img

Konferencje w Płocku w woj. mazowieckim

Zobacz pełną bazę obiektów konferencyjnych - ponad 600 hoteli obiektów szkoleniowych na mazowszu

Konferencje w Płocku w woj. mazowieckim:

 

Hotel Herman

Dane teleadresowe:
Ul. Sienkiewicza 30
09-400 Płock
Tel: 24 367 00 00
Największa sala konferencyjna: 150 osób
Liczba miejsc noclegowych: 43

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Herman położony jest w samym centrum Płocka, znajduje się on w zabytkowej kamienicy. Jest miejscem dobrze skomunikowanym z całym Płockiem, więc bez problemu dotrzemy na ważną konferencję lub szkolenie. Dużym atutem tego miejsca jest fakt, że znajduje się w sąsiedztwie lasów oraz przepięknych jezior Pojezierza Gostynińskiego.

Hotel Herman jest idealnym miejscem dla osób, które przyjeżdżają na szkolenia firmowe lub konferencje, ponieważ obiekt dysponuje aż pięcioma nowoczesnymi, w pełni wyposażonymi salami konferencyjnymi. Największa z nich dzięki dużej powierzchni powoli na organizację wydarzenia dla ok. 150 osób.

Niezbędne do poprowadzenia konferencji czy szkolenia nowoczesne zaplecze techniczne z pewnością ułatwi nawet najbardziej wymagające spotkanie biznesowe, czy event. Wszystkie sale na wyposażeniu mają projektor multimedialny, flipchart oraz ekran. Są one w pełni klimatyzowane, a odpowiedni system nagłośnienia doskonale sprawdzi się w przypadku szkoleń firmowych oraz dużych konferencji. 

Zobacz stronę firmową: Oferta konferencyjna Hotelu Herman w Płocku

 

Hotel Petropol

Dane teleadresowe:
Ul. Al. Stanisława Jachowicza 49
09-400 Płock
Tel: 24 366 44 40
Największa sala konferencyjna: 120 osób
Liczba miejsc noclegowych: 164 

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Nowoczesny i w pełni zmodernizowany Hotel Petropol położony jest w samym centrum Płocka. Dzięki dobrej lokalizacji będzie on odpowiednim miejscem zarówno dla gości biznesowych, jak i indywidualnych. Dosłownie kilka minut dzieli nas od takich miejsc jak Muzeum Mazowieckiego czy Starego Miasta.

W obiekcie do dyspozycji gości oddajemy 84 pokoje jedno i dwuosobowe oraz cztery apartamenty. Jednak Hotel Petropol to nie tylko idealne miejsce na nocleg, ale także możliwość zorganizowania kompleksowych szkoleń, spotkań biznesowych oraz konferencji. Dwie sale, jakimi dysponuje obiekt, zostały wyposażone w najnowszy sprzęt multimedialny. Największa z sal umożliwia zorganizowanie ważnego wydarzenia dla 120 osób przy ustawieniu stołów w sposób teatralny.

Klimatyzowane pomieszczenia oraz dostęp do światła dziennego są dodatkowym atutem dostępnych sal. Istnieje możliwość skorzystania z serwisu kawowego oraz lunchy dla uczestników spotkań. W hotelowej restauracji skosztują Państwo doskonałych dań szefa kuchni oraz zorganizują obiady rodzinne lub lunche biznesowe. 

Zobacz więcej: Sale konferencyjne Hotel Petropol / Konferencje w Hotelu Petropol - strona firmowa

 

Płocki Park Przemysłowo-Technologiczny

Dane teleadresowe:
Ul. Łukasiewicza 39
09-400 Płock
Tel: 24 364 03 50
Największa sala konferencyjna: 160 osób
Liczba miejsc noclegowych: brak

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

PPPT jest miejscem, które oferuje kompleksowe zaspokajanie potrzeb biznesowo- szkoleniowych. To wynajem powierzchni biurowych, szkoleniowych oraz konferencyjnych połączona z pełną obsługą techniczną. Główna z sal konferencyjnych znajduje się na parterze budynku i jest gotowa przyjąć do 160 osób. Powierzchnia ta jednak może zostać podzielona na mniejsze sale wedle potrzeb danego najemcy.

