img

Sale konferencyjne Warszawa Centrum

Centrum Bankowo-Finansowe Nowy Świat S.A.
Adres: ul. Nowy Świat 6/12, 00-400 Warszawa
Największa sala konferencyjna: 100

Sale konferencyjne Warszawa Centrum
Centrum Bankowo-Finansowe Nowy Świat S.A.


Centrum Bankowo-Finansowe „Nowy Świat” to obiekt, który został oddany do użytku już w roku 1952. Jest dziełem najwybitniejszych architektów tamtego okresu i do tej pory zachwyca swoim blaskiem. Obiekt jest przystosowany do organizowania eventów, wydarzeń sportowych, targów i wielu innych. Sprawdzi się także dla przedsiębiorstw jako miejsce spotkań z pracownikami. Świetna lokalizacja umożliwia bardzo łatwy dojazd, a podziemny parking pozwoli nie martwić się o pozostawienie samochodu. Dostępnych jest aż 5 sal konferencyjnych, z których największa może pomieścić 100 osób. Dostępne są również bardziej kameralne przestrzenie na kilkanaście osób, które doskonale sprawdzą się do spotkań zarządów lub wewnętrznych narad. Dostępna jest także przestronna sala kinowa, pozwalająca na wygłaszanie prelekcji. Z oferty obiektu z pewnością uda wybrać się coś dla siebie. Pobyt uprzyjemnia zabytkowe wnętrze, które urządzone jest z niepowtarzalnym smakiem. W razie konieczności można wyjść na zadbany plac znajdujący się przed budynkiem lub udać się na zwiedzanie stolicy.

The Nest
Adres: ul. Piękna 49, 00-672 Warszawa
Największa sala konferencyjna: 12

Sale konferencyjne Warszawa Centrum
The Nest


The Nest to niepowtarzalna przestrzeń biurowa dostosowana do potrzeb najbardziej wymagających. Szukający własnego miejsca do pracy wynajmowanego na konkretny okres czasu powinni zainteresować się ofertą tego właśnie obiektu. The Nest oferuje zarówno prywatne gabinety, jak i przestrzeń coworkingową, gdzie można pracować razem z innymi. W przypadku każdego z rozwiązań użytkownik otrzymuje dostęp przez 24 godziny przez 7 dni w tygodni. Członkowie klubu mają również do dyspozycji drukarki, sieć WLAN, wirtualny adres dla firmy oraz dostęp do sali konferencyjnej przez 2 godziny w miesiącu. Sala jest zdolna pomieścić 12 osób. W razie konieczności można skorzystać również z przestrzeni eventowej o powierzchni 150 m2, która może pomieścić 25 osób. The Nest to międzynarodowa sieć biur coworkingowych zlokalizowanych na całym świecie. W Warszawie obiekt mieści się w ścisłym centrum i daje dostęp do wielu atrakcji oferowanych przez miasto. Obecność w pobliżu licznych restauracji, zabytków i miejsc kultury czyni obiekt jak najbardziej wartym uwagi i zainteresowania.

We Event Varso Place
Adres: Aleje Jerozolimskie 93, 02-001 Warszawa
Największa sala konferencyjna: 80

Sale konferencyjne Warszawa Centrum
We Event Varso Place


We Event zlokalizowane jest w samym centrum Warszawy przy stacji Metro Politechnika. Obiekt mieści się w biurowcu Zebra Tower klasy A+ i zajmuje się wynajmem sal szkoleniowych oraz konferencyjnych. Szeroki wybór pomieszczeń umożliwia każdemu z klientów wybranie tego najbardziej dostosowanego do potrzeb. Obiekt oferuje trzy sale konferencyjne, które łącznie pozwalają pomieścić nawet 300 osób. W przypadku mniejszych grup istnieje możliwość wybierania pojedynczych sal lub łączenia ich w dowolny sposób. Dostępne są także sale szkoleniowe pozwalające pomieścić od 6 do 16 osób. Każde z pomieszczeń urządzone jest w stylowy sposób i oferuje wszystko co niezbędne do przeprowadzenia konferencji lub szkolenia. Prelegenci mają zatem dostęp do rzutników i mikrofonów, które pozwolą pracować w maksymalnie komfortowych warunkach. Obiekt jest w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. Duża przestrzeń to gwarancja zorganizowania każdego wydarzenia w bardzo komfortowy sposób.

