img

Konferencje w hotelach 4 gwiazdkowych w województwie mazowieckim

Stolicą mazowsza jest Warszawa, jeśli chcesz obejrzeć obiekty konferencyjne w Warszawie zobacz ponad 350 obiektów konferencyjnych w Warszawie. Jeśli chcesz obejrzeć inne mazowieckie obiekty spełniające te kryteria zobacz pełną bazę obiektów konferencyjnych w województwie mazowieckim - ponad 600 obiektów konferencyjnych na Mazowszu.

Konferencje w hotelach 4 gwiazdkowych w województwie mazowieckim:

 

1. Holiday Inn Warszawa Józefów****

Dane teleadresowe:
ul. Telimeny 1 05-420 Warszawa (mazowieckie)
tel. 22 778 30 00
Największa sala konferencyjna: 400 osób
Liczba miejsc noclegowych: 296
Zobacz więcej: Sale konferencyjne Holiday Inn Warszawa Józefów lub Holiday Inn Warszawa Józefów - Konferencje.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Holiday Inn to 4-gwiazdkowy hotel, który położony jest zaledwie 4 km od Warszawy. Obiekt otoczony jest licznymi terenami zielonymi, które gwarantują ciszę i pozwalają oderwać się od miejskiego zgiełku. Obiekt oferuje przy tym wiele udogodnień i atrakcji dla gości, którzy szukają najlepszego miejsca do odpoczynku i relaksu, który będzie odbywał się w najlepszych do tego warunkach.

Holiday Inn posiada 12 sal konferencyjnych o modułowej budowie. Sprawia to, że pomieszczenia można dowolnie ze sobą łączyć w celu uzyskania jeszcze większej przestrzeni konferencyjnej. Maksymalnie w trakcie jednego wydarzenia można pomieścić nawet 400 osób. Dzięki dużej liczbie przestrzeni konferencyjnych można bez problemu wybrać pomieszczenie, które znakomicie wpasuje się w oczekiwania i które będzie odpowiadała konkretnemu wydarzeniu.

Każda sala urządzona jest w nowoczesnym stylu i posiada nowoczesny sprzęt audiowizualny. Dla prelegentów udostępnione są: projektor, ekran, flipchart, nagłośnienie, TV, odtwarzacz DVD, mikrofony i wiele innych udogodnień. Pozwala to zorganizować spotkanie na bardzo wysokim poziomie, które będzie odpowiadało wszystkim potrzebom i oczekiwaniom klientów biznesowych.

 

2. Hotel Mercure Wiązowna Brant****

Dane teleadresowe:
ul. Równa 20, 05-462 Majdan (mazowieckie)
tel. 22 789 00 10
Największa sala konferencyjna: 400 osób
Liczba miejsc noclegowych: 150
Zobacz więcej: Sale konferencyjne Mercure Wiązowna Brant lub Mercure Wiązowna Brant - Konferencje.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Szukając odpowiedniego miejsca do organizacji spotkań biznesowych, konferencji oraz szkoleń warto skorzystać z oferty Hotelu Mercure Wiązowna Brant. Do dyspozycji gości hotel oddaje 7 przestronnych, nowoczesnych sal konferencyjno-szkoleniowych. Największa z nich mieści nawet do 400 osób.

Pomieszczenia posiadają nowoczesny sprzęt audiowizualny, nagłośnienie oraz dostęp do Internetu. Sale można ze sobą łączyć i dzielić, zyskując tym samym odpowiednią przestrzeń do spotkań. Hotel pomoże także w przygotowaniu odpowiedniego menu oraz przerwy kawowej dostosowanego do oczekiwań klienta.

Każde spotkanie przygotowywane jest z pomocą wykwalifikowanego personelu. Ten nowoczesny hotel gwarantuje udane spotkania oraz wypoczynek dla każdego gościa. Położenie sprawia, iż obiekt odwiedza wielu gości biznesowych i turystycznych.

