img

Konferencje w hotelach 3 gwiazdkowych w województwie mazowieckim

Stolicą mazowsza jest Warszawa, jeśli chcesz obejrzeć obiekty konferencyjne w Warszawie zobacz - Konferencje w Warszawie - ponad 350 obiektów konferencyjnych w Warszawie. Jeśli chcesz obejrzeć inne mazowieckie obiekty spełniające te kryteria zobacz pełną bazę obiektów konferencyjnych w województwie mazowieckim - Konferencje w województwie mazowieckim - ponad 600 obiektów konferencyjnych na Mazowszu.

Konferencje w hotelach 3 gwiazdkowych w województwie mazowieckim:

 

Hotel Palatium

Dane teleadresowe:
ul. przy trasie 6
Żabia wola mazowieckie
telefon: 046 85789 19/18
Największa sala konferencyjna: 160 osób
Liczba miejsc noclegowych: 118

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Palatium położony jest w dogodnej lokalizacji. Niedaleko Warszawy. Jest to obiekt o niebanalnych możliwościach konferencyjnych i szkoleniowych. Organizacja konferencji w w Hotelu Palatium to doskonałe propozycja dla klientów poszukujących idealnych warunków, przestronnych i komfortowych sal.

Hotel dysponuje sześcioma salami. Każda z sal posiada funkcjonalny i profesjonalny sprzęt. W skład wyposażenia wchodzą: rzutnik, flipacharty,  Internet. Największa sala może pomieścić 160 osób. Sale mają zróżnicowaną wielkość.

Każda przygotowywana jest indywidualnie w zależności o potrzeb klienta. Cechuje je niebanalny wygląd i komfort. Każda salę możemy dowolnie łączyć i modyfikować. Największa sala posiada możliwość połączenia jej z częścią kawowa. Sala Palatium ma możliwość powiększenia o przedsionek dzięki czemu zyskujemy wyjście do ogrodu na małą przerwę. Każde wydarzenie odbywa się w największym standardzie usług. Profesjonalna i fachowa obsługa dba o jakość i organizacją każdego spotkania. 

Zobacz więcej: Hotel Palatium - Konferencje

 

Hotel Garden

Dane teleadresowe:
ul. Jana Kilińskiego 38
08-110 Siedlce
telefon: 25 8284250
Liczba miejsc noclegowych: 20

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Garden w Siedlcach to jedyny i niepowtarzany hotel znajdujący się 100 metrów od Dworca PKP w Siedlcach. Jedyny hotel miejski typu Boutique. Hotel oferuje gościom biznesowym niezwykle przestronną i komfortową sale eventową. Idealna do organizacji mniejszych i większych spotkań biznesowych, konferencji czy szkoleń.

Sala konferencyjna jest bardzo pojemna, ładnie oświetlona. Posiada klimatyzacje. Na życzenie klienta salę można całkowicie zaciemnić.  Dzięki duże powierzchni salę cechuje bardzo dobrej, jakości akustyka. Sala wyposażona jest w profesjonalny i funkcjonalny sprzęt: mikrofon. flipchart, rzutnik, Internet.

Gości można rozsadzić tak jak tylko zażycz sobie tego klienci. Idealna przestrzeń pozwala na ustawienie stołów i krzesłem według potrzeb odpowiadającym klientom. Profesjonalna i fachowa obsługa służy pomocą w zorganizowaniu każdego rodzaju spotkania. Goście mogą skorzystać z przerw kawowych oraz pysznego jedzenia. Każde spotkanie odbywa się z największym standardem usług, według indywidualnych potrzeb klienta. 

Zobacz więcej: Hotel Garden - Konferencje / Sale konferencyjne Hotel Garden

 

Hotel Korona

Dane teleadresowe:
ul. Nowowiejska 39 Kruki
07-415 Olszewo-Borki Polska
telefon: 48 29 764 70 03
Największa sala konferencyjna: 360 osób
Liczba miejsc noclegowych: 43 

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Korona to elegancki i nowoczesny hotel butikowy położony na Mazowszu. Znajduje się bezpośrednio w okolicach Ostrołęki. Cechuje go niezwykły charakter. Dookoła rozpościera się malownicza okolica z lasem. Hotel dysponuje szeroki zapleczem konferencyjno szkoleniowym. Przestrzeń konferencyjna zapewnia innowacyjne i komfortowe rozwiania z dala od zgiełku miasta w ciszy i spokoju.

Sale są bardzo przestronne i komfortowe. Wyróżnia je charakterystyczny wygląd. Największa sala jest w stanie pomieścić 360 osób. Każda z sal wyposażona jest w profesjonalny i funkcjonalny sprzęt: rzutnik, nagłośnienie, sprzęt TV/Video, ekran, odtwarzacz DVD, flipchart, projektor, mikrofon oraz dostęp do Internetu.

