img

Konferencje w Mazowieckim w okolicach Warszawy

Konferencje w obiektach do 30 km od Warszawy

Jeżeli chcesz sprawdzić wszystkie obiekty konferencyjne, znajdujące się w odległości do 30 km od stolicy województwa mazowieckiego, sprawdź sale konferencyjne do 30 km od Warszawy. Poniżej przedstawiamy najciekawsze z obiektów, spełniających powyższe kryteria:

 

1. Hotel Trylogia***

Dane teleadresowe:
Ul. Poniatowskiego 46, 05-220 Jelonka
Największa sala konferencyjna: 350 osób
Liczba miejsc noclegowych: 120
Odległość od Warszawy: 25 km
Zobacz więcej: Hotel Trylogia - sale konferencyjne lub Konferencje w hotelu Trylogia.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Trylogia to oryginalne miejsce. Położone w pobliskiej, podwarszawskiej miejscowości Jelonce. Okolica jest bardzo malownicza i spokojna. Jest to idealne miejsce do organizacji różnego rodzaju spotkań biznesowych także pikników i spotkań rodzinnych.

Przestrzeń konferencyjna obejmuje 5 klimatycznych, elegancko urządzonych sal z wyposażeniem, nagłośnieniem oraz dostępem do Internetu. Największa sala to Sala Rycerska, która jest w stanie pomieści 350 uczestników spotkania. Sala ta może zostać podzielona na dwie mniejsze w zależności od potrzeb klienta.

Hotel zapewnia kompleksową obsługę cateringową, przerwy kawowe oraz indywidualne menu lunchowe. Wyśmienita tradycyjna kuchnia zadba o podniebienia najbardziej wymagających gości. Dodatkowym atutem będzie także oryginalny i smaczny bufet śniadaniowy

 

2. Mercure Hotel Wiązowna Brant****

Dane teleadresowe:
ul. Równa 20, Majdan koło Warszawy
Największa sala konferencyjna: 400 osób
Liczba miejsc noclegowych: 150
Odległość od Warszawy: 24 km
Zobacz więcej: Wiązowna Brant - sale konferencyjne lub Konferencje w hotelu Wiązowna Brant.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Wiązowna Brant położony jest w pobliżu malowniczego Parku Krajobrazowego. Okolica jest cicha i spokojna. Hotel jest bardzo dobrze skomunikowany. W pobliżu znajdują się przystanki autobusowe, Dworzec oraz lotnisko. Jest to idealne miejsce do zorganizowania wszelkiego rodzaju konferencji i szkoleń.

Przestrzeń konferencyjna obejmuje 4 przestronne, komfortowe sale konferencyjne. Wszystkie posiadają profesjonalne, nowoczesne wyposażenie. Dodatkowym atutem jest klimatyzacja, która daje jeszcze większy komfort podczas upalnych dni oraz dostęp do światła dziennego. Największa sala jest w stanie pomieścić 400 uczestników spotkania.  

Wykwalifikowany personel dba o indywidualne potrzeb każdego klienta. Służy pomocą podczas trwania wydarzenia. Po intensywnie spędzonym dniu Goście mogą skorzystać z hotelowego Spa gdzie odpoczną i nabiorą sił na kolejne spotkania. 

 

 

Konferencje w obiektach do 50 km od Warszawy

Jeżeli interesują Cię obiekty konferencyjne znajdujące się do 50 km od miasta stołecznego Warszawy zobacz pełną bazę sal konferencyjnych do 50 km od Warszawy. Poniższej prezentujemy najciekawsze obiekty konferencyjne o spełnionych kryteriach:

 

1. Hotel Chynów

Dane teleadresowe:
ul. Główna 74, 05-650 Chynów
Największa sala konferencyjna: 230 osób
Liczba miejsc noclegowych: 35
Odległość od Warszawy: 46 km
Zobacz więcej: Hotel Chynów - sale konferencyjne lub Konferencje w hotelu Chynów.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Chynów znajduje się w malowniczej, cichej okolicy około 50 km od Warszawy. Jest to miły, klimatyczny hotel. Idealny na organizację wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych. Mniejszych i większych konferencji i szkoleń.

