img

Sale konferencyjne na ponad 300 osób w województwie mazowieckim

Stolicą mazowsza jest Warszawa, jeśli chcesz obejrzeć obiekty konferencyjne w Warszawie zobacz - ponad 350 obiektów konferencyjnych w Warszawie. Jeśli chcesz obejrzeć inne mazowieckie obiekty spełniające te kryteria zobacz pełną bazę obiektów konferencyjnych w województwie mazowieckim - ponad 600 obiektów konferencyjnych na mazowszu.

Poniżej przedstawiamy sale konferencyjne na ponad 300 osób w województwie mazowieckim:

 

Hotel Sound Garden

ul. Żwirki i Wigury 18
02-092 Warszawa
Największa sala konferencyjna: 310
Liczba miejsc noclegowych: 377

Sound Garden
Sound garden sala konferencyjna

Hotel Sound Garden to wyjątkowe miejsce na mapie Warszawy, cieszące się dużą popularnością wśród klientów indywidualnych i biznesowych.
Obiekt jest bezobsługowy, jeśli chodzi o zakwaterowanie, co znacznie ułatwia wybór pokoju dopasowanego do potrzeb. Pod względem oferty biznesowej spełnia natomiast najwyższe standardy.

Hotelowe centrum biznesowe to aż 9 sal konferencyjnych o różnej powierzchni, w których można organizować zarówno kameralne wydarzenia, jak i konferencje czy eventy na dużą skalę. Największa sala konferencyjna jest w stanie pomieścić 310 osób. Przestrzeń biznesowa jest wyposażona w nowoczesny sprzęt multimedialny i audiowizualny, zapewnia profesjonalne nagłośnienie, dobre oświetlenie z możliwością zaciemnienia, a także najszybszy internet w mieście.

Dzięki dużej liczbie miejsc noclegowych, jest możliwość organizowania kilkudniowych wydarzeń z zakwaterowaniem uczestników w tym samym hotelu.
Jeśli szukają Państwo miejsca na konferencję w stolicy, Hotel Sound Garden pod każdym względem spełni wszystkie wymagania.

Zobacz stronę firmową: Hotel Sound Garden 

 

Renaissance Warsaw Airport

ul. Żwirki i Wigury 1H
00-906 Warszawa
Największa sala konferencyjna: 350
Liczba miejsc noclegowych: 450

Renaissance Warsaw Airport
Renaissance sala konferencyjna

Renaissance Warsaw Airport to nowoczesny, funkcjonalny obiekt znajdujący się tuż przy Lotnisku Chopina, co sprawia, że jest idealnym miejscem na organizowanie wydarzeń na większą skalę.

Hotel posiada rozbudowane centrum konferencyjne, w którym znajduje się kilkanaście sal o różnej wielkości.
Można tu organizować duże wydarzenia, a także niewielkie, kameralne spotkania. Wszystkie sale są profesjonalnie wyposażone w nowoczesny sprzęt multimedialny i wszystko, co jest niezbędne do sprawnego poprowadzenia spotkania biznesowego.

Do dyspozycji organizatorów jest hotelowa restauracja, przygotowująca przerwy kawowe, obiady czy eleganckie bankiety. W przypadku kilkudniowych wydarzeń jest możliwość zakwaterowania uczestników w wygodnych i komfortowych apartamentach.

Doskonała lokalizacja, świetne wyposażenie oraz duży wybór sal konferencyjnych to gwarancja, że każdy organizator konferencji znajdzie w Renaissance Warsaw Airport ofertę na miarę indywidualnych potrzeb.

Zobacz stronę firmową: Renaissance Warsaw Airport - Konferencje

 

Klub Sosnowy

Adres: ul. Trakt Lubelski 40A
04-870 Warszawa
Największa sala konferencyjna: 320
Liczba miejsc noclegowych: 18

Klub Sosnowy sale konferencyjny
sala konferencyjna w Warszawie

Hotel Klub Sosnowy to wyjątkowy obiekt, który doskonale nadaje się zarówno do wypoczynku w stolicy, jak i do organizacji spotkań biznesowych na większą i mniejszą skalę. Piękny, zabytkowy budynek znajduje się w odległości zaledwie 15 minut drogi od centrum stolicy w otoczeniu lasu sosnowego.