Istnieje również możliwość całkowitego zaciemnienia sali na życzenie klienta. Każda z sal jest klimatyzowana, co zapełnia komfort chociażby w cieplejsze dni. Każde spotkanie odbywa się w największym standardzie usług. Istnieje możliwość dopasowani indywidualnych potrzeb klienta.  Nad każdym spotkaniem czuwa fachowa i profesjonalna obsługa. 

Zobacz więcej: Sale konferencyjne Hotel KoronaHotel Korona - Konferencje

 

Hotel Panorama

Dane teleadresowe:
ul. Tarczyńska 109A
96-320 Mszczonów
telefon: 46 857 39 16
Największa sala konferencyjna: 1042 osób
Liczba miejsc noclegowych: 190

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Panorama położony jest w Mszczonowie. W atrakcyjnej okolicy i lokalizacji. Hotel jest idealny miejscem na organizację spotkań biznesowych. Posiada bardzo szeroką bazę konferencyjno szkoleniową oraz 20letnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń i konferencji. Każde spotkanie dopasowywane jest do indywidualnych potrzeb klienta. Hotel posiada nowoczesne, eleganckie sale, a także sale w rustykalnej tonacji. Sale konferencyjne zostały wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt multimedialny i audiowizualny pozwalający stworzyć idealne warunki dla prowadzącego jak i uczestników spotkania.

Podczas każdego spotkania goście mogą skorzystać z smacznego menu. Goście mogą liczyć na obsługę koordynacyjną i techniczną podczas każdego spotkania. Hotel zapewnia odbiór gości z lotniska bądź dworca. Wszystko uzgadniane jest wcześniej na indywidualnych warunkach. Hotel zapewnia tez dodatkowe atrakcje w czasie wolnym od konferencji. Są to miedzy innymi: zajęcia integracyjne w Centrum Teambuldingu Team Strefa pl, zajęcia rekreacyjne na terenie Hotelu, a także wieczorna integracja w formie uroczystej kolacji.

Zobacz więcej: Konferencje pod Warszawą w Hotelu Panorama

 

Hotel Podkowa

Dane teleadresowe:
ul. Wesoła 14, Maszewo Duże
09-400 Płock
telefon: 24/366-85-60
Największa sala konferencyjna: 180 osób
Liczba miejsc noclegowych: 35

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Podkowa w Płocku to wyjątkowe miejsce na mapie województwa mazowieckiego. Hotel posiada doskonałe możliwości organizacyjne różnego rodzaju spotkań biznesowych. Hotel dysponuje salą konferencyjna i bankietową w zacisznym miejscu. Szkolenia i konferencje mogą także odbywać się w hotelowym ogrodzie oraz sali restauracyjnej. Mogą odbywać się tu szkolenia dla firm oraz różnego rodzaju firmowe imprezy integracyjne.

Hale konferencyjne są przestronne, komfortowe. Każda z sal posiada klimatyzację, dzięki, której goście maja jeszcze większy komfort podczas cieplejszych dni. Sale posiadają profesjonalny sprzęt multimedialny i audiowizualny. Każde spotkanie dopasowywane jest d indywidualnych potrzeb gości. Dodatkowym atutem hotelu jest parking oraz dostęp do sieci internetowej. Dla gości biznesowych przygotowywane są specjalne upusty na noclegi. Szkolenia obejmują nie tylko część oficjalna, ale także mniej formalną. Goście mogą skorzystać z przerw kawowych, drobnych przekąsek, a także na życzenie obiadu firmowego w hotelowej restauracji.

Zobacz więcej: Sale konferencyjne Hotel Podkowa / Konferencje w Hotelu Podkowa

 

Hotel Iskra

Dane teleadresowe:
ul. Planty 4
26-600 Radom
telefon: 48 363 87 45
Największa sala konferencyjna: 60 osób
Liczba miejsc noclegowych: 92

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Iskra położony jest w samym centrum miasta ok. 300 od głównego dworca kolejowego i około 400 m od dworca autobusowego, W sąsiedztwie znajduje się park. Jest to idealna lokalizacja na różnego rodzaju spotkania biznesowe. Hotel dysponuje 3 salami konferencyjnymi. Idealnie nadają się na organizację szkoleń, imprez okolicznościowych, spotkań panelowych i konferencji. Dwie sale są klimatyzowane, co daje jeszcze większy komfort spotkania podczas cieplejszych dni.

Sale wyposażone są w funkcjonalny i profesjonalny sprzęt konferencyjny. Każde potkanie przygotowywane jest w najwyższym standardzie usług. Na miejscu na gości czekają wszelkie udogodnienia zapewniając komfortowy pobyt podczas podróży służbowej oraz wypoczynkowej. Na terenie hotelu można korzystać z bezprzewodowego Internetu. W okolicy hotelu organizowane są największe w Polsce pokazy lotnicze, które będą dodatkową atrakcją podczas spotkań biznesowych. Na terenie hotelu znajduje się parking dla gości z ograniczoną liczbą miejsc. 

