img

Konferencje w Dworku w województwie mazowieckim

Stolicą mazowsza jest Warszawa, jeśli chcesz obejrzeć obiekty konferencyjne w Warszawie zobacz ponad 350 obiektów konferencyjnych w Warszawie. Jeśli chcesz obejrzeć inne mazowieckie obiekty spełniające te kryteria zobacz pełną bazę obiektów konferencyjnych w województwie mazowieckim - obiekty konferencyjne na Mazowszu.

Konferencje w Dworku w województwie mazowieckim:

 

1. Dwór Konstancin***

Dane teleadresowe:
Od Lasu 23, 05-510 Konstancin-Jeziorna
tel. 22 754 72 72
Największa sala konferencyjna: 140 osób
Liczba miejsc noclegowych: 54
Zobacz więcej: Dwór Konstancin - Konferencje lub Dwór Konstancin - sale konferencyjne.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Obiekt obficie otulony Chojnowskim Parkiem Narodowym, sprzyja, prócz wielu formom rekreacji, również organizacji wydarzeń biznesowych. W swoich wnętrzach posiada 3 doskonale zaopatrzone, m.in. w projektor multimedialny, sale konferencyjne, gdzie największa pomieści do 140 osób.

Dworek posiada 24 gustownie urządzone oraz przytulne pokoje. Zdecydowana większość z nich posiada niesamowity widok na leśną panoramę parku narodowego, która sprzyja codziennemu wypoczynkowi. Hotel proponuje Państwu również catering w formie przerw kawowych, a także całodzienne wyżywienie. Menu zostanie przygotowane zgodnie z Państwa wytycznymi, a posiłki przyrządzone z największą dokładnością.

Bogate zaplecze rekreacyjne pozwoli Państwu odpocząć oraz nabrać sił na następny dzień. W atrakcjach hotelowych znajdą Państwo, m.in. usługi SPA, kryty basen lub wieczory tematyczne. Lokalizacja obiektu wraz z jego licznymi udogodnieniami sprawi, że oprawa Państwa spotkania będzie niezwykle wyjątkowa, a zarazem profesjonalna.

 

2. Dwór Złotopolska Dolina

Dane teleadresowe:
Trębki Nowe 89, 05-170
tel. 601 691 399
Największa sala konferencyjna: 200 osób
Liczba miejsc noclegowych: 83
Zobacz więcej: Dwór Złotopolska Dolina - Konferencje.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Obiekt dysponuje bogatym, klimatycznym zapleczem konferencyjnym. W jego skład wchodzą 2 sale konferencyjne – odpowiednio dla 50 i 200 osób. Każda jest wyposażona w sprzęt multimedialny oraz audiowizualny. Spotkania mogą być również przeprowadzone na świeżym powietrzu, m.in. w Złotopolskich Tarasach.

W dworku znajdują się miejsca noclegowe dla 83 osób. Kolorystyka wnętrz jest ożywcza, dominują błękity, czerwienie oraz beże, które sprzyjają relaksowi. Z myślą o Państwa wygodzie przygotowywany jest catering w formie przerwy kawowej, która umili spotkanie lekkimi deserami, owocami i pyszną kawą. Dodatkowo mogą Państwo skorzystać z wykwintnego menu obiadów i kolacji.

Form spędzania wolnego czasu jest bardzo wiele. Dworek dysponuje strefą wellness bądź zewnętrznym basenem. Ponadto malownicza okolica zachęci Państwa do korzystania z jej dóbr, jak np. zwiedzanie czy loty krajobrazowe. Zaciszne położenie dworu pozwala na zorganizowanie spotkań biznesowych w kameralnej atmosferze pośród szumów lasu.

 

3. Dworek Anna

Dane teleadresowe:
Podgóra 23, 26-634 Podgóra
tel. 698 627 189
Największa sala konferencyjna: 300 osób
Liczba miejsc noclegowych: 80
Zobacz więcej: Dworek Anna - Konferencje lub Dworek Anna - sale konferencyjne.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Dworek otoczony zielenią skraju Puszczy Kozienickiej tworzy niepowtarzalną oprawę dla konferencji lub bankietów biznesowych. W ofercie obiektu do Państwa dyspozycji pozostają 3 sale konferencyjne oraz restauracyjne, z czego największa zmieści do 200 osób. Baza noclegowa dworku posiada 80 miejsc noclegowych w 21 pokojach. Barwne wnętrza nadają każdemu pokojowi wyjątkowy klimat, a pełne wyposażenie sprawia przyjemność w użytkowaniu.

Klimatyczny dworek zadba z największą starannością Państwa wyżywienie. Wyśmienicie zróżnicowane menu uczyni każdy posiłek przyjemnością i zaspokoi nawet najbardziej wyrafinowane gusta Gości. Ponadto przestronność Sali restauracyjnej stworzy okazję do organizacji bankietu.

