img

Sale konferencyjne na 500 osób w województwie mazowieckim

Stolicą mazowsza jest Warszawa, jeśli chcesz obejrzeć hotele konferencyjne w Warszawie zobacz - ponad 350 obiektów konferencyjnych w Warszawie. Jeśli chcesz obejrzeć inne mazowieckie hotele spełniające te kryteria zobacz pełną bazę hoteli konferencyjnych w województwie mazowieckim - ponad 600 obiektów konferencyjnych na mazowszu.

Poniżej przedstawiamy sale konferencyjne na 500 osób w województwie mazowieckim:

 

Hotel Kuźnia Napoleońska

Dane teleadresowe:
ul. Sochaczewska 5
96-515 Teresin
Największa sala konferencyjna: 550
Liczba sal konferencyjnych: 14
Liczba miejsc noclegowych: 300

Hotel Kuźnia Napoleońska
Sale konferencyjne na 500 osób w województwie mazowieckim

Jeśli szukają Państwo obiektu na konferencję, szkolenie, event czy spotkanie biznesowe, Hotel Kuźnia Napoleońska z pewnością spełni wszystkie oczekiwania. Obiekt położony jest w dogodnej lokalizacji z bezproblemowym dojazdem.

W ofercie centrum konferencyjnego znajduje się 14 sal, wśród których są zarówno niewielkie pomieszczenia, idealne na kameralne spotkania, jak i duże sale konferencyjne. Największa z nich jest w stanie pomieścić 550 osób. Zaplecze konferencyjne obejmuje nowoczesny, zaawansowany technologicznie sprzęt multimedialny oraz biurowy, co ułatwia poprowadzenie każdego spotkania branżowego.

Do dyspozycji organizatorów jest także hotelowa restauracja, serwująca posiłki w przerwach kawowych, a także organizująca eleganckie przyjęcia i bankiety. W razie potrzeby możliwe jest zakwaterowanie uczestników konferencji w tym samym obiekcie. Hotel Kuźnia Napoleońska cieszy się ogromną popularnością wśród organizatorów wydarzeń branżowych, a każdy event zorganizowany w jego wnętrzach można zaliczyć do udanych.

Zobacz stronę firmową Hotelu Kuźnia Napoleońska, by poznać szczegóły oferty konferencyjnej obiektu.

 

Pałac i Folwark Łochów

Dane teleadresowe:
ul. Marii Konopnickiej 1
07-130 Łochów
Największa sala konferencyjna: 768
Liczba sal konferencyjnych: 22
Liczba miejsc noclegowych: 178

Pałac i Folwark Łochów
Sale konferencyjne na 500 osób w województwie mazowieckim

W poszukiwaniu idealnego miejsca na konferencję w województwie mazowieckim, warto sprawdzić ofertę Pałacu i Folwarku Łochów. To kompleks pięknych, zabytkowych budynków położonych w otoczeniu zieleni w przepięknej okolicy z dala od zgiełku miasta.

Obiekt znajduje się 60 km od Warszawy, dzięki czemu jest dobrze skomunikowany ze stolicą. W ofercie centrum konferencyjnego znaleźć można 22 sale konferencyjne, które są kompleksowo wyposażone w nowoczesny sprzęt multimedialny, nagłośnienie, oświetlenie, a także wszelkie udogodnienia niezbędne do zorganizowania konferencji na najwyższym poziomie. W największej sali możliwe jest zorganizowanie wydarzenia na 769 osób.

Wysoki poziom obsługi, doskonała kuchnia serwująca lokalne specjały, a także niezwykła okolica gwarantują, że każde spotkanie biznesowe zorganizowane w tym miejscu będzie należało do udanych. Pałac i Folwark Łochów cieszy się dużym zainteresowaniem organizatorów konferencji – jeśli chcą Państwo właśnie tutaj zorganizować wydarzenie biznesowe, warto rezerwować miejsca z odpowiednim wyprzedzeniem.

Zobacz stronę firmową Pałac i Folwark Łochów i sprawdż szczegóły oferty konferencyjnej obiektu.