Zobacz więcej: Sale konferencyjne Hotel Iskra / Konferencje w Hotelu Iskra

 

Hotel Leśny Dwór 

Dane teleadresowe:
ul. Słowackiego 84, 26-640 Skaryszew
Największa sala konferencyjna: 300 osób
Liczba miejsc noclegowych: 40

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Jeśli szukasz miejsca z dala od zgiełku miasta i w wyjątkowej scenerii, to Hotel Leśny Dwór z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Znajduje się niedaleko Radomia, w otoczeniu pięknych lasów. Do doskonałe miejsce do wypoczynku ale także do pracy. W tym hotelu można zorganizować rodzinne przyjęcia, ale także lunch czy kolację biznesową.

To też doskonała przestrzeń do pracy, a nowoczesne sale konferencyjne sprawiają, że każde wydarzenie będzie przebiegać zgodnie z planem. Można tu zorganizować konferencję czy warsztaty nawet dla 300 osób. Mało który hotel dysponuje taki zapleczem. Ale nie samą pracą człowiek żyje. Nie brakuje tu atrakcji, które idealnie wypełnią czas wolny. Warto skorzystać z aktywnego wypoczynku i wybrać wspinaczkę, wycieczkę rowerową czy jazdę konną.

W hotelowej restauracji serwowane są dania, przygotowane z produktów najwyższej jakości. Pokoje są urządzone w nowoczesnym i eleganckim stylu. Są w telewizory, mini bar, w niektórych łazienkach wanny. Czekają tam też aromantyczne kosmetyki i zestawy ręczników.

Zobacz stronę firmową: Leśny Dwór - Konferencje

 

Hotel Aleksandria 

Dane teleadresowe:
Artyleryjska 33, 08-110 Siedlce
Największa sala konferencyjna: 350 osób
Liczba miejsc noclegowych: 53

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Aleksandria to zdecydowanie takie miejsce, gdzie można oderwać się od codziennego pospiechu. W tym hotelu znajdują się eleganckie pokoje, które wyróżniają się przestronnym metrażem, jaki ciężko spotkać w hotelach. Dzięki temu gości mają zapewniony maksymalny komfort.

Dodatkowo są one wyposażone w tv, wifi, minibar. To doskonałe miejsce także na spotkania biznesowe czy firmowe przyjęcia. Obsługa ma bardzo duże doświadczenie w organizacji imprez i chętnie pomoże w planowaniu. Dzięki temu nie musimy się martwić o kwestie organizacyjne. Sale konferencyjne zapewniają pracę w spokojnej atmosferze. To miejsce nowocześnie wyposażone, są tu także sprzęty audiowizualne.

W sali bankietowej, która zachwyca eleganckim wystrojem, można zorganizować przyjęcie dla 350 osób. Warto też pomyśleć o relaksie czy aktywnym wypoczynku. W hotelu jest sauna, a okolice zachęcają do spacerowania. Wszystko to sprawia, że ten hotel to świetne miejsce, które warto odwiedzić.

Zobacz stronę firmową: Hotel Aleksandria - Konferencje

 

Hotel Park Kajetany 

Dane teleadresowe:
Ul. Mokra 7, 05-830 Kajetany
Największa sala konferencyjna: 190 osób
Liczba miejsc noclegowych: 70 

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Park Kajetany to nowoczesny i bardzo elegancki obiekt na wysokim poziomie. Warto zorganizować tu konferencję czy bankiet firmowy, z pewnością to wydarzenie zostanie na długo zapamiętane. Są tu trzy sale konferencyjne, a możliwość ich łączenia sprawia, że można zorganizować event dla 190 osób. Sale są także wyposażone w nowoczesne sprzęty, każda z nich jest klimatyzowana, a w hotelu jest dostęp do wifi.

Jest tu też doskonałe zaplecze noclegowe. Nawet pokoje typu standard zachwycają wieloma wygodami jak pościel hipoalergiczna, telewizor, lodówka, sejf. W łazience z prysznicem czekają miękkie ręczniki, a ogrzewanie podłogowe sprawia, że jest tam ciepło i przytulnie.

Restauracja Pod Ślimakiem serwuje dania, po które warto wracać. Można tam zorganizować lunch lub kolację biznesową. A po części oficjalnej koniecznie trzeba odwiedzić strefę basenową. Ten Hotel to doskonała opcja na połączenie pracy i wypoczynku.

