img

Konferencje połączone z grillem w Warszawie

Jeśli chcesz obejrzeć hotele konferencyjne w Warszawie spełniające te kryteria zobacz - ponad 350 obiektów konferencyjnych w Warszawie. Jeśli chcesz obejrzeć inne mazowieckie hotele spełniające te kryteria zobacz pełną bazę hoteli konferencyjnych w województwie mazowieckim - ponad 600 obiektów konferencyjnych na mazowszu.

Konferencje połączone z grillem w Warszawie:

 

Hotel Venecia Palace - Pałac na Wodzie

Dane teleadresowe:
ul. Kasztanowa 44
05-816 Michałowice-Warszawa
Telefon: +48 22 723 89 98
Największa sala konferencyjna: 450 osób
Ilość miejsc noclegowych: 88

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Jeśli chcesz zorganizować konferencje, prelekcje czy imprezę integracyjną i zależy Ci na miejscu, które nie tylko się wyróżnia ale także zapadnie w pamięci gości na długo, to Pałac Na Wodzie to doskonałe miejsce. Zlokalizowany jest ok. 4 km od Warszawskiego lotniska, dojazd zarówno z niego jak i z centrum miasta nie będzie kłopotliwy. W obiekcie jest aż 9 sal konferencyjnych - od małych i kameralnych, po takie które pomieszczą do 450 osób.

To sprawia, że można tam zorganizować galę czy bankiet i nie musimy się obawiać, że zaproszeni goście się nie pomieszczą. Doskonały catering umili każde wydarzenie, a w sezonie letnim świetną opcją jest zorganizowanie posiłku na świeżym powietrzu.

Piknik z grillem to doskonały pomysł na przejście z części oficjalnej na tą mniej oficjalną. Goście na pewno poczują się swobodnie i będą się świetnie bawić. Na miłośników aktywnego spędzania czasu czekają rowerki wodne i kajaki. Połączenie zieleni, posiłku na świeżym powietrzu i doskonałego cateringu gwarantuje dobrą zabawę.

Zobacz stronę firmową: Konferencje w Hotelu Venecia Palace

 

Hotel Lamberton

Dane teleadresowe:
ul. Poznańska 492
05-850 Ołtarzew
Telefon: +48 22 721 21 00
Największa sala konferencyjna: 350 osób
Ilość miejsc noclegowych: 200

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Grillowanie to jeden z ulubionych sposobów na spędzanie czasu przez Polaków. Z zniecierpliwieniem wyczekujemy pierwszych ciepłych dni, żeby w towarzystwie przyjaciół i rodziny spędzić czas przy dobrym jedzeniu. Połączenie eventu firmowego z grillem to doskonały pomysł.

Szkolenia, warsztaty czy zajęcia z team buildingu warto zakończyć w swobodniejszej atmosferze. Hotel Lamberton pod Warszawą to świetne miejsce do zorganizowania takiego wydarzenia. Obiekt otoczony pięknymi ogrodami pozwala odpocząć od zgiełku miasta. Do dyspozycji gości jest 13 sal konferencyjnych. Z powodzeniem można tu urządzić mniejsze spotkania czy warsztaty, ale też wystawne bankiety, największa sala pomieści 350 osób.

Sale posiadają nowoczesne wyposażenie. Kameralne wydarzenia poza biurem organizowane są coraz częściej. Dzięki temu można połączyć pracę z wypoczynkiem i rekreacją a zmiana otoczenia wyzwala kreatywność. Hotel Lamberton oferuje catering, organizację przerw kawowych. Dodatkowo po zakończeniu eventu warto odpocząć w komfortowo urządzonych pokojach.

Zobacz więcej: Sale konferencyjne Hotel Lamberton / Konferencje w Hotelu Lamberton

 

Hotel Boss

Dane teleadresowe:
ul. Żwanowiecka 20
04-849 Warszawa
Telefon: +48 22 516 61 00
Największa sala konferencyjna: 550 osób
Ilość miejsc noclegowych: 280

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Boss mieści się ok. 15 km od centrum Warszawy, dzięki czemu przyjezdni nie będą mieli problemu z dotarciem do obiektu. Oferta biznesowa jest tu bardzo bogata. Centrum konferencyjne to aż 21 sal, każda z nich jest nowocześnie urządzona i przystosowana tak, aby zapewnić wygodę gościom.

Znajdzie się tu miejsce na mniejsze spotkania i szkolenia, a także na duże wydarzenia do 550 osób. Bogate zaplecze hotelowe pozwoli także zapewnić nocleg w komfortowych pokojach bez konieczności przemieszczania się w inne miejsce. Zdecydowanie jedną z ciekawszych opcji jest połączenie biznesu z wypoczynkiem.

Pracownicy hotelu zadbają o organizację pikniku czy grilla na świeżym powietrzu, co będzie świetną okazją do swobodniejszych rozmów przy dobrym jedzeniu. Na miejscu czeka także wiele atrakcji, które pozwolą wypełnić czas po szkoleniu. To z pewnością ciekawa opcja, dzięki czemu nasze wydarzenie zostanie zapamiętane przez gości.

