img

Strefa Term w Crown Piast Hotel & SPA przyciąga coraz więcej organizatorów konferencji

Strefa Term i SPA w Crown Piast Hotel

Jak idealny relaks i wypoczynek to z pewnością Strefa Term i Spa w Crown Piast Hotel. Jest to największa taka strefa w Polsce. Znajduje się tutaj sześć rodzajów saun, lodospad oraz basen ogrodowy. Goście maja zapewnioną kompleksową regenerację i odbudowę bioniczną. Znajdziemy tu także Strefę Wypoczynku oraz Jacuzzi.

TEKST ALTERNATYWNY

W basenie zewnętrznym znajduje się podgrzewana woda, aby umilić czas w nim spędzony. Goście mogą wziąć także udział w tematycznych seansach saunowych prowadzonych przez doświadczonych saunomistrzów. Do dyspozycji gości jest Sauna turecka, idealnie oczyszczająca oraz sauna widowiskowa - tu odbywa się większość seansów. Sauna ta oczyszcza ciało z toksyn, redukuje uczucie zmęczenia oraz nerwowość. Biosauna natomiast to sauna o najniższej temperaturze i wilgotności. Dobroczynnie wpływa na układ nerwowy, system immunologiczny oraz górne drogi oddechowe.

Kolejne udogodnienie to grota solna plus iufrared - bardzo bezpieczny rodzaj sauny. Poprawia metabolizm, zmniejsza objawy zmęczenia i poprawia samopoczucie. Sauna japońska to tzw. skalna kąpiel redukująca stres i działająca antydepresyjnie. Kolejna to sauna ognista z bardzo wysoką temperaturą. Jest to niesamowite miejsce, w który możemy poczuć się doskonale po ciężkim dniu pracy. Strefa Term i Spa w Crown Piast Hotel to niezapomniane doznania. 

Więcej informacji: Termy i SPA w Crown Piast Hotel.

 

Sale konferencyjne w hotelu Crown Piast

Crown Piast Hotel to doskonałe miejsce do wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych, w tym konferencji i szkoleń. W tym niepowtarzalnym zespole hotelowo-parkowym znajduje się dziewięć wielofunkcyjnych sal. Sale można konfigurować w taki sposób jak sobie tego życzy klient.  

TEKST ALTERNATYWNY

Mogą odbyć się tu mniejsze kameralne spotkania na 10 osób oraz konferencje dla 340 osób. Wszystkie sale posiadają profesjonalny, nowoczesny sprzęt audiowizualny oraz klimatyzację, dzięki, której spotkania są jeszcze bardziej komfortowe podczas upalnych dni. W każdej sali goście mają dostęp do szybkiego Internetu.

Podczas spotkań goście mogą skorzystać z profesjonalnej usługi gastronomicznej, cateringu. Zapewnione są przerwy kawowe, lunche, kolacje serwowane lub bufetowe. Na szczególne uznanie zasługują spotkania przy ogrodowym grillu opalanym drewnem czy lokalne przysmaki serwowane w karczmie regionalnej.  Każde spotkanie organizowane jest według indywidualnych potrzeb klienta.

Więcej informacji: Konferencje w Crown Piast Hotel.

 

Jakie benefity dla pracowników wybrać?

Jeśli chodzi o pracowników to należy pamiętać o ich potrzebach. Nie tylko pensja jest ważna w pracy. Jak się okazuje kolejnym ważnym składnikiem są rożnego rodzaju benefity pracownicze. Warto poszukać odpowiednich dla sowich pracowników. Benefity mogę wiele powiedzieć nam o kulturze organizacyjnej w danej firmie. Są to korzyści dla pracownika, dodatki oraz świadczenia pozapłacowe.

TEKST ALTERNATYWNY

Benefity częściej spotkamy w firmach, które mieszczą się w dużych miastach. Wśród takich dodatków możemy wyróżnić, ubezpieczenia, dodatki socjalne, wczasy pod gruszą, karty sportowe, bilety do kina, karty sportowe, świadczenia poprawiające zdrowie, dostęp do prywatnej opieki zdrowotnej, dofinansowanie do obiadów czy żłobków oraz bony świąteczne. Warto zapoznać się z potrzebami pracowników, aby wybrać odpowiednie benefity.  

Odpowiedni dobór dodatku powinien być oparty na profilu pracowników. Warto, z jakimi ludźmi pracujemy, czy są to młodzi ludzie, starsi, rodzice. Można także skorzystać z pomocy ankiet czy rozmów, które pozwolą wybrać odpowiednie benefity dla pracowników. Dzięki takim dodatkom firma staje się jeszcze bardziej popularna, a pracownicy chce tu pracować i wracać. 

Więcej informacji: Benefity dla pracowników.


Data publikacji: 23.11.2022

Najnowsze newsy branżowe - Kraków

Nasi partnerzy