To spokojne, klimatyczne miejsce, idealne na konferencję, szkolenia, spotkania biznesowe, eventy branżowe, a także imprezy integracyjne. W hotelu znajduje się 8 sal konferencyjnych o różnej powierzchni, które dodatkowo można łączyć, aby powiększyć przestrzeń.

Centrum konferencyjne jest nowocześnie urządzone, wyposażone w solidny sprzęt multimedialny. Organizatorzy spotkań znajdą na miejscu wszystko, co jest niezbędne do poprowadzenia wydarzenia. Dużym atutem hotelu jest świetna kuchnia, zapewniająca doskonałą oprawę kulinarną dla wszystkich spotkań.

Możliwe jest również zakwaterowanie uczestników konferencji w tym samym obiekcie.

Zobacz stronę firmową: Hotel Klub Sosnowy - Konferencje

 

Concept 13

ul. Bracka 9
00-501 Warszawa
Największa sala konferencyjna: 1000
Liczba miejsc noclegowych: 0

sala Concept
konferencja w Warszawie na 300 osób

Concept 13 na Brackiej to wyjątkowe miejsce znajdujące się na ostatnim piętrze eleganckiego budynku. Obiekt łączy w sobie restaurację oraz rozbudowane centrum konferencyjne, które spełni wymagania najbardziej wymagających organizatorów.

W ofercie centrum konferencyjnego znajdziemy kilka sal o zróżnicowanej powierzchni. Można je dowolnie łączyć ze sobą, dzięki czemu uzyskamy przestrzeń na zorganizowanie wydarzenia nawet na 1000 osób. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby właśnie tutaj przygotować niewielkie spotkanie biznesowe. Wszystkie sale konferencyjne są dobrze wyposażone, posiadają nowoczesny sprzęt multimedialny, dobre oświetlenie i nagłośnienie. Na terenie obiektu jest również dostęp do szybkiego internetu.

Concept 13 to także świetna restauracja serwująca doskonałej jakości kuchnię. Zapewnia kulinarną oprawę wszystkich organizowanych wydarzeń, bez problemu sprosta przygotowaniu nawet bankietu na 1000 osób. Jeśli szukasz obiektu w stolicy z pięknym widokiem i bogatą ofertą biznesową, Concept 13 pod każdym względem będzie miejscem idealnym.

 

Hotel Trylogia

ul. Poniatowskiego 46
05-220 Zielonka
Największa sala konferencyjna: 350

hotel trylogia
hotel w zielonce mazowieckie

W podwarszawskiej Zielonce, kilka kilometrów od stolicy, usytuowany jest malowniczy Hotel Trylogia. Hotel oferuje klimatyczne pokoje i doskonale przygotowane centrum biznesowe. Wszystkie pomieszczenia i całe otoczenie hotelu zostały przygotowane z myślą o organizatorach szkoleń, konferencji i eventów firmowych.

Największa z 7 dostępnych sal szkoleniowo-kongresowych, może gościć nawet 350 słuchaczy, podczas targów branżowych można zorganizować 65 stoisk wystawienniczych, a na piknikach i imprezach plenerowych może bawić się nawet 1000 biesiadników. Na miejscu dostępny jest niezbędny sprzęt konferencyjny z rzutnikami multimedialnymi, ekranami, tablicami flipchart i dostępem do internetu. Na terenie obiektu dostępnych jest 120 miejsc noclegowych w 57 pokojach inspirowanych sienkiewiczowską Trylogią.

