img

Konferencje w hotelach 3 gwiazdkowych w województwie mazowieckim

Stolicą mazowsza jest Warszawa, jeśli chcesz obejrzeć obiekty konferencyjne w Warszawie zobacz ponad 350 obiektów konferencyjnych w Warszawie. Jeśli chcesz obejrzeć inne mazowieckie obiekty spełniające te kryteria zobacz pełną bazę obiektów konferencyjnych w województwie mazowieckim - ponad 600 obiektów konferencyjnych na Mazowszu.

Konferencje w hotelach 3 gwiazdkowych w województwie mazowieckim:

 

1. Artis Loft Hotel***

Dane teleadresowe:
ul. Boczna 18 96-325 Radziejowice-Parcel
tel. 22 256 97 56
Największa sala konferencyjna: 126 osób
Liczba miejsc noclegowych: 173
Zobacz więcej: Artis Loft Hotel*** - konferencje.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Artis Loft Hotel to prestiżowy obiekt, który mieści się zaledwie 40 minut drogi od centrum Warszawy. Hotel pozwala wyciszyć się i bardzo miło spędzić swój czas, a przy tym gwarantuje nowoczesny wystrój przestrzeni konferencyjnych, który z pewnością przypadnie do gustu wszystkich osób, które postanowią skorzystać z oferty proponowanej przez obiekt.

Artis Loft Hotel posiada aż 5 w pełni wyposażonych sal konferencyjnych. Największa to przestrzeń aż 110 mkw., na których może pomieścić się nawet 126 osób. Najmniejsza sala przystosowana jest natomiast dla 28 osób. Zróżnicowanie przestrzeni konferencyjnych sprawia, że można z łatwością wybrać pomieszczenie, które będzie w pełni odpowiadało potrzebom i które wpasuje się w oczekiwania wszystkich klientów.

Dzięki temu komfort skorzystanie z obiektu będzie jeszcze wyższy i możliwe będzie czerpanie bardzo dużego zadowolenia z wybrania oferty hotelu. Każda sala konferencyjna oddaje do dyspozycji prelegentów nowoczesny sprzęt audiowizualny. Dodatkowo istnieje możliwość dowolnego dostosowania miejsc siedzących. Organizatorzy mogą również skorzystać z pełnej obsługi cateringowej na czas trwania konkretnego wydarzenia.

 

2. U Pietrzaków

Dane teleadresowe:
ul. Lipowa 20, 05-220 Zielonka
tel. 22 781 88 47
Największa sala konferencyjna: 400 osób
Liczba miejsc noclegowych: 56
Zobacz więcej: U Pietrzaków - konferencje.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

U Pietrzaków to obiekt oddalony o 12 km od centrum Warszawy. Obiekt dysponuje rozbudowanym zapleczem konferencyjnym oraz przestrzenią noclegową, która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Jest to znakomite miejsce do zorganizowania spotkania z dala od miejskiego zgiełku.

U Pietrzaków to obiekt, który do dyspozycji klientów biznesowych oddaje aż 5 sal konferencyjnych. Największa przestrzeń konferencyjna pozwala organizować wydarzenia nawet dla 400 osób. Mniejsze sale to natomiast przestrzeń dla 100 osób w ustawieniu teatralnym. Każde pomieszczenie konferencyjne charakteryzuje się stylowym wystrojem i obecnością nowoczesnego sprzętu audiowizualnego. Wpływa to w znaczący sposób na poziom organizowanej konferencji. Nowoczesne wyposażenie pozwala w łatwy sposób przekazać wszystkie najważniejsze informacje uczestnikom konkretnego wydarzenia.

W obiekcie znajduje się również kasyno oraz bilard, które znakomicie sprawdzą się jako miejsca do odpoczynku po skończonej konferencji. Nie brakuje również licznych atrakcji w pobliżu obiektu, z których skorzystanie także może dawać znakomite efekty i prowadzić do wielu korzyści.

 

3. Biały Pałac Palczew***

Dane teleadresowe:
Palczew-Parcela 19, 05-660 Warka (mazowieckie)
tel. 48 667 14 71
Największa sala konferencyjna: 200 osób
Liczba miejsc noclegowych: 36
Zobacz więcej: Biały Pałac Palczew - konferencje.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Biały Pałac Palczew jest doskonałym miejsce na organizacje spotkań biznesowych. Obiekt łączy w sobie przepiękne miejsce do wypoczynku oraz idealne zaplecze konferencyjne. Obejmuje ono dwie sale konferencyjno-szkoleniowe.

