img

Sale szkoleniowo-konferencyjne do 30 osób w Mazowieckim

Jeśli chcesz obejrzeć sale konferencyjne w Warszawie spełniające te kryteria zobacz ponad 350 obiektów konferencyjnych w Warszawie. Jeśli chcesz obejrzeć inne mazowieckie obiekty spełniające te kryteria zobacz pełną bazę obiektów konferencyjnych w województwie mazowieckim - obiekty konferencyjne na Mazowszu.

Poniżej przedstawiamy sale szkoleniowo-konferencyjne do 30 osób w Mazowieckim:

 

1. Dworek nad Pilicą 

Dane teleadresowe:
Adres: Wólka Magierowa 6 26-420 Nowe Miasto
Kontakt: 48 674 10 72
Sale do 30 osób w obiekcie:
Sala Zielona - 30 osób (teatralne)
Liczba miejsc noclegowych: 63.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Dworek nad Pilicą to doskonałe miejsce z profesjonalnym zapleczem konferencyjno-szkoleniowym. Obiekt położony jest w cichej, spokojnej okolicy, która sprzyja koncentracji i pracy. Przestrzeń konferencyjną tworzą dwie sale konfekcyjno-szkoleniowe z wyposażeniem. Znajduje się tu: zestaw TV/ Video, rzutnik multimedialny, ekrany stałe, flipchart, nagłośnienie, dostęp do Internetu.

Jedna z sal posiada przeszkloną szybę z pięknym widokiem na rzekę oraz możliwość wjechania samochodu z parkingu do wewnątrz. Dodatkowo w pobliżu obiektu znajduje się nieczynny pas lotniska gdzie również można przygotować profesjonalne szkolenie dla firm motoryzacyjnych.

Każde z wydarzeń przygotowywane jest według indywidualnych potrzeb klienta. O wszystko dba fachowy personel, służący pomocą podczas trwania spotkania.

 

2. Cztery Żywioły Falenty 

Dane teleadresowe:
Adres: Al. Hrabska 4 05-090 Raszyn - Falenty
Kontakt: 660 570 020
Sale do 30 osób w obiekcie:
Sala Ogień - od 50 (szkolne) do 90 osób (teatralne)
Liczba miejsc noclegowych: 74.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Ośrodek Konferencyjno-szkoleniowy Cztery Żywioły Falenty położony jest w dogodnej lokalizacji, blisko centrum Warszawy oraz sąsiedztwie Parku Krajobrazowego i Rezerwaty Przyrody Stawy Raszyńskie. Obiekt doskonale nadaje się do organizacji spotkań biznesowych, konferencji oraz szkoleń.

Do dyspozycji gości jest sześć przestronnych, komfortowych sal konfekcyjno-szkoleniowych. Największa z nich mieści 90 osób w układzie teatralnym. Pomoszczenia wyposażone są w nowoczesne, wysokiej klasy urządzenia multimedialne: projektory wyświetlające obraz o wielkości ekranu, ekrany elektrycznie sterowane, systemy nagłośnienia sufitowego, mikrofony bezprzewodowe.

Dodatkowy atut stanowi klimatyzacja idealna podczas upalnych dni. Ta nietuzinkowa idealnie wykreowana przestrzeń zachęca do odwiedzin wielu gości biznesowych. 

 

3. Centrum Szkoleniowo Konsultacyjne BGŻ 

Dane teleadresowe:
Adres: ul. Fabryczna 1, 05-084 Leszno koło Błonia
Kontakt: 22 7256710
Sale do 30 osób w obiekcie:
Sale nr 14, 5, 9 - od 8 (szkolne) do 30 osób (teatralne)
Liczba miejsc noclegowych: 130.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Centrum Szkoleniowo Konsultacyjne to barakowy pałac idealnie nadający się do organizacji spotkań biznesowych. Mniejszych i większych konferencji oraz szkoleń. Obiekt oferuje szerokie zaplecze konferencyjne składające się z 13 sal. Największa z nich mieści 120 osób .

Wszystkie wyposażone są w nowoczesny sprzęt audiowizualny, nagłośnienie oraz dostęp do Internetu. Każde spotkanie przygotowywane jest w najwyższym standardzie usług, według indywidualnych potrzeb klienta wraz z pomocą wykwalifikowanego personelu.

Obiekt znajduje się w bardzo dogodnej lokalizacji, w przepięknej okolicy na skraju Puszczy Kampinoskiej, przy dawnym Trakcie Królewskim prowadzącym z Sochaczewa do Warszawy i otoczony rozległym parkiem krajobrazowym. Idealnie nadaje się organizacji wszelkich imprez plenerowych i integracyjnych. 

 

4. Cyprus Hotel

Dane teleadresowe: Ul. Mazowiecka 121a, 05-825 Książenice
Kontakt: 022 7343453
Sale do 30 osób w obiekcie:
Sala Akwilon - od 10 (szkolny) do 30 osób (bankietowy)
Sala Notos - ustawienie: szkolne – 20 osób
Ilość miejsc noclegowych: 70
Więcej informacji: Hotel Cyprus - sale konferencyjne lub Konferencje w Cyprus Hotel.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Cyprus Hotel zlokalizowany jest na przedmieściach Warszawy od strony Wrocławia, Katowic i Krakowa. Jest to idealna lokalizacja na organizacje spotkań biznesowych, konferencji oraz szkoleń, a także odpoczynku dla turystów z podwarszawskich miejscowości.

Hotel dysponuje 4 przestronnymi, komfortowymi salami konferencyjno-szkoleniowymi z pełnym wyposażeniem wideokonferencyjnym, klimatyzacją, nagłośnieniem oraz dostępem do Internetu. Jedna z sal nadaje się do podziału na dwie mniejsze, dzięki czemu możemy zorganizować w tym czasie dwa różne spotkania. Pomieszczenia znajdują się na parterze lub na pierwszym piętrze. Każde spotkanie odbywa się według indywidualnych potrzeb klienta.

Atutem hotelu jest zapewne spokój i cisza, z dala od zgiełku miasta zachęcając tym samym do częstych odwiedzin przez wielu gości biznesowych i nie tylko. 

 

5. Dwór Konstancin

Dane teleadresowe: ul. Od Lasu 23, 05-510 Konstancin-Jeziorna (mazowieckie)
Kontakt: +48 22 754 72 72, +48 500 702 033
Sale do 30 osób w obiekcie:
Sala Mała - od 18 (podkowa) do 20 osób (teatralny)
Sala Zegarowa - ustawienie: szkolne – 30 osób
Ilość miejsc noclegowych: 53
Więcej informacji: Dwór Konstancin - sale konferencyjne lub Konferencje w Dworze Konstancin.

 

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Dwór Konstancin to obiekt położony w podwarszawskiej miejscowości Konstancin-Jeziorna w otulinie zielonego lasu, który sprzyja zarówno pożądanemu wypoczynkowi jak i komfortowej pracy. Jest to miejsce otwarte na klientów biznesowych, którzy chcą zorganizować konferencję z dala od zgiełku stolicy.

Do Państwa dyspozycji obiekt oddaje 3 niezwykle komfortowe sale, które w zależności od swojej powierzchni pomieszczą od 18 do nawet 140 osób. Każda z nich jest odpowiednio wyposażona w sprzęt multimedialno-audiowizualny, w tym m.in. projektor, ekran czy rzutnik projekcyjny. 

Dwór oferuje również kompleksową obsługę cateringową Państwa wydarzenia. Zgodnie z Państwa życzeniem, istnieje możliwość zorganizowania przerwy kawowej z różnego rodzaju przekąskami lub innej formy cateringu zależnