img

Konferencje w hotelach 4 gwiazdkowych w województwie mazowieckim

Zobacz pełną bazę obiektów konferencyjnych w województwie mazowieckim - ponad 600 hoteli konferencyjnych na Mazowszu

 

Konferencje w hotelach 4 gwiazdkowych w województwie mazowieckim:

 

Windsor Hotel

Dane teleadresowe: 
Ul. Jachranska 75
05-114 Serock
telefon:  22 782 87 87
Największa sala konferencyjna: 380 osób
Liczba miejsc noclegowych: 421 

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Windsor Hotel to największe centrum konferencyjne nad Zalewem Zegrzyńskim. Jest idealnym miejsce na konferencje, szkolenie czy inne spotkania firmowe. Dzieli go zaledwie 30 minut jady od Warszawy. Realizowane są tu największe projekty. Hotel dysponuje 32 stylowymi, elegancko urządzonymi salami. Część z nich można układać według własnych potrzeb, posiadają one możliwość modułowej konfiguracji. Hotel dysponuje także salami idealnym do organizacji wideokonferencji oraz możliwość wykorzystania luster weneckich. Do bardziej ekskluzywnych i kameralnych spotkań warto wybrać salę Vip oraz kameralne, luksusowe apartamenty. Wszystkie sale w hotelu sa klimatyzowane. Posiadają profesjonalne, funkcjonalne wyposażenie: flipchart wraz z przyborami, ekran do prezentacji multimedialnych, stojak pod sprzęt, nagłośnienie, telefon, szybki Internet.  W zależności od potrzeb można również skorzystać z rzutnika foli, recepcji przed salą konferencyjną. Inne dodatkowe wyposażenie wiąże się z niw wielką opłata. Panuje tu bardzo miła atmosfera. O każdy szczegół spotkania dba fachowa obsługa.

Zobacz więcej: Windsor Hotel - Konferencje / Sale konferencyjne Windsor Hotel

 

Hotel Warszawianka

Dane teleadresowe:
ul. Jachranka 77
05-140 Serock
telefon: 22 768 9400
Największa sala konferencyjna: 1200
Liczba miejsc noclegowych: 700

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Warszawianka to doskonała lokalizacja i miejsce na organizację szkoleń, konferencji oraz spotkań firmowych. Znajduje się niedaleko Warszawy, dzięki czemu każde spotkanie jest łatwe do zorganizowania i każdy może tu z łatwością dojechać. Hotel dysponuje 32 przestronnymi i komfortowymi salami konferencyjnymi. Największa sala jest w stanie pomieścić 1200 osób. Każda sala wyposażona jest w funkcjonalny, profesjonalny sprzęt. Powierzchnie w każdej Sali można zaaranżować według indywidualnych potrzeb klienta.  W skład wyposażenia wchodzą: ekrany, rzutniki czy nagłośnienie. Dodatkowe wyposażenie to system di gity signage, system sterowania AV oraz tłumaczenie symultaniczne. Największa Sala Kongresowa posiada modułowa scenę i parkiet, a także powierzchnię magazynową na rzecz organizatorów. Hotel zapewnia parking dla gości biznesowych. Każde spotkanie odbywa się w najwyższych standardach i na indywidualne życzenie klienta wraz z jego potrzebami. O każde spotkanie dba fachowa i profesjonalna obsługa.

Zobacz więcej: Hotel Warszawianka - Konferencje / Sale konferencyjne Hotel Warszawianka 

 

Hotel Narvil

Dane teleadresowe:
Czesław Miłosza 14 A
05-140 Serock
telefon: 22  566 11 80
Największa sala konferencyjna: 1300 osób
Liczba miejsc noclegowych: 660

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Narvil to obiekt położny wśród lasów nad rzeka Narew. Dogodny dojazd gwarantuje dotarcie na każde spotkanie.  Jest doskonałym miejscem na organizację szkoleń, konferencji oraz mniejszych spotkań biznesowych. Wybór sal jest bardzo duży. Hotel dysponuje 33 komfortowymi i przestronnymi salami konferencyjnymi. Każda sala posiada funkcjonalny i profesjonalny sprzęt multimedialny i nagłaśniający oraz klimatyzację. W skład wyposażenia wchodzą projektor multimedialny, w jakości HD, nagłośnienie, szybkie łącze internetowe, flipcharty. Każda sala konferencyjna i jej układ mogą być modyfikowane i zaaranżowane wedle życzenia klienta. Na terenie znajdują się miejsca parkingowe dla gości biznesowych. Każde spotkanie organizowane jest w największym standardzie usług i indywidualnym podejściu do każdego klienta. Profesjonalna i fachowa obsługa czuwa nad organizacja nawet największych spotkań biznesowych. Hotel Narvil jest doskonałym wyborem na organizacje wydarzeń firmowych dla gości ze stolicy i nie tylko.