Zamkowa kuchnia oferuje dania godne średniowiecznej szlachty z wykwintną kuchnią staropolską i kozackimi akcentami. Na terenie obiektu skorzystać można z sauny, jacuzzi i rozbudowanej oferty masaży. Doskonałe miejsce – kilka minut od Warszawy.

Zobacz stronę firmową: Hotel Trylogia - Konferencje

 

Leonardo Royal Hotel Warsaw

Adres: ul. Grzybowska 45
00-844 Warszawa
Największa sala konferencyjna: 360

Leonardo Royal Hotel
 Hotel na konferencje Warszawa

Leonardo Royal Hotel Warsaw, to jeden z 10 najwyższych warszawskich wieżowców, oferujący komfortowe miejsce noclegowe i profesjonalnie przygotowaną bazę konferencyjną.
Hotel dysponuje 6 modułowymi pomieszczeniami z możliwością swobodnego łączenia sąsiednich sal.

Dostępne są zarówno Gabinety VIP przygotowane do kameralnych spotkań na szczycie jak i duże sale kongresowe mogące pomieścić do 360 słuchaczy.
Profesjonalne zaplecze techniczne oferuje nowoczesne urządzenia audiowizualne i niezbędny podczas konferencji i szkoleń sprzęt audiowizualny, nagłośnienie i dostęp do internetu.

Hotel dysponuje bazą noclegową dla 356 gości w 167 komfortowych pokojach 2 osobowych i 11 ekskluzywnych Apartamentach.
Szef kuchni zaprasza do hotelowej restauracji na skosztowanie międzynarodowych potraw z akcentami tradycyjnej kuchni polskiej, a odpoczynek przy ulubionym drinku zapewni Leo Bar.

Biesiady rodzinne i spotkania firmowe mogą być organizowane również na Sali restauracyjnej dla 120 gości. Hotel położony jest w pobliżu Dworca PKP (500m) i najciekawszych zabytków stolicy.

Zobacz stronę firmową: Leonardo Royal Hotel Warsaw - Konferencje

 

Rezydencja Miętowe Wzgórza

Trębki Nowe 90
05-170 Zakroczym
Największa sala konferencyjna: 300
Liczba miejsc noclegowych: 24

Rezydencja Miętowe Wzgórza
 Hotel na konferencje województwo mazowieckie

Miętowe Wzgórze pod Warszawą to miejsce znajdujące się w doskonałej lokalizacji wśród zieleni i z dala od zgiełku miasta, a jednocześnie dosyć blisko stolicy.
Obiekt doskonale sprawdza się jako miejsce wypoczynku, organizacji uroczystości rodzinnych, a także imprez biznesowych. To idealna lokalizacja na konferencje, szkolenia, eventy, imprezy integracyjne dla firm, a także spotkania w mniejszym gronie.

Miętowe Wzgórza posiadają dwie sale konferencyjne – jedna jest dosyć kameralna, druga natomiast umożliwia zorganizowanie spotkania na 300 osób.
Przestrzeń konferencyjna jest profesjonalnie zaprojektowana i wyposażona we wszystko, co jest niezbędne do spotkania branżowego – klimatyzację, dobre oświetlenie i nagłośnienie, dostęp do bezprzewodowego internetu, a także duży wybór urządzeń multimedialnych, z których uczestnicy mogą korzystać w zależności od potrzeb.

Obiekt zapewnia oprawę kulinarną wszystkich organizowanych imprez, można również zarezerwować noclegi dla uczestników spotkań. Jeśli szukasz miejsca w pobliżu stolicy, ale z dala od centrum miasta, Miętowe Wzgórza będą rozwiązaniem idealnym.

Zobacz stronę firmową: Miętowe Wzgórze pod Warszawą - Konferencje

 

Tower Service

ul. Chałubińskiego 8
00-613 Warszawa
Największa sala konferencyjna: 340
Liczba sal konferencyjnych:6

Tower Service
 Hotel na konferencje Warszawa

Warszawski Tower Service, to budynek słynny w kręgach biznesowych. W gmachu od wielu lat przedsiębiorcom udostępniane są przestrzenie biurowe, a przedstawiciele korporacyjni i organizatorzy eventów firmowych wysoko oceniają Centrum Konferencyjne dostępne w Tower Center.

