img

Sale konferencyjne w Pułtusku

Prawa miejskie zostały nadane Pułtuskowi już w roku 1257, ale jego historia sięga przełomu IX – X wieku, kiedy powstał tu słowiański gród, co czyni go jednym z najstarszych miast na Mazowszu. Sąsiedztwo Puszczy Białej i Narwi sprawia, że nie tylko ciekawa historia miasta, ale i jego malownicze położenie przyciąga turystów. Liczne kanały i wszechobecne w sezonie gondole sprawiły, że popularnie Pułtusk nazywany jest „Wenecją Mazowsza”, a wzmiankę o Pułtusku można znaleźć również w Paryżu na Łuku Triumfalnym. Mieszkańcy miasta dumnie podkreślają, że miasto posiada najdłuższy w Europie rynek, co może być bliskie prawdy, ponieważ jego prawie 400 metrowa długość jest niewątpliwie imponująca. Urocze kamieniczki rozlokowane wzdłuż Rynku pamiętają wizytę Napoleona, tym bardziej, że w jednej z nich przebywał on osobiście. Najpiękniejszą ozdobą Rynku jest jednak XV wieczna, Wieża Ratuszowa, korzystając z 30 metrowej wysokości tego ceglanego zabytku, można podziwiać panoramę miasta. Sam Rynek wraz z przyległym Zamkiem tworzą wyspę, którą malowniczo oblegają wąskie kanały. Warto wybrać się na rejs gondolą wokół wyspy lub zrobić to pieszo korzystając z licznych przejść nadwodnych i mostków. Mazowiecka Wenecja od wielu lat jest też miejscem szczególnie atrakcyjnym dla poszukiwaczy meteorytów. Wszystko za sprawą XIX wiecznego przekazu opisującego niespotykany deszcz meteorytów. Opierając się na szczegółowym opisie tego zjawiska, badacze szacują, że na miasto i okolice mogło spaść nawet 9 ton tych „kosmicznych odłamków”. Największy ze znalezionych w okolicach Pułtuska meteorytów waży 9095g, a liczba dotychczas znalezionych obiektów przekracza 68 tysięcy. Nic więc dziwnego, że to niesamowite zjawisko z 30 stycznia 1868 roku nosi miano największego deszczu meteorytów kamiennych na świecie. Historyczny charakter miasta podkreślają również liczne zabytki architektoniczne, w tym wspomniany wcześniej Zamek i Kolegiata z charakterystycznym kolistym sklepieniem. Sklepienie tego typu było ewenementem, który później często kopiowano w mazowieckich świątyniach, dlatego obecnie sklepienia tego typu nazywane są „sklepieniem pułtuskim”.

Dwór Nad Narwią (mazowieckie)

Adres: Grabówiec 79, 06-100 Pułtusk

Największa sala konferencyjna: 110 osób

Liczba sal konferencyjnych: 2 sal

Liczba miejsc noclegowych: 100 osób

Tel 531 552 239

Dwór Nad Narwią

Goście hotelowi mogą skorzystać z 24 pokoi o wysokim standardzie oraz 12 domków w typie bungalow, które posiadają w pełni wyposażoną część kuchenną, 2 sypialnie, własne łazienki z kabinami prysznicowymi i dedykowane są dla 4 osób. Dwór Nad Narwią to nie tylko wymarzona propozycja wypoczynkowa, ale również doskonałe miejsce przeznaczone do organizacji spotkań firmowych. Goście biznesowi mogą skorzystać z 2 sal konferencyjnych, przeznaczonych dla 110 osób. Spotkanie firmowe można połączyć z organizacją bankietu nawet dla 150 osób. Nasz Szef Kuchni może skomponować specjalne menu według preferencji klienta lub dostosować je do konkretnego budżetu. Również podczas trwania konferencji mogą być serwowane przekąski lub zorganizowany lunch biznesowy z profesjonalną obsługą kelnerską. Restauracja Dworu Nad Narwią oferuje dania kuchni regionalnej, znane dania polskiej kuchni i śródziemnomorskie potrawy. Organizujemy również pikniki i zabawy plenerowe, w tym spływy kajakowe, zabawy integracyjne, wycieczki gondolą i przejażdżki wozami konnymi.

Hotel Zamek Pułtusk Dom Polonii (mazowieckie)

Adres: ul. Szkolna 11, 06-100 Pułtusk

Największa sala konferencyjna: 550 osób

Liczba sal konferencyjnych: 6 sal

Liczba miejsc noclegowych: 161 osób

Tel 23/692 90 00

Hotel Zamek Pułtusk Dom Polonii

Wspaniałą lokalizacja XV wiecznego Zamku, który usytuowany jest na wzgórzu wśród pięknego parku, tuż nad rzeka, to również siedziba komfortowego hotelu. Jeżeli szukają Państwo wypoczynku z historyczną nutą lub organizują konferencję w prestiżowym miejscu to Zamek Pułtusk Dom Polonii jest idealnym wyborem. Oferujemy 161 miejsc noclegowych w stylowych pokojach jedno, dwu, trzyosobowych, Studio oraz Apartamentach. 6 doskonale wyposażonych sal konferencyjnych, z których największa może pomieścić nawet 550 osób oraz 3 restauracje i 3 kluby, które mogą zorganizować biesiady i spotkania dla 40 lub 80 osób, to wymarzone miejsce biznesowe. Hotelowa kuchnia poleca szczególnie gorąco potrawy staropolskie oraz kuchnie regionalną, a nasz Szef Kuchni może przygotować również dania specjalne według preferencji Gości. Zapewniamy szeroki wachlarz usług rekreacyjnych w tym Zamkowe SPA z gabinetami odnowy i masażami, solarium, sauną, jacuzzi, stoły do bilarda, kort tenisowy, boisko do siatkówki, wynajem łodzi wiosłowych i spacerowych, kajaków i hotelowych gondoli.

