img

Sale konferencyjne na 500 osób w województwie mazowieckim

Hotel Kuźnia Napoleońska
Adres: ul. Sochaczewska 5, 96-515 Teresin
Największa sala konferencyjna: 550
Liczba sal konferencyjnych: 14
Liczba miejsc noclegowych: 300Hotel Kuźnia Napoleońska


Jeśli szukają Państwo obiektu na konferencję, szkolenie, event czy spotkanie biznesowe, Hotel Kuźnia Napoleońska z pewnością spełni wszystkie oczekiwania. Obiekt położony jest w dogodnej lokalizacji z bezproblemowym dojazdem. W ofercie centrum konferencyjnego znajduje się 14 sal, wśród których są zarówno niewielkie pomieszczenia, idealne na kameralne spotkania, jak i duże sale konferencyjne. Największa z nich jest w stanie pomieścić 550 osób. Zaplecze konferencyjne obejmuje nowoczesny, zaawansowany technologicznie sprzęt multimedialny oraz biurowy, co ułatwia poprowadzenie każdego spotkania branżowego. Do dyspozycji organizatorów jest także hotelowa restauracja, serwująca posiłki w przerwach kawowych, a także organizująca eleganckie przyjęcia i bankiety. W razie potrzeby możliwe jest zakwaterowanie uczestników konferencji w tym samym obiekcie. Hotel Kuźnia Napoleońska cieszy się ogromną popularnością wśród organizatorów wydarzeń branżowych, a każdy event zorganizowany w jego wnętrzach można zaliczyć do udanych.


Pałac i Folwark Łochów
Adres: ul. Marii Konopnickiej 1, 07-130 Łochów
Największa sala konferencyjna: 768
Liczba sal konferencyjnych: 22
Liczba miejsc noclegowych: 178Pałac i Folwark ŁochówW poszukiwaniu idealnego miejsca na konferencję w województwie mazowieckim, warto sprawdzić ofertę Pałacu i Folwarku Łochów. To kompleks pięknych, zabytkowych budynków położonych w otoczeniu zieleni w przepięknej okolicy z dala od zgiełku miasta. Obiekt znajduje się 60 km od Warszawy, dzięki czemu jest dobrze skomunikowany ze stolicą. W ofercie centrum konferencyjnego znaleźć można 22 sale konferencyjne, które są kompleksowo wyposażone w nowoczesny sprzęt multimedialny, nagłośnienie, oświetlenie, a także wszelkie udogodnienia niezbędne do zorganizowania konferencji na najwyższym poziomie. W największej sali możliwe jest zorganizowanie wydarzenia na 769 osób. Wysoki poziom obsługi, doskonała kuchnia serwująca lokalne specjały, a także niezwykła okolica gwarantują, że każde spotkanie biznesowe zorganizowane w tym miejscu będzie należało do udanych. Pałac i Folwark Łochów cieszy się dużym zainteresowaniem organizatorów konferencji – jeśli chcą Państwo właśnie tutaj zorganizować wydarzenie biznesowe, warto rezerwować miejsca z odpowiednim wyprzedzeniem.


Centrum Konferencyjno-Bankietowe Baccara
Adres: ul. Piwna 3, Jawczyce, 05-850 Ożarów Mazowiecki
Największa sala konferencyjna: 520
Liczba sal konferencyjnych: 4
Liczba miejsc noclegowych: 14Centrum Konferencyjno-Bankietowe Baccara


Centrum Konferencyjno-Bankietowe Baccara znajduje się w dogodnej lokalizacji – zaledwie kilkanaście kilometrów od centrum Warszawy oraz od Lotniska Chopina. Obiekt jest przystosowany do organizacji konferencji, szkoleń, bankietów i wydarzeń biznesowych, zarówno tych bardziej kameralnych, jak i na większą skalę. W Baccara znajdują się cztery sale konferencyjne o różnej powierzchni – w największej z nich można zorganizować konferencję na 520 osób. Wszystkie pomieszczenia konferencyjne są wyposażone w nowoczesny sprzęt audiowizualny i multimedialny, dobre nagłośnienie i oświetlenie, a także wszelkie inne udogodnienia, które są potrzebne do przygotowania spotkania biznesowego na najwyższym poziomie. W obiekcie znajduje się bezprzewodowy internet do dyspozycji wszystkich gości, a o oprawę kulinarną wszelkich biznesowych imprez dba Karczma na Piwnej, organizująca obiady, przyjęcia, bankiety, a także przerwy kawowe pomiędzy biznesowymi spotkaniami. Jeśli szukają Państwo miejsca na konferencję w dobrej lokalizacji i ze świetnym zapleczem biznesowym, Centrum Konferencyjno-Bankietowe Baccara z pewnością będzie dobrym wyborem.


Hotel Sobienie Królewskie
Adres: Sobienie Szlacheckie 6, 08-443 Sobienie Jeziory
Największa sala konferencyjna: 500
Liczba sal konferencyjnych: 9
Liczba miejsc noclegowych: 175Hotel Sobienie Królewskie


Hotel Sobienie Królewskie zlokalizowany jest w odległości 45 kilometrów od centrum Warszawy wśród zieleni Mazowieckiego parku Krajobrazowego. Piękny, zabytkowy obiekt jest doskonale przygotowany do organizacji konferencji, szkoleń, eventów i spotkań biznesowych. W centrum konferencyjnym znajduje się 9 sal konferencyjnych o rożnej powierzchni. Dzięki temu można jednocześnie organizować kilka równoległych spotkań. Obiekt posiada świetne zaplecze techniczne, wszystkie sale mają nowoczesny sprzęt multimedialny, dobre oświetlenie i nagłośnienie, klimatyzację, a także wszelkie udogodnienia, które są niezbędne do zorganizowania wydarzenia na najwyższą skalę. Uczestnicy wydarzeń organizowanych w Hotelu Sobienie Królewskie mogą liczyć na świetne wyżywienie serwowane przez hotelową restaurację, a także na zakwaterowanie w eleganckich, stylowo urządzonych apartamentach. W obiekcie można bez problemu zorganizować wydarzenie nawet kilkudniowe, połączone ze zwiedzaniem okolicy czy korzystaniem ze wszystkich hotelowych atrakcji.

Data publikacji: 21.05.2021