img

Konferencje w hotelach 3 gwiazdkowych w województwie mazowieckim

Zobacz pełną bazę obiektów konferencyjnych w województwie mazowieckim - ponad 600 hoteli konferencyjnych na Mazowszu

 

Konferencje w hotelach 3 gwiazdkowych w województwie mazowieckim:

 

Hotel Palatium
Dane teleadresowe:
ul. przy trasie 6
Żabia wola mazowieckie
telefon: 046 85789 19/18
Największa sala konferencyjna: 160 osób
Liczba miejsc noclegowych: 118

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Palatium położony jest w dogodnej lokalizacji. Niedaleko Warszawy. Jest to obiekt o niebanalnych możliwościach konferencyjnych i szkoleniowych. Organizacja konferencji w w Hotelu Palatium to doskonałe propozycja dla klientów poszukujących idealnych warunków, przestronnych i komfortowych sal. Hotel dysponuje sześcioma salami. Każda z sal posiada funkcjonalny i profesjonalny sprzęt. W skład wyposażenia wchodzą: rzutnik, flipacharty,  Internet. Największa sala może pomieścić 160 osób.

Sale mają zróżnicowaną wielkość. Każda przygotowywana jest indywidualnie w zależności o potrzeb klienta. Cechuje je niebanalny wygląd i komfort. Każda salę możemy dowolnie łączyć i modyfikować. Największa sala posiada możliwość połączenia jej z częścią kawowa. Sala Palatium ma możliwość powiększenia o przedsionek dzięki czemu zyskujemy wyjście do ogrodu na małą przerwę. Każde wydarzenie odbywa się w największym standardzie usług. Profesjonalna i fachowa obsługa dba o jakość i organizacją każdego spotkania. 

Zobacz więcej: Hotel Palatium - Konferencje

 

Hotel Garden
Dane teleadresowe:

ul. Jana Kilińskiego 38
08-110 Siedlce
telefon: 25 8284250
Liczba miejsc noclegowych: 20

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Garden w Siedlcach to jedyny i niepowtarzany hotel znajdujący się 100 metrów od Dworca PKP w Siedlcach. Jedyny hotel miejski typu Boutique. Hotel oferuje gościom biznesowym niezwykle przestronną i komfortową sale eventową. Idealna do organizacji mniejszych i większych spotkań biznesowych, konferencji czy szkoleń. Sala konferencyjna jest bardzo pojemna, ładnie oświetlona. Posiada klimatyzacje. Na życzenie klienta salę można całkowicie zaciemnić.  Dzięki duże powierzchni salę cechuje bardzo dobrej, jakości akustyka. Sala wyposażona jest w profesjonalny i funkcjonalny sprzęt: mikrofon. flipchart, rzutnik, Internet.

Gości można rozsadzić tak jak tylko zażycz sobie tego klienci. Idealna przestrzeń pozwala na ustawienie stołów i krzesłem według potrzeb odpowiadającym klientom. Profesjonalna i fachowa obsługa służy pomocą w zorganizowaniu każdego rodzaju spotkania. Goście mogą skorzystać z przerw kawowych oraz pysznego jedzenia. Każde spotkanie odbywa się z największym standardem usług, według indywidualnych potrzeb klienta. 

Zobacz więcej: Hotel Garden - Konferencje / Sale konferencyjne Hotel Garden

 

Hotel Korona
Dane teleadresowe:

ul. Nowowiejska 39 Kruki
07-415 Olszewo-Borki Polska
telefon: 48 29 764 70 03
Największa sala konferencyjna: 360 osób
Liczba miejsc noclegowych: 43 

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Korona to elegancki i nowoczesny hotel butikowy położony na Mazowszu. Znajduje się bezpośrednio w okolicach Ostrołęki. Cechuje go niezwykły charakter. Dookoła rozpościera się malownicza okolica z lasem. Hotel dysponuje szeroki zapleczem konferencyjno szkoleniowym. Przestrzeń konferencyjna zapewnia innowacyjne i komfortowe rozwiania z dala od zgiełku miasta w ciszy i spokoju.

Sale są bardzo przestronne i komfortowe. Wyróżnia je charakterystyczny wygląd. Największa sala jest w stanie pomieścić 360 osób. Każda z sal wyposażona jest w profesjonalny i funkcjonalny sprzęt: rzutnik, nagłośnienie, sprzęt TV/Video, ekran, odtwarzacz DVD, flipchart, projektor, mikrofon oraz dostęp do Internetu. Istnieje również możliwość całkowitego zaciemnienia sali na życzenie klienta. Każda z sal jest klimatyzowana, co zapełnia komfort chociażby w cieplejsze dni. Każde spotkanie odbywa się w największym standardzie usług. Istnieje możliwość dopasowani indywidualnych potrzeb klienta.  Nad każdym spotkaniem czuwa fachowa i profesjonalna obsługa. 

