img

Hotele konferencyjne z noclegiem na ponad 300 miejsc w województwie mazowieckim

Hotel Warszawianka
Adres: Jachranka 77, 05-140 Serock
Odległość: 35 km
Największa sala konferencyjna: 1200

Hotel Warszawianka
hotel konferencyjny mazowieckie


Hotel Warszawianka, to doskonały hotel wypoczynkowo-biznesowy i jednocześnie jedno z najbardziej rozbudowanych centrum biznesowych pod Warszawą. Nowoczesny kompleks kongresowy oferuje 52 różnorodne sale konferencyjno-szkoleniowe z pełnym wyposażeniem Różnorodna wielkość pomieszczeń, modułowe, przesuwne ściany, wysmakowane umeblowanie i najnowszej generacji urządzenia konferencyjne, zapewniają doskonały przebieg każdego wydarzenia, od kameralnych negocjacji dla kilku osób po kongresy dla 1200 uczestników. Hotel oferuje również 600 miejsc noclegowych, dostępnych w nowoczesnych i komfortowych pokojach jedno, dwu i trzyosobowych oraz luksusowych apartamentach. Na terenie kompleksu działa 9 restauracji, karczm i barów, oferujących różnorodną kuchnię całego świata i staropolskie przysmaki. Za rekreację i wypoczynek gości odpowiada między innymi hotelowy Aqua Park, basen sportowy, sauny, jacuzzi, profesjonalna siłownia, sala do Squasha czy kręgielnia. Doskonały hotel wypoczynkowo-biznesowy Warszawianka, zlokalizowany jest jedynie 35km od stolicy, nad Zalewem Zegrzyńskim.

Hotel Miętne
Adres: ul. Główna 45, 08-400 Garwolin
Odległość: 63 km
Największa sala konferencyjna: 400

Mietne hotel
mazowieckie hotel na konferencje


Hotel Mętne, to wymarzona propozycja zarówno dla turystów, szukających wypoczynku, przedstawicieli firm i organizatorów konferencji w pobliżu Warszawy. Centrum biznesowo-szkoleniowe hotelu, proponuje organizację spotkań biznesowych, warsztatów, szkoleń i kongresów w jednej z czterech wielofunkcyjnych sal konferencyjnych. Nowoczesne wyposażenie i pełne zaplecze techniczne pozwoli zorganizować każde wydarzenie firmowe, naukowe i kulturalne w scenerii XVIII wiecznego dworku. Kompleks oferuje 300 miejsc noclegowych w przytulnych pokojach dwuosobowych i przestronnych Apartamentach. Hotelowa restauracja gwarantuje zarówno pełne usługi cateringowe podczas konferencji, obsługę kolonii i grup zorganizowanych, jak i doskonałą domową kuchnie dla gości hotelowych. Osoby aktywne fizycznie, na terenie obiektu znajdą pełnowymiarowe boiska sportowe, profesjonalną siłownię, korty tenisowe, kryty basen, saunę, jacuzzi i wiele innych atrakcji. Hotel organizuje liczne festyny i zabawy plenerowe z ogniskiem, grillem i biesiadami na świeżym powietrzu. Obiekt zlokalizowany jest przy drodze krajowej nr 17, około 55km od Warszawy.


Hotel NARVIL Conference & Spa
Adres: ul. Czesława Miłosza 14a, 05-140 Serock
Odległość: 40 km
Największa sala konferencyjna: 1300

narvil hotel
miejsce na konferencje na mazowszu


W odległości mniejszej niż 40km od Warszawy, powstało rozbudowane Centrum Konferencyjne - Hotel NARVIL Conference & Spa, gwarantujące najwyższej jakości usługi biznesowe i doskonały wypoczynek. Strefa konferencyjna hotelu zbudowana jest 33 nowoczesnych sal szkoleniowo-kongresowych, z których największa o powierzchni 1750m2, może pomieścić nawet 1300 gości przy ustawieniu teatralnym. Nowoczesny sprzęt sceniczny, zaawansowane technicznie urządzenia audiowizualne i różnorodność oferowanych sal daje nieograniczone możliwości aranżacyjne organizatorom. Hotel posiada 664 miejsca noclegowe w pokojach i Apartamentach o najwyższym komforcie użytkowania. Hotelowe Restauracje Aruna i Kaskada, to znane miejsca na kulinarnej mapie kraju, oferując kuchnię tradycyjną jak i zaskakujące i intrygujące potrawy. Odprężenie zapewni hotelowa Strefa SPA & Wellness ze strefą termalną, krytym basenem i saunami, jak również korty tenisowe, kręgielnia czy możliwość popływania kajakiem po rzece Narwi. Hotel gwarantuje szybki i wygodny dojazd do stolicy, a jednocześnie zapewnia ciszę i spokój wśród zieleni, tuż nad brzegiem rzeki.

Hotel Gromada Centrum
Adres: Pl. Powstańców Warszawy 2, 00-030 Warszawa
Największa sala konferencyjna: 650
Liczba sal konferencyjnych: 6
Liczba miejsc noclegowych: 580

Hotel Gromada Centrum
miejsce na konferencje na centrum


Stołeczny Hotel Gromada Centrum, to doskonale skomunikowany obiekt turystyczno-biznesowy. Poszukując wyjątkowego miejsca organizacji wydarzeń firmowych, spotkań biznesowych, szkoleń czy kongresów, warto zapoznać się bliżej z oferta konferencyjną. W hotelu dostępnych jest 6 modułowych pomieszczeń, które w zależności od potrzeb organizacyjnych mogą być swobodnie konfigurowane, tworząc 9 różnorodnych sal konferencyjnych. Największa sala przystosowana jest do przyjęcia 650 słuchaczy, a dwa pomieszczenia zapewniają bezpośrednie wyjście na hotelowe patio o powierzchni 1200m2, gdzie można zorganizować imprezę plenerową lub prezentację produktu. Hotel zapewnia miejsca noclegowe dla 580 Gości w 313pokojach, dostępnych w klasach Standard, Bussines i Bussines Plus o wyjątkowym komforcie. Hotelowa Restauracja to kwintesencja staropolskich smaków z kwaśnicą, żurem na wędzonce, pieczoną kaczką, sznyclami cielęcymi czy grillowanym góralskim serem. Gorące napoje, aromatyczna kawa i duży wybór alkoholi czekają w hotelowej kawiarni Cafe Gromada. Za relaks i odświeżenie, zadba hotelowe SPA&Wellness, siłownia, bilard, kręgielnia, salon urody i gabinet fryzjerski. Hotel położony w bliskiej odległości od Dworca PKP, stacji metra i najważniejszych zabytków stolicy.

Data publikacji: 03.01.2022

Nasi partnerzy