img

Konferencje w Hotelach ze SPA w woj. Mazowieckim

Zobacz pełną bazę hoteli konferencyjnych w województwie mazowieckim - ponad 600 obiektów konferencyjnych na mazowszu

 

Konferencje w Hotelach ze SPA w województwie mazowieckim:

 

Pałac Żelechów SPA & Wellness
Dane teleadresowe:

ul. Piłsudzkiego 36, 08- Żelechów
Największa sala konferencyjna: 200
Ilość miejsc noclegowych: 250

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Konferencja, prelekcje czy szkolenia to czas wytężonego wysiłku umysłowego. Nie tylko ze strony prowadzących, ale także uczestników. Udział w takim wydarzeniu często wiąże się z koniecznością długiego dojazdu, dlatego warto aby organizatorzy zadbali o możliwość wypoczynku przez swoich gości. Pałac Żelechów SPA & Wellness to miejsce, które jest połączenie niesamowitych pomieszczeń, rozbudowanego zaplecza konferencyjnego oraz niesamowitej strefy SPA. A wszystko to w otoczeniu niesamowitej przyrody.

Hotel ma do dyspozycji gościa aż 19 sal konferencyjnych. Każda z nich posiada nowoczesne wyposażenie audiowizualne. Dodatkowo w sali bankietowej można zorganizować ważne dla firmy wydarzenia i świętować przy starannie wybranych daniach i wyselekcjonowanych alkoholach. Warto zregenerować siły w strefie SPA. Składa się ona z kilku basenów, różnego rodzaju saun oraz strefy relaksu z niesamowitym widokiem. Do tego szeroka oferta zabiegów sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Zobacz więcej: Sale konferencyjne Pałac Żelechów SPA & Wellness / Konferencje pod Warszawą w Pałacu Żelechów - strona firmowa

 

BoniFaCio Spa & Sport Resort
Dane teleadresowe:

ul. Kępa 84,09-110 Kępa
Największa sala konferencyjna: 180
Ilość miejsc noclegowych: 140

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

BoniFaCio Spa & Sport Resort to niesamowite miejsce niespełna godzinę drogi od Warszawy. Resort znajduje się na 10 hektarowej polanie, a samo miejsce pozwala poczuć się jak w sielskiej krainie z dala od miasta. W takiej niesamowitej scenerii można zorganizować event firmowy, warsztaty czy prelekcje. Do dyspozycji gości jest 6 sal konferencyjnych, trzy z nich można połączyć dzięki czemu otrzymamy pomieszczenie, które pomieści 300 osób. Każda z sal zawiera wyposażenie audiowizualne i sprzęt nagłaśniający. Dodatkowo pracownicy hotelu pomogą dobrać menu oraz przygotować regeneracyjną przerwę kawową z poczęstunkiem.

Hotel oferuje także bardzo ciekawą ofertą zajęć team buildingu. Pikniki, podchody czy warsztaty na świeżym powietrzu to świetna okazja do zacieśnienia relacji w zespole. Resort posiada także bardzo dobrze rozbudowaną strefę SPA. Relaks w basenie czy saunie, a także korzystanie z zabiegów na ciało pozwolą pozbyć się stresu i prawdziwie wypocząć.

Zobacz więcej: Sale konferencyjne BoniFaCio SPA & Sport Resort / Spotkania firmowe w BoniFaCio SPA & Sport Resort - strona firmowa

 

Z- Hotel Business & Spa
Dane teleadresowe:
ul. Wczasowa 25, Otwock
Największa sala konferencyjna: 320
Ilość miejsc noclegowych: 184

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Z- Hotel Business & Spa to miejsce gdzie biznes łączy się z wypoczynkiem oraz rekreacją. W hotelu dostępnych jest 11 sal konferencyjnych. Wszystkie z nich są wyposażone w sprzęt audiowizualny i nagłaśniający. Małe sale idealnie nadają się na niewielkie spotkania czy negocjacje biznesowe. W większych można zorganizować prezentacje, prelekcje czy seminaria. Największa z sal pomieści 320 osób.

Na miejscu działa restauracja, która serwuje wykwintne dania. Dla gości biznesowych oferuje przekąski i lunche w formie bufetowej i serwowanej, a także przerwę kawową. Po części oficjalnej warto skorzystać z innych udogodnień na miejscu. Strefa SPA zachęca do wypoczynku i relaksu. Strefa basenowa to także sauny i jacuzzi oraz liczne zabiegi. Na miejscu jest także kręgielnia, gdzie można miło i aktywnie spędzić czas. W wygodnych lożach można także delektować się drinkami do późnych godzin. A po całym dniu dobrze będzie wypocząć w jednym z wielu komfortowo wyposażonych pokoi hotelowych.