 

3. Hotel Tumski****

Dane teleadresowe:
ul. Piekarska 9, 09-400 Płock (mazowieckie)
tel. +48 24 2629060
Największa sala konferencyjna: 250 osób
Liczba miejsc noclegowych: 46
Zobacz więcej: Sale konferencyjne Hotel Tumski lub Hotel Tumski - Konferencje.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Tumski jest idealnym miejscem do organizacji spotkań biznesowych w niepowtarzalnym klimacie i atmosferze. Hotel gwarantuje przepiękny widok na koryto Wisły. Przestrzeń konferencyjną tworzą 3 przestronne, komfortowe sale konferencyjne. Największa z nich przeznaczona jest dla max. 250 osób.

Każda posiada nowoczesne wyposażenie audiowizualne, rzutnik multimedialne, flipchart, projektor, nagłośnienie oraz dostęp do Internetu. Każde spotkanie przygotowywane jest według indywidualnych potrzeb klienta. Goście mogą skorzystać z pomocy technicznej oraz tłumacza podczas wydarzeń.

Oprócz luksusowego wypoczynku hotel oferuje ucztę dla podniebienia w hotelowej restauracji, a także odpoczynek komfortowych, klimatyzowanych pokojach. Hotel gwarantuje pełną fachowość i wygodę podczas organizacji konferencji oraz wypoczynku. 

 

4. Windsor Hotel****

Dane teleadresowe: 
ul. Jachranka 75, 05-114 Serock (mazowieckie)
telefon:  22 782 87 87
Największa sala konferencyjna: 380 osób
Liczba miejsc noclegowych: 421 
Zobacz więcej: Windsor Hotel - Konferencje lub Sale konferencyjne Windsor Hotel.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Windsor Hotel to największe centrum konferencyjne nad Zalewem Zegrzyńskim. Jest idealnym miejsce na konferencje, szkolenie czy inne spotkania firmowe. Dzieli go zaledwie 30 minut jazdy od Warszawy. Realizowane są tu największe projekty. Hotel dysponuje 32 stylowymi, elegancko urządzonymi salami.

Część z nich można układać według własnych potrzeb, posiadają one możliwość modułowej konfiguracji. Hotel dysponuje także salami idealnym do organizacji wideokonferencji oraz możliwość wykorzystania luster weneckich. Do bardziej ekskluzywnych i kameralnych spotkań warto wybrać salę VIP oraz kameralne, luksusowe apartamenty. Wszystkie sale w hotelu są klimatyzowane.

Posiadają profesjonalne, funkcjonalne wyposażenie: flipchart wraz z przyborami, ekran do prezentacji multimedialnych, stojak pod sprzęt, nagłośnienie, telefon, szybki Internet. Inne dodatkowe wyposażenie wiąże się z niewielką opłatą. Panuje tu bardzo miła atmosfera. O każdy szczegół spotkania dba fachowa obsługa.

 

5. Hotel Warszawianka****

Dane teleadresowe:
ul. Jachranka 77, 05-140 Serock (mazowieckie)
telefon: 22 768 9400
Największa sala konferencyjna: 1200 osób
Liczba miejsc noclegowych: 700
Zobacz więcej: Hotel Warszawianka - Konferencje lub Sale konferencyjne Hotel Warszawianka.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Warszawianka to doskonała lokalizacja i miejsce na organizację szkoleń, konferencji oraz spotkań firmowych. Znajduje się niedaleko Warszawy, dzięki czemu każde spotkanie jest łatwe do zorganizowania i każdy może tu z łatwością dojechać. Hotel dysponuje 32 przestronnymi i komfortowymi salami konferencyjnymi.

Największa sala jest w stanie pomieścić 1200 osób. Każda sala wyposażona jest w funkcjonalny, profesjonalny sprzęt. Powierzchnie w każdej Sali można zaaranżować według indywidualnych potrzeb klienta. W skład wyposażenia wchodzą: ekrany, rzutniki czy nagłośnienie. Dodatkowe wyposażenie to system di gity signage, system sterowania AV oraz tłumaczenie symultaniczne.

Największa Sala Kongresowa posiada modułową scenę i parkiet, a także powierzchnię magazynową na rzecz organizatorów. Hotel zapewnia parking dla gości biznesowych. Każde spotkanie odbywa się w najwyższych standardach i na indywidualne życzenie klienta wraz z jego potrzebami. O każde spotkanie dba fachowa i profesjonalna obsługa.