 

Centrum Konferencyjno-Bankietowe Baccara

Dane teleadresowe:
ul. Piwna 3, Jawczyce
05-850 Ożarów Mazowiecki
Największa sala konferencyjna: 520
Liczba sal konferencyjnych: 4
Liczba miejsc noclegowych: 14

Centrum Konferencyjno-Bankietowe Baccara
Sale konferencyjne na 500 osób w województwie mazowieckim

Centrum Konferencyjno-Bankietowe Baccara znajduje się w dogodnej lokalizacji – zaledwie kilkanaście kilometrów od centrum Warszawy oraz od Lotniska Chopina. Obiekt jest przystosowany do organizacji konferencji, szkoleń, bankietów i wydarzeń biznesowych, zarówno tych bardziej kameralnych, jak i na większą skalę.

W Baccara znajdują się cztery sale konferencyjne o różnej powierzchni – w największej z nich można zorganizować konferencję na 520 osób. Wszystkie pomieszczenia konferencyjne są wyposażone w nowoczesny sprzęt audiowizualny i multimedialny, dobre nagłośnienie i oświetlenie, a także wszelkie inne udogodnienia, które są potrzebne do przygotowania spotkania biznesowego na najwyższym poziomie.

W obiekcie znajduje się bezprzewodowy internet do dyspozycji wszystkich gości, a o oprawę kulinarną wszelkich biznesowych imprez dba Karczma na Piwnej, organizująca obiady, przyjęcia, bankiety, a także przerwy kawowe pomiędzy biznesowymi spotkaniami. Jeśli szukają Państwo miejsca na konferencję w dobrej lokalizacji i ze świetnym zapleczem biznesowym, Centrum Konferencyjno-Bankietowe Baccara z pewnością będzie dobrym wyborem.

 

Hotel Sobienie Królewskie

Dane teleadresowe:
Sobienie Szlacheckie 6
08-443 Sobienie Jeziory
Największa sala konferencyjna: 500
Liczba sal konferencyjnych: 9
Liczba miejsc noclegowych: 175

Hotel Sobienie Królewskie
Sale konferencyjne na 500 osób w województwie mazowieckim

Hotel Sobienie Królewskie zlokalizowany jest w odległości 45 kilometrów od centrum Warszawy wśród zieleni Mazowieckiego parku Krajobrazowego. Piękny, zabytkowy obiekt jest doskonale przygotowany do organizacji konferencji, szkoleń, eventów i spotkań biznesowych.

W centrum konferencyjnym znajduje się 9 sal konferencyjnych o rożnej powierzchni. Dzięki temu można jednocześnie organizować kilka równoległych spotkań. Obiekt posiada świetne zaplecze techniczne, wszystkie sale mają nowoczesny sprzęt multimedialny, dobre oświetlenie i nagłośnienie, klimatyzację, a także wszelkie udogodnienia, które są niezbędne do zorganizowania wydarzenia na najwyższą skalę.

Uczestnicy wydarzeń organizowanych w Hotelu Sobienie Królewskie mogą liczyć na świetne wyżywienie serwowane przez hotelową restaurację, a także na zakwaterowanie w eleganckich, stylowo urządzonych apartamentach. W obiekcie można bez problemu zorganizować wydarzenie nawet kilkudniowe, połączone ze zwiedzaniem okolicy czy korzystaniem ze wszystkich hotelowych atrakcji.

Zobacz stronę firmową Hotelu Sobienie Królewskie, aby poznać szczegóły oferty biznesowej obiektu.

 

Hotel Narvil Conference & Spa

Dane teleadresowe:
ul. Miłosza 14a
05-140 Serock
Największa sala konferencyjna: 1300
Liczba miejsc noclegowych: 664

Hotel Narvil Conference & Spa
Sale konferencyjne na 500 osób w województwie mazowieckim

Hotel Narvil w Serocku znajduje się w przepięknej lokalizacji nad rzeką Narew. Wyjątkowe położenie, doskonała oferta i świetne pakiety dodatkowych usług sprawiają, że obiekt cieszy się ogromną popularnością zarówno wśród turystów, jak i klientów biznesowych.

Hotel Narvil dysponuje ogromną przestrzenią konferencyjną, w której skład wchodzą 32 sale. Niektóre z nich są przeznaczone do organizowania niewielkich, kameralnych spotkań, w innych można przygotować spore wydarzenia. Największa sala bez problemu pomieści 1300 osób. Centrum konferencyjne jest klimatyzowane, posiada dostęp do bezprzewodowego internetu, zapewnia dobre oświetlenie i nagłośnienie, a także dostęp do sprawdzonego sprzętu multimedialnego.

