img

Konferencje w Hotelach ze SPA w woj. Mazowieckim

Stolicą mazowsza jest Warszawa, jeśli chcesz obejrzeć obiekty konferencyjne w Warszawie zobacz - Konferencje w Warszawie - ponad 350 obiektów konferencyjnych w Warszawie. Jeśli chcesz obejrzeć inne mazowieckie obiekty spełniające te kryteria zobacz pełną bazę obiektów konferencyjnych w województwie mazowieckim - Konferencje w województwie mazowieckim - ponad 600 obiektów konferencyjnych na mazowszu.

Konferencje w Hotelach ze SPA w województwie mazowieckim:

 

Pałac Żelechów SPA & Wellness

Dane teleadresowe:
ul. Piłsudzkiego 36
08-430 Żelechów
Największa sala konferencyjna: 200 osób
Ilość miejsc noclegowych: 250

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Konferencja, prelekcje czy szkolenia to czas wytężonego wysiłku umysłowego. Nie tylko ze strony prowadzących, ale także uczestników. Udział w takim wydarzeniu często wiąże się z koniecznością długiego dojazdu, dlatego warto aby organizatorzy zadbali o możliwość wypoczynku przez swoich gości.

Pałac Żelechów SPA & Wellness to miejsce, które jest połączenie niesamowitych pomieszczeń, rozbudowanego zaplecza konferencyjnego oraz niesamowitej strefy SPA. A wszystko to w otoczeniu niesamowitej przyrody. Hotel ma do dyspozycji gościa aż 19 sal konferencyjnych. Każda z nich posiada nowoczesne wyposażenie audiowizualne.

Dodatkowo w sali bankietowej można zorganizować ważne dla firmy wydarzenia i świętować przy starannie wybranych daniach i wyselekcjonowanych alkoholach. Warto zregenerować siły w strefie SPA. Składa się ona z kilku basenów, różnego rodzaju saun oraz strefy relaksu z niesamowitym widokiem. Do tego szeroka oferta zabiegów sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Zobacz więcej: Sale konferencyjne Pałac Żelechów SPA & Wellness / Konferencje pod Warszawą w Pałacu Żelechów - strona firmowa

 

BoniFaCio Spa & Sport Resort

Dane teleadresowe:
ul. Kępa 84
09-110 Kępa
Największa sala konferencyjna: 180 osób
Ilość miejsc noclegowych: 140

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

BoniFaCio Spa & Sport Resort to niesamowite miejsce niespełna godzinę drogi od Warszawy. Resort znajduje się na 10 hektarowej polanie, a samo miejsce pozwala poczuć się jak w sielskiej krainie z dala od miasta.

W takiej niesamowitej scenerii można zorganizować event firmowy, warsztaty czy prelekcje. Do dyspozycji gości jest 6 sal konferencyjnych, trzy z nich można połączyć dzięki czemu otrzymamy pomieszczenie, które pomieści 300 osób. Każda z sal zawiera wyposażenie audiowizualne i sprzęt nagłaśniający. Dodatkowo pracownicy hotelu pomogą dobrać menu oraz przygotować regeneracyjną przerwę kawową z poczęstunkiem.

Hotel oferuje także bardzo ciekawą ofertą zajęć team buildingu. Pikniki, podchody czy warsztaty na świeżym powietrzu to świetna okazja do zacieśnienia relacji w zespole. Resort posiada także bardzo dobrze rozbudowaną strefę SPA. Relaks w basenie czy saunie, a także korzystanie z zabiegów na ciało pozwolą pozbyć się stresu i prawdziwie wypocząć.

Zobacz więcej: Sale konferencyjne BoniFaCio SPA & Sport Resort / Spotkania firmowe w BoniFaCio SPA & Sport Resort - strona firmowa

 

Z- Hotel Business & Spa

Dane teleadresowe:
ul. Wczasowa 25
05-400 Otwock
Największa sala konferencyjna: 320 osób 
Ilość miejsc noclegowych: 184

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Z- Hotel Business & Spa to miejsce gdzie biznes łączy się z wypoczynkiem oraz rekreacją. W hotelu dostępnych jest 11 sal konferencyjnych. Wszystkie z nich są wyposażone w sprzęt audiowizualny i nagłaśniający. Małe sale idealnie nadają się na niewielkie spotkania czy negocjacje biznesowe. W większych można zorganizować prezentacje, prelekcje czy seminaria. Największa z sal pomieści 320 osób.

Na miejscu działa restauracja, która serwuje wykwintne dania. Dla gości biznesowych oferuje przekąski i lunche w formie bufetowej i serwowanej, a także przerwę kawową. Po części oficjalnej warto skorzystać z innych udogodnień na miejscu. Strefa SPA zachęca do wypoczynku i relaksu.