Dla klientów biznesowych PPPT oferuje organizacje seminariów, szkoleń, konferencji i zapewnia pełen serwis techniczny. Cztery dostępne sale pomieszczą od 20 do 160 osób podczas ważnych wydarzeń. Sale konferencyjne oraz szkoleniowe zostały wyposażone w nowoczesne sprzęty multimedialne takie jak flipcharty, projektory czy ekrany.

Płocki Park Przemysłowo-Technologiczny oferuje kompleksowy pakiet usług z zakresu usług doradczych, szkoleń czy też wsparcie startupów oraz menadżerów. Obiekt jest doskonałym miejscem dla całej branży biznesowej i posiada biura z przeznaczeniem dla inwestorów i partnerów biznesowych.

Zobacz więcej: Sale konferecyjne PPPT / Konferencje w PPPT - strona firmowa 

 

Hotel Starzyński

Dane teleadresowe:
Ul. Piekarska 1
09-400 Płock
Tel: 571230848
Największa sala konferencyjna: 200 osób
Liczba miejsc noclegowych: 124

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Starzyński położony jest na Wzgórzu Tumskim i jest jednym z polskich hoteli, który zlokalizowany jest w miejscu pełnym uroku oraz wyjątkowej, niezapomnianej atmosfery. To właśnie tutaj, niedaleko obiektu znajdą Państwo takie atrakcje jak Stare Miasto, Muzeum Secesji czy amfiteatr płocki. Oferta obiektu została skierowana dla osób indywidualnych oraz klientów biznesowych.

W Hotelu Starzyńskim znajdują się trzy sale konferencyjne, największa z nich jest gotowa do przyjęcia nawet 200 osób podczas ważnych wydarzeń takich jak konferencje, eventy, szkolenia czy spotkania biznesowe. Na wyposażeniu sal znajdują się ekrany, rzutniki, flipcharty oraz odpowiednie nagłośnienie. Dodatkowo mają Państwo nieograniczony dostęp do WiFi.

Oferta wynajmu sal jest dostosowana indywidualnie do każdego z klientów. W hotelowej restauracji natomiast nasi goście zarówno indywidualni, jak i biznesowi mogą skosztować dań kuchni polskiej przygotowanych z regionalnych produktów

Zobacz więcej: Sale konferencyjne Hotel Starzyński / Konferencje w Hotelu Starzyński - strona firmowa

 

 

Hotel Płock

Dane teleadresowe:
Ul. Jachowicza 38
09-400 Płock
Tel: 24 262 93 93
Największą sala konferencyjna: 40 osób
Liczba miejsc noclegowych: 100

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Płock położony jest w samym centrum miasta, dzięki temu możemy stąd dotrzeć do wszystkich najważniejszych miejsce w Płocku. Hotel dostosowany jest do przyjęcia ok.100 osób w swoich 1, 2 i 3- osobowych pokojach.

W obiekcie znajdują się dwie, kompleksowo wyposażone sale konferencyjne, gotowe do przyjęcia ok. 40 osób podczas takich wydarzeń jak spotkania biznesowe czy mniejsze konferencje. Sale są w pełni klimatyzowane i wyposażone w najnowszy sprzęt audio. W hotelu organizowane są także inne uroczystości rodzinne takie jak komunie, chrzty, urodziny czy rocznice. Dogodne położeniu hotelu z pewnością ułatwi dotarcie do tego miejsca wszystkim naszym gościom.

Hotelowa restauracja w swoim menu ma bogatą ofertę dań kuchni polskiej i regionalnej, które z pewnością przypadną do gustu naszym gościom. Na specjalne życzenie nasz restauracja może zorganizować dla Państwa biesiadę, podczas której można będzie kosztować dzika i doskonałego piwa. 

Zobacz stronę firmową: Konferencje w Hotelu Płock

 

Hotel Czardasz 

Dane teleadresowe:
Ul. Dobrzyńska 62 B
09-400 Płock
Największa sala konferencyjna: 150 osób
Liczba miejsc noclegowych: 109

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Czardasz położony jest w przepięknej, malowniczej okolicy. Znajduje się z dala od hałasu i zgiełku miasta. Hotel jest nowoczesnym obiektem konferencyjno szkoleniowym. Na terenie hotelu znajduje się pięć przestronnych i komfortowych sal szkoleniowych.

