img

Sale konferencyjne na 1000 osób w województwie mazowieckim

Stolicą mazowsza jest Warszawa, jeśli chcesz obejrzeć hotele konferencyjne w Warszawie zobacz - sale konferencyjne Warszawa - ponad 350 obiektów konferencyjnych w Warszawie. Jeśli chcesz obejrzeć inne mazowieckie hotele spełniające te kryteria zobacz pełną bazę hoteli konferencyjnych w województwie mazowieckim - sale konferencyjne mazowieckie - ponad 600 obiektów konferencyjnych na mazowszu.

Pniżej przedstawiamy sale konferencyjne na 1000 osób w województwie mazowieckim:

 

Hotel Warszawianka

Dane teleadresowe:
Jachranka 77
05-140 Serock Jachranka
Największa sala konferencyjna: 1200 osób
Liczba sal konferencyjnych: 52
Liczba miejsc noclegowych: 600

Hotel Warszawianka
Sale konferencyjne na 1000 osób w województwie mazowieckim

Położony nad Zalewem Zegrzyńskim Hotel Warszawianka to obiekt, który z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających organizatorów konferencji i wydarzeń biznesowych. W ofercie centrum konferencyjnego znajdziemy aż 52 sale o zróżnicowanej wielkości – od niewielkich sal na kameralne spotkania aż po wielkie przestrzenie, w których można zorganizować wydarzenie na 1200 osób.

Centrum konferencyjne wyposażone jest w nowoczesny sprzęt multimedialny, a także wszystko, co jest niezbędne do zorganizowania udanego spotkania biznesowego. Uczestnicy konferencji mają do dyspozycji catering serwowany przez hotelową restaurację, a także możliwość noclegów w komfortowych apartamentach.

Możliwe jest również skorzystanie z bogatej oferty hotelowego centrum spa i wellness. Wyjątkowa lokalizacja, wygodny dojazd, a także kompleksowa obsługa wszystkich imprez to gwarancja, że konferencja w Hotelu Warszawianka będzie należała do udanych.

Zobacz Prezentację Hotelu Warszawianka na salekonferencyjne.pl i dowiedz się więcej lub sprawdź stronę firmową Hotelu Warszawianka, by sprawdzić szczegółową ofertę konferencyjną obiektu.

 

Palladium

Dane teleadresowe:
ul. Złota 9
00-019 Warszawa
Największa sala konferencyjna: 1500 osób
Liczba sal konferencyjnych: 2

Palladium
Sale konferencyjne na 1000 osób w województwie mazowieckim

Palladium to nowoczesny obiekt konferencyjny i bankietowy położony w dogodnej lokalizacji w stolicy. Wygodny dojazd, możliwość organizowania sporych wydarzeń oraz kompleksowa obsługa gwarantują stuprocentowe zadowolenie organizatorów konferencji, szkoleń czy bankietów. Obiekt posiada jedną z największych w stolicy salę widowiskową, w której można organizować wydarzenia nawet na 1500 osób.

Dodatkowo możliwe jest korzystanie z foyer, w którym często organizowane są bankiety na kilkaset osób. Co więcej, obiekt można połączyć z klubem Hybrydy, co zwiększa powierzchnię tworząc przestrzeń dla 2000 osób. Palladium oferuje szereg udogodnień dla organizatorów wydarzeń branżowych – zapewnia nowoczesny sprzęt multimedialny, dobre nagłośnienie i oświetlenie.

Na terenie obiektu jest bezpłatny dostęp do bezprzewodowego internetu. Na życzenie organizatorów możliwe jest również zorganizowanie profesjonalnego cateringu, przerw kawowych oraz bankietów i przyjęć biznesowych.

Zobacz Prezentację Palladium na salekonferencyjne.pl i dowiedz się więcej lub sprawdź stronę firmową Palladium, by poznać ofertę konferencyjną obiektu. 

 

Sangate Hotel Airport

Dane teleadresowe:
ul. 17 stycznia 32
02-148 Warszawa
Największa sala konferencyjna: 2500 osób
Liczba sal konferencyjnych: 19
Liczba miejsc noclegowych: 583

Sangate Hotel Airport
Sale konferencyjne na 1000 osób w województwie mazowieckim

Sangate Hotel Airport położony jest w niedalekiej odległości od warszawskiego Lotniska Chopina, dzięki czemu jest doskonałym miejscem na organizację konferencji nawet na światową skalę. Sprzyja temu nie tylko położenie obiektu, ale również oferta jego centrum biznesowego.