W obiekcie działają dwie restauracje, które zajmują się przygotowaniem oprawy kulinarnej wydarzeń. Jest również możliwość organizowania kilkudniowych spotkań połączonych z nocowaniem uczestników – w obiekcie znajdują się wygodne i doskonale wyposażone apartamenty, a także szereg dodatkowych atrakcji dla hotelowych gości.

Zobacz stronę firmową Hotelu Narvil, by poznać ofertę konferencyjną obiektu.

 

Hotel Riviera

Dane teleadresowe:
ul. Nowodworska 32
05-124 Olszewnica Nowa
Największa sala konferencyjna: 700
Liczba miejsc noclegowych: 105

Hotel Riviera style=
Sale konferencyjne na 500 osób w województwie mazowieckim

Hotel Riviera to stylowy budynek inspirowany śródziemnomorskimi klimatami, który znajduje się w doskonałej lokalizacji wśród zieleni. To dobre miejsce dla osób szukających spokojnego wypoczynku, a także dla organizatorów konferencji, szkoleń, spotkań biznesowych czy imprez integracyjnych.

Obiekt z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów – w ofercie centrum konferencyjnego są dwie nowocześnie urządzone sale, w których znajduje się wszystko, co jest potrzebne do przygotowania wydarzenia branżowego. Uczestnicy konferencji mają do dyspozycji sprawdzone nagłośnienie i oświetlenie z możliwością zaciemnienia, dostęp do bezprzewodowego internetu, a także zaawansowany technologicznie sprzęt multimedialny.

W hotelu działa restauracja z doskonałą kuchnią, która przygotowuje serwisy kawowe i inne posiłki w trakcie wszystkich spotkań. W razie zapotrzebowania jest również możliwość zakwaterowania uczestników w pięknie urządzonych apartamentach.

Zobacz Prezentację Hotelu Riviera na salekonferencyjne.pl lub sprawdź szczegóły oferty konferencyjnej na stronie firmowej Hotelu Riviera.

 

Hotel Zamek Pułtusk Dom Polonii

Dane teleadresowe:
ul. Szkolna 11
06-100 Pułtusk
Największa sala konferencyjna: 550
Ilość miejsc noclegowych: 160

Hotel Zamek style=
Sale konferencyjne na 500 osób w województwie mazowieckim

Klimatyczny pułtuski hotel, zlokalizowany w XV w. zamku, to również niebanalne miejsce organizacji ekskluzywnych wydarzeń firmowych, debat politycznych i spotkań biznesowych najwyższej rangi.

Centrum kongresowo-szkoleniowe Zamku Pułtusk tworzy 6 niezależnych sal konferencyjnych, zarówno oferujących dużą powierzchnię jak i kameralne gabinety dyskretnych rozmów handlowych. Największa sala może gościć nawet 550 słuchaczy, wszystkie pomieszczenia wyposażone zostały w nowoczesny sprzęt audiowizualny, zaplecze teleinformatyczne i doskonałej jakości nagłośnienie.

Planujący dłuższy pobyt mogą skorzystać ze 161 miejsc noclegowych w wygodnych pokojach i komfortowych apartamentach rozmieszczonych w zamkowym kompleksie. Zamkowa Restauracja i Kawiarnia serwują dania staropolskie i pyszne desery oparte na wiekowych recepturach.

W zamkowych wnętrzach można również skorzystać z usług gabinetów odnowy biologicznej i masaży, sauny, jacuzzi, poćwiczyć na siłowni zagrać w bilard. Hotel Zamek położony jest nad rzeką Narwią, wśród zieleni, zapewniając prywatność, a jednocześnie szybki dojazd do stolicy oddalonej o około 60km.

Zobacz Prezentację Zamku Pułtusk na salekonferencyjne.pl lub sprawdź strone firmową Zamku Pułtusk w celu zapoznania się ze szczegółami oferty konferencyjnej obiektu.

 

Osada Młyńska

Dane teleadresowe:
Oryszew Osada 9
93-317 Oryszew
Największa sala konferencyjna: 400

Hotel Osada style=
Sale konferencyjne na 500 osób w województwie mazowieckim

Niecałe 60km od Warszawy, można znaleźć doskonałe miejsce organizacji wszelkiego typu imprez integracyjnych, biesiad firmowych i rodzinnych, zajęć teambuildingowych, szkoleń i warsztatów.