 

6. Hotel Narvil**** Conference & SPA

Dane teleadresowe:
ul. Czesław Miłosza 14A, 05-140 Serock (mazowieckie)
telefon: 22 566 11 80
Największa sala konferencyjna: 1300 osób
Liczba miejsc noclegowych: 660
Zobacz więcej: Hotel Narvil - Konferencje lub Sale konferencyjne w hotelu Narvil.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Narvil to obiekt położny wśród lasów nad rzeka Narew. Dogodny dojazd gwarantuje dotarcie na każde spotkanie. Jest doskonałym miejscem na organizację szkoleń, konferencji oraz mniejszych spotkań biznesowych. Wybór sal jest bardzo duży.

Hotel dysponuje 33 komfortowymi i przestronnymi salami konferencyjnymi. Każda sala posiada funkcjonalny i profesjonalny sprzęt multimedialny i nagłaśniający oraz klimatyzację. W skład wyposażenia wchodzą projektor multimedialny, w jakości HD, nagłośnienie, szybkie łącze internetowe, flipcharty. Każda sala konferencyjna i jej układ mogą być modyfikowane i zaaranżowane wedle życzenia klienta.

Na terenie znajdują się miejsca parkingowe dla gości biznesowych. Każde spotkanie organizowane jest w największym standardzie usług i indywidualnym podejściu do każdego klienta. Profesjonalna i fachowa obsługa czuwa nad organizacja nawet największych spotkań biznesowych. Hotel Narvil jest doskonałym wyborem na organizacje wydarzeń firmowych dla gości ze stolicy i nie tylko.

 

7. Hotel Kawallo****

Dane teleadresowe:
Leonów 7A, 09-533 Słubice (mazowieckie)
telefon: 539 902 990
Największa sala konferencyjna: 450 osób
Liczba miejsc noclegowych: 180
Zobacz więcej: Sale konferencyjne Hotel Kawallo lub Konferencje i eventy w Hotelu Kawallo.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Kawallo to nowoczesne centrum bankietowo konferencyjne. Idealne na organizację wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych, a także wystaw i widowisk sportowych. Hotel cechują charakterystyczne wnętrza. Dzięki temu umożliwiają wydarzenia o różnym charakterze.

Hotel znajduje się w idealnej lokalizacji. Bliskość natury i lasu. Do dyspozycji gości oddane jest 5 sal konferencyjnych o nieograniczonych możliwościach aranżacyjnych. Sale posiadają funkcjonalny sprzęt audiowizualny i nagłośnienie. Sale rozmieszczone są w rożnych częściach hotelu. Dzięki czemu można zorganizować kilka niezależnych spotkań.

Największa z sal może pomieścić do 450 osób. Dodatkowym atutem hotelu będą za pewne różnego rodzaju atrakcje i możliwość zorganizowania imprez integracyjnych. Imprezy można zorganizować zarówno w hotelu jak i w plenerze. Hotel dysponuje duży terenem zielonym, który otwiera rozmaite możliwości organizacji eventów firmowych. Ogródki letnie umożliwiają zorganizowanie grilla lub wspólnego ogniska. Organizowane są także liczne atrakcje takie jak pokazy artystyczne, teleturnieje, wieczory taneczne czy spływy kajakowe na Wiśnie. Do dyspozycji gości jest parking, który pomieści do 200 samochodów

 

8. Dworek nad Pilicą****

Dane teleadresowe:
Wólka Magierowa 6, 26-420 Nowe Miasto nad Pilicą (mazowieckie)
tel. 48 674 10 72
Największa sala konferencyjna: 70 osób
Liczba miejsc noclegowych: 69
Zobacz więcej: Oferta konferencyjna Dworku nad Pilicą.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Przepiękny Dworek na Pilicą znajdujący się na brzegiem rzeki w Nowym Mieście nad Pilicą to doskonałe miejsce na organizację wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych. Jest to także idealne rozwianie na wypoczynek na świeżym powietrzu o każdej porze roku Hotel posiada szeroką bazę szkoleniowo-konferencyjną. Do dyspozycji gości oddaje 3 sale konferencyjne. Sale posiadają profesjonalne i funkcjonalne wyposażenie audiowizualne i nagłośnienie.