Zobacz więcej: Hotel Narvil - Konferencje

 

Hotel Kawallo

Dane teleadresowe:
Leonów 7A
09-533 Słubice
telefon: 539 902 990
Największa sala konferencyjna: 450 osób
Liczba miejsc noclegowych: 180

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Kawallo to nowoczesne centrum bankietowo konferencyjne. Idealne na organizację wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych, a także wystaw i widowisk sportowych. Hotel cechują charakterystyczne wnętrza. Dzięki temu umożliwiają wydarzenia o różnym charakterze. Hotel posiada idealną lokalizację. Bliskość natury i lasu. Do dyspozycji gości oddane jest 5 sal konferencyjnych o nieograniczonych możliwościach aranżacyjnych. Sale posiadają funkcjonalny sprzęt audiowizualny i nagłośnienie. Sale rozmieszczone są w rożnych częściach hotelu. Dzięki czemu można zorganizować kilka niezależnych spotkań.

Największa z sal może pomieścić do 450 osób. Dodatkowym atutem hotelu będą za pewne różnego rodzaju atrakcje i możliwość zorganizowania imprez integracyjnych. Imprezy można zorganizować zarówno w hotelu jak i w plenerze. Hotel dysponuje duży terenem zielonym, który otwiera rozmaite możliwości organizacji eventów firmowych. Ogródki letnie umożliwiają zorganizowanie grilla lub wspólnego ogniska. Organizowane są także liczne atrakcje takie jak pokazy artystyczne, teleturnieje, wieczory taneczne czy spływy kajakowe na Wiśnie.  Do dyspozycji gości jest parking, który pomieści do 200 samochodów

Zobacz więcej: Sale konferencyjne Hotel Kawallo / Konferencje i eventy w Hotelu Kawallo

 

Dworek nad Pilicą

Dane teleadresowe:
Wólka Magierowa 6
26-420 Nowe Miasto nad Pilicą
Największa sala konferencyjna: 70 osób
Liczba miejsc noclegowych: 69

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Przepiękny Dworek na Pilicą znajdujący się na brzegiem rzeki w Nowym Mieście nad pilicą to doskonałe miejsce na organizację wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych. Jest to także idealne rozwianie na wypoczynek na świeżym powietrzu o każdej porze roku Hotel posiada szeroką bazę szkoleniowo konferencyjną. Do dyspozycji gości oddaje 3 sale konferencyjne. Sale posiadają profesjonalne i funkcjonalne wyposażenie audiowizualne i nagłośnienie.

Wszystkie sale posiadają klimatyzację, co daje jeszcze większy komfort podczas spotkań w cieplejsze dni. Podczas szkole czeka na gości przerwa kawowa. Mogą oni także skorzystać z obiadów składających się z zupy, dania głównego, deseru, wody bądź herbaty. Każde spotkanie dopasowywane jest indywidualne do potrzeb klienta. Istnieje możliwość wyboru menu dla grup zorganizowanych. Idealnym dopełnieniem oferty szkoleniowej jest profesjonalne Spa, w którym goście mogą się zrelaksować i wypocząć. Panuje tu miała atmosfera, a profesjonalna obsługa dba o każdy szczegół spotkania. 

Zobacz więcej: Oferta konferencyjna Dworku nad Pilicą

 

Hotel Riviera

Dane teleadresowe:
ul. Nowodworska 32
05-124 Olszewnica Nowa
Największa sala konferencyjna: 750 osób
Liczba miejsc noclegowych: 110

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Riviera to doskonałe miejsce, które wyróżnia bardzo dobra lokalizacja. Można tu nie tylko odpocząć od zgiełku i zaznać ciszy, ale także zorganizować wszelkiego rodzaju spotkania biznesowe. Hotel posiada szeroka bazę szkoleniowo konferencyjna. Obiekt zaspokaja wszelkie potrzeby biznesowe. Konferencja na jego terenie gwarantuje sukces. Do dyspozycji gości jest 5 sal konferencyjnych. Mogą one pomieścić od 15 do 600 osób. Sale wyposażone są w funkcjonalny sprzęt multimedialny i nagłośnienie. Wszystkie sale są, co wpływa na komfort uczestników konferencji.

Każde spotkanie dostosowane jest do indywidualnych potrzeb klienta. Istnieje możliwość modyfikacji ustawienia sal. Każde spotkanie organizowane jest na najwyższym poziomie. O wszystko dba profesjonalny personel. Hotel oferuje także możliwość zorganizowania spotkań tematycznych. Podczas spotkań goście mogą skorzystać z przerw kawowych, cateringu, lunchy bądź kolacji. Dodatkowym atutem będzie organizacja różnych imprez integracyjnych. Gości mogą skorzystać z wieczorów tanecznych, zabawy z DJ, ogniska bądź grilla. Wszystko po to by odpocząć po ciężkim dniu pracy i zrelaksować sie w gronie przyjaciół. 

Zobacz więcej: Sale konferencyjne Hotel Riviera / Szkolenia i Eventy w Hotelu Riviera


Data publikacji: 15.04.2022

Nasi partnerzy