Osada Młyńska położona na terenie XV wiecznego folwarku oferuje 10 zabytkowych budynków, 8ha teren i największą na Mazowszu drewnianą salę biesiadną, mogącą pomieścić nawet 400 gości. Oferowana sala sprawdza się doskonale podczas szkoleń, odczytów i warsztatów firmowych. Kompleks oferuje 16 miejsc noclegowych o folwarcznym klimacie, nocleg w cygańskim wozie i pole namiotowe.

Dla gości szukających bardziej komfortowego wypoczynku organizatorzy przygotowali listę partnerskich pensjonatów i hoteli w pobliżu kompleksu. Długoletnie doświadczenie zdobyte podczas organizacji dużych imprez i biesiad, pozwoliło stworzyć doskonałą ofertę cateringową z potrawami regionalnymi, wykwintną kuchnia staropolską, daniami regionalnymi z różnych stron świata czy ofertą wegańską. Najlepsze w regionie miejsce organizacji wydarzeń firmowych i plenerowych biesiad, znajduje się w odległości 57km od Warszawy.

 

Pałac Mała Wieś

Dane teleadresowe:
Mała Wieś 40
05-622 Belsk Duży
Największa sala konferencyjna: 600
Liczba miejsc noclegowych: 120

Pałac Mała Wieś
Sale konferencyjne na 500 osób w województwie mazowieckim

Zabytkowy zespół pałacowy w Małej Wsi, to wymarzone miejsce luksusowego wypoczynku i organizacji najwyższej rangi spotkań biznesowych, debat naukowych i wydarzeń firmowych. Pałacowe wnętrza kryją 8 sal konferencyjnych i gabinetów VIP o muzealnym charakterze.

Największa sala może pomieścić nawet 600 gości kongresowych, a kameralne spotkania biznesowe, organizowane w luksusowych salonach podniosą prestiż wydarzenia. Zarówno w głównym budynku jak i w pałacowych Oficynach dostępne są 54 pokoje i Apartamenty zapewniające luksus i najwyższy pięciogwiazdkowy standard hotelowy dla 34 Gości.

Najlepszą staropolską kuchnię w nowoczesnym wydaniu odnaleźć można w restauracji Stara Wozownia, na wykwintne słodkości i domowe wypieki zaprasza Herbaciarnia, a dla koneserów najlepszych gatunków win, pałacowa Winiarnia przygotowała wyjątkowo bogatą ofertę. W skład kompleksu pałacowego wchodzi również piękny park i francuski ogród z Ogrodem Różanym, w którym znajduje się ponad 3000 gatunków krzewów.

Na terenie obiektu znajduje się ukryta Komnata SPA & Wellness, a wśród zajęć rekreacyjnych najpopularniejsza jest Akademia Golfa. Piękny, zabytkowy Pałac Małą Wieś położony jest niecałą godzinę od Warszawy.

Zobacz stronę firmową Pałacu Mała Wieś i poznaj szczegóły oferty.

 

Pałac Rozalin

Dane teleadresowe:
ul. Pałacowa 27
05-831 Młochów Rozalin
Największa sala konferencyjna:700
Liczba sal konferencyjnych:7
Liczba miejsc noclegowych:40

Pałac Rozalin
Sale konferencyjne na 500 osób w województwie mazowieckim

Podwarszawski Pałac Rozalin, położony na terenie ponad 20ha zabytkowego parku, to niebanalna propozycja dla poszukujących komfortowego wypoczynku w pobliżu stolicy i organizatorów prestiżowych wydarzeń firmowych i spotkań biznesowych. W Pałacu przygotowano profesjonalną Strefę Kongresową, w której skład wchodzi 7 wielofunkcyjnych sal szkoleniowo-konferencyjnych.

Na terenie zespołu pałacowego dostępny jest całoroczny namiot bankietowy, który może Gościc nawet 700 uczestników eventów i dużych kongresów, dostępne są również pomieszczenia z przeznaczeniem na mniejsze konwenty i konferencje z pełnym zapleczem technicznym i cateringowym. Planując dłuższy pobyt w Pałacu Rozalin, Goście mogą skorzystać z Parkowej Sypialni, gdzie przygotowano 17 luksusowych pokoi dwuosobowych, pokoi rodzinnych – Studio i pokój uwzględniający potrzeby osób z niepełnosprawnością, zapewniając nocleg dla około 40 osób.

