img

Konferencje połączone z piknikiem w woj. mazowieckim

Zobacz pełną bazę obiektów konferencyjnych w województwie mazowieckim - ponad 600 hoteli konferencyjnych na mazowszu

 

Konferencje połączone z piknikiem w województwie mazowieckim:

 

Klub Mila Zegrzynek
Dane teleadresowe:

ul. Szaniawskiego 56, 05-140 Serock
Największa sala konferencyjna: 200
Ilość miejsc noclegowych: 120

mila
milasala

Klub Mila Zegrzynek to miejsce doskonale do wypoczynku, rekreacji i spotkań biznesowych. Organizacja konferencji czy szkolenia w takim miejscu to świetna okazja żeby choć na chwilkę wyrwać się z miasta i odpocząć na łonie natury. Jednocześnie hotel nie znajduje się daleko od Warszawy, więc dojazd tam nie zajmie wiele czasu. Największa z sal konferencyjnych jest przeznaczona na 200 osób, dwie mniejsze pomieszczą 50-100 osób. To doskonałe miejsce na event formowy, prelekcje czy inne wydarzenia.

Pracownicy hotelu pomogą w organizacji oraz zaproponują menu. Bogaty wybór dań sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Poza tym na miejscu znajduje się sala bankietowa. Ciekawą opcją jest połączenie konferencji z wypoczynkiem na świeżym powietrzu. Bogata oferta sportów wodnych zakończona relaksem czy piknikiem czy przy ognisku to ciekawy sposób na zakończenie intensywnego dnia. Zaproszenie goście długo nie zapomną o tym wydarzeniu.

Zobacz więcej: Sale konferencyjne Klub Mila Zegrzynek / Konferencje w Klubie Mila Zegrzynek - strona firmowa

 

Green Garden Hotel
Dane teleadresowe:

ul. Droga Hrabska 50, 05-090 Falenty
Największa sala konferencyjna: 160
Ilość miejsc noclegowych: 140

green hotel
green hotel sala

Green Garden Hotel to miejsce położone zaledwie 15 minut od Warszawy, ale w którym od razu można poczuć sielski klimat. Hotel posiada bogatą ofertę zarówno dla gości indywidualnych jak i biznesowych. Opcją wartą szczególnej uwagi jest połączenie spotkań czy konferencji biznesowych z wypoczynkiem na świeżym powietrzu. Do dyspozycji gości jest aż 7 sal szkoleniowych. Każda z nich jest wyposażona w nowoczesny sprzęt. Sale pomieszczą od 33 do 180 osób.

Dzięki temu z powodzeniem można tu zorganizować kameralne spotkania jak i na prawdę duże eventy firmowe. Sale są wyposażone w TV, sprzęt nagłaśniający, mikrofony i flipcharty. Po części oficjalnej warto skorzystać z cudownego widoku jaki rozpościera się z okien. Pracownicy hotelu chętnie zorganizują dla gości biznesowych poczęstunek w postaci pikniku, wieczorową porą biesiadę czy grillowanie. A po zabawie dobrze będzie wypocząć w komfortowych pokojach wyposażonych w Tv i klimatyzację, suszarki i zestawy kosmetyków.

Zobacz więcej: Sale konferencyjne Green Garden Hotel / Konferencje i spotkania firmowe w Green Garden Hotel - strona firmowa

 

Promenada Zegrze
Dane teleadresowe:

ul. Spacerowa 35, Białobrzegi
Największa sala konferencyjna: 70
Ilość miejsc noclegowych: 180

promenada zegrze
promenada sala

Promenada Zegrze to miejsce wyjątkowo położone - przy samym jeziorze i lasie. Dzięki temu zaledwie kawałek drogi od Warszawy można poczuć się jak z dala od miasta. W takich warunkach praca będzie o wiele przyjemniejsza, dlatego warto w tym miejscu zorganizować spotkania czy negocjacje biznesowe, oraz większe wydarzenia jak wykłady czy szkoleni, prelekcje, sympozja. Do dyspozycji gości jest 7 sal konferencyjnych. Mniejsze sale sprawdzą się także do  kilkuosobowej pracy zdalnej.

Największa z sal pomieści 70 osób. Każda z nich posiada nowoczesne wyposażenie. Ale nie można być w takim miejscu i nie skorzystać z cudownego otoczenia. Dlatego warto połączyć biznes z wypoczynkiem i z pomocą pracowników hotelu zorganizować piknik czy grilla na świeżym powietrzu. Dodatkowo na miejscu działa wypożyczalnia rowerów. Można także spróbować swoich sił w sportach wodnych. Z kolei beach bar z dużym wyborem wybornych drinków zapewni doskonałą zabawę do białego rana. 

