img

Hotele konferencyjne z noclegiem na ponad 100 miejsc w województwie mazowieckim

Pałac i Folwark Łochów

Adres: ul. Marii Konopnickiej 1, 07-130 Łochów Odległość: 60 km
Największa sala konferencyjna: 768

pałac Łochów
konferencje z noclegiem mazowieckie

Zabytkowe budynki Pałacu i Folwarku Łochów tworzą zarówno wytworny hotel jak i jedno z najlepiej przygotowanych centrum biznesowe na Mazowszu.
W pałacowych pomieszczeniach przygotowano 22 komfortowe sale konferencyjne z pełnym wyposażeniem, które z powodzeniem sprawdzają się podczas kameralnych spotkań biznesowych dla kilkunastu gości, wygodne sale szkoleniowe dla kilkudziesięciu kursantów i miejsce organizacji dużych kongresów dla 768 słuchaczy.
Pałac dysponuje również 2 Salami Balowymi doskonałymi podczas wystawnych kolacji i biesiad dla 120-200 gości.
W zespole pałacowym przygotowano również 178 miejsc noclegowych w wytwornych pokojach i ekskluzywnych Apartamentach pałacowym wystrojem i architekturą. Pałacowe restauracje Paśnik i u Zamoyskiego to kwintesencja staropolskiej i regionalnej kuchni, która zadowoli nawet najwybredniejszych gości. Rekreację i wypoczynek na terenie kompleksu zapewnią przejazdy bryczką, jazda konna, gabinety SPA & Wellness, kajaki, korty tenisowe i profesjonalne boiska do siatkówki, a wszystko niecałą godzinę jazdy od Warszawy.
Zobacz stronę firmową  Pałacu i Folwarku Łochów - Konferencje

Hotel Nosselia

Adres: Krzyczki Szumne 44, 05-190 Nasielsk Odległość: 50 km
Największa sala konferencyjna: 120

Hotel Nosselia
noclegi i konferencje w mazowieckim

Trzygwiazdkowy Hotel Nosselia, położony jest w pobliżu Pułtuska, około 50 km od Warszawy i oferuje zarówno komfortowe miejsca wypoczynku jak i doskonale przygotowane centrum szkoleniowo-kongresowe.
Hotel oddaje do użytku gości biznesowych 6 nowoczesnych sal konferencyjnych o zróżnicowanej powierzchni, które mogą być wykorzystywane podczas spotkań firmowych i warsztatów dla kilkudziesięciu uczestników jak i dużych kongresów i prezentacji przeznaczonych dla 120 słuchaczy.
Nowoczesny sprzęt audiowizualny, doskonałej jakości nagłośnienie, dostęp do dziennego światła z możliwością zaciemnienia i szybki Internet, gwarantują profesjonalny przebieg każdego spotkania. Hotel oferuje 120 miejsc noclegowych w wygodnych, nowocześnie umeblowanych pokojach 1 i 2-osobowych.
Hotelowa Restauracja Weranda zaprasza na popisy szefów kuchni specjalizujących się w daniach europejskich i polskich potrawach w nowym wydaniu. Hotel Nosselia zapewnia szereg dodatkowych atrakcji ze sportami wodnymi, strzelnicą czy przejażdżkami na kucyku podczas imprez integracyjnych.
Zobacz stronę firmową Hotel Nosselia - Konferencje  

Z - Hotel Business & Spa

Adres: ul. Wczasowa 25, 05-402 Otwock Odległość: 25 km
Największa sala konferencyjna: 200

Z - Hotel Business hotel
hotel mazowieckie

W niedalekiej odległości od Warszawy, Z - Hotel Business & Spa zaprasza turystów, osoby poszukujące wypoczynku i gości biznesowych organizujących spotkania firmowe, szkolenia i kongresy.
Kompleks hotelowy przygotował 6 modułowych sal konferencyjnych, z możliwością łączenia sąsiednich sal w celu powiększenia przestrzeni konferencyjnej.
Pomieszczenia mogą służyć dyskretnym spotkaniom rad nadzorczych i kierownictwa instytucji, jak i dużych kongresów i wystąpień przewidzianych dla 200 uczestników, przy wykorzystaniu nowoczesnego sprzętu audiowizualnego i najnowszej generacji urządzeń konferencyjnych. Hotel posiada 100 miejsc noclegowych w funkcjonalnych pokojach 2-osobowych i luksusowych Apartamentach.
Hotelowa restauracja zapewnia doskonałą polską kuchnię i specjalizuje się w organizacji imprez rodzinnych i firmowych bankietów.
Goście szukający aktywnego wypoczynku mają do dyspozycji kryty basen, wyposażoną siłownie i boisko sportowe, a na chwilę relaksu można udać się do hotelowego Centrum SPA& Wellness z masażami, jacuzzi, sauną suchą i salonem kosmetycznym.
Zobacz stronę firmową Z - Hotel Business & Spa - Konferencje

Hotel Riviera 

Adres: ul. Nowodworska 32, 05-124 Olszewnica Nowe
Największa sala konferencyjna: 500 Liczba sal konferencyjnych: 6 Liczba miejsc noclegowych: 110

 Hotel Riviera


Położony niedaleko stolicy Hotel Riviera, stworzył wymarzone warunki dla turystów odwiedzających Warszawę, rodzin i grup przyjaciół oraz przebywających w delegacji.
Przedstawiciele firm, Goście korporacyjni i aranżujący spotkania biznesowe i konferencje, mają do dyspozycji rozbudowane Centrum Kongresowe, zbudowane z 6 sal szkoleniowo-konferencyjnych.
Różnorodność pomieszczeń pozwala przeprowadzić w hotelu, zarówno duże kongresy dla 500 słuchaczy, konferencje i szkolenia z zaawansowanymi pokazami i prezentacjami multimedialnymi czy małe, nieformalne spotkania biznesowe.
W holu dostępnych jest 110 miejsc noclegowych, przygotowanych w wyjątkowo przytulnych i komfortowo wyposażonych pokojach jedno i dwuosobowych, pokojach Studio – najchętniej wybieranych przez rodziny i Apartamentach, dostępnych w klasach Standard, Superior i Deluxe.
Restauracja Oranżeria, to wspaniałe połączenie staropolskiej kuchni z kuchnią śródziemnomorską, dlatego wśród dań znajdują się takie przysmaki jak rosół perliczki, krewetki w sosie winno-maślanym, pieczona polędwica z dorsza czy wyśmienite makarony.
Hotel Riviera zapewnia szereg atrakcji z pobliskim polem golfowym, stadniną koni czy imprezami plenerowymi, gwarantując łatwy i szybki dojazd do stolicy oddalonej o około 30min.
Zobacz prezentacje sal konferencyjnych Hotelu Riviera
Zobacz stronę firmową Hotel Riviera - Konferencje 

 


Data publikacji: 30.12.2021

Nasi partnerzy