Mniejsza sala mieści 54 osoby. Natomiast większa 200 uczestników spotkania. Sale wyposażone są w nowoczesny sprzęt audiowizualny i nagłośnienie wraz z dostępem do Internetu. Każde spotkanie odbywa się w najwyższym standardzie usług z pomocą wykwalifikowanego personelu.

To magiczne miejsce położone jest 60 km od Warszawy. Pałacyk znajduje się w zabytkowym parku z dala od zgiełku miasta. Dodatkową atrakcją jest 5 stawów połączonych kanałami z malowniczymi mostkami i kładkami. Ta dogodna lokalizacja daje możliwość organizacji doskonałego spotkania biznesowego oraz odpoczynku.

 

4. Cyprus Hotel***

Dane teleadresowe:
ul. Mazowiecka 121a, 05-825 Książenice (mazowieckie)
tel. +48 22 734 34 53
Największa sala konferencyjna: 200 osób
Liczba miejsc noclegowych: 70
Zobacz więcej: Konferencje w Cyprus Hotel lub Cyprus Hotel - sale konferencyjne.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Cyprus położony jest bardzo dogodnej lokalizacji od strony Warszawy, Wrocławia i Krakowa. Jest to idealne miejsce do odpoczynku po za miastem oraz organizacji spotkań biznesowych, konferencji oraz szkoleń.

Do dyspozycji gości hotel oddaje 4 komfortowe, nowoczesne sale konferencyjno-szkoleniowe. Największa z nich mieści 200 osób. Wszystkie wyposażone są w profesjonalny sprzęt audiowizualny: flipchart, nagłośnienie, rzutnik projektor oraz dostęp do Internetu.

Jedna ma możliwość podziału na dwie mniejsze dając tym samym przestrzeń na kolejne spotkanie. Każde wydarzenie przygotowywane jest według indywidualnych potrzeb klienta. Lokalizacja w tym cisza i spokój sprzyja udanym spotkaniom w skupieniu i koncentracji w trakcie obrad. Hotel odwiedza wielu gości biznesowych i turystycznych

 

5. Hotel Palatium***

Dane teleadresowe:
ul. przy trasie 6, Żabia wola (mazowieckie)
Telefon: 046 85789 19/18
Największa sala konferencyjna: 160 osób
Liczba miejsc noclegowych: 118
Zobacz więcej: Hotel Palatium - Konferencje lub Hotel Palatium - sale konferencyjne.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Palatium położony jest w dogodnej lokalizacji. Niedaleko Warszawy. Jest to obiekt o niebanalnych możliwościach konferencyjnych i szkoleniowych. Organizacja konferencji w w Hotelu Palatium to doskonałe propozycja dla klientów poszukujących idealnych warunków, przestronnych i komfortowych sal.

Hotel dysponuje sześcioma salami. Każda z sal posiada funkcjonalny i profesjonalny sprzęt. W skład wyposażenia wchodzą: rzutnik, flipacharty,  Internet. Największa sala może pomieścić 160 osób. Sale mają zróżnicowaną wielkość.

Każda przygotowywana jest indywidualnie w zależności o potrzeb klienta. Cechuje je niebanalny wygląd i komfort. Każda salę możemy dowolnie łączyć i modyfikować. Największa sala posiada możliwość połączenia jej z częścią kawowa. Sala Palatium ma możliwość powiększenia o przedsionek dzięki czemu zyskujemy wyjście do ogrodu na małą przerwę. Każde wydarzenie odbywa się w największym standardzie usług. Profesjonalna i fachowa obsługa dba o jakość i organizacją każdego spotkania. 

 

6. Hotel Garden***

Dane teleadresowe:
ul. Jana Kilińskiego 38, 08-110 Siedlce (mazowieckie)
Telefon: 25 8284250
Liczba miejsc noclegowych: 20
Zobacz więcej: Hotel Garden - Konferencje lub Sale konferencyjne Hotel Garden.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Garden w Siedlcach to jedyny i niepowtarzany hotel znajdujący się 100 metrów od Dworca PKP w Siedlcach. Jedyny hotel miejski typu Boutique. Hotel oferuje gościom biznesowym niezwykle przestronną i komfortową sale eventową. Idealna do organizacji mniejszych i większych spotkań biznesowych, konferencji czy szkoleń.