Można tu zorganizować szkolenie do 300 osób. Łącząc ze sobą sale. Każda sala posiada funkcjonalne wyposażenie audiowizualne. W skład wyposażenia wchodzą: projektor, flipchart, ekran wbudowany, mikser audio, nagłośnienie sufitowe. Dodatkowo jest tu dostęp do światła dziennego oraz możliwość całkowitego zaciemnienia pomieszczenia. Sale są klimatyzowane, co daje jeszcze większy komfort podczas spotkań w upalne dni. Na terenie hotelu znajduje się dostęp do Internetu WFi.

Każde spotkanie przygotowywane jest według indywidualnych potrzeb klienta. O wszystko dba fachowa obsługa. Na terenie hotelu znajdują się komfortowe, przytulne pokoje, które stanowią idealne zaplecze do odpoczynku i relaksu po ciężkim dniu pracy. Na terenie hotelu znajduje się parking dla gości.

Zobacz stronę firmową: Hotel Czardasz - Konferencje

 

Hotel Tumski 

Dane teleadresowe:
ul. Piekarska 9
09-400 Płock
Największa sala konferencyjna: 250 osób
Liczba miejsc noclegowych: 26

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Tumski w Płocku znajduje się na wiślanej skarpie. Gwarantuje widok na najszerszy w kraju fragment koryta Wisły. Jest to spokojne, magiczne miejsce leżące w samym sercu Płocka. Hotel jest idealnym miejscem na organizację wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych.

Znajdują się tu trzy przestronne i komfortowe sale konferencyjne. Wszystkie wyposażone są w profesjonalny sprzęt. W skład wyposażenia wchodzą: flichart, ekran, rzutnik, projektor, dostęp do Internetu. Sale są klimatyzowane, co sprawia, że spotkania są jeszcze bardziej komfortowe podczas upalnych dni. Każde spotkanie organizowane jest według indywidualnych potrzeb klienta. Organizacja konferencji w hotelu to pełna fachowość i wygoda.

O wszystko dba profesjonalna obsługa, która zawsze służy pomocą. W jednej z sal znajduje się ogródek z pięknym widokiem na odcinek Wisły. Dodatkowo goście mogą skorzystać z cateringu podczas spotkania. Dodatkowym atutem hotelu są przestronne, przytulne pokoje idealne do odpoczynku i relaksu po ciężkim dniu pracy.

Zobacz więcej: Prezentacja Hotelu Tumski na salekonferencyjne.pl / Hotel Tumski - strona firmowa

 

Hotel Podkowa 

Dane teleadresowe:
Ul. Wesoła 14 Marzewo Duże
09-400 Płock
Największa sala konferencyjna: 
Liczba miejsc noclegowych: 35

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Podkowa to wyjątkowe miejsce na mapie województwa mazowieckiego. Znajduje się tu malownicza, cicha okolica. Za dala od zgiełku miejsce. Hotel stanowi idealne miejsce do organizacji wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych.

Posiada szeroką bazę szkoleniowo konferencyjną. Znajduje się tutaj sala konferencyjna, sala bankietowa, hotelowy ogród oraz sala restauracyjna. Mogę się odbywać tu zarówno szklenia dla firm jak i konferencje połączone z firmową integracją. Sale są przestronne, klimatyzowane, co daje komfortowe spotkania podczas upalnych dni. Wszystkie wyposażone są w profesjonalny sprzęt audiowizualny oraz dostęp do Internetu.

Goście mogą skorzystać z przerw kawowych podczas spotkań. Każde spotkanie odbywa się według indywidualnych potrzeb klienta. O wszystko ba fachowa obsługa. Dodatkowym atutem hotelu są przytulne pokoje, w których znajdują się wszelkie udogodnienia i umeblowanie. Goście mogą odpocząć po ciężkim dniu pracy. Na terenie hotelu znajduje się bezpłatny parking dla gości.

Zobacz więcej: Prezentacja Hotelu Podkowa na salekonferencyjne.pl / Hotel Podkowa - strona firmowa


Data publikacji: 20.06.2022

Nasi partnerzy

PFR Logo