Milord Restauracja i Hotel (mazowieckie)

Adres: Kleszewo, 06-100 Pułtusk

Największa sala konferencyjna: 300 osób

Liczba sal konferencyjnych: 3 sale

Liczba miejsc noclegowych: 55 osób

Tel (023) 692 06 05

Mercure Krynica Zdrój Resort & SPA

Hotel Milord oferuje Państwu wyjątkowe pokoje noclegowe w angielskim stylu dla wymagających Gości. Bogato wyposażone i komfortowo urządzone wnętrza dostępne są dla jednej, dwóch, trzech lub czterech osób, mogą Państwo również wybrać przestronny Apartament. Goście biznesowi mogą zorganizować dużą konferencję w prestiżowej Sali, mogącej pomieścić nawet 300 osób, lub odbyć spotkanie kameralne w gronie 16 osób w jednym z dwóch Saloników Lordowskich. Hotelowa Restauracja proponuje wykwintne dania staropolskie i europejskie, może również stać się miejscem imprez firmowych, biesiad towarzyskich i bankietów rodzinnych. Na strudzonych Gości czeka strefa relaksu z hotelowym SPA oferującym szeroki wachlarz masaży, odnowę biologiczną z leczniczymi zabiegami wykorzystującymi podczerwień, siłownia, sala fitness, Pałac Zabaw dla dzieci i wiele innych atrakcji. Hotelowy ogród sprzyja imprezom integracyjnym i plenerowym z ogniskiem bądź grillem. Możemy Państwu również zorganizować romantyczne rejsy gondolami lub łodziami wiosłowymi a w okresie zimowym kulig.

Hotel Baltazar (mazowieckie)

Adres: ul. Baltazara 41, 06-100 Pułtusk

Największa sala konferencyjna: 300 osób

Liczba sal konferencyjnych: 4 sale

Liczba miejsc noclegowych: 32 osób

Tel 23/692 04 75

 Hotel Baltazar

Hotel Baltazar to malowniczo położony obiekt wypoczynkowo – biznesowy. Dysponujemy pokojami noclegowymi dla 32 osób, proponując naszym Gościom pokoje dwu, trzy, czteroosobowe oraz apartament z wszelkimi udogodnieniami. Nowoczesny sprzęt konferencyjny oraz 4 klimatyzowane sale, z których największa może pomieścić nawet 300 zaproszonych uczestników oraz odległość kilkuset metrów od centrum miasta, to doskonały wybór na organizację spotkań firmowych i szkoleń. Każde wydarzenie biznesowe może zostać okraszone cateringiem lub organizacją bankietu czy zabaw integracyjnych. Hotelowa restauracja słynie ze wspaniałej kuchni, a organizowane przez nas bankiety mogą pomieścić nawet 120 osób. Planując imprezę plenerową mogą Państwo skorzystać z naszej Chaty Grillowej mogącej zaoferować 250 miejsc siedzących i duży teren rekreacyjny z miejscem na ognisko. Proponujemy również przejażdżki bryczkami, wycieczki kajakowe i gondolowe, rajdy rowerowe, jogging i spacery z kijkami lub zwiedzanie miasta z przewodnikiem.

Hotel Zalewski

Adres: ul. Jana Pawła II 19, 06-100 Pułtusk

Największa sala konferencyjna: 50

Liczba miejsc noclegowych: 54

 Hotel Zalewski

Pułtuski Hotel Zalewski, oferuje zarówno miejsca noclegowe dla turystów indywidualnych, wycieczek i grup zorganizowanych jak i Gości biznesowych. Organizatorzy spotkań handlowych, szkoleń i kursów firmowych oraz kongresów w pobliżu stolicy, mają do dyspozycji dwie sale konferencyjne z niezbędnym wyposażeniem audiowizualnym i dostępem do internetu, mogące pomieścić kilkudziesięciu uczestników wydarzeń firmowych i biznesowych. W hotelu dostępne są 54 miejsca noclegowe w pokojach jedno i wieloosobowych oraz przestronnym Apartamencie. Hotelowa restauracja serwuje śniadania bufetowe oraz domową kuchnię polską, w restauracji organizowane są często bankiety rodzinne, imprezy firmowe i bankiety okolicznościowe. Na terenie obiektu działa Fitness Club, drink bar, sala bilardowa, solarium i inne atrakcje. Podczas imprez integracyjnych możliwe są przejażdżki bryczką, nauka jazdy konnej, wycieczki turystyczne, zabawy z animatorami oraz imprezy plenerowe przy ognisku z pieczeniem barana. Hotel położony jest w Pułtusku, w odległości 60km od Warszawy, w pobliżu głównej arterii komunikacyjnej. Zobacz więcej: Sale konferencyjne w województwie mazowieckim


Data publikacji: 29.07.2021

Nasi partnerzy

PFR Logo