Atrakcyjna lokalizacja hotelu sprzyja aktywnemu wypoczynkowi. Bliskość lasu i zielonej przestrzeni zachęci Państwa do spacerów oraz skusi do dłuższych wędrówek szlakiem Puszczy Kozienickiej. Obiekt będzie wyborem idealnym dla każde spotkanie biznesowe, które dopełni uspokajająca zielona okolica.

Zobacz stronę firmową: Dworek Anna - Konferencje

 

4. Dwór Zbożenna 

Dane teleadresowe:
Zbożenna 194, 26-400 Przysucha
tel. +48 603 120 322
Największa sala konferencyjna: 60 osób
Liczba miejsc noclegowych: 49
Zobacz więcej: Dwór Zbożenna - oferta konferencyjna lub Dwór Zbożenna - sale konferencyjne.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Dwór Zbożenna to doskonałe miejsce do organizacji wszelkiego rodzaju szkoleń i konferencji. Idealnie nadaje się na zorganizowanie wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych. Dwór posada dwie sale konferencyjno szkoleniowe. Sale wyposażone są w profesjonalny, nowoczesny sprzęt audiowizualny i nagłośnienie. Znajdują się tu: projektor, flipchart, ekran wbudowany oraz dostęp do Internetu.

Istnieje możliwość całkowitego zaciemnienia sali. Jest tu także dostęp do światła dziennego. Goście mogą skorzystać z oferty cateringowej i przerwy kawowej. Każde spotkanie przygotowywane jest w największym standardzie usług i dbałością o indywidualne podejście do klienta. O wszystko dba fachowa obsługa.

Dodatkowym atutem hotelu są przytulne pokoje z łazienkami, wszelkimi udogodnieniami oraz umeblowaniem. Panuje tu wysoki standard pokoi. Mieszka się tu wygodnie. Miło spędzony czas pozostaje w pamięci każdego gościa. Każdy znajduje idealny pokój dla siebie. Pokoje stanowią idealne zaplecze do odpoczynku i relaksu po ciężkim dniu pracy.

 

5. Dworek nad Pilicą****

Dane teleadresowe:
Wólka Magierowa 6, 26-400 Nowe Miasto nad Pilicą
tel. +48 882 083 577
Największa sala konferencyjna: 70 osób
Liczba miejsc noclegowych: 69
Zobacz więcej: Dworek nad Pilicą - Konferencje.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Dworek nad Pilicą to doskonałe miejsce do zorganizowania wszelkich spotkań biznesowych. Zarówno tych mniejszych i większych konferencji czy szkoleń. Na terenie obiektu znajdują się trzy przestronne, komfortowe sale konferencyjno szkoleniowe. Jedna z sal jest całkowicie przeszklona z pięknym widokiem na rzekę. Można tu wjechać samochodem do wnętrza sali.

Sale posiadają nowoczesne wyposażenie audiowizualne i nagłośnienie. W skład wyposażenia wchodzą: projektor, flipchart, ekran, mikser audio, tablica oraz dostęp do Internetu. Można całkowicie zaciemnić sale. Jest tu także dostęp do światła dziennego. Dodatkowo każda sala posiada klimatyzację, dzięki, której każde spotkanie jest jeszcze bardziej komfortowe podczas upalnych dni.

Podczas spotkania istnieje możliwość skorzystania z cateringu oraz przerwy kawowej. Każde spotkanie przygotowywane jest według indywidualnych potrzeb klienta. O wszystko dba fachowa obsługa. Warto również skorzystać z przytulnych pokoi przygotowanych dla gości. Na terenie dworku znajduje się parking dla gości.

 

6. Dwór Many 

Dane teleadresowe:
Many 1, 05-555 Tarczyn
tel. +48 507 764 200
Największa sala konferencyjna: 250 osób
Liczba miejsc noclegowych: 60
Zobacz więcej: Dwór Many - konferencje i szkolenia.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Dwór Many to idealne miejsce do organizacji wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych. Można tu zorganizować mniejsze i większe konferencje i szkolenia. Dwór dysponuje pięcioma komfortowymi i przestronnymi salami konferencyjno-szkoleniowymi i duża oranżerią. Sale konferencyjne posiadają nowoczesne, profesjonalne wyposażenie. W skład wyposażenia wchodzą: projektor, flipchart, rzutnik, projektor oraz dostęp do Internetu. Jest tutaj dostęp do światła dziennego.

Dodatkowo sale posiadają klimatyzację,która daje jeszcze większy komfort podczas upalnych dni. Każde spotkanie przygotowane jest według najwyższych standardów usług i indywidualnych potrzeb klienta. O wszystko dba fachowa obsługa. Goście mogą skorzystać z przerwy kawowej podczas spotkań.

