img

W Hotelu Pod Różą zorganizujesz niezapomniane spotkanie biznesowe w Vinotece hotelowej

Spotkania biznesowe w Vinotece w hotelu Pod Różą

Goście przybywający do hotelu mają możliwość skorzystania z legendarnej Restauracji pod Różą z odkrytą kuchnią, pięknym barem oraz Szef Room - sali dedykowanej wyłącznie autorskim degustacjom. Miejsce to ma swoje osobne menu oraz staranne, efektowne zaplecze.

TEKST ALTERNATYWNY

W piwnicznej części restauracji znajduje się piękna Vinoteka Amarone, w której znaleźć można 300 gatunków win oraz dodatkową karte menu dla miłośników włoskich specjałów. Vinoteka to kameralne miejsce z osobnym wejściem. Zachwyca atmosferą i elegancją. Są tu piękne meble, a w powietrzu unosi się niesamowity zapach wina. Wszystko dopasowane dla odwiedzających gości.

Vinoteka to idealne miejsce na kameralną imprezę, dyskretne spotkania biznesowe, romantyczną kolację czy degustację wina. Wino z Vinoteki można zakupić w Internecie na stronie vinoteka13.pl. Każdy znajdzie odpowiedni smak dla siebie po uprzedniej degustacji. To niesamowite miejsce zapadnie w pamięci każdego gościa i zostanie w niej na długo.

Więcej informacji: Vinoteka hotelu pod Różą.

 

Oferta konferencyjna hotelu Pod Różą

Hotel Pod Różą to doskonałe miejsce do organizacji wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych. Hotel dysponują jedną funkcjonalną, przestronną i komfortową salą konferencyjną. Znajduje się ona na poziomie -1, w zabytkowych piwnicach hotelu. Jest ona w stanie pomieścić 40 uczestników spotkania. Posiada ona niepowtarzaną aranżację. Wyposażona jest w nowoczesny sprzęt audiowizualny i szybki Internet. Do dyspozycji gości jest rzutnik, ekran, flipchart, nagłośnienie, mikrofon.

TEKST ALTERNATYWNY

Za dodatkową opłatą istnieje możliwość skorzystania ze sprzętu do telekonferencji oraz sprzętu do tłumaczeń symultanicznych. Podczas spotkań goście mogą skorzystać z oferty biznes lunchu oraz przerw kawowych. Każde spotkanie przygotowywane jest w najwyższym standardzie usług oraz według indywidualnych potrzeb klienta.

O wszystko dba fachowa i profesjonalna obsługa, na której pomoc można liczyć na każdym etapie wydarzenia. Hotel koncentruje się na kompleksowej obsłudze każdego gościa. Na terenie hotelu znajduje się parking dla gości.

Więcej informacji: Konferencje w hotelu pod Różą.

 

Jakie upominki przygotować dla uczestników konferencji?

Organizując konferencję warto skupić się także na przygotowaniu upominków dla uczestników spotkania. Jest to nie lada wyzwanie nie tylko przygotować odpowiedni, event ale także wybrać odpowiedni podarunek. Należy pamiętać, że każda osoba jest inna i ma inne upodobania. Zorganizowanie pakietu konferencyjnego czy tez upominków dla gości może sprawić problem.

TEKST ALTERNATYWNY

Wato porozmawiać z pracownikami. Dowiedzieć się, czego potrzebują, ale również zaangażować inne osoby w ten proces. Na pewno każdy upominek doczeka się docenienia przez uczestników spotkania. Przykładem takiego upominku mogą być długopisy, torby z logiem firmy, plecaki czy inne ciekawe możliwości.

Dodatkowo warto przygotować jakieś ciekawe materiały, które uczestnicy znajdą w teczkach podczas konferencji. Uczestnicy, którzy posiadają dzieci będą zadowolenie z upominków przygotowanych właśnie dla dzieciaków. Mogą to być cukierki czy lizaki. Każdy uczestnik za pewne to doceni i będzie bardziej zadowolony z takiego podarunku niż prezentu dla siebie. 

Więcej informacji: Upominki konferencyjne.


Data publikacji: 23.11.2022

Najnowsze newsy branżowe - Kraków

Nasi partnerzy