W hotelu znajduje się 19 sal konferencyjnych o zróżnicowanej wielkości, które dodatkowo można łączyć, tworząc potężną przestrzeń konferencyjną nawet na 2500 osób. Wszystkie sale przeznaczone do spotkań biznesowych są wyposażone w nowoczesny sprzęt multimedialny, sprawdzone technologie, nagłośnienie, oświetlenie, a także klimatyzację.

Do dyspozycji uczestników spotkań biznesowych są również hotelowe apartamenty – to idealna opcja w przypadku organizacji kilkudniowych wydarzeń. Natomiast przerwy kawowe, obiady czy bankiety na zakończenie konferencji organizowane są przez hotelową restaurację, serwującą doskonałej jakości dania z różnych kuchni świata.

Doskonała lokalizacja, świetna atmosfera oraz wyposażenie pełne wszelkich udogodnień gwarantują, że organizacja spotkania biznesowego w Sangate Hotel Airport to idealny przepis na udane wydarzenie.

 

ATM Studio

Dane teleadresowe:
ul. Wał Miedzeszyński 384
03-994 Warszawa
Największa sala konferencyjna: 1300 osób

Zamek Królewski w Warszawie
Sale konferencyjne na 1000 osób w województwie mazowieckim

Nowoczesny budynek, który został zaprojektowany z myślą o produkcjach filmowych, reklamowych, eventach i przeznaczeniu konferencyjno-szkoleniowym. Potężne hale wyposażono w nowoczesny sprzęt z cichymi urządzeniami umożliwiającymi nagrania telewizyjne, najnowocześniejszymi rozwiązaniami audiowizualnymi i zaawansowanymi technologicznie systemami tele-informatycznymi, pozwala zrealizować każdego rodzaju wydarzenia dla większej liczby uczestników, w jednej z 6 dostępnych hal.

Wielkopowierzchniowe hale mogą być miejscem organizacji konferencji, szkoleń, kursów, promocji czy wystaw, które mogą zgromadzić nawet 1300 uczestników. Doświadczenie nabyte podczas organizacji dużych wydarzeń, pozwala na doskonałe przygotowanie oświetlenia, nagłośnienia, opiekę techniczną podczas całego przebiegu spotkania i kompleksową obsługę gastronomiczną według zapotrzebowania organizatorów. Obiekt posiada wielkogabarytowe przechowalnie, zapewnia nieskrępowany dostęp do wszystkich udogodnień, w tym trzy parkingi, ułatwiające dojazd zorganizowanym grupom.

Zobacz stronę firmową ATM Studio i poznaj ofertę konferencyjną obiektu.

 

Zamek Królewski w Warszawie

Dane teleadresowe:
ul. Wał Miedzeszyński 384
03-994 Warszawa
Największa sala konferencyjna: 1500 osób

Zamek Królewski w Warszawie
Sale konferencyjne na 1000 osób w województwie mazowieckim

Jedno z najbardziej reprezentatywnych miejsc w Polsce – Zamek Królewski w Warszawie, gościł koronowane głowy, przywódców państw i sławne osobistości. Zamek jest też gospodarzem największych imprez kulturalnych w stolicy i udostępnia zamkowe wnętrza organizatorom konferencji o najwyższej randze, spotkań biznesowych wysokiego szczebla i prestiżowych debat politycznych i naukowych.

W Zamku Królewskim dostępne są zarówno ekskluzywne sale i wykwintne gabinety z nowoczesnymi urządzeniami audiowizualnymi i teleinformatycznymi oraz zamkowy dziedziniec, mogący pomieścić nawet 1500 zaproszonych gości. Obsługa doświadczona w organizacji najważniejszych wydarzeń zapewnia wsparcie techniczne i pomoc podczas całego przebiegu spotkań, zapewniając również kompleksowe usługi gastronomiczne z poczęstunkiem, wykwintnym obiadem czy wystawnym balem.