Strefa basenowa to także sauny i jacuzzi oraz liczne zabiegi. Na miejscu jest także kręgielnia, gdzie można miło i aktywnie spędzić czas. W wygodnych lożach można także delektować się drinkami do późnych godzin. A po całym dniu dobrze będzie wypocząć w jednym z wielu komfortowo wyposażonych pokoi hotelowych.

Zobacz więcej: Konferencje pod Warszawą w Z- Hotel Business & Spa - strona firmowa

 

Hotel Afrodyta Business & SPA

Dane teleadresowe:
ul. Letniskowa 4a, Tartak Brzózki
96-325 Radziejowice
Największa sala konferencyjna: 235 osób
Ilość miejsc noclegowych: 140

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Afrodyta to idealne miejsce na różnego rodzaju spotkania biznesowe. Znajdujące się tu Centrum Konferencyjne pomoże zorganizować każdego rodzaju spotkanie. Znajduje się tu 10 przestronnych i komfortowych sal konferencyjnych. Każde spotkanie organizowane jest w najwyższych standardach.

O każde takie przedsięwzięcie dba fachowa i procesjonalna obsługa. Sale stanowią dwa niezależne centra konferencyjne Delfy i Dwór. Sale są eleganckie, klimatyzowane i świetne wyposażone.  Posiadają idealne zaplecze techniczne. Oferta biznesowa tworzona jest dla najbardziej wymagających gości. Hotel cechuje doskonała lokalizacja i bardzo dobry dojazd - autostrada A2.

Na terenie znajduje się parking dla gości. Istnieje także możliwość postawieni auta w sali eventowej. W hotelu znajduje się 16 gabinetów SPA i Aqua Spa dla regeneracji i relaksu organizmu. Studio Kulinarne dla Biznesu lub Klub Nocny Utopia pozwalają na liczne spotkania w formalnej atmosferze. Można tu porozmawiać w cocktail Barze jak i skorzystać z zabaw tanecznych do rana.

Zobacz więcej: Centrum Konferencyjne w Hotelu Afrodyta

 

Hotel Sielanka nad Pilicą

Dane teleadresowe:
ul. Łąkowa 1
05-660 Warka
Największa sala konferencyjna: 120 osób
Ilość miejsc noclegowych: 112

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Jedyne 50 km od Warszawy znajduje się Hotel Sielanka nad Pilicą, który jest doskonałym miejscem na spotkania biznesowe, konferencje oraz szkolenia. Organizacje tego rodzaju spotkań to jedno z ważniejszych zadań hotelu.

Centrum konferencyjne posiada 7 sal szkoleniowych. Posiadają zróżnicowane wymiary i mogą pomieścić od 10 do 120 osób. Sale konferencyjne posiadają nowoczesne wyposażenie: flipchart, ekrany LCD, systemy nagłośnienia, klimatyzację, regulowane rolety i oświetlenie. Dopełnieniem każdej konferencji jest mazowiecki krajobraz oraz atrakcje oferowane przez hotel.

Goście mogą skorzystać  ze Spa, restauracji oraz wspólnego gotowania czy jazdy konnej, wziąć udział w koncertach lub imprezach tanecznych.  Na terenie znajduje się parking dla gości. Każde spotkanie przygotowywane jest z pasją i największa starannością. Personel dba o zadowolenie każdego klienta. Hotel oferuje różnego rodzaju scenariusze na imprezy firmowe. Goście mają do dyspozycji dużo aktywności fizycznej. Między innymi: paintball, misje militarno-survivalowe czy symulator zawodów olimpijskich

Zobacz więcej: Sale konferencyjne Hotel Sielanka nad Pilicą / Centrum Konferencyjne w Hotelu Sielanka nad Pilicą

 

Hotel Las Woda

Dane teleadresowe:
ul. Spokojna 1
08-470 Wilga
Największa sala konferencyjna: 450 osób
Ilość miejsc noclegowych: 84

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Las Woda to luksusowy obiekt, który komponuje się z natura tworząc spójna całość.  Jest to idealne miejsce na różnego rodzaju spotkania biznesowe, konferencje, szkolenia. Hotel usytuowany jest na 17ha lasu, dzięki czemu zapewnia cisze i spokój, które wspomagają efektywność uczestników spotkania.

Na terenie hotelu znajduje się 8 w pełni wyposażonych sal.  Jeśli chodzi o ustawienie to można je konfigurować z mniejszych na większe powierzchnie. Największa sala pomieści aż 450 osób. Sale posiadają profesjonalne i funkcjonalne wyposażenie.

Na terenie hotelu istnieje Mobilne Centrum sterowania salami oraz mobilne ściany. Sale są klimatyzowane zapieniając komfort podczas upalnych dni. Hotel zapewnia opieka biznes planera, a także przygotowanie szczególnego scenariusza pobytu. Do każdego kineta podchodzi się indywidualnie. Każde spotkanie tragizowane jest z największa starannością, a goście mogą liczyć na pomoc techniczną.

