferencyjnych: 1

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

W nowoczesnym centrum konferencyjnym Open Source znajdą Państwo wszystko, co jest potrzebne do zorganizowania konferencji i każdego innego spotkania biznesowego na najwyższym poziomie. Obiekt został zaprojektowany z dbałością o funkcjonalność, komfort użytkowania wszystkich pomieszczeń, a także wyposażony w nowoczesne technologie, niezbędne podczas wydarzeń branżowych.

Do dyspozycji klientów biznesowych jest duże atrium z miejscami dla 1000 osób, a także szereg mniejszych sal, które idealnie sprawdzają się na spotkania biznesowe czy szkolenia. Wszystkie pomieszczenia są klimatyzowane, posiadają nowoczesne oświetlenie, nagłośnienie, a także sprzęt konferencyjny spełniający najwyższe standardy.

Klienci korzystający z oferty centrum mogą liczyć na profesjonalną obsługę, przygotowanie wydarzenia według indywidualnych potrzeb, a także na obsługę gastronomiczną. Doskonała lokalizacja, bezproblemowy dojazd oraz kompleksowa oferta dla klientów biznesowych gwarantuje stuprocentowe zadowolenie z każdego zorganizowanego w tym miejscu wydarzenia.

 

Tauron Arena Kraków

Dane teleadresowe:
ul. Lema 7, 31-571 Kraków
Największa sala konferencyjna: 20400 osób
Liczba sal konferencyjnych: 4

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Tauron Arena Kraków to wielofunkcyjna hala widowiskowo-sportowa, która znana jest z organizacji największych imprez kulturalnych u sportowych. Jest to także miejsce przeznaczone dla klientów biznesowych, poszukujących sprawdzonej oferty organizacji konferencji, targów, eventów i innych wydarzeń branżowych.

W ofercie Tauron Arena znajdują się duże hale widowiskowe, a także mniejsze sale konferencyjne, przygotowane na potrzeby mniejszych spotkań. Obiekt jest nowoczesny, wyposażony w zaawansowane technologie, posiada doskonałe nagłośnienie, oświetlenie, możliwość dostosowania poszczególnych sal oraz sprzętu do indywidualnych potrzeb klientów. Tauron Arena znajduje się w dogodnej lokalizacji ze świetnym dojazdem z lotniska i dworca.

Posiada również 1300 miejsc parkingowych dla uczestników przyjeżdżających własnymi autami. Wybierając ten właśnie obiekt na organizację biznesowego wydarzenia, mogą mieć Państwo pewność, że zakończy się ono stuprocentowym sukcesem.

Więcej informacji: Tauron Arena Kraków - strona firmowa

 

Hotel Metropolo by Golden Tulip 

Dane teleadresowe:
Orzechowa 11, Kraków
Największa sala konferencyjna: 2000 osób
Liczb miejsc noclegowych: 220

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Metropolo by Golden Tulip to doskonałe miejsce do organizacji wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych. Jest to idealne zaplecze konferencyjne. Potężny hotel posiadający dwadzieścia przestronnych i komfortowych sal konferencyjnych. Wszystkie sale wyposażone sa w nowoczesny sprzęt audiowizualny i nagłośnienie.  Łączna powierzchnia sal to 5000 m2. W skład wyposażenia wchodzą: rzutniki, ekrany, projektory, flipcharty oraz dostęp do Internetu.

Sale posiadają system ścian przesuwnych, dzięki, którym zyskujemy jeszcze większą przestrzeń na spotkanie. Hotel może zorganizować najróżniejsze eventy online lub internetowe. Każde spotkanie organizowane jest według indywidualnych potrzeb klienta. O wszystko dba fachowa obsługa.

Podczas spotkań można także liczyć na pomoc techniczną. Można także skorzystać z możliwości, jakie dają połączenia na żywo oraz różnego rodzaju transmisje. Goście mogą skorzystać z opcji cateringu i przerw kawowych. Dodatkowym atutem hotelu są przytulne, stylowe pokoje i apartamenty, które stanowią idealne zaplecze do odpoczynku i relaksu po ciężkim dniu pracy.

Więcej informacji: Hotel Metropolo by Golden Tulip - strona firmowa

 

Doubletree by Hilton Kraków Hotel Convention Center 

Dane teleadresowe:
Dąbska 5, 31-572 Kraków
Największa sala konferencyjna: 1000 osób
Liczba miejsc noclegowych: 464

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Doubletree by Hilton Kraków Hotel Convention Center to doskonałe miejsce do organizacji wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych. Można tu zorganizować mniejsze i większe konferencje bądź szkolenia. Obiekt posiada do dyspozycji gości szesnaście różnorodnych, przestronnych i komfortowych sal konferencyjnych. Każda z sala osiada profesjonalne wyposażenie audiowizualne i nagłośnienie.

Dodatkowo znajduje się tu system sterowania światłem oraz dźwiękiem i dostęp do szybkiego Internetu. Każda sala posiada klimatyzację, dzięki, której spotkania w upalne dni są jeszcze bardziej komfortowe. Obiekt oferuje pomoc konsjerzy w organizacji transportu. Dodatkowo goście mogą skorzystać z oferty cateringowej bądź menu. Wszystko dopasowywane jest do Indywidualnych potrzeb klienta. O wszytko dba fachowa obsługa.  

Dodatkowym atutem hotelu są przytulne, przestronne, komfortowe pokoje w pełni wyposażone i umeblowane. W części pokoi znajdują się udogodnienia dla osób niepełnosprawnych. Stanowią one idealne zaplecze do odpoczynku i relaksu po ciężkim dniu pracy. 

Więcej informacji: DoubleTree by Hilton Kraków Hotel Convention Center - strona firmowa

 

Międzynarodowe Centrum Targowo Kongresowe Expo Kraków 

Dane teleadresowe:
Galicyjska 9, 31-586 Kraków
Największa sala konferencyjna: 5000 osób
Liczba miejsc noclegowych: -

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Międzynarodowe Centrum Targowo Kongresowe Expo Kraków to doskonałe miejsce na organizację różnego rodzaju spotkań biznesowych, szkoleń, eventów czy konferencji. Jest to idealne zaplecze konferencyjne. Można tu zorganizować bardzo duże, potężne spotkania. Hala Expo jest w stanie pomieścić 5000 osób. Znajduje się tu bardzo duża powierzchnia użytkowa, sale modułowe z profesjonalnym, nowoczesnym sprzętem audiowizualnym i nagłośnienie idealne do dużych spotkań różnego rodzaju.

Wszystkie pomieszczenia są klimatyzowane, co daje jeszcze większy komfort podczas spotkań w upalne dni. Dodatkowo znajdują się tu cztery meeting roomy, w którym może odbyć się mniejsze, kameralne spotkanie. Znajdziemy tu także teren pod ekspozycję zewnętrzna. Wszystkie spotkania odbywają się według indywidualnych potrzeb klienta.

O wszystko dba fachowa obsługa. Można także liczyć na najlepszą pomoc techniczną. Goście mogą skorzystać cateringu oraz przerw kawowych podczas spotkań. Jest tu doskonałe lokalizacja. Na terenie obiektu znajduje się parking dla gości.

Więcej informacji: Międzynarodowe Centrum Targowo Kongresowe Expo Kraków - strona firmowa


Data publikacji: 14.07.2022

Nasi partnerzy

PFR Logo