Ścisłe centrum stolicy zapewnia doskonałą komunikację oraz bliskość hoteli i ośrodków kulturalno-rozrywkowych, sprzyjając organizacji nawet kilkudniowych konferencji.

Zobacz stronę firmową Zamku Królewskiego w Warszawie i zapoznaj się z ofertą konferencyjną obiektu.

 

Centrum Konferencyjne Legia Warszawa

Dane teleadresowe:
ul. Łazienkowska 3
00-449 Warszawa
Największa sala konferencyjna: 1500 osób
Liczba sal konferencyjnych: 7

Sala Stadion Legii w Warszawie
Sale na stadionie Legii

Centrum Konferencyjne na Stadionie Legii to ponad 2000 metrów kwadratowych powierzchni stworzonej z myślą o spotkaniach biznesowych, konferencjach, szkoleniach i imprezach specjalnych.

Do dyspozycji wynajmujących jest 6 sal konferencyjnych o różnej powierzchni, z których największa pozwala na zorganizowanie konferencji czy innego wydarzenia na 1500 osób. Przestrzeń konferencyjna jest świetnie zaprojektowana, funkcjonalna, klimatyzowana, a także wyposażona w niezbędne urządzenia multimedialne, dobre oświetlenie i nagłośnienie. Na terenie obiektu jest również dostęp do bezprzewodowego internetu.

Centrum Konferencyjne Legia znajduje się w dogodnej lokalizacji w Warszawie. Można tu wygodnie dojechać zarówno autem, jak i komunikacją publiczną. Wysoki poziom obsługi, profesjonalne wsparcie koordynatorów, duży wybór sal konferencyjnych i nowoczesne wyposażenie to gwarancja, że każde wydarzenie zorganizowane w takich wnętrzach zakończy się sukcesem.

Zobacz stronę firmową Centrum Konferencyjnego Legii, by poznać ofertę konferencyjną obiektu.

 

Hilton Warsaw City 

Dane teleadresowe:
Ul Grzybowska 63
00-844 Warszawa
Największa sala konferencyjna: 1600 osób
Liczba miejsc noclegowych: 528

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hilton Warsaw City znajduje się niemal w samym centrum Warszawy. Jest to ekskluzywny, duży, komfortowy hotel, Stanowi idealne miejsce na organizację wszelkiego rodzaju spotkania biznesowe. Posiada szeroką bazę szkoleniowo konferencyjną. Znajduje się tu komfortowe sale, które posiadają idealny, nowoczesny sprzęt audiowizualne.

Największa sala może zmieścić do 1600 uczestników spotkania. W skład wyposażenia wchodzą: rzutnik, projektor, mazaki, flipcharyty, ekran oraz dostęp do Internetu. Każda sala posiada klimatyzację, dzięki której goście czują się jeszcze bardziej komfortowo podczas spotkań w upalne dni. Większość sal można dowolnie łączyć i dzielić dzięki przesuwnym ściankom uzyskując tym samym odpowiednią ilość miejsca na spotkanie.

Każde spotkanie organizowane jest według indywidualnych potrzeb klienta. O wszystko dba fachowa obsługa. W hotelu funkcjonuje także zaplecze biurowe, z którego można dowoli korzystać. Na terenie hotelu znajdują się komfortowe pokoje idealne do odpoczynku i relaksu po ciężkim dniu pracy.

Zobacz stronę firmową Hilton Warsaw City, aby zapoznać się ze szczegółami oferty konferencyjnej obiektu.

 

PGE Narodowy 

Dane teleadresowe:
Al. Księcia Jana Poniatowskiego 1
03-901 Warszawa
Największa sala konferencyjna: 2000 osób
Liczba miejsc noclegowych: -

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

PGE Narodowy to doskonałe miejsce. Duże, przestronne, komfortowe. Jest to wielofunkcyjny obiekt, który dysponuje niestandardowa przestrzeniom. Wykorzystywany jest do wielu imprez, spotkań biznesowych czy eventów. Stanowi idealne zaplecze konferencyjno szkoleniowe. Ta unikatowa przestrzeń jest w stanie zorganizować spotkanie na 2000 uczestników.