Sala konferencyjna jest bardzo pojemna, ładnie oświetlona. Posiada klimatyzacje. Na życzenie klienta salę można całkowicie zaciemnić.  Dzięki duże powierzchni salę cechuje bardzo dobrej, jakości akustyka. Sala wyposażona jest w profesjonalny i funkcjonalny sprzęt: mikrofon. flipchart, rzutnik, Internet.

Gości można rozsadzić tak jak tylko zażycz sobie tego klienci. Idealna przestrzeń pozwala na ustawienie stołów i krzesłem według potrzeb odpowiadającym klientom. Profesjonalna i fachowa obsługa służy pomocą w zorganizowaniu każdego rodzaju spotkania. Goście mogą skorzystać z przerw kawowych oraz pysznego jedzenia. Każde spotkanie odbywa się z największym standardem usług, według indywidualnych potrzeb klienta. 

 

7. Hotel Korona***

Dane teleadresowe:
ul. Nowowiejska 39 Kruki, 07-415 Olszewo-Borki (mazowieckie)
telefon: 48 29 764 70 03
Największa sala konferencyjna: 360 osób
Liczba miejsc noclegowych: 43 
Zobacz więcej: Sale konferencyjne Hotel Korona lub Hotel Korona - Konferencje.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Korona to elegancki i nowoczesny hotel butikowy położony na Mazowszu. Znajduje się bezpośrednio w okolicach Ostrołęki. Cechuje go niezwykły charakter. Dookoła rozpościera się malownicza okolica z lasem. Hotel dysponuje szeroki zapleczem konferencyjno szkoleniowym. Przestrzeń konferencyjna zapewnia innowacyjne i komfortowe rozwiania z dala od zgiełku miasta w ciszy i spokoju.

Sale są bardzo przestronne i komfortowe. Wyróżnia je charakterystyczny wygląd. Największa sala jest w stanie pomieścić 360 osób. Każda z sal wyposażona jest w profesjonalny i funkcjonalny sprzęt: rzutnik, nagłośnienie, sprzęt TV/Video, ekran, odtwarzacz DVD, flipchart, projektor, mikrofon oraz dostęp do Internetu.

Istnieje również możliwość całkowitego zaciemnienia sali na życzenie klienta. Każda z sal jest klimatyzowana, co zapełnia komfort chociażby w cieplejsze dni. Każde spotkanie odbywa się w największym standardzie usług. Istnieje możliwość dopasowani indywidualnych potrzeb klienta.  Nad każdym spotkaniem czuwa fachowa i profesjonalna obsługa

 

8. Hotel Panorama***

Dane teleadresowe:
ul. Tarczyńska 109A, 96-320 Mszczonów (mazowieckie)
telefon: 46 857 39 16
Największa sala konferencyjna: 1042 osób
Liczba miejsc noclegowych: 190
Zobacz więcej: Konferencje pod Warszawą w Hotelu Panorama.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Panorama położony jest w Mszczonowie. W atrakcyjnej okolicy i lokalizacji. Hotel jest idealny miejscem na organizację spotkań biznesowych. Posiada bardzo szeroką bazę konferencyjno szkoleniową oraz 20-letnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń i konferencji.

Każde spotkanie dopasowywane jest do indywidualnych potrzeb klienta. Hotel posiada nowoczesne, eleganckie sale, a także sale w rustykalnej tonacji. Sale konferencyjne zostały wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt multimedialny i audiowizualny pozwalający stworzyć idealne warunki dla prowadzącego jak i uczestników spotkania.

Podczas każdego spotkania goście mogą skorzystać z smacznego menu. Goście mogą liczyć na obsługę koordynacyjną i techniczną podczas każdego spotkania. Hotel zapewnia odbiór gości z lotniska bądź dworca. Wszystko uzgadniane jest wcześniej na indywidualnych warunkach. Hotel zapewnia tez dodatkowe atrakcje w czasie wolnym od konferencji. Są to miedzy innymi: zajęcia integracyjne w Centrum Teambuldingu Team Strefa pl, zajęcia rekreacyjne na terenie Hotelu, a także wieczorna integracja w formie uroczystej kolacji.

