img

Konferencja w Pałacu w województwie mazowieckim

Stolicą mazowsza jest Warszawa, jeśli chcesz obejrzeć obiekty konferencyjne w Warszawie zobacz - Konferencje w Warszawie - ponad 350 obiektów konferencyjnych w Warszawie. Jeśli chcesz obejrzeć inne mazowieckie obiekty spełniające te kryteria zobacz pełną bazę obiektów konferencyjnych w województwie mazowieckim - Konferencje w województwie mazowieckim - ponad 600 obiektów konferencyjnych na mazowszu.
 
Z poniższego artykułu dowiesz się, gdzie zorganizować konferencję w Pałacu w województwie mazowieckim:

 

Pałac Żelechów SPA & Wellness

Dane teleadresowe:
ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 36
08-430 Żelechów
tel. 25 682 03 60
Największa sala konferencyjna: 800 osób
Ilość miejsc noclegowych: 250

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Jeżeli szukają Państwo niezwykłego, doskonale wyposażonego obiektu na zorganizowanie konferencji, Pałac Żelechów SPA & Wellness to rozwiązanie idealne. Obiekt znajduje się pod Warszawą, jest świetnie skomunikowany z lotniskiem i dworcami, dzięki czemu uczestnicy branżowych imprez nie powinni mieć problemu z dotarciem na miejsce. Pałac Żelechów łączy w sobie efektowną, zabytkową architekturę i przepiękny wystrój wnętrza z najnowocześniejszymi standardami organizacji imprez biznesowych. Nic więc dziwnego, że w obiekcie nieustannie organizowane są konferencje, szkolenia, eventy czy spotkania biznesowe.

W ofercie dla biznesu Pałacu Żelechów SPA & Wellness znajdują się dwie nowoczesne, przestronne i klimatyzowane sale konferencyjne o powierzchni 134 oraz 102 metry kwadratowe. Można więc zorganizować w jednym czasie dwa niezależne wydarzenia. Jest również możliwość połączenia obu sal, dzięki czemu powierzchnia konferencyjna wzrośnie prawie dwukrotnie. Sale konferencyjne są świetnie zaprojektowane, posiadają klimatyzację, doskonałe oświetlenie i nagłośnienie oraz wszelkie niezbędne udogodnienia w postaci sprzętu multimedialnego oraz audiowizualnego.

Do dyspozycji uczestników konferencji i szkoleń są między innymi nowoczesne rzutniki, projektory oraz ekrany, a także dostęp do bezprzewodowego wi-fi. Pałac ma również świetnie wyposażone zaplecze gastronomiczne, można więc bez problemu zorganizować dla gości poczęstunek w przerwie kawowej, lunch, a także eleganckie przyjęcie czy wieczorny bankiet.

Pałac Żelechów SPA & Wellness posiada 250 miejsc noclegowych w eleganckich, klimatycznych apartamentach. Można więc zorganizować w nim zarówno kilkugodzinne wydarzenie, jak i konferencję czy imprezę integracyjną trwającą kilka dni. Do dyspozycji uczestników biznesowych wydarzeń są wszystkie atrakcje przeznaczone dla hotelowych gości. Nowoczesne wnętrza, efektowna architektura oraz piękne okoliczności przyrody to gwarancja, że konferencja w takich warunkach z pewnością będzie udana. 

Zobacz więcej: Prezentacja Pałacu Żelechów SPA & Wellness na salekonferencyjne.pl / Pałac Żelechów - strona firmowa

 

Hotel Pałac Alexandrinum

Dane teleadresowe:
Krubki-Górki 13
05-326 Poświętne
tel. 609 190 607
Największa sala konferencyjna: 220 osób
Ilość miejsc noclegowych: 217

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Niezwykła, zabytkowa architektura oraz kilkanaście hektarów przepięknego parku to otoczenie, w którym konferencja czy szkolenie po prostu muszą się udać. Hotel Pałac Alexandrinum to propozycja dla organizatorów konferencji i wydarzeń branżowych, którym zależy na wysokim poziomie usług oraz wyjątkowym otoczeniu. Obiekt konferencyjny znajduje się w zabytkowym, pełnym uroku pałacyku, który zachwyca zarówno zewnętrzną architekturą, jak i wyjątkowym wystrojem wnętrza.

Obiekt łączy w sobie nutę historii z najnowocześniejszymi standardami organizacji branżowych wydarzeń. W ofercie Pałacu Alexandrinum znajduje się pięć pomieszczeń przeznaczonych do organizacji biznesowych wydarzeń. Największa sala konferencyjna ma 268 metrów kwadratowych i jest w stanie pomieścić nawet 600 osób. Najmniejszy pokój VIP zmieści około 10 osób i świetnie sprawdzi się w przypadku kameralnych spotkań biznesowych. Wszystkie sale konferencyjne i biznesowe znajdujące się w hotelu są świetnie zaprojektowane, jasne, przestronne i klimatyzowane. Posiadają doskonałej klasy sprzęt oświetleniowy oraz nagłośnieniowy, a także wszystkie niezbędne urządzenia multimedialne i audiowizualne.