Pozwoli to zapewne z powodzeniem zorganizować każde spotkanie. Podczas każdego spotkania istnieje możliwość zorganizowania idealnej imprezy integracyjnej i wielu atrakcji takich jak: wieczory taneczne, warsztaty kulinarne, gry terenowe, relaks w Spa oraz atrakcje sportowe.

Zobacz więcej: Sale konferencyjne Hotel Las Woda / Konferencje w Hotelu Las Woda

 

Pałac Domaniowski 

Dane teleadresowe:
Konary 8
26-432 Wieniawa
Największa sala konferencyjna: 190 osób
Liczba miejsc noclegowych: 95

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Pałac Domaniowski to elegancki obiekt położony w malowniczej okolicy. Tu zdecydowania można odpocząć od miasta, choć dojazd z Warszawy nie zajmuje długo. W tym obiekcie znajduje się nie tylko baza noclegowa, ale także konferencyjna. Do dyspozycji gości jest tu pięć sal, a każda z nich posiada doskonałe zaplecze techniczne.

Największa z nich jest przeznaczona dla maksymalnie 190 osób. Pokoje są bardzo elegancko urządzone. Ale na szczególne wyróżnienia zasługuje cały ogrom atrakcji jakie tu czekają. Jedną z nich jest gra terenowa, podczas której poznaje się historię tego zabytkowego obiektu. Poza tym organizowane są wieczory z grami kasyno, warsztaty kulinarne, winiarskie.

Organizowane są także zawody strzeleckie, a na miejscu można wypożyczyć rowery elektryczne. Zdecydowanie nie można się tu nudzić. A po wszystkich atrakcjach można się zrelaksować w strefie Spa

Zobacz więcej: Prezentacja Pałacu Domaniowski na salekonferencyjne.pl / Pałac Domaniowski - strona firmowa

 

Sobienie Królewskie 

Dane teleadresowe:
Sobienie Szlacheckie 64
08-443 Sobienie Jeziory
Największa sala konferencyjna: 550 osób
Liczba miejsc noclegowych: 150

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Sobienie Królewskie to zdecydowanie miejsce dla tych, którzy lubią wypoczywać w luksusowych obiektach. Hotel mieści się w odrestaurowanych obiektach pałacu szlacheckiego z XIX wieku. Eleganckie wnętrza są tu widoczne na każdym kroku.

W przytulnym i pałacowym stylu są tez urządzone pokoje. Zadbano tu, aby goście byli zadowoleni, a pobyt przebiegał jak najlepiej. To też miejsce chętnie wybierane na szkolenia, konferencje czy wykłady. Znajduje się tu bardzo dobrze działająca część konferencyjna. Sal jest aż 9, a mniejsze z nich świetnie sprawdzą się na bardziej kameralne spotkania czy warsztaty. Z kolei największa z nich to miejsce dla aż 550 osób.

Doskonałe dania z tutejszej restauracji z pewnością zadowolą wszystkich gościa, a w czasie konferencji warto skorzystać też z bufetu kawowego. Można także pomyśleć o posiłku w formie np. Pikniku na świeżym powietrzu. W czasie wolnym warto też odwiedzić pole golfowe, co jest świetną okazją na nowe znajomości biznesowe. W części spa można skorzystać z licznych zabiegów.

Zobacz stronę firmową: Hotel Sobienie Królewskie - Konferencje

 

Hotel Dębowa Góra 

Dane teleadresowe:
Nowe Rumunki 40/1
09-520 Łąck
Największa sala konferencyjna: 100 osób
Liczba miejsc noclegowych: 120

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Dębowa Góra to miejsce, gdzie warto zorganizować szkolenie czy warsztaty. To nie tylko okazja, żeby zmienić trochę otoczenie, ale także lepiej poznać swoich współpracowników czy nawiązać nowe kontakty w czasie konferencji. W tym obiekcie znajdują się 3 klimatyzowane sale konferencyjne z nowoczesnych zapleczem technicznym. Można w nich zorganizować wydarzenia do 100 osób.

Poza tym są także mniejsze sale, idealne na szkolenia czy kameralne spotkania. Można tu także zorganizować świetne imprezy czy przyjęcia na świeżym powietrzu. W hotelu serwowane są doskonałe dania, które powstają z produktów najwyższej jakości. Pokoje o różnym standardzie oferuję wiele dodatkowych wygód.

Poza klasycznymi pokojami dostępne są także apartamenty, z częścią sypialnianą, salonem i aneksem kuchennym. Po całym dniu warto wypocząć w grocie solnej, można także skorzystać z licznych zabiegów. To doskonałe miejsce, ok. 1,5 h godziny do Warszawy czy Torunia.