 

9. Hotel Podkowa***

Dane teleadresowe:
ul. Wesoła 14, Maszewo Duże, 09-400 Płock (mazowieckie)
telefon: 24/366-85-60
Największa sala konferencyjna: 180 osób
Liczba miejsc noclegowych: 35
Zobacz więcej: Sale konferencyjne Hotel Podkowa lub Konferencje w Hotelu Podkowa.

 

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Podkowa w Płocku to wyjątkowe miejsce na mapie województwa mazowieckiego. Hotel posiada doskonałe możliwości organizacyjne różnego rodzaju spotkań biznesowych. Hotel dysponuje salą konferencyjna i bankietową w zacisznym miejscu. Szkolenia i konferencje mogą także odbywać się w hotelowym ogrodzie oraz sali restauracyjnej. Mogą odbywać się tu szkolenia dla firm oraz różnego rodzaju firmowe imprezy integracyjne.

Hale konferencyjne są przestronne, komfortowe. Każda z sal posiada klimatyzację, dzięki, której goście maja jeszcze większy komfort podczas cieplejszych dni. Sale posiadają profesjonalny sprzęt multimedialny i audiowizualny. Każde spotkanie dopasowywane jest d indywidualnych potrzeb gości.

Dodatkowym atutem hotelu jest parking oraz dostęp do sieci internetowej. Dla gości biznesowych przygotowywane są specjalne upusty na noclegi. Szkolenia obejmują nie tylko część oficjalna, ale także mniej formalną. Goście mogą skorzystać z przerw kawowych, drobnych przekąsek, a także na życzenie obiadu firmowego w hotelowej restauracji.

 

10. Hotel Iskra***

Dane teleadresowe:
ul. Planty 4, 26-600 Radom (mazowieckie)
telefon: 48 363 87 45
Największa sala konferencyjna: 60 osób
Liczba miejsc noclegowych: 92
Zobacz więcej: Sale konferencyjne Hotel Iskra lub Konferencje w Hotelu Iskra.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Iskra położony jest w samym centrum miasta ok. 300 od głównego dworca kolejowego i około 400 m od dworca autobusowego, W sąsiedztwie znajduje się park. Jest to idealna lokalizacja na różnego rodzaju spotkania biznesowe. Hotel dysponuje 3 salami konferencyjnymi. Idealnie nadają się na organizację szkoleń, imprez okolicznościowych, spotkań panelowych i konferencji. Dwie sale są klimatyzowane, co daje jeszcze większy komfort spotkania podczas cieplejszych dni.

Sale wyposażone są w funkcjonalny i profesjonalny sprzęt konferencyjny. Każde potkanie przygotowywane jest w najwyższym standardzie usług. Na miejscu na gości czekają wszelkie udogodnienia zapewniając komfortowy pobyt podczas podróży służbowej oraz wypoczynkowej.

Na terenie hotelu można korzystać z bezprzewodowego Internetu. W okolicy hotelu organizowane są największe w Polsce pokazy lotnicze, które będą dodatkową atrakcją podczas spotkań biznesowych. Na terenie hotelu znajduje się parking dla gości z ograniczoną liczbą miejsc. 

 

11. Hotel Leśny Dwór***

Dane teleadresowe:
ul. Słowackiego 84, 26-640 Skaryszew (mazowieckie)
telefon: 48 380 17 77
Największa sala konferencyjna: 300 osób
Liczba miejsc noclegowych: 40
Zobacz stronę firmową: Leśny Dwór - Konferencje.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Jeśli szukasz miejsca z dala od zgiełku miasta i w wyjątkowej scenerii, to Hotel Leśny Dwór z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Znajduje się niedaleko Radomia, w otoczeniu pięknych lasów. Do doskonałe miejsce do wypoczynku ale także do pracy. W tym hotelu można zorganizować rodzinne przyjęcia, ale także lunch czy kolację biznesową.

To też doskonała przestrzeń do pracy, a nowoczesne sale konferencyjne sprawiają, że każde wydarzenie będzie przebiegać zgodnie z planem. Można tu zorganizować konferencję czy warsztaty nawet dla 300 osób. Mało który hotel dysponuje taki zapleczem. Ale nie samą pracą człowiek żyje. Nie brakuje tu atrakcji, które idealnie wypełnią czas wolny. Warto skorzystać z aktywnego wypoczynku i wybrać wspinaczkę, wycieczkę rowerową czy jazdę konną.