Zobacz więcej: Sale konferencyjne Hotel KoronaHotel Korona - Konferencje

 

Hotel Panorama

Dane teleadresowe:
ul. Tarczyńska 109A
96-320 Mszczonów
telefon: 46 857 39 16
Największa sala konferencyjna: 1042 osób
Liczba miejsc noclegowych: 190

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Panorama położony jest w Mszczonowie. W atrakcyjnej okolicy i lokalizacji. Hotel jest idealny miejscem na organizację spotkań biznesowych. Posiada bardzo szeroką bazę konferencyjno szkoleniową oraz 20letnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń i konferencji. Każde spotkanie dopasowywane jest do indywidualnych potrzeb klienta. Hotel posiada nowoczesne, eleganckie sale, a także sale w rustykalnej tonacji. Sale konferencyjne zostały wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt multimedialny i audiowizualny pozwalający stworzyć idealne warunki dla prowadzącego jak i uczestników spotkania.

Podczas każdego spotkania goście mogą skorzystać z smacznego menu. Goście mogą liczyć na obsługę koordynacyjną i techniczną podczas każdego spotkania. Hotel zapewnia odbiór gości z lotniska bądź dworca. Wszystko uzgadniane jest wcześniej na indywidualnych warunkach. Hotel zapewnia tez dodatkowe atrakcje w czasie wolnym od konferencji. Są to miedzy innymi: zajęcia integracyjne w Centrum Teambuldingu Team Strefa pl, zajęcia rekreacyjne na terenie Hotelu, a także wieczorna integracja w formie uroczystej kolacji.

Zobacz więcej: Konferencje pod Warszawą w Hotelu Panorama

 

Hotel Podkowa

Dane teleadresowe:
ul. Wesoła 14, Maszewo Duże
09-400 Płock
telefon: 24/366-85-60
Największa sala konferencyjna: 180 osób
Liczba miejsc noclegowych: 35

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Podkowa w Płocku to wyjątkowe miejsce na mapie województwa mazowieckiego. Hotel posiada doskonałe możliwości organizacyjne różnego rodzaju spotkań biznesowych. Hotel dysponuje salą konferencyjna i bankietową w zacisznym miejscu. Szkolenia i konferencje mogą także odbywać się w hotelowym ogrodzie oraz sali restauracyjnej. Mogą odbywać się tu szkolenia dla firm oraz różnego rodzaju firmowe imprezy integracyjne.

Hale konferencyjne są przestronne, komfortowe. Każda z sal posiada klimatyzację, dzięki, której goście maja jeszcze większy komfort podczas cieplejszych dni. Sale posiadają profesjonalny sprzęt multimedialny i audiowizualny. Każde spotkanie dopasowywane jest d indywidualnych potrzeb gości. Dodatkowym atutem hotelu jest parking oraz dostęp do sieci internetowej. Dla gości biznesowych przygotowywane są specjalne upusty na noclegi. Szkolenia obejmują nie tylko część oficjalna, ale także mniej formalną. Goście mogą skorzystać z przerw kawowych, drobnych przekąsek, a także na życzenie obiadu firmowego w hotelowej restauracji.

Zobacz więcej: Sale konferencyjne Hotel Podkowa / Konferencje w Hotelu Podkowa

 

Hotel Iskra

Dane teleadresowe:
ul. Planty 4
26-600 Radom
telefon: 48 363 87 45
Największa sala konferencyjna: 60 osób
Liczba miejsc noclegowych: 92

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Iskra położony jest w samym centrum miasta ok. 300 od głównego dworca kolejowego i około 400 m od dworca autobusowego, W sąsiedztwie znajduje się park. Jest to idealna lokalizacja na różnego rodzaju spotkania biznesowe. Hotel dysponuje 3 salami konferencyjnymi. Idealnie nadają się na organizację szkoleń, imprez okolicznościowych, spotkań panelowych i konferencji. Dwie sale są klimatyzowane, co daje jeszcze większy komfort spotkania podczas cieplejszych dni.

Sale wyposażone są w funkcjonalny i profesjonalny sprzęt konferencyjny. Każde potkanie przygotowywane jest w najwyższym standardzie usług. Na miejscu na gości czekają wszelkie udogodnienia zapewniając komfortowy pobyt podczas podróży służbowej oraz wypoczynkowej. Na terenie hotelu można korzystać z bezprzewodowego Internetu. W okolicy hotelu organizowane są największe w Polsce pokazy lotnicze, które będą dodatkową atrakcją podczas spotkań biznesowych. Na terenie hotelu znajduje się parking dla gości z ograniczoną liczbą miejsc. 

Zobacz więcej: Sale konferencyjne Hotel Iskra / Konferencje w Hotelu Iskra


Data publikacji: 15.04.2022

Nasi partnerzy