Zobacz więcej: Konferencje pod Warszawą w Promenada Zegrze - strona firmowa

 

Sobienie Królewskie

Dane teleadresowe:
Sobienie Szlacheckie 64
08-443 Sobienie Jeziory
Największa sala konferencyjna: 550 osób
Ilość miejsc noclegowych: 173

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Sobienie Królewskie to profesjonalne i efektywne centrum konferencyjne mieszczące się pod Warszawą. Wnętrze utrzymane jest w konwencji pałacowej. Obiekt oddaje do dyspozycji 8 sal konferencyjnych. W tym 6 sal znajduje się w kompleksie pałacowym, a 2 z nich na polu golfowym. Sale idealnie nadają się na organizację większych i mniejszych spotkań biznesowych. Goście mogą liczyć na profesjonalną pomoc techniczną, bogate zaplecze oraz niekonwencjonalną atmosferę spotkania w pałacowych wnętrzach. Sale wyposażone są w funkcjonalny sprzęt audiowizualny i nagłośnienie.

Dodatkową atrakcja dla gości będą eventy organizowane w pałacu. Są to miedzy innymi: akademia golfa, akademia kulinarna, czekoladowe warsztaty, agent, warsztaty winiarskie, wieczory tematyczne, Casino i wiele innych atrakcji. Będzie to zapewne niezapomniane spotkanie biznesowe i udana impreza integracyjna z nieograniczoną zabawą. Wszystko odbywa się pod okiem fachowej i profesjonalnej obsługi. Dodatkowym atutem będzie parking dla gości na terenie hotelu

Zobacz więcej: Konferencje w Sobieniach Królewskich

 

Hotel Trylogia

Dane teleadresowe:
ul. Poniatowskiego 46
05-220 Zielonka k. Warszawy
Największa sala konferencyjna: 350 osób
Ilość miejsc noclegowych: 120

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Trylogia to doskonałe miejsce do odpoczynku, relaksu i wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych. Hotel cechuje bardzo dobra lokalizacja i niebanalny klimat. Jest to doskonałe miejsce na wydarzenia o charakterze biznesowym. Do dyspozycji gości oddanych jest 5 w pełni wyposażonych sal dopasowanych do charakteru wydarzenia. Każda sala utrzymana jest w swoim unikatowym klimacie. Tworzą one spójny charakter całego obiektu. Profesjonalna obsługa zapewnia organizacją zarówno mniejszych spotkań jak i duży konferencji.

Dodatkowo podczas proponowany jest szereg atrakcji dla grup. Goście mogą skorzystać z poczęstunku, imprezy tanecznej oraz atrakcji tematycznych i kulinarnych.  Niepowtarzalny klimat i wyśmienita kuchnia gwarantuje udane spotkanie. Oferta przygotowywana jest indywidualnie na życzenie klienta. Hotel organizuje także duże firmowe przedsięwzięcia, bankiety i gale z niezwykłą scenografią. Na terenie hotelu organizowane są także targi branżowe i wystawy połączone z promocja produktów. Dodatkowym atutem są pikniki i eventy plenerowe w otoczeniu magicznej zieleni, stawów i ogrodów. 

Zobacz więcej: Konferencje, szkolenia i seminaria blisko Warszawy w Hotelu Trylogia

 

Hotel Nosselia

Dane teleadresowe:
Krzyczki Szumne 44
05-190 Nasielsk
Największa sala konferencyjna: 500 osób
Ilość miejsc noclegowych: 120

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Nosselia to atrakcyjna infrastruktura, przepiękny teren i doskonałe miejsce na wypoczynek, rekreacje i spotkanie biznesowe. To klimatyczne miejsce umożliwia różnego rodzaju spotkania biznesowe. Rustykalna Stara Szkoła z drewnianymi ścianami zapewnia klimatyczne szkolenia z widokiem na okalającą ją przyrodę. Przestrzeń szkoleniowo konferencyjna zlokalizowana jest w głównym budynku hotelu. Sale są przestronne i komfortowe. Każda sala posiada profesjonalne i funkcjonalne wyposażenie. Niektóre mniejsze spotkania oraz imprezy integracyjne organizowane są na terenie namiotu.

Każde spotkanie przygotowywane jest według indywidualnych potrzeb klientów. Goście mogą liczyć na pomoc techniczną podczas spotkań. Na terenie hotelu znajdują się liczne miejsca na ognisko, możliwość zjedzenia wieczornej kolacji w niesamowitej atmosferze na świeżym powietrzu. Dodatkowo Goście mogą skorzystać z wielu atrakcji takich jak: disc golf, strzelnica, paintball, tyrolka oraz różnego rodzaju gry ze scenariuszem

Zobacz więcej: Sale konferencyjne Hotel Nosselia / Konferencje i szkolenia w Hotelu Nosselia


Data publikacji: 05.05.2022

Nasi partnerzy