W hotelowej restauracji serwowane są dania, przygotowane z produktów najwyższej jakości. Pokoje są urządzone w nowoczesnym i eleganckim stylu. Są w telewizory, mini bar, w niektórych łazienkach wanny. Czekają tam też aromantyczne kosmetyki i zestawy ręczników.

 

12. Hotel Aleksandria***

Dane teleadresowe:
Artyleryjska 33, 08-110 Siedlce (mazowieckie)
telefon: 25 828 43 34
Największa sala konferencyjna: 350 osób
Liczba miejsc noclegowych: 53
Zobacz stronę firmową: Hotel Aleksandria - Konferencje.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Aleksandria to zdecydowanie takie miejsce, gdzie można oderwać się od codziennego pospiechu. W tym hotelu znajdują się eleganckie pokoje, które wyróżniają się przestronnym metrażem, jaki ciężko spotkać w hotelach. Dzięki temu gości mają zapewniony maksymalny komfort.

Dodatkowo są one wyposażone w tv, wifi, minibar. To doskonałe miejsce także na spotkania biznesowe czy firmowe przyjęcia. Obsługa ma bardzo duże doświadczenie w organizacji imprez i chętnie pomoże w planowaniu. Dzięki temu nie musimy się martwić o kwestie organizacyjne. Sale konferencyjne zapewniają pracę w spokojnej atmosferze. To miejsce nowocześnie wyposażone, są tu także sprzęty audiowizualne.

W sali bankietowej, która zachwyca eleganckim wystrojem, można zorganizować przyjęcie dla 350 osób. Warto też pomyśleć o relaksie czy aktywnym wypoczynku. W hotelu jest sauna, a okolice zachęcają do spacerowania. Wszystko to sprawia, że ten hotel to świetne miejsce, które warto odwiedzić.

 

13. Hotel Park Kajetany***

Dane teleadresowe:
Ul. Mokra 7, 05-830 Kajetany (mazowieckie)
telefon: 22 463 54 00
Największa sala konferencyjna: 190 osób
Liczba miejsc noclegowych: 70 
Zobacz stronę firmową: Hotel Park Kajetany - Konferencje.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Park Kajetany to nowoczesny i bardzo elegancki obiekt na wysokim poziomie. Warto zorganizować tu konferencję czy bankiet firmowy, z pewnością to wydarzenie zostanie na długo zapamiętane. Są tu trzy sale konferencyjne, a możliwość ich łączenia sprawia, że można zorganizować event dla 190 osób. Sale są także wyposażone w nowoczesne sprzęty, każda z nich jest klimatyzowana, a w hotelu jest dostęp do wifi.

Jest tu też doskonałe zaplecze noclegowe. Nawet pokoje typu standard zachwycają wieloma wygodami jak pościel hipoalergiczna, telewizor, lodówka, sejf. W łazience z prysznicem czekają miękkie ręczniki, a ogrzewanie podłogowe sprawia, że jest tam ciepło i przytulnie.

Restauracja Pod Ślimakiem serwuje dania, po które warto wracać. Można tam zorganizować lunch lub kolację biznesową. A po części oficjalnej koniecznie trzeba odwiedzić strefę basenową. Ten Hotel to doskonała opcja na połączenie pracy i wypoczynku.

 

14. Inter Hotel***

Dane teleadresowe:
ul. Partyzantów 1, 07-401 Ostrołęka (mazowieckie)
tel. (0-29) 769-10-12
Największa sala konferencyjna: 50 osób
Liczba miejsc noclegowych: 50
Zobacz więcej: Inter Hotel - sale konferencyjne lub Inter Hotel - Konferencje.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Obiekt o kameralnym zapleczu biznesowym, idealnie nadającym się do organizacji szkoleń czy warsztatów. Dysponuje 2 zaopatrzonymi w niezbędne narzędzia salami, odpowiednio dla 20 i 50 osób. Państwa spotkanie wesprze obsługa hotelu, czuwając nad sprawnym przebiegiem wydarzenia.