Doskonała pałacowa kuchnia wszystkie wyroby tworzy na miejscu, w tym własne warzywa, owoce i zioła, wspaniałe wędzonki oraz codziennie wypiekany chleb. Zielone tereny przynależne do Pałacu obejmują zabytkowy park, stawy, polanki, wysepkę japońską, chińską altanę, góralską 100-letnią chatę, lądowisko dla helikopterów i balonów. Pałac położony jest w odległości 30km od Warszawy, przy trasie S8.

Zobacz Prezentację Pałacu Rozalin na salekonferencyjne.pl lub sprawdź ofertę konferencyjną obiektu na stronie firmowej Pałac Rozalin.

 

Airport Hotel Okęcie 

Dane teleadresowe:
Ul. Komitetu Obrony Robotników 24
02-148 Warszawa
Największa sala konferencyjna: 800 osób
Liczba miejsc noclegowych: 523

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Airport Hotel Okęcie to doskonała lokalizacja, ekskluzywny hotel położony niedaleko Lotniska Okęcie. Hotel stanowi idealne miejsce na organizację wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych. Posiada szeroką bazę szkoleniowo konferencyjną.  

Znajduje się tu 17 przestronnych i komfortowych sal konferencyjnych. Największa sala może pomieścić 800 uczestników spotkania w zależności od ustawienia. Sale posiadają profesjonalny, funkcjonalny sprzęt audiowizualny. Znajduje się tu rzutnik, flipchart, projektor oraz dostęp do Internetu. Wszystkie sale są klimatyzowane, co sprawia, ze każde spotkanie jest jeszcze bardziej komfortowe podczas upalnych dni.

Każde spotkanie przygotowywane jest według indywidualnych potrzeb klienta. Można liczyć na fachową pomoc techniczną. Wysoki budynek pozwala zorganizować wszelkiego rodzaju spotkania integracyjne. Istnieje możliwość zorganizowania przerwy kawowej z pyszną kawą, herbatą i ciastem. Na terenie hotelu znajdują się przytulne pokoje, w których można odpocząć i zrelaksować się po ciężkim dniu pracy.

Zobacz Prezentację Airport Hotel Okęcie na salekonferencyjne.pl lub sprawdź stronę firmową Airport Hotel Okęcie w celu poznania dokładnej oferty konferencyjnej obiektu.

 

Centrum Konferencyjno Szkoleniowe Boss 

Dane teleadresowe:
ul. Żwanowiecka 20
04-849 Warszawa
Największa sala konferencyjna: 560 osób
Liczba miejsc noclegowych: 280

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Centrum Konferencyjno Szkoleniowe Boss to z pewnością świetna lokalizacja zarówno do odpoczynku jak i spotkań biznesowych. Obiekt znajduje się z dala od zgiełku miasta. Jest to idealne miejsce na organizację wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych.  

Znajduje się u 16 sal konferencyjnych. Wszystkie duże, przestronne, komfortowe z nowoczesnym sorbetem audiowizualnym i nagłośnieniem. W każdej znajduje się miedzy innymi: rzutnik, ekran, flipachart, nagłośnienie, mikrofon oraz dostęp do Internetu. Możliwe jest także skorzystanie z usług tłumaczenia. Wszystkie sale są klimatyzowane, co sprawia, ze spotkanie jest jeszcze bardziej komfortowe podczas spotkań w upalne dni.

Każde spotkanie przygotowywane jest według indywidualnych potrzeb klienta. Zawsze można liczyć na pomoc fachowej obsługi i pomocy technicznej. Warto również skorzystać z przerw kawowych. Dodatkowym atutem Centrum jest baza noclegowa z przytulnymi pokojami stanowiącymi idealne miejsce na odpoczynek i relaks po ciężkim dniu pracy

Zobacz Prezentację Centrum Konferencyjno-Szkoleniowego Boss na salekonferencyjne.pl lub sprawdź oficjalną stronę CKS Boss w celu poznania szczegółów oferty konferencyjnej obiektu.


Data publikacji: 13.06.2022

Nasi partnerzy

PFR Logo