Przestrzeń konferencyjna obejmuje 4 przestronne, komfortowe sale konferencyjne. Każda z sal posiada nowoczesne wyposażenie audiowizualne oraz nagłośnienie. Znajdują się tu miedzy innymi: rzutnik multimedialny, ekrany i flipchart oraz dostęp do szybkiego Internetu.

Największa sala jest w stanie pomieścić 230 uczestników spotkania. Dodatkowym atutem sal jest klimatyzacja wpływająca na jeszcze większy komfort podczas wydarzeń. Personel służy pomocą podczas każdego spotkania. Hotel zapewnia kompleksową ofertą cateringową, przerwy kawowe, obiad czy uroczysty bankiet bądź kolację. 

 

2. Hotel Nosselia***

Dane teleadresowe:
ul. Krzyczki szumne 44, 05-190  Nasielsk
Największa sala konferencyjna: 120 osób
Liczba miejsc noclegowych: 120
Odległość od Warszawy: 50 km
Zobacz więcej: Hotel Nosselia - sale konferencyjne lub Konferencje w hotelu Nosselia.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Nosselia położony jest w miejscowości Krzyczki Szumne. Okolica jest piękna, malownicza. Mnóstwo tu lasów i terenów zielonych. Hotel zlokalizowany jest około 50 km od Warszawy. Jest doskonałym zapleczem do organizacji różnego rodzaju spotkań biznesowych, konferencji, szkoleń.

Przestrzeń konferencyjna obejmuje 5 w pełni wyposażonych sal o różnej wielkości w zależności od potrzeb klientów. Każda sala posiada profesjonalne wyposażenie. W skład, którego wchodzą: rzutniki, nowoczesne nagłośnienie, mikrofony oraz dostęp do bezprzewodowego Internetu.

Największa sala jest w stanie pomieścić 120 uczestników wydarzenia. Najmniejsza sala stanowi idealne miejsce do organizację mniejszych, kameralnych spotkań na 25 osób. Dodatkowo można także skorzystać z namiotu, który pomieści 500 osób. Personel służy pomocą na każdym etapie wydarzenia. 

 

 

Konferencje w obiektach do 100 km od Warszawy

Jeżeli chcesz sprawdzić wszystkie obiekty konferencyjne spełniające ten warunek sprawdź sale konferencyjne do 100 km od Warszawy. Natomiast poniżej przedstawiamy najciekawsze opcje spełniające to kryterium:

 

1. Hotel Bonifacio Spa & Sport Resort****

Dane teleadresowe:
ul. Kępa 84, 09-110 Kępa koło Sochocina
Największa sala konferencyjna: 300 osób
Liczba miejsc noclegowych: 140
Odległość od Warszawy: 80 km
Zobacz więcej: Hotel BoniFaCio - sale konferencyjne lub Konferencje w hotelu BoniFaCio.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Bonifacio zlokalizowany jest w pięknej, malowniczej okolicy. Wśród łąk i lasów. Niedaleko Warszawy. Jest to idealne miejsce na odpoczynek dla rodzin z dziećmi jak i organizacje różnego rodzaju spotkań biznesowych. Hotel posiada szeroką bazę konferencyjno szkoleniową.

Przestrzeń konferencyjna obejmuje 7 przestronnych, komfortowych sal konferencyjnych. Wszystkie wyposażone są w profesjonalny, nowoczesny sprzęt audiowizualny, nagłośnienie i dostęp do Internetu. Goście maja do dyspozycji ekrany, projektory, flipchart.

Każde spotkanie odbywa się według indywidualnych potrzeb klienta. Personel służy pomocą na każdym jego etapie. Dodatkowym atutem hotelu jest za pewne strefa Spa i Wellness, w której goście mogą się zrelaksować i odpocząć. Warto także odpocząć na łonie natury, skorzystać z infrastruktury zlokalizowanej przy hotelu.


Data publikacji: 09.11.2022

Nasi partnerzy