West Gate
Adres: Aleje Jerozolimskie 92, 00-807 Warszawa
Największa sala konferencyjna: 70

Sale konferencyjne Warszawa Centrum
West Gate


West Gate to obiekt oferujący na wynajem nowoczesne sale konferencyjne. Dla klientów udostępnionych zostało aż 8 sal konferencyjnych o różnej wielkości. Największa jest w s tanie pomieścić do 70 osób. Najmniejsza natomiast przeznaczona jest dla 14 osób. Z myślą o klientach o większych potrzebach przygotowano możliwość łączenia ze sobą poszczególnych sal. W ten sposób możliwe jest uzyskanie powierzchni nawet dla 250 osób. Obiekt daje zatem możliwość przeprowadzenia kameralnych konferencji, jak i dużych rozmiarów eventów. Każda sala została wyposażona w wygodne krzesła i cały osprzęt niezbędny do przeprowadzenia konferencji. Prelegenci mają możliwość korzystania z nowoczesnych rzutników oraz wysokiej jakości nagłośnienia. Istnieje także możliwość modyfikowania rozłożenia krzeseł, aby w pełni dopasować salę pod swoje potrzeby. West Gate zlokalizowany jest w samym centrum Warszawy i gwarantuje łatwy dojazd do obiektu. Obiekt znajduje się w biurowcu myhive Brama Zachodnia, który jest w bliskim sąsiedztwie Placu Zawiszy.

PGE Narodowy
Adres: al. Księcia Józefa Poniatowskiego 1, 03-901 Warszawa
Największa sala konferencyjna: 2000

Sale konferencyjne Warszawa Centrum
PGE Narodowy


PGE Narodowy jest jedną z najnowocześniejszych w Europie aren o charakterze wielofunkcyjnym. Stadion to nie tylko wydarzenia muzyczne i mecze piłki nożnej. W obiekcie dostępne są także różnorodne sale konferencyjne, które pozwalają na organizowanie różnego rodzaju wydarzeń. Na stadionie odbywały się rozmowy szczytu NATO czy COP-19. To również tutaj odbywały się wystąpienia w ramach posiedzenia Rady Gubernatorów Europejskiego Banku Odbudowy i Rozwoju. Centrum konferencyjne dostępne w obiekcie jest w stanie pomieścić nawet 2000 osób. Przygotowano także Biznes Klub z Galerią, który pomieści nawet 1000 osób w ustawieniu teatralnym. Każde z pomieszczeń przygotowanych dla gości jest urządzone w nowoczesnym stylu i posiada nowoczesne nagłośnienie oraz sprzęt multimedialny. Obiekt przeznaczony jest do użytku przez najbardziej wymagających klientów, którzy szukają prestiżowego miejsca do zorganizowania konferencji. PGE Narodowy zawsze jest w stanie wyjść naprzeciw oczekiwaniom i dostosować przestrzeń pod konkretne wymagania klientów. Na korzyść działa także świetna lokalizacja i dostępność parkingu dla gości.

Hotel Bellotto
Adres: u ul. Senatorska 13/15, 00-075 Warszawa
Największa sala konferencyjna: 250

Sale konferencyjne Warszawa Centrum
Hotel Bellotto


Hotel położony jest w atrakcyjnej lokalizacji – w samym centrum dzielnicy Śródmieście w Warszawie, w pobliżu Starego Miasta. Okolica, w której znajduje się Bellotto, charakteryzuje się luksusem i elitarnością. Liczne kamienice zachwycają architekturą i gwarantują klimatyczną atmosferę. Hotel oferuje 1 – 3-osobowe apartamenty i 1 – 2-osobowe pokoje. Obiekt dysponuje również salami do organizacji konferencji, szkoleń, koncertów, czy też różnych uroczystości. Atutem jest to, że niektóre sale mogą być ze sobą łączone w celu dostosowania do indywidualnych potrzeb. Największa jest Sala Kolumnowa, która zmieści do 250 osób. Jej powierzchnia przekracza 225 m². Do dyspozycji Gości są też mniejsze sale: Sala Marmurowa – wykorzystywana do serwowania posiłków, Sala Żółta - najmniejsza, zmieści 60 osób, Sala Niebieska - wyróżnia się wyjściem do ogrodu, przeznaczona jest dla 80 osób, Sala Malinowa - klimatyczna, dla 70 – 80 osób, Sala Złota - idealna dla 30 osób, Sala Owalna – kameralna dla 10 osób.

Data publikacji: 03.11.2021

Nasi partnerzy