Wszystkie sale posiadają klimatyzację, co daje jeszcze większy komfort podczas spotkań w cieplejsze dni. Podczas szkole czeka na gości przerwa kawowa. Mogą oni także skorzystać z obiadów składających się z zupy, dania głównego, deseru, wody bądź herbaty.

Każde spotkanie dopasowywane jest indywidualne do potrzeb klienta. Istnieje możliwość wyboru menu dla grup zorganizowanych. Idealnym dopełnieniem oferty szkoleniowej jest profesjonalne Spa, w którym goście mogą się zrelaksować i wypocząć. Panuje tu miała atmosfera, a profesjonalna obsługa dba o każdy szczegół spotkania. 

 

9. Hotel Riviera****

Dane teleadresowe:
ul. Nowodworska 32, 05-124 Olszewnica Nowa (mazowieckie)
tel. 22 782 32 66
Największa sala konferencyjna: 750 osób
Liczba miejsc noclegowych: 110
Zobacz więcej: Sale konferencyjne Hotel Riviera lub Szkolenia i Eventy w Hotelu Riviera.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Riviera to doskonałe miejsce, które wyróżnia bardzo dobra lokalizacja. Można tu nie tylko odpocząć od zgiełku i zaznać ciszy, ale także zorganizować wszelkiego rodzaju spotkania biznesowe. Hotel posiada szeroka bazę szkoleniowo konferencyjna. Obiekt zaspokaja wszelkie potrzeby biznesowe.

Konferencja na jego terenie gwarantuje sukces. Do dyspozycji gości jest 5 sal konferencyjnych. Mogą one pomieścić od 15 do 600 osób. Sale wyposażone są w funkcjonalny sprzęt multimedialny i nagłośnienie. Wszystkie sale są, co wpływa na komfort uczestników konferencji.

Każde spotkanie dostosowane jest do indywidualnych potrzeb klienta. Istnieje możliwość modyfikacji ustawienia sal. Każde spotkanie organizowane jest na najwyższym poziomie. O wszystko dba profesjonalny personel. Hotel oferuje także możliwość zorganizowania spotkań tematycznych. Podczas spotkań goście mogą skorzystać z przerw kawowych, cateringu, lunchy bądź kolacji. Dodatkowym atutem będzie organizacja różnych imprez integracyjnych. Gości mogą skorzystać z wieczorów tanecznych, zabawy z DJ, ogniska bądź grilla. Wszystko po to by odpocząć po ciężkim dniu pracy i zrelaksować sie w gronie przyjaciół. 

 

10. Hotel Las Woda****

Dane teleadresowe:
ul. Spokojna 1, 08-470 Wilga (mazowieckie
tel. 723 99 74 70
Największa sala konferencyjna: 56 osób
Liczba miejsc noclegowych: 56
Zobacz więcej: Hotel Las Woda - sale konferencyjne lub Hotel Las Woda - Konferencje.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Las Woda to niesamowity kompleks wypoczynkowo-biznesowy położony w środku lasu. To miejsce gdzie czas płynie inaczej, a kilka dni tam pozwala na prawdziwy relaks. To też doskonałe miejsce do pracy, znajduje się tam sześć dobrze wyposażonych sal, a każda z nich jest przystosowana do komfortowej pracy 56 osób.

To świetne miejsce na plenerowe imprezy integracyjne. Organizowane są tu spływy kajakowe, gry plenerowe, wycieczki rowerowe, a na zakończenie dnia zabawa przy ognisku. Pokoje hotelowe są jasne i przytulnie urządzone. Jednak w takim miejscu, chce się maksymalnie korzystać z atrakcji.

Jest tu sala klubowa, w której można zagrać w bilard, a także strefa Wellness i Spa z basenami. W hotelowej restauracji serwowane są dania z lokalnych produktów najwyższej jakości, sprzedawane są tu także własne wyroby. To zdecydowanie doskonałe miejsce, a pobyt pozwoli naładować baterię na długo.

