img

W hotelu Galaxy uczestnicy konferencji mogą skorzystać z bogatej oferty Wellness & SPA

Strefa SPA, basen i sauna w hotelu Galaxy

Wypoczynek to pracy to bardzo ważny czas w ciągu dnia. To pora za postawienie za sobą tematów zawodowych, zresetowanie myśli, a także odpoczynek dla ciała. Jedni wolą odpoczywać bardziej aktywnie, drudzy stawiają na lenistwo. I nie ma wcale w tym nic złego, że każdy woli ten czas spędzić inaczej, tu tak na prawdę liczy się efekt - czyli regeneracja. Wiele osób zapominam o tym, zwłaszcza podczas wyjazdów służbowych.

TEKST ALTERNATYWNY

W głowie jest pełno myśli związanych z kolejnymi sprawami do załatwienia, a często także zniechęca szukanie miejsca do spaceru, ćwiczeń czy innych opcji. Zatrzymując się w krakowskim hotelu Galaxy nie ma tego problemu. Jest tu fantastyczna strefa Spa. Do dyspozycji gości są nie tylko liczne zabiegi, ale także kryty basen i sauny.

Można ty popływać, wypocząć na leżakach, czy wybrać się na głęboko odprężający masaż. W zależności od tego co kto lubi, z pewnością znajdzie tu coś dla siebie. Warto zadbać o chwilę dla siebie, nawet będąc w innym mieście, w hotelu.

Więcej informacji: SPA&Wellness w hotelu Galaxy.

 

Centrum konferencyjno-wystawiennicze w hotelu Galaxy

Mało który hotel może pochwalić się tak dobrze i nowocześnie zagospodarowanym centrum konferencyjnym. Sale w hotelu Galaxy są zlokalizowane na dwóch piętrach, co daje duży komfort uczestnikom różnych wydarzeń, którzy jednocześnie nie przeszkadzając sobie w planie danego eventu.

TEKST ALTERNATYWNY

Do dyspozycji gości w tym obiekcie jest aż 1500 metrów kwadratowych, a poza samymi salami przeznaczonymi na konferencji, wykłady czy szkolenia, jest tu także powierzchnia, która doskonale się sprawdza jako centrum wystawiennicze. Większość sal posiada nowoczesne systemy ścian mobilnych, które pozwalają na stworzenie większej przestrzeni.

Z powodzeniem można tu zorganizować eventy nawet dla 500 osób w jednej sali. Poza tym, warto zwracać uwagę na oprawę techniczną, tu są same nowoczesne sprzęty audiowizualne i nagłośnienie, dzięki którym każde wydarzenie przebiegnie gładko. Warto także skorzystać z wspaniale przygotowanych pakietów cateringowych, które są świetną opcją w przerwie konferencji czy szkolenia.

Więcej informacji: Konferencje w hotelu Galaxy.

 

Jak zorganizować konferencję, która przyciągnie tłumy zainteresowanych?

Marzysz o zorganizowaniu konferencji, która porwie tłumy? To wszystko możliwe ale warto pamiętać o kilku prostych zasadach, które Ci pomogą to osiągnąć. Pierwsze wrażenie - drugi raz już nie będzie okazji na zauroczenie słuchaczy.

TEKST ALTERNATYWNY

Pierwsze sekundy i minuty decydują o tym, czy przyciągniesz uwagę na dłużej. Wstęp nie może być zbyt długi, może być nieco żartobliwy (ale z wyczuciem smaku), przede wszystkim musi po krótce oddawać tematykę. Warto stawiać pytania, ale nie udzielać jeszcze na nie odpowiedzi, to sprawi, że przyciągniemy uwagę, a słuchacze sami będą chcieli je odkryć. Wielu uczestników - wyobrażasz sobie słuchanie jednej osoby przez 6 godzin? Mało kto jest w stanie.

Dlatego różni prelegenci to zawsze fajna opcja. Oprawa graficzna - to niesłychanie ważna. Obecnie jest na prawdę wiele możliwość, klasyczne prezentacje już dawno odeszły w niepamięć. Działaj na różne zmysły - słuch, wzrok, dotyk. Pokaż o czym mówisz w ciekawy sposób.

Więcej informacji: 6 kroków do perfekcyjnej konferencji.


Data publikacji: 15.11.2022

Najnowsze newsy branżowe - Kraków

Nasi partnerzy