Każde spotkanie przygotowywane jest według indywidualnych potrzeb klienta. Zawsze można liczyć na fachową pomoc techniczną i obsługę. Centrum konferencyjne składa się z 6 profesjonalnych sal konferencyjnych. Łącząc jest można zorganizować bardzo duże spotkanie.  Wszystkie sale są klimatyzowane, co daje jeszcze większy komfort podczas spotkań w upalne dni.

Każde spotkanie to najlepsze spotkanie z wysokim standardem usług. Stadion przygotował także przestronny, podziemny parking. Obiekt dostosowany jest do potrzeb osób niepełnosprawnych. Dla najbardziej wymagających gości PGE udostępnia przestrzeń o nazwie Biznes Klub. Można tu podziwiać piękną panoramę boiska i stadionowych trybun.

Zobacz Prezentację PGE Nardowy na salekonferencyjne.pl i dowiedz się więcej lub sprawdź stronę firmową stadionu PGE Narodowy, by poznać szczegóły oferty konferencyjnej obiektu.

 

Windsor Hotel 

Dane teleadresowe:
Jachranka 75
05-140 Serock
Największa sala konferencyjna: 1000 osób
Liczba miejsc noclegowych: 334

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Windsor Hotel położony jest w malowniczej okolicy nad Zalewem Zegrzyńskim. Około 30 minut jazdy od Warszawy. Hotel stanowi idealne miejsce do organizacji wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych. Jest to potężny kompleks konferencyjno szkoleniowy.

Znajduje się tu 35 eleganckich klimatyzowanych sal konferencyjnych. Wszystkie przestronne i komfortowe. Sale wyposażone są w profesjonalny, nowoczesny sprzęt audiowizualny i nagłośnienie. W skład wyposażenia wchodzą: flipchart, ekran, procesor, rzutnik, nagłośnienie stacjonarne, mikrofon, sprzęt TV/Video, odtwarzacz DVD oraz dostęp do Internetu. Sale posiadają również lustra weneckie oraz modułową konfigurację przestrzeni.

Istnieje możliwość skorzystania z mniejszych sal VIP podczas bardziej kameralnego spotkania. Każde spotkanie przygotowywane jest według indywidualnych potrzeb klienta. O wszystko dba profesjonalny koordynator biznesowy. Do dyspozycji gości jest parking na 300 samochodów. Dodatkowym atutem są starannie zaprojektowane pokoje dające możliwość relaksu w stylowych wnętrzach.

Zobacz Prezentację Windsor na salekonferencyjne.pl i dowiedz się więcej lub sprawdź stronę firmową Windsor Hotel, by poznać szczegóły oferty konferencyjnej obiektu.

 

Centrum Konferencyjno Szkoleniowe Fundacja Nowe Horyzonty 

Dane teleadresowe:
Borowiecka 9
00-728 Warszawa
Największa sala konferencyjna: 1560 osób
Liczba miejsc noclegowych: 200

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Centrum Konferencyjno Szkoleniowe Fundacja Nowe Horyzonty to jeden z największych obiektów konferencyjnych w Warszawie. Obiekt posiada 4 sale kongresowo konferencyjne i ponad 30 sal szkoleniowych. Do tego sala sportowa, sale komputerowe i amfiteatr. Sale posiadają profesjonalne zaplecze techniczne oraz sprzęt audiowizualny i nagłośnienie. Do dyspozycji gości jest flipchart, wchiteoard. Natomiast resztę sprzętu należy sobie wypożyczyć w zależności od potrzeb spotkania.  

Sale posiadają klimatyzacje, co daje jeszcze większy komfort podczas spotkań w upalne dni. Obiekt może pomieścić do 1560 uczestników spotkania. Każde spotkanie zorganizowania jest według indywidualnych potrzeb klienta. O wszystko dba fachowa obsługa. Istnieje możliwość zorganizowania kilku spotkań w jednym dniu.

Goście mogą skorzystać z usług cateringu podczas spotkania. Dodatkowo obiekt dysponuje przytulnym pokojami, które stanowią idealne zaplecze do odpoczynku i relaksu po ciężkim dniu. Kompleksowa oferta to gwarancje udanego spotkania. 

Sprawdź stronę firmową Centrum Konferencyjno Szkoleniowe Fundacja Nowe Horyzonty, by poznać szczegóły oferty konferencyjnej obiektu.


Data publikacji: 21.06.2022

Nasi partnerzy

PFR Logo