Zobacz stronę firmową: Konferencje w Hotelu Boss

 

Sound Garden Hotel Airport

Dane teleadresowe:
ul. Żwirki i Wigury 18
02-092 Warszawa
tel. +48 530 007 770
Największa sala konferencyjna: 330 osób
Ilość miejsc noclegowych: 231

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Sound Garden Hotel Airport to miejsce zaskakujące bogactwem zielenie niedaleko lotniska. To zdecydowanie obiekt, który pozytywnie zaskoczy wszystkich - zarówno nowoczesnym wystrojem, jak i ciekawymi możliwościami spędzenia czasu.

W tym hotelu znajduje się przestrzeń konferencyjna, która  idealnie nadaje się na kameralne spotkania i liczniejsze wydarzenia jak prezentacje czy prelekcja. Największa z sal to miejsce, gdzie komfortowo może pracować 330 osób. Każda z nich jest nowocześnie wyposażona, wygodne meble i sprzęty audiowizualne sprawiają, że praca tu przebiega sprawnie. Świetnym pomysłem zamiast klasycznej kolacji biznesowej jest zorganizowanie imprezy z grillem w ogrodzie.

To doskonała okazja do spędzenia czasu w luźniejszej atmosferze. Hotelowe wnętrza to też doskonała okazja do wypoczynku, zwłaszcza po długiej podróży czy całodziennym wydarzeniu. Wnętrza są bardzo komfortowo urządzone, są w nich liczne udogodnienia takie jak TV, miejsce do pracy, ręczniki, kosmetyki i wiele innych. 

Zobacz stronę firmową Sound Garden Hotel Airport, aby poznać szczegółową ofertę konferencyjną obiektu.

 

Holiday Park Hotel

Dane teleadresowe:
ul. Heroldów 1B
01-991 Warszawa
tel. +48 (22) 865 27 80
Największa sala konferencyjna: 200 osób
Ilość miejsc noclegowych: 240

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Holiday Park Hotel to miejsce, gdzie idealnie można połączyć pracę z wypoczynkiem. W tym obiekcie można zorganizować także imprezy plenerowe połączona z grillem, które są świetną okazją do nawiązania nowych kontaktów biznesowych.

Zdecydowanie to świetny obiekt do takich wydarzeń jak konferencje czy szkolenia. Znajdują się tu dobrze przygotowane sale. Jest ich tu aż 15, a największa z nich jest w stanie pomieścić 300 osób. Świetnym rozwiązaniem jest także pomoc dedykowanej osoby osoby w planowaniu i kwestiach związanych z organizacją, cateringiem. Eleganckie i przestronne miejsca to też dobre miejsce do wypoczynku.

W tym hotelu znajduje się spora baza noclegowa, a każdy z pokoi został wyposażony tak, aby zapewnić maksymalny komfort dla gości. Hotel jest też bardzo dobrze zlokalizowany w spokojnej okolicy. Dojazd na lotnisko najmuje ok. 20 minut. Jest to z pewnością takie miejsce, gdzie na chwilę można oderwać się od zgiełku miasta.

Zobacz Prezentację Holiday Park Hotel na salekonferencyjne.pl lub sprawdź stronę firmową Holiday Park Hotel w celu zapoznania się ze szczegółami oferty konferencyjnej obiektu.

 

Hotel Colibra

Dane teleadresowe: 
ul. Wolska 191
01-258 Warszawa
tel. +48 22 836 99 56
Największa sala konferencyjna: 20 osób
Ilość miejsc noclegowych: 48

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Colibra jest zlokalizowany na warszawskiej Woli. Doskonała lokalizacja niedaleko centrum sprawia, że to też świetny punt do wyruszenia na poznawanie miasta. Tu znajduje się choćby Muzeum Powstania Warszawskiego.

Sam hotel to doskonałe miejsce do wypoczynku i pracy. Jest to doskonale przygotowana sala konferencyjna, idealna na kameralne spotkania i szkolenia. Sala jest przystosowana dla 20 osób. Tym co zasługuje na wyróżnienie jest też fantastyczny ogródek piwny, w którym można zarówno raczyć się filiżanką kawy, jak i zorganizować przyjęcie połączone z grillem. Poza tym jest tu także doskonała restauracja.

Hotelowe pokoje są jasne i przytulne. To dobre miejsce do wypoczynku i do pracy. W pokojach znajdują się: zestaw do parzenia kawy i herbaty, lodówka. Z kolei w łazienkach czekają kosmetyki, ręczniki, suszarka. Doskonała lokalizacja niedaleko Dworca, a także w tej klimatycznej dzielnicy sprawia, że to chętnie wybierane miejsce przez wielu gości.

Zobacz Prezentację Hotelu Colibra na salekonferencyjne.pl lub sprawdź stronę firmową Hotelu Colibra, aby poznać szczegóły oferty konferencyjnej obiektu.


Data publikacji: 10.06.2022

Nasi partnerzy

PFR Logo