Do dyspozycji uczestników spotkań są rzutniki, projektory, tablice multimedialne, ekrany. Jest też możliwość korzystania z bezpłatnego dostępu do bezprzewodowego internetu. Organizacja imprez biznesowych w Pałacu Alexandrinum obejmuje zarówno kilkugodzinne spotkania, jak i weekendowe konferencje czy imprezy integracyjne dla firm.

Hotel posiada świetne zaplecze noclegowe oraz gastronomiczne, a także sporo atrakcji i udogodnień dla hotelowych gości. Piękne położenie, niezwykłe wnętrza oraz wysoki standard usług dla biznesu to gwarancja, że każde wydarzenie zorganizowane w tym niezwykłym obiekcie z pewnością będzie pozytywnie zapamiętane przez jego uczestników. 

Zobacz stronę firmową: Pałac Alexandrinum - Konferencje

 

Dom Zjazdów i Konferencji PAN Pałac w Jabłonnie

Dane teleadresowe:
ul. Modlińska 105
05-110 Jabłonna
tel. 22 782 44 33
Największa sala konferencyjna: 170 osób
Ilość miejsc noclegowych: 46

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Pałac w Jabłonnie to elegancki obiekt o ciekawej architekturze i świetnie zaprojektowanych wnętrzach, które są przystosowane do organizacji szkoleń, konferencji, eventów, spotkań biznesowych i wydarzeń kulturalnych. Obiekt posiada bogatą ofertę dla biznesu, wśród której z pewnością każdy klient znajdzie coś dla siebie. W centrum konferencyjnym znajduje się dziewięć sal konferencyjnych oraz szkoleniowych o zróżnicowanej powierzchni od kilkudziesięciu do kilkuset metrów kwadratowych.

Wszystkie sale są jasne, przestronne, klimatyzowane, świetnie oświetlone i nagłośnione. Posiadają sprzęt multimedialny i audiowizualny najwyższej klasy, a także dostęp do bezprzewodowego internetu. Pałac w Jabłonnie dysponuje świetnym zapleczem gastronomicznym oraz noclegowym. Istnieje możliwość zorganizowania bankietów, przyjęć, eleganckich obiadów oraz poczęstunków kawowych w przerwie spotkań.

Uczestników konferencji kilkudniowych można zakwaterować w eleganckich i świetnie urządzonych apartamentach z możliwością korzystania ze wszystkich hotelowych atrakcji. Doskonały dojazd, wysoki poziom obsługi oraz światowe standardy to gwarancja, że organizacja konferencji w Pałacu w Jabłonnie spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Zobacz więcej: Prezentacja Pałacu w Jabłonnie na salekonferencyjne.pl / Pałac w Jabłonnie - strona firmowa

 

Hotel Chynów

Dane teleadresowe:
ul. Główna 74
05-650 Chynów
tel. 661 43 37
Największa sala konferencyjna: 135 osób
Ilość miejsc noclegowych: 35

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Jeżeli poszukują Państwo doskonale wyposażonego centrum konferencyjnego w pełnej uroku lokalizacji, Hotel Chynów z pewnością spełni oczekiwania. Obiekt został zaprojektowany z myślą przede wszystkim o klientach biznesowych, a centrum konferencyjne urządzone jest według światowych standardów. W ofercie centrum konferencyjnego są zróżnicowanej powierzchni, które w razie potrzeby można ze sobą bezproblemowo połączyć.

Sale są klimatyzowane, jasne, przestronne, posiadają sprzęt multimedialny i audiowizualny oraz dostęp do bezprzewodowego internetu. Uczestnicy konferencji i szkoleń mają więc zapewnione wyjątkowo komfortowe warunki. Hotel Chynów posiada świetne zaplecze noclegowe oraz gastronomiczne. Uczestnicy kilkudniowych konferencji mogą zamieszkać w bogato urządzonych apartamentach oraz korzystać ze wszystkich hotelowych atrakcji.

Obiekt posiada duży, bezpłatny, strzeżony parking, nie ma więc problemu ze znalezieniem miejsca parkingowego. Natomiast restauracja oferuje bogaty pakiet usług, włącznie z organizowaniem poczęstunków kawowych, lunchów, eleganckich bankietów i wieczornych przyjęć. Wysoki poziom usług, świetna lokalizacja oraz sporo dodatkowych atrakcji to gwarancja, że konferencja czy spotkanie biznesowe w takim miejscu z pewnością będą udane i zapamiętane przez uczestników. 