Zobacz więcej: Konferencje pod Warszawą w Z- Hotel Business & Spa - strona firmowa

 

Hotel Afrodyta Business & SPA

Dane teleadresowe:
ul. Letniskowa 4a, Tartak Brzózki
96-325 Radziejowice
Największa sala konferencyjna: 235 osób
Ilość miejsc noclegowych: 140

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Afrodyta to idealne miejsce na różnego rodzaju spotkania biznesowe. Znajdujące się tu Centrum Konferencyjne pomoże zorganizować każdego rodzaju spotkanie. Znajduje się tu 10 przestronnych i komfortowych sal konferencyjnych. Każde spotkanie organizowane jest w najwyższych standardach. O każde takie przedsięwzięcie dba fachowa i procesjonalna obsługa. Sale stanowią dwa niezależne centra konferencyjne Delfy i Dwór. Sale są eleganckie, klimatyzowane i świetne wyposażone.  Posiadają idealne zaplecze techniczne. Oferta biznesowa tworzona jest dla najbardziej wymagających gości. Hotel cechuje doskonała lokalizacja i bardzo dobry dojazd autostrada A2.

Na terenie znajduje się parking dla gości. Istnieje także możliwość postawieni auta w sali eventowej. W hotelu znajduje się 16 gabinetów SPA i Aqua Spa dla regeneracji i relaksu organizmu. Studio Kulinarne dla Biznesu lub Klub Nocny Utopia pozwalają na liczne spotkania w formalnej atmosferze. Można tu porozmawiać w cocktail Barze jak i skorzystać z zabaw tanecznych do rana.

Zobacz więcej: Centrum Konferencyjne w Hotelu Afrodyta

 

Hotel Sielanka nad Pilicą

Dane teleadresowe:
ul. Łąkowa 1
05-660 Warka
Największa sala konferencyjna: 120 osób
Ilość miejsc noclegowych: 112

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Jedyne 50 km od Warszawy znajduje się Hotel Sielanka nad Pilicą, który jest doskonałym miejscem na spotkania biznesowe, konferencje oraz szkolenia. Organizacje tego rodzaju spotkań to jedno z ważniejszych zadań hotelu. Centrum konferencyjne posiada 7 sal szkoleniowych. Posiadają zróżnicowane wymiary i mogą pomieścić od 10 do 120 osób. Sale konferencyjne posiadają nowoczesne wyposażenie: flipchart, ekrany LCD, systemy nagłośnienia, klimatyzację, regulowane rolety i oświetlenie. Dopełnieniem każdej konferencji jest mazowiecki krajobraz oraz atrakcje oferowane przez hotel.

Goście mogą skorzystać  ze Spa, restauracji oraz wspólnego gotowania czy jazdy konnej, wziąć udział w koncertach lub imprezach tanecznych.  Na terenie znajduje się parking dla gości. Każde spotkanie przygotowywane jest z pasją i największa starannością. Personel dba o zadowolenie każdego klienta. Hotel oferuje różnego rodzaju scenariusze na imprezy firmowe. Goście mają do dyspozycji dużo aktywności fizycznej. Między innymi: paintball, misje militarno-survivalowe czy symulator zawodów olimpijskich

Zobacz więcej: Sale konferencyjne Hotel Sielanka nad Pilicą / Centrum Konferencyjne w Hotelu Sielanka nad Pilicą

 

Hotel Las Woda

Dane teleadresowe:
ul. Spokojna 1
08-470 Wilga
Największa sala konferencyjna: 450 osób
Ilość miejsc noclegowych: 84

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Las Woda to luksusowy obiekt, który komponuje się z natura tworząc spójna całość.  Jest to idealne miejsce na różnego rodzaju spotkania biznesowe, konferencje, szkolenia. Hotel usytuowany jest na 17ha lasu, dzięki czemu zapewnia cisze i spokój, które wspomagają efektywność uczestników spotkania. Na terenie hotelu znajduje się 8 w pełni wyposażonych sal.  Jeśli chodzi o ustawienie to można je konfigurować z mniejszych na większe powierzchnie. Największa sala pomieści aż 450 osób. Sale posiadają profesjonalne i funkcjonalne wyposażenie.

Na terenie hotelu istnieje Mobilne Centrum sterowania salami oraz mobilne ściany. Sale są klimatyzowane zapieniając komfort podczas upalnych dni. Hotel zapewnia opieka biznes planera, a także przygotowanie szczególnego scenariusza pobytu. Do każdego kineta podchodzi się indywidualnie. Każde spotkanie tragizowane jest z największa starannością, a goście mogą liczyć na pomoc techniczną. Pozwoli to zapewne z powodzeniem zorganizować każde spotkanie. Podczas każdego spotkania istnieje możliwość zorganizowania idealnej imprezy integracyjnej i wielu atrakcji takich jak: wieczory taneczne, warsztaty kulinarne, gry terenowe, relaks w Spa oraz atrakcje sportowe.

Zobacz więcej: Sale konferencyjne Hotel Las Woda / Konferencje w Hotelu Las Woda


Data publikacji: 05.05.2022

Nasi partnerzy