 

11. Pałac Mała Wieś****

Dane teleadresowe:
Mała Wieś 40, 05-622 Belsk Duży (mazowieckie)
tel. 782 404 040
Największa sala konferencyjna: 550 osób
Liczba miejsc noclegowych: 120 
Zobacz więcej: Pałac Mała Wieś - Konferencje lub Sale konferencyjne Pałac Mała Wieś.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Pałac Mała Wieś to luksusowe miejsce, gdzie każdy będzie mógł na chwile oderwać się od codzienności. Położony jest w pięknym otoczeniu zieleni, a park pałacowy to miejsce, gdzie można zorganizować liczne przyjęcia plenerowe. Ten obiekt jest często wybierany także przez gości biznesowych, a połączenie pracy z integracją cieszy się coraz większą popularnością.

Z pewnością tutejsze sale konferencyjne odbiegają od tego jak przeważnie wyglądają. Tu panuje pałacowy i bardzo bogaty wystrój. Są zlokalizowane w różnych budynkach i doskonale nadają się na kameralne spotkania, warsztaty czy szkolenia. W Oranżerii można zorganizować event dla 550 osób. Po części oficjalnej warto postawić na aktywności. Jest tu klub golfowy, a zielone tereny zachęcają do spacerowania.

Restauracja Stara Wozownia serwuje doskonałe dania, a w herbaciarni poza wybornymi naparami są też wyborne desery. Strefa Spa to miejsce gdzie można się zrelaksować. Wyjazd za miasto, czy to do pracy czy wypoczynkowo to zawsze świetny pomysł.

 

12. V Hotel Warsaw****

Dane teleadresowe:
ul. Kosmatki 8, 03-982 Warszawa (mazowieckie)
tel. 22 276 52 00
Największa sala konferencyjna: 190 osób
Liczba miejsc noclegowych: 198
Zobacz więcej: V Hotel Warsaw - Konferencje.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

V Hotel Warsaw to miejsce nowoczesne i eleganckie. W tym hotelu znajduje się dobrze zagospodarowana część konferencyjna, która składa się z 8 sal. Mobilne systemy ścian pozwalają na idealne dopasowanie przestrzenie. Można tu zorganizować szkolenia dla mniejszych grup, ale także bardziej pokaźne konferencje czy wykłady dla nawet 190 osób. Dodatkowym ułatwieniem są nowoczesne urządzenia i sprzęty audiowizualne.

Pracownicy chętnie pomogą w organizacji, a także w kwestiach związanych np. z cateringiem. W hotelu serwowane są świetne śniadania, a restauracje jest dobrym miejscem na lunch lub kolację biznesową. Pokoje są urządzone w bardzo komfortowy sposób. Znajdują się w nich wygodne łózka, tv, biurko, minibar, zestaw do parzenia kawy i herbaty.

Dodatkowo w łazienkach czekają ręczniki, kosmetyki, suszarka. Hotel jest zlokalizowany w spokojnej dzielnicy Warszawy, niedaleko Wisły. Jest tu wiele tras rowerowych, które zachęcają do aktywnego wypoczynku.

 

13. Hotel Afrodyta**** Business & Spa

Dane teleadresowe:
ul. Letniskowa 4a, 96-325 Radziejowice (mazowieckie)
tel. 22 212 84 57
Największa sala konferencyjna: 300 osób
Liczba miejsc noclegowych: 150
Zobacz więcej: Hotel Afrodyta Business & Spa - Konferencje lub Sale konferencyjne hotelu Afrodyta.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Obiekt położony pod Warszawą, przykuwa uwagę rozbudowanym zapleczem konferencyjnym. Są to 2 centra konferencyjne, w tym 10 profesjonalnie wyposażonych, klimatyzowanych sal z możliwością ich swobodnego łączenia. Odpoczynek zapewnia bogata baza noclegowa z 72 pokojami oraz apartamentami. Wszystkie o ponadczasowej elegancji wnętrz, która idzie w parze z komfortem użytkowania.