Zobacz więcej: Prezentacja Hotelu Chynów salekonferencyjne.pl / Hotel Chynów - strona firmowa

 

Manor House SPA - Pałac Odrowążów 

Dane teleadresowe:
ul. Czachowskiego 56
26-510 Chlewiska
tel. 48 628 70 61
Największa sala konferencyjna: 200 osób
Ilość miejsc noclegowych: 150

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Manor House SPA Pałac Odrowążów charakteryzuje się zabytkową architekturą połączoną z nowoczesnymi udogodnieniami dla swoich Gości, również pod kątem biznesowym. Miejsce posiada bogatą ofertą wynajmu kilkunastu sali konferencyjnych, które wyposażone w niezbędne narzędzia pozwolą Państwu zorganizować szkolenie, spotkanie biznesowe lub imprezę okolicznościową dla większej grupy osób.

Ponadto hotel dysponuje doskonałym zapleczem noclegowym rozlokowanym pomiędzy trzema budynkami kompleksu. Każdy pokój charakteryzują historyczne wnętrza, które idealnie dopełniają nowoczesne udogodnienia dla Gości pod postacią chociażby dostępu do Internetu. Hotel może się również pochwalić świetnie rozwiniętą częścią gastronomiczną, stanowiącą pyszne dopełnienie spotkań biznesowych bądź większych imprez okolicznościowych.

Niewątpliwą zaletą pozostaje dogodna lokalizacja obiektu, która w połączeniu z profesjonalną obsługą, a także wyjątkowo urokliwym otoczeniem jest gwarancją spełnienia Państwa oczekiwań.

Zobacz więcej: Prezentacja Pałacu Odrowążów salekonferencyjne.pl / Pałac Odrowążów - strona firmowa

 

Pałac Domaniowski Resort & Conference

Dane teleadresowe:
Konary 8
26-432 Wieniawa
tel. 48 312 11 15
Największa sala konferencyjna: 180 osób
Ilość miejsc noclegowych:  101 pokoi

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Pałac Domaniowski jest eleganckim miejscem, położonym w malowniczej okolicy Zalewu Domaniowskiego, które dzięki swojemu wnętrzu pozwoli stworzyć idealny klimat dla spotkania biznesowego. Miejsce posiada w swojej ofercie 5 sal konferencyjnych, które dzięki swojemu solidnemu wyposażeniu dają możliwość komfortowej pracy.

Dużym atutem jest szeroka baza noclegowa, posiadająca 101 pokoi. Każdy z nich jest wyposażony i urządzony z największą starannością w trosce o wygodę i komfort Gości. Do dyspozycji Gości pozostaje także bogate zaplecze gastronomiczne, kuszące eleganckim wnętrzem i pysznymi potrawami kuchni europejskiej.

Hotel posiada również wiele możliwości aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu pod postacią chociażby jazdy konnej. Ponadto istnieje możliwość wykorzystania letniej pogody do urządzenia bankietu w plenerze. Pałac Domaniowski charakteryzuje także dogodna lokalizacja, która wraz z szeroką gamą zalet tego obiektu stworzy Państwu idealną oprawę dla każdego spotkania biznesowego.

Zobacz więcej: Prezentacja Pałac Domaniowski salekonferencyjne.pl / Pałac Domaniowski - strona firmowa

 

Pałac i Folwark Łochów

Dane teleadresowe:
ul. Marii Konopnickiej 1 i 10
07-130 Łochów
tel. +48 530 558 974
Największa sala konferencyjna: 800 osób
Ilość miejsc noclegowych: 309

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Pałac i Folwark Łochów to XIX-wieczny kompleks pałacowo-parkowy, posiadający rozbudowane, nowoczesne centrum konferencyjne. Obiekt dysponuje 23, w pełni wyposażonymi w niezbędne narzędzia, salami konferencyjnymi oraz salonami historycznymi. 

Pałac i Folwark Łochów zadbał również o bogatą bazę noclegową, która zawiera 529 pokoi oraz apartamentów, a także o zaplecze gastronomiczne. Do dyspozycji Gości pozostają restauracje oraz kawiarnia z szerokim wyborem regionalnych przysmaków, gdzie każdy będzie miał szansę odkryć kulinarne uroki Mazowsza.

Z myślą o Państwa potrzebach, obiekt proponuje szeroką gamę możliwości aktywnego wypoczynku, także organizację imprez integracyjnych, które doskonale wpłyną na relacje partnersko-biznesowe. W tym celu obiekt udostępnia Państwu aż 27 hektarów zielonego terenu do wykorzystania w celach rekreacyjnych. Przedstawione miejsce to nowoczesny kompleks położony przy urokliwej rzece Liwiec, który niewątpliwie spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających Gości.

Zobacz stronę firmową: Pałac i Folwark Łochów - Konferencje


Data publikacji: 27.06.2022

Nasi partnerzy

PFR Logo