Na terenie obiektu dostępne są modułowe pomieszczenia o łącznej powierzchni 568m2, które w zależności od wymagań i planowanej aranżacji, mogą stworzyć 6 niezależnych sal szkoleniowo-kongresowych.

Sale mogą być wykorzystywane podczas kameralnych negocjacji biznesowych, szkoleń i seminariów dla kilkudziesięciu słuchaczy, a po połączeniu sąsiednich sal, można stworzyć przestrzeń konferencyjną dla 340 uczestników. Wszystkie dostępne sale są klimatyzowane, nowocześnie umeblowane, zapewniają dostęp do niezbędnego podczas prezentacji i wystąpień sprzętu w postaci projektorów multimedialnych, ekranów, tablic, flipchartu, odtwarzaczy DVD, telewizorów czy rejestratorów dźwięku i internetu o wysokiej przepustowości. Lokalizacja budynku przy głównym węźle komunikacyjnym stolicy (Jana Pawła II - Chałubińskiego - Aleje Jerozolimskie) oraz bliskość Głównego Dworca PKP i stacji metra, zapewniają wygodny dojazd.

Zobacz prezentacje: sal konferencyjnych Warszawski Tower Service
Zobacz stronę firmową: Warszawski Tower Service- Konferencje

 

Talaria Resort i Spa 

Dane teleadresowe:
ul. Trojanów 158
08-455 Trojanów
Największa sala konferencyjna: 300 osób
Liczba miejsc noclegowych: 68

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Talaria Resort i Spa położony jest w malowniczej okolicy. W centrum XIX wiecznego parku w Trojanowie. Niecałe 100 km od granicy państwa. W województwie mazowieckim. Obiekt posiada szeroką bazę konferencyjno szkoleniową. Jest idealnym miejscem na organizację wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych.

Znajdują się tu cztery przestronne i komfortowe sale konferencyjne. Największa z nich jest w stanie zmieścić do 300 uczestników spotkania. W zależności od ustawienia. Każda sala posiada funkcjonalny, profesjonalny sprzęt audiowizualny. W skład wyposażenia wchodzą: ekran, rzutnik, mazaki, flipchart oraz dostęp do Internetu. Każde spotkanie przygotowywane jest na indywidualne zamówienie klienta.

O wszystko dba fachowa obsługa. Oprócz spotkań typowo biznesowych goście mogą także skorzystać z mniej formalnych spotkań, imprez integracyjnych. Dodatkowym atutem obiektu są przytulne, komfortowe pokoje. Posiadają one wyposażenie oraz umeblowanie. Są idealnym miejscem na relaks i wypoczynek po ciężkim dniu pracy.

Zobacz prezentację: Talaria Resort & Spa na salekonferencyjne.pl
Zobacz stronę firmową: Talaria Resort & Spa - Konferencje

 

Hotel Chopin 

Dane teleadresowe:
ul. Taugutta 21
96-500 Sochaczew
Największa sala konferencyjna: 400 osób
Liczba miejsc noclegowych: 100

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Chopin jest położny w bardzo dogodnej lokalizacji. W niedalekiej odległości znajduje się wiele atrakcji oraz stacja PKP i Lotnisko. Jest to doskonałe miejsce na organizację wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych. Posiada szeroką bazę konferencyjno szkoleniową.

Znajdują się tu osiem komfortowych, przestronnych sal konferencyjnych idealne zarówno na większe oraz mniejsze spotkania. Sale posiadają funkcjonalny, nowoczesny sprzęt multimedialny i nagłośnienie. Największa sala może pomieścić do 400 osób. W zależności od układu. Każde spotkanie przygotowywane jest według indywidualnych potrzeb klienta. Hotel zapewnia pomoc dedykowanego opiekuna z doświadczeniem.  