O Państwa wyżywienie zadba hotelowa restauracja, na którą składa się pełna różnorodność połączeń smakowych oraz kameralna atmosfera wnętrz. Każdy dzień rozpoczną Państwo od pożywnego śniadania wprost spod ręki Szefa Kuchni.

Z kolei wolny czas, jakim dysponują Państwo po konferencji, warto spędzić korzystając z obfitego w atrakcje zaplecza rekreacyjnego. Obiekt dysponuje rozszerzoną ofertą zabiegów SPA, a także nastrojową przestrzenią klubową, która zaserwuje Państwu rozmaite rozrywki. Hotel cieszy się ogromną popularnością wśród klientów biznesowych, dlatego też niewątpliwe dołączą Państwo do grona usatysfakcjonowanych Gości.

 

14. Hotel BoniFaCio**** Spa & Sport Resort Hotel

Dane teleadresowe:
Kępa 84, 09-110 Kępa k/Sochocina (mazowieckie)
tel. +48 23 651 24 00
Największa sala konferencyjna: 180 osób
Liczba miejsc noclegowych: 140
Zobacz więcej: Hotel BoniFaCio - sale konferencyjne lub Hotel BoniFaCio - Konferencje.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Jest to miejsce niewątpliwie atrakcyjne pod kątem organizacji różnego rodzaju spotkań biznesowych. W pełni wyposażone multimedialnie, nowoczesne wnętrza to definicja 7 sal, które łącznie pomieszczą do 300 osób. Nieodzowną pomocą przy każdym przedsięwzięciu służy profesjonalny personel hotelu.

Do Państwa dyspozycji obiekt oddaje 55 przestronnych pokoi. Wszystkie są klimatyzowane, o wysokim standardzie wygody w otoczeniu estetycznie wykończonych wnętrz. Tradycyjne potrawy otulone nowoczesnym poczuciem smaku to cel hotelowej restauracji, gdzie Państwa podniebienia zachwycą niepowtarzalne fuzje smakowe. Niewątpliwym atutem jest również jasna przestrzeń restauracji z cudowną panoramę za oknem.

Zaplecze rekreacyjne będzie stanowić oryginalne dopełnienie czasu wolnego. Strefa Wellness, pełnowymiarowe korty i boiska czy siłownia to tylko niektóre z wielu opcji odpoczynku. Hotel BoniFaCio to doskonały wybór na miejsce Państwa konferencji, która spełni wszystkie wymagania i pozostawi pozytywne wspomnienia.

 

15. Z-Hotel**** Business & Spa

Dane teleadresowe:
ul. Wczasowa 25, 05-400 Otwock (mazowieckie)
tel. 22 778 11 30
Największa sala konferencyjna:  320 osób 
Liczba miejsc noclegowych: 73 pokoje
Zobacz więcej: Z-Hotel Business & Spa - Konferencje lub Sale konferencyjne Z-Hotel.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Otulony leśną zielenią obiekt położony w Otwocku, z pewnością doskonale sprawdzi się jako miejsce Państwa konferencji lub szkolenia. Do dyspozycji klientów biznesowych pozostaje 8 nowocześnie urządzonych sal z niepowtarzalnym widokiem na szumiący las. Największa z nich osiąga metraż 245 mkw.

Baza noclegowa posiada 73 pokoje dwuosobowe o wyjątkowo schludnym i prostym wykończeniu. Dzięki swojemu wyposażeniu są one niezwykle komfortowe oraz sprzyjają wypoczynkowi po konferencji. Obiekt charakteryzuje się zróżnicowanym zapleczem gastronomicznym. Wśród tradycyjnych smaków, menu zostało wzbogacone o nietuzinkowe potrawy, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie, również osoby na diecie eliminacyjnej.

Zielone, ciche otoczenia sprzyja kompleksowemu odpoczynkowi. Teren rekreacyjny to aż 2 ha terenu, który umili czas wolny osobom aktywnym fizycznie. Dodatkowo obiekt dysponuje strefą SPA z rozbudowaną ofertą zabiegów. Jest to definitywnie obiekt skrojony na miarę oczekiwań, nawet najbardziej wymagających Gości.


Data publikacji: 30.01.2023

Nasi partnerzy