img

Sale konferencyjne na 1000 osób w województwie mazowieckim

Hotel Warszawianka
Adres: Jachranka 77, 05-140 Serock Jachranka
Największa sala konferencyjna: 1200
Liczba sal konferencyjnych: 52
Liczba miejsc noclegowych: 600
Sale konferencyjne na 1000 osób w województwie mazowieckim


Położony nad Zalewem Zegrzyńskim Hotel Warszawianka to obiekt, który z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających organizatorów konferencji i wydarzeń biznesowych. W ofercie centrum konferencyjnego znajdziemy aż 52 sale o zróżnicowanej wielkości – od niewielkich sal na kameralne spotkania aż po wielkie przestrzenie, w których można zorganizować wydarzenie na 1200 osób. Centrum konferencyjne wyposażone jest w nowoczesny sprzęt multimedialny, a także wszystko, co jest niezbędne do zorganizowania udanego spotkania biznesowego. Uczestnicy konferencji mają do dyspozycji catering serwowany przez hotelową restaurację, a także możliwość noclegów w komfortowych apartamentach. Możliwe jest również skorzystanie z bogatej oferty hotelowego centrum spa i wellness. Wyjątkowa lokalizacja, wygodny dojazd, a także kompleksowa obsługa wszystkich imprez to gwarancja, że konferencja w Hotelu Warszawianka będzie należała do udanych.

Palladium
Adres: ul. Złota 9, 00-019 Warszawa
Największa sala konferencyjna: 1500
Liczba sal konferencyjnych: 2
Sale konferencyjne na 1000 osób w województwie mazowieckim


Palladium to nowoczesny obiekt konferencyjny i bankietowy położony w dogodnej lokalizacji w stolicy. Wygodny dojazd, możliwość organizowania sporych wydarzeń oraz kompleksowa obsługa gwarantują stuprocentowe zadowolenie organizatorów konferencji, szkoleń czy bankietów. Obiekt posiada jedną z największych w stolicy salę widowiskową, w której można organizować wydarzenia nawet na 1500 osób. Dodatkowo możliwe jest korzystanie z foyer, w którym często organizowane są bankiety na kilkaset osób. Co więcej, obiekt można połączyć z klubem Hybrydy, co zwiększa powierzchnię tworząc przestrzeń dla 2000 osób. Palladium oferuje szereg udogodnień dla organizatorów wydarzeń branżowych – zapewnia nowoczesny sprzęt multimedialny, dobre nagłośnienie i oświetlenie. Na terenie obiektu jest bezpłatny dostęp do bezprzewodowego internetu. Na życzenie organizatorów możliwe jest również zorganizowanie profesjonalnego cateringu, przerw kawowych oraz bankietów i przyjęć biznesowych.

Sangate Hotel Airport
Adres: ul. 17 stycznia 32, 02-148 Warszawa
Największa sala konferencyjna: 2500
Liczba sal konferencyjnych: 19
Liczba miejsc noclegowych: 583
Sale konferencyjne na 1000 osób w województwie mazowieckim


Sangate Hotel Airport położony jest w niedalekiej odległości od warszawskiego Lotniska Chopina, dzięki czemu jest doskonałym miejscem na organizację konferencji nawet na światową skalę. Sprzyja temu nie tylko położenie obiektu, ale również oferta jego centrum biznesowego. W hotelu znajduje się 19 sal konferencyjnych o zróżnicowanej wielkości, które dodatkowo można łączyć, tworząc potężną przestrzeń konferencyjną nawet na 2500 osób. Wszystkie sale przeznaczone do spotkań biznesowych są wyposażone w nowoczesny sprzęt multimedialny, sprawdzone technologie, nagłośnienie, oświetlenie, a także klimatyzację. Do dyspozycji uczestników spotkań biznesowych są również hotelowe apartamenty – to idealna opcja w przypadku organizacji kilkudniowych wydarzeń. Natomiast przerwy kawowe, obiady czy bankiety na zakończenie konferencji organizowane są przez hotelową restaurację, serwującą doskonałej jakości dania z różnych kuchni świata. Doskonała lokalizacja, świetna atmosfera oraz wyposażenie pełne wszelkich udogodnień gwarantują, że organizacja spotkania biznesowego w Sangate Hotel Airport to idealny przepis na udane wydarzenie.

Data publikacji: 24.05.2021