Dodatkowym atutem hotelu są luksusowe pokoje, w przestępnej cenie. Są one stylowo urządzone. Posiadają wszelkie udogodnienia i niesamowite, stylowe umeblowanie. Znajdują się tu pokoje o różnym standardzie oraz luksusowe apartamenty dla bardziej wymagających gości. Stanowią one idealne zaplecze do odpoczynku i relaksu po ciężkim dniu pracy.

Zobacz prezentację: Hotel Chopin na salekonferencyjne.pl
Zobacz stronę firmową: Hotel Chopin - Konferencje

 

Hotel i Restauracja Baśniowa 

Dane teleadresowe:
Księcia Józefa Poniatowskiego 10
07-201 Wyszków
Największa sala konferencyjna: 220 osób
Liczba miejsc noclegowych: 50

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel i Restauracja Baśniowa to nowoczesny, atrakcyjny obiekt położony nieopodal Warszawy. Kompleks idealnie nadaje się na organizację różnego rodzaju spotkań biznesowych. Hotel posiada szeroką bazę konferencyjno szkoleniową.

Baśniowa dysponuje czterema nowoczesnymi salami z pełnym zapleczem technicznym. Znajdują się tu ekrany, projektory, rzutniki, flipchart oraz dostęp do Internetu.  Wszystkie sale zostały urządzone z gustem i funkcjonalnie. Sale posiadają klimatyzację, co daje jeszcze większy komfort podczas spotkań biznesowych. Każde spotkanie organizowane jest według indywidualnych potrzeb klienta. Zawsze można liczyć na pomoc doświadczonego personelu.

Dbają oni o każdy szczegół spotkania. Goście mogą także skorzystać z cateringu podczas spotkania. Dodatkowym atutem hotelu są prestiżowe, eleganckie pokoje. Wszystkie wyposażone są we wszelkie udogodnienia oraz umeblowanie. Stanowią one idealne zaplecze do odpoczynku i relaksu po ciężkim dniu pracy. Na ternie kompleksu znajduje się parking dla gości.

Zobacz prezentację: Hotel i Restauracja Baśniowa na salekonferencyjne.pl
Zobacz stronę firmową: Hotel i Restauracja Baśniowa - Konferencje

 

Hotel Bellotto 

Dane teleadresowe:
Ul. Senatorska 13/15
00-075 Warszawa
Największa sala konferencyjna: 250 osób
Liczba miejsc noclegowych: 40

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Bellotto znajduje się w Warszawie na ul. Senatorskiej. W okolicy są różnego rodzaju atrakcje i zabytki miasta, takie jak Starówka, Krakowskie Przedmieście czy Pl. Zamkowy. Hotel idealnie nadaje się do organizacji wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych.

Znajduje się 7 pałacowych sal konferencyjnych. Każda stylowo urządzona, przestronna i komfortowa. Sale są różnej wielkości. Największa ilość osób, jaką mogą pomieścić to 250. Każda sala posiada nowoczesny sprzęt audiowizualny i nagłośnienie. W skład wyposażenia wchodzą: projektor, flipchart, scena, ekran, nagłośnienie sufitowe. Istnieje również możliwość całkowitego zaciemnienie pomieszczenia.

Sale posiadają klimatyzację dając tym samym jeszcze większy komfort podczas spotkań w upalne dni. Każde spotkanie przygotowywane jest według indywidualnych potrzeb klienta. O wszystko dba fachowa obsługa. Dodatkowo hotel zachęca do odpoczynku w eleganckich apartamentach. Posiadają one wyposażenie i wszelkie udogodnienia. Stanowią tym samym idealne zaplecze do odpoczynku i relaksu po ciężkim dniu pracy.

Zobacz prezentację: Hotel Bellotto na salekonferencyjne.pl
Zobacz stronę firmową: Hotel Bellotto - Konferencje


Data publikacji: 21.06.2022

Nasi partnerzy

PFR Logo