Zobacz stronę firmową: Hotel Park Kajetany - Konferencje

 

Inter Hotel

Dane teleadresowe:
ul. Partyzantów 1, 07-401 Ostrołęka
tel. (0-29) 769-10-12
Największa sala konferencyjna: 50 osób
Liczba miejsc noclegowych: 50

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Obiekt o kameralnym zapleczu biznesowym, idealnie nadającym się do organizacji szkoleń czy warsztatów. Dysponuje 2 zaopatrzonymi w niezbędne narzędzia salami, odpowiednio dla 20 i 50 osób. Państwa spotkanie wesprze obsługa hotelu, czuwając nad sprawnym przebiegiem wydarzenia.

Odpoczynek zapewni Państwu baza noclegowa z 30 jasnymi pokojami. Wszystkie pomieszczenie są estetycznie wykończone oraz w pełni wyposażone w najpotrzebniejsze artykuły i udogodnienia. Hotelowa restauracja to miejsce, gdzie nietuzinkowe połączenia smaków nasycą zarówno żołądek jak i oczy poprzez niepowtarzalne podanie. Będzie to doskonała przestrzeń dla organizacji kolacji biznesowej w asyście wykwintnych alkoholi.

Niecodzienne formy rekreacji pozwolą Państwu odciążyć umysł z trudów konferencji. Wizyta na strzelnicy czy aktywny wypoczynek w parku wodnym to tylko niektóre z dostępnych atrakcji. Inter Hotel to obiekt w niedalekiej odległości od polskiej stolicy, stanowiący ciekawe miejsce dla Państwa spotkania biznesowego.

Zobacz więcej: Prezentacja Inter Hotel salekonferencyjne.pl / Inter Hotel - strona firmowa

 

Hotel Nosselia

Dane teleadresowe:
Krzyczki Szumne 44, 05-190 Nasielsk
tel. 23 693 00 90
Największa sala konferencyjna: 500 osób
Liczba miejsc noclegowych: 120

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Podwarszawski hotel w przyjaznym otoczeniu przyrody pozwoli stworzyć Państwu idealną oprawę dla wydarzeń biznesowych. Profesjonalne zaplecze konferencyjne to 5 w pełni multimedialnych sal, gdzie największa pomieści do 120 osób. Dodatkową przestrzeń stanowi namiot, gdzie zmieści się nawet do 500 osób.

Hotel dysponuje 120 miejscami noclegowymi. Wnętrza pomieszczeń łączą w sobie żywe kolory z nowoczesnym wykończeniem, zaś mnogość udogodnień dopełni komfort ich użytkowania.  Zaplecze gastronomiczne skusi Państwa starannością wykonania potraw kuchni polskiej i europejskiej. W okresie letnim dodatkowo istnieje możliwość spożycia posiłku w otoczeniu kwitnącej przyrody. 

Obiekt przygotował dla Państwa szereg możliwości spędzenia wolnego czasu po konferencji. Personel jest w stanie zorganizować Państwu takie atrakcje jak paintball czy zjazd na tyrolce. Z kolei rozległe ścieżki otaczającego hotel pozwolą odpocząć od zgiełku dużych miast. Hotel Nosselia to obiekt warty uwagi, który urzeka swoją przytulnością oraz zielonym otoczeniem. Z pewnością spełni on Państwa wszystkie oczekiwania. 

Zobacz więcej: Prezentacja Hotel Nosselia salekonferencyjne.pl / Hotel Nosselia - strona firmowa

 

Bobrowy Dwór

Dane teleadresowe:
Smrock-Dwór 16A, 06-220 Smrock-Dwór
tel. 29 717 62 15
Największa sala konferencyjna: 60 osób
Liczba miejsc noclegowych: 35

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Bobrowy Dwór to atrakcyjne miejsce na mazowieckiej mapie biznesu. pozwalające stworzyć niepowtarzalny klimat dla każdego spotkania biznesowego. Obiekt posiada w swojej ofercie 3 sale konferencyjno-szkoleniowe, które dzięki swojemu wyposażeniu multimedialnemu, dają możliwość komfortowej pracy.

Baza noclegowa skupia w sobie 21 pokoi oraz apartamentów. Każdy z nich jest wyposażony oraz urządzony z największą starannością w trosce o wygodę i komfort Gości. W oferowanym Państwu przez obiekt pakiecie konferencyjnym nie zabraknie również usługi cateringowej. Hotelowa restauracja w ramach oferty biznesowej zapewnia Państwu przerwę kawową pod postacią aromatycznej kawy oraz pysznych przekąsek, a także sycący lunch wprost spod ręki Szefa kuchni.

Obiekt posiada również wiele możliwości aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu pod postacią nurkowania, spływów kajakowych czy przejażdżek rowerowych. Bobrowy Dwór to obiekt o szeregu zalet, które stworzą Państwu idealną oprawę dla każdego wydarzenia biznesowego.

Zobacz więcej: Bobrowy Dwór - strona firmowa


Data publikacji: 12.07.2022

Nasi partnerzy

PFR Logo