Zobacz stronę firmową: Hotel Dębowa Góra - Konferencje

 

Hotel Chopin

Dane teleadresowe:
ul. Traugutta 21
96-500 Sochaczew
Największa sala konferencyjna: 400 osób
Liczba miejsc noclegowych: 100

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Obiekt posiada przestronne zaplecze konferencyjne, które idealnie nada się na zorganizowanie spotkania biznesowego na najwyższym poziomie. W hotelu znajdują się 4 sale konferencyjne, z czego każda jest profesjonalnie zaopatrzona, klimatyzowana oraz swobodna w aranżacji, pozwalająca pomieścić nawet 400 osób.

Hotel dysponuje 58 pokojami, urządzonymi z najwyższą starannością. Wszystkie to wyraz ponadczasowej elegancji oraz wysoki standard użytkowania. Oferta biznesowa obiektu proponuje również skorzystanie z usługi cateringowej. Menu jest przygotowane przez utalentowanego Szefa kuchni, zaś przerwy w konferencji urozmaici Państwu szeroki wybór aromatycznej kawy oraz słodkich wypieków.

Wolny czas po konferencji warto spędzić w cichych wnętrzach gabinetów SPA. Z kolei bliskość zielonych terenów Puszczy Kampinoskiej pozwoli odpocząć osobom preferującym aktywniejszą formę wypoczynku. Hotel Chopin zachęca przepiękną okolicą, stwarzając idealne warunki do organizacji spotkań biznesowych na wysokim poziomie.

Zobacz więcej: Prezentacja Hotel Chopin salekonferencyjne.pl / Hotel Chopin - strona firmowa

 

Narvil Conference & Spa

Dane teleadresowe:
ul. Czesława Miłosza 14A
05-140 Serock
Największa sala konferencyjna: 1300 osób
Liczba miejsc noclegowych: 662

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Klimatyczny obiekt położony nad Narwią zachęci Państwa kompleksową obsługą każdego spotkania biznesowego. Centrum konferencyjne składa się z 33 wielofunkcyjnych sal, które dzięki swojej mobilności, pomieszczą nawet do 1500 uczestników.

Hotel w swojej ofercie zawiera 662 miejsc noclegowych w 332 pokojach. Dominacja ciepłego brązu oraz beżu czyni każdy pokój luksusowym, a przy tym rozjaśnia każde wnętrze, dając pełen komfort jego użytkowania. Podczas konferencji hotel oferuje możliwość usługi cateringowej. Z kolei tradycyjna kuchnia polska podana w nowoczesnym wydaniu to definicja ekskluzywnej hotelowej restauracji.

O wyczekiwany wypoczynek po trudach konferencji zadba bogate zaplecze rekreacyjne. Do Państwa dyspozycji obiekt przeznacza szereg kompleksowych usług SPA, kryty basen, rozbudowane centrum fitness bądź dostępność hotelowych rowerów. Obiekt znajduje się w niezwykłej otulinie malowniczej przyrody, co wraz z powyższymi udogodnieniami czyni go niezwykle atrakcyjnym miejscem biznesowym.

Zobacz więcej: Narvil Conference & Spa - strona firmowa


Hotel Kawallo

Dane teleadresowe:
Leonów 7a
09-533 Słubice
Największa sala konferencyjna: 450 osób
Liczba miejsc noclegowych: 180

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Kawallo to obiekt znany ze swojej komfortowo wyposażonej strefy biznesowej, gdzie stawia się na pełen profesjonalizm. W skład wchodzi 5 sal konferencyjnych, które dają wiele możliwości aranżacyjnych, dzięki czemu będą idealnym miejscem dla różnych eventów biznesowych.

Baza noclegowa zamyka się w 63 przytulnie urządzonych pokoi i apartamentów, gdzie nowoczesność łączy się z ponadczasową elegancją, zapewniając Państwu komfortowy pobyt. Niepowtarzalny klimat hotelowej restauracji zachwyci Państwa wyjątkowymi polsko-europejskimi kulinariami. Niewątpliwą zaletą tego miejsca są również urokliwe ogródki letnie, które urozmaicą lunche lub obiady w plenerze. 

Nie brakuje tu także miejsc rekreacyjnych. Kompleksowe zaplecze SPA pozwoli się Państwu zrelaksować po trudach konferencji. Z kolei klimatyczny bar hotelowy umili każdy wieczór szerokim wyborem nietuzinkowych alkoholi z całego świata. Powyższy obiekt w pełni zaspokoi Państwa wszystkie oczekiwania względem idealnie zorganizowanej konferencji.

Zobacz więcej: Prezentacja Hotel Kawallo salekonferencyjne.pl / Hotel Kawallo - strona firmowa


Data publikacji: 11.07.2022

Nasi partnerzy

PFR Logo