img

Sale szkoleniowo-konferencyjne do 20 osób w Krakowie

Aby zapoznać się z pełna bazą obiektów konferencyjnych w Krakowie zachęcamy do sprawdzenia strony - ponad 150 obiektów konferencyjnych w Krakowie. Jeśli chcesz zobaczyć inne obiekty spełniające poniższe kryteria w województwie małopolskim, zobacz obiekty konferencyjne w Małopolskim.

Poniżej przedstawiamy najciekawsze sale konferencyjno-szkoleniowe do 20 osób w Krakowie: 

 

1. Queen Boutique Hotel****

Dane teleadresowe:
ul. Dietla 60, 31-039 Kraków
Kontakt: 12 433 33 33
Sale konferencyjne: 50 osób (teatralny), 50 osób (szkolny), 40 osób (podkowa)
Liczba miejsc noclegowych: 67
Zobacz więcej: Konferencje w Queen Boutique Hotel**** lub Sale konferencyjne - Queen Boutique Hotel****.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Queen Boutique Hotel to elegancki czterogwiazdkowy hotel położony pomiędzy Starym Miastem, a dzielnicą Kazimierz w Krakowie. W odległości 700 m od obiektu znajduje się Zamek Królewski. Hotel idealnie nadaje się na organizację wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych, konferencji czy szkoleń.

Przestrzeń konferencyjna obejmuje 3 komfortowe, nowoczesne sale konferencyjno-szkoleniowe. Największa z nich może pomieścić 50 uczestników spotkania. Wszystkie wyposażone są w nowoczesny sprzęt audiowizualny, nagłośnienie oraz szybki Internet. W skład wyposażenia wchodzą: rzutnik multimedialny, ekran, flipchart, odtwarzacz DVD, monitory.

Dodatkowym atutem sal jest klimatyzacja, która daje jeszcze większy komfort podczas spotkań w upalne dni. Jedna z sal posiada przeszklony sufit, dzięki, któremu goście maja dostęp do światła dziennego. Hotel zapewnia również organizację przerw kawowych w sali konferencyjnej lub eleganckim foyer. 

 

2. Benefis Boutique Hotel*** 

Dane teleadresowe:
ul. Barska 2, 30-307 Kraków
Kontakt: 112 252 07 10
Sale konferencyjne: 20 osób (teatralny), 12 osób (szkolny), 14 osób (podkowa)
Liczba miejsc noclegowych: 40
Zobacz więcej: Konferencje w Benefis Boutique Hotel lub Sale konferencyjne - Benefis Boutique Hotel.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Benefis Boutique Hotel położony jest w dzielnicy Dębniki, niedaleko Centrum Kongresowego Ice. Jest to spokojna okolica z dala od zgiełku miasta. Hotel idealnie nadaje się na organizację wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych, mniejszych i większych konferencji oraz szkoleń.

Przestrzeń biznesowa obejmuje jedną przestronną, komfortową sale konferencyjną. Może ona pomieścić 20 uczestników wydarzenia. Sala wyposażona jest w nowoczesny sprzęt audiowizualny, nagłośnienie oraz dostęp do Internetu. Znajduje się tu ekran, rzutnik multimedialny, projektor oraz flipachrt i dostęp do Internetu.

Dodatkowo sala posiada klimatyzację, dzięki, której spotkania są jeszcze bardziej komfortowe podczas upalnych dni, a także dostęp do światła dziennego w razie potrzeby. Hotel zapewnia także przerwę kawową podczas szkolenia. 
 

3. Logos Hotel***

Dane teleadresowe:
ul. Szujskiego 5, 31-123 Kraków
Kontakt: 12 631 62 00
Sale konferencyjne: 30 osób (teatralny), 
Liczba miejsc noclegowych: 110
Zobacz więcej: Konferencje w Logos Hotel lub Sale konferencyjne - Logos Hotel.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Logos Hotel znajduje się w bardzo dogodnej lokalizacji miasta Kraków, w samym jego centrum. W bliskiej odległości znajdują się liczne zabytki i atrakcje. Hotel stanowi idealne zaplecze konferencyjne do organizacji różnego rodzaju spotkań biznesowych.

Przestrzeń konferencyjna obejmuje dwie przestronne i komfortowe sale konferencyjne. W każdym pomieszczeniu znajduje się: ekran, rzutnik multimedialny, flichart oraz dostęp do Internetu. Większa sala jest w stanie zmieścić 30 uczestników wydarzenia. Dodatkowym atutem sal jest klimatyzacja dająca jeszcze większy komfort podczas upalnych dni. Podczas konferencji hotel zapewnia poczęstunek oraz organizację przerwy kawowej.

Wykwalifikowany personel dba o indywidualne potrzeby każdego klienta oraz służy pomocą podczas jego trwania. Hotel oferuje również przytulne pokoje dla gości oraz dwa apartamenty idealne do odpoczynku po ciężkim dniu pracy.

 

4. Wawel Queen****

Dane teleadresowe:
ul. Straszewskiego 12, 31-101 Kraków
Kontakt: 12 314 90 30
Sale konferencyjne: 20 osób (teatralny), 
Liczba miejsc noclegowych: 49
Zobacz więcej: Konferencje w hotelu Wawel Queen lub Sale konferencyjne - Wawel Queen.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Wawel Queen to hotel położony w samym centrum Krakowa. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się liczne atrakcje i zabytki miasta. Hotel idealnie nadaje się do organizacji różnego rodzaju spotkań biznesowych, konferencji czy szkoleń.

Przestrzeń konferencyjna obejmuje 3 nowoczesne, przestronne i komfortowe sale konferencyjno-szkoleniowe. Największa z nich jest w stanie pomieścić 20 uczestników spotkania. Wszystkie pomieszczenia posiadają nowoczesny, profesjonalny sprzęt audiowizualny oraz nagłośnienie, a także dostęp do szybkiego Internetu.

Hotel zapewnia również kompleksową ofertę cateringową, przerwy kawowe oraz wyśmienite obiady czy kolacje. Obiekt oferuje przytulne pokoje i apartamenty rodzinne z niezbędnym wyposażeniem. Stanowią one idealne zaplecze do odpoczynku i relaksu po ciężkim dniu pracy.


Data publikacji: 20.01.2023

Nasi partnerzy