img

Duże ośrodki konferencyjne w województwie mazowieckim

Na Mazowszu znajduje się wiele ciekawych miejsc, które mogą posłużyć nie tylko w celach rekracyjnych i wypoczynkowych, ale również biznesowych. Aby sprawdzić najciekawsze z nich, zobacz stronę prawie 700 obiektów konferencyjnych w woj. mazowieckim. Jeśli zaś interesuje Cię organizacja eventu lub szkolenia w samej stolicy, sprawdź ponad 350 obiektów konferencyjnych w Warszawie.

Poniżej przedstawiamy duże ośrodki konferencyjne w województwie mazowieckim:

 

1. Novotel Warszawa Centrum****

Dane teleadresowe:
ul. Marszałkowska 94/98, 00-510 Warszawa (mazowieckie)
Kontakt: 22 596 00 00
Największa sala konferencyjna: 600 osób
Liczba miejsc noclegowych: 1426
Zobacz więcej: Konferencje w hotelu Novotel Centrum.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Ten obiekt zna chyba każdy mieszkaniec Warszawy i nie tylko. Pobyt w tym hotelu to okazja do zasmakowania luksusu. Z uwagi na sporą część konferencyjna jest chętnie wybierany przed podróżujących służbowo.

Nowoczesne sale konferencyjne sprawdzą się podczas wykładów i seminariów, ale także gali i bankietów. Jest ich tu 16, a największa z nich może pomieścić 600 osób. Nowoczesne pokoje o różnej konfiguracji to miejsce dla nawet 1426 gości jednocześnie. Pokoje są klimatyzowane, a z większości z nich rozciąga się piękny widok na stolicę.

Szef Kuchni dba nie tylko o codzienne posiłki, ale można też skorzystać z menu cateringu na konferencje, czy bardziej wyszukanego na przyjęcia czy bankiety.

 

2. Hotel Windsor****

Dane teleadresowe:
ul. Jachranka 75, 05-140 Serock (mazowieckie)
Kontakt:  669 808 988
Największa sala konferencyjna: 1000 osób
Liczba miejsc noclegowych: 421
Zobacz więcej: Konferencje w hotelu Windsor.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Ten hotel to miejsce nie tylko eleganckie i stylowe, ale przede wszystkim takie, które oferuje wypoczynek na wysokim poziomie. Na gości czeka 421 miejsc noclegowych, a pokoje są tak rozlokowane, żeby mimo pełnego obłożenia każdy miał okazję do relaksu. Pokoje i apartamenty posiadają liczne udogodnienia.

Sala bankietowa to miejsce, gdzie można zorganizować galę czy uroczystości dla nawet 1000 osób. Jej wystrój i piękne dekoracje dodają charakteru.

Doskonałe dania serwowane przez szefa kuchni na długo zostaną w pamięci. Część konferencyjna to łącznie 35 nowoczesnych i świetnie wyposażonych sal. W strefie Spa można skorzystać z licznych zabiegów.

 

3. Park of Poland Suntago

Dane teleadresowe:
ul. Nowy Świat 1, 96-300 Wręcza (mazowieckie)
Największa sala konferencyjna: 400 osób
Liczba miejsc noclegowych: 368
Zobacz więcej: Konferencje w Suntago.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Praca i rozrywka? To coraz częściej wybierane połączenie, kiedy po szkoleniu czy konferencji organizowane są liczne atrakcje dla uczestników. A trudno o lepsze miejsce na zabawę i wypoczynek niż Park od Poland Suntago. To największy zadaszony park wodny w Europie, który przyciąga turystów z całej Polski.

Na gości czeka 368 miejsc noclegowych w nowoczesnych bungalowach. Każdy z nich jest wyposażony w część sypialnianą, kanapę, aneks kuchenny i łazienkę. Niektóre z nich można łączyć, aby uzyskać większą przestrzeń.

Na konferencje czy szkolenia świetnie sprawdzą się sale konferencyjne dla nawet 400 uczestników.

 

4. Leonardo Royal Warsaw****

Dane teleadresowe:
ul. Grzybowska 45, 00-844 Warszawa (mazowieckie)
Kontakt:  22 278 88 88
Największa sala konferencyjna: 360 osób
Liczba miejsc noclegowych: 291
Zobacz więcej: Konferencje w Leonardo Royal Warsaw.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Świetna lokalizacja w biznesowej części Warszawy to spory atut tego obiektu. Pokoje mieszczą się na najwyższych piętrach wieżowca JM Tower, co gwarantuje doskonałe widoki na stolicę.

Część konferencyjna składa się z 6 nowoczesnych sal, a w zależności od ich konfiguracji można to zorganizować wydarzenia nawet do 360 osób. Warto skorzystać też z opcji cateringu i bufetu kawowego.

Część noclegowa to pokoje 1 i 2 osobowe, a także bardziej przestronne Junior Suite. Łącznie jest tu prawie 300 miejsc noclegowych, a jasne wnętrza prezentują się bardzo dobrze. Poza restauracją, która słynie z dań kuchni europejskiej, jest też klimatyczny lobby bar.


Data publikacji: 10.03.2023

Nasi partnerzy