Odpoczynek zapewni Państwu baza noclegowa z 30 jasnymi pokojami. Wszystkie pomieszczenie są estetycznie wykończone oraz w pełni wyposażone w najpotrzebniejsze artykuły i udogodnienia. Hotelowa restauracja to miejsce, gdzie nietuzinkowe połączenia smaków nasycą zarówno żołądek jak i oczy poprzez niepowtarzalne podanie. Będzie to doskonała przestrzeń dla organizacji kolacji biznesowej w asyście wykwintnych alkoholi.

Niecodzienne formy rekreacji pozwolą Państwu odciążyć umysł z trudów konferencji. Wizyta na strzelnicy czy aktywny wypoczynek w parku wodnym to tylko niektóre z dostępnych atrakcji. Inter Hotel to obiekt w niedalekiej odległości od polskiej stolicy, stanowiący ciekawe miejsce dla Państwa spotkania biznesowego.

 

15. Hotel Nosselia***

Dane teleadresowe:
Krzyczki Szumne 44, 05-190 Nasielsk (mazowieckie)
tel. 23 693 00 90
Największa sala konferencyjna: 500 osób
Liczba miejsc noclegowych: 120
Zobacz więcej: Hotel Nosselia - sale konferencyjne lub Hotel Nosselia - Konferencje.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Podwarszawski hotel w przyjaznym otoczeniu przyrody pozwoli stworzyć Państwu idealną oprawę dla wydarzeń biznesowych. Profesjonalne zaplecze konferencyjne to 5 w pełni multimedialnych sal, gdzie największa pomieści do 120 osób. Dodatkową przestrzeń stanowi namiot, gdzie zmieści się nawet do 500 osób.

Hotel dysponuje 120 miejscami noclegowymi. Wnętrza pomieszczeń łączą w sobie żywe kolory z nowoczesnym wykończeniem, zaś mnogość udogodnień dopełni komfort ich użytkowania.  Zaplecze gastronomiczne skusi Państwa starannością wykonania potraw kuchni polskiej i europejskiej. W okresie letnim dodatkowo istnieje możliwość spożycia posiłku w otoczeniu kwitnącej przyrody. 

Obiekt przygotował dla Państwa szereg możliwości spędzenia wolnego czasu po konferencji. Personel jest w stanie zorganizować Państwu takie atrakcje jak paintball czy zjazd na tyrolce. Z kolei rozległe ścieżki otaczającego hotel pozwolą odpocząć od zgiełku dużych miast. Hotel Nosselia to obiekt warty uwagi, który urzeka swoją przytulnością oraz zielonym otoczeniem. Z pewnością spełni on Państwa wszystkie oczekiwania. 

 

16. Bobrowy Dwór***

Dane teleadresowe:
Smrock-Dwór 16A, 06-220 Smrock-Dwór (mazowieckie)
tel. 29 717 62 15
Największa sala konferencyjna: 60 osób
Liczba miejsc noclegowych: 35
Zobacz więcej: Bobrowy Dwór - Konferencje lub Bobrowy Dwór - sale konferencyjne.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Bobrowy Dwór to atrakcyjne miejsce na mazowieckiej mapie biznesu. pozwalające stworzyć niepowtarzalny klimat dla każdego spotkania biznesowego. Obiekt posiada w swojej ofercie 3 sale konferencyjno-szkoleniowe, które dzięki swojemu wyposażeniu multimedialnemu, dają możliwość komfortowej pracy.

Baza noclegowa skupia w sobie 21 pokoi oraz apartamentów. Każdy z nich jest wyposażony oraz urządzony z największą starannością w trosce o wygodę i komfort Gości. W oferowanym Państwu przez obiekt pakiecie konferencyjnym nie zabraknie również usługi cateringowej. Hotelowa restauracja w ramach oferty biznesowej zapewnia Państwu przerwę kawową pod postacią aromatycznej kawy oraz pysznych przekąsek, a także sycący lunch wprost spod ręki Szefa kuchni.

Obiekt posiada również wiele możliwości aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu pod postacią nurkowania, spływów kajakowych czy przejażdżek rowerowych. Bobrowy Dwór to obiekt o szeregu zalet, które stworzą Państwu idealną oprawę dla każdego wydarzenia biznesowego.


Data publikacji: 30.01.2023

Nasi partnerzy