Dodatkowym atutem obiektu są przytulne pokoje i przepiękny apartament dla bardziej wymagających gości. Posiadają one wszystkie udogodnienia oraz umeblowanie. Stanowią one idealne zaplecze do odpoczynku i relaksu po ciężkim dniu pracy. Na terenie obiektu znajduje się parking dla 80 aut.

 

7. Hotel Dworek Marzenie Strachowo 

Dane teleadresowe:
Strachowo 37 B, 09-100 Płońsk
tel. +48 602 741 082
Największa sala konferencyjna: 250 osób
Liczba miejsc noclegowych: 32
Zobacz więcej: Hotel Dworek Marzenie Strachowo - konferencje.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Dworek Marzenie Strachowo to doskonałe miejsce do organizacji różnego rodzaju spotkań biznesowych.  Zarówno tych mniejszych jak i większych konferencji czy szkoleń. Znajduje się tu przestronna i komfortowa sala szkle niwo konferencyjna mogąca pomieścić 250 uczestników spotkania. Sala posiada profesjonalny, nowoczesny sprzęt audiowizualny i nagłośnienie. Znajduje się tutaj: rzutnik, flipchart, ekran, projektor i dostęp do Internetu.

Sale posiadają klimatyzację, dzięki której spotkania stają się jeszcze bardziej komfortowe podczas upalnych dni. Obsługa dba o potrzeby klienta i jest bardzo pomocna. Każde spotkanie przygotowywane jest według indywidualnych potrzeb klienta.

Wszystko odbywa się w najwyższym standardzie usług. Podczas spotkań goście mogą skorzystać z przerw kawowych. Dodatkowym atutem obiektu są przytulne pokoje elegancko urządzone ze wszystkimi udogodnieniami i umeblowaniem. Pokoje stanowią idealne zaplecze do odpoczynku i relaksu po ciężkim dniu pracy. Na terenie obiektu znajduje się parking strzeżony dla gości. 

 

8. Dwór Mościbrody 

Dane teleadresowe:
Mościbrody 52, 08-112 Wyśniew
tel. 25 641 70 30
Największa sala konferencyjna: 150 osób
Liczba miejsc noclegowych: 60
Zobacz więcej: Dwór Mościbrody - konferencje.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Dwór Mościbrody to doskonałe miejsce do organizacji wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych. Zarówno tych mniejszych i większych konferencji, eventów czy szkoleń. Znajdują się tu przestronne i komfortowe sale konferencyjno szkoleniowe. Każda sala posiada profesjonalny, nowoczesny sprzęt audiowizualny i nagonienie. Znajdują się tutaj: flipchart, rzutnik, projektor, ekran oraz dostęp do Internetu.

Istnieje również dostęp do światła dziennego oraz możliwość całkowitego zaciemnienia sali roletami zaciemniającymi. Sale posiadają klimatyzacje, która daje jeszcze większy komfort podczas spotkań w upalne dni. Miejsce to słynie z organizacji wszelkich spotka biznesowych na najwyższym poziomie. Obsługa dba o indywidualne potrzeby klienta oraz pomaga podczas przygotowywania spotkań i jego organizacji.

Podczas spotkania istnieje możliwość organizacji przerwy kawowej dla zregenerowania sił. Natomiast w porze obiadowej można skorzystać z pysznego lunchu przygotowywanego przez samego szefa kuchni. Dodatkowo dla gości przygotowane są przytulne pokoje stanowiące idealne zaplecze do odpoczynku po ciężkim dniu pracy.

 

9. Dwór Klembów 

Dane teleadresowe:
Trakt dworki 32, 05-205 Klembów
tel. 500 622 500
Największa sala konferencyjna: 80 osób
Liczba miejsc noclegowych: 53
Zobacz więcej: Dwór Klembów - konferencje.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Trzygwiazdkowy Dwór Klembów to doskonałe miejsce do organizowania wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych. Można tu zorganizować mniejsze i większe konferencje i szkolenia. Obiekt oferuje przestronna i komfortową salę konferencyjną mogąca pomieścić 80 uczestników spotkania.

Sala posiada profesjonalne i nowoczesne wyposażenie audiowizualne i nagłośnienie. W skład wyposażenia wchodzą: ekran projekcyjny, rzutnik, nagłośnienie, flipchart, mikrofon oraz dostęp do Internetu. Każde spotkanie przygotowywane jest w najwyższym standardzie usług i według indywidualnych potrzeb klienta. O wszystko dba fachowa obsługa. Podczas spotkania goście mogą skorzystać z oferty przerwy kawowej czy cateringu.

Dodatkowym atutem obiektu są przytulne, stylowo urządzone pokoje dla 56 osób. Pokoje posiadają różny standard w zależności od wymagań klientów. Posiadają one wszelkie udogodnienia oraz umeblowanie. Każdy posiada wygodne łóżka, łazienkę z prysznicem. Stanowią one idealne zaplecze do odpoczynku i relaksu po ciężkim dniu pracy.


Data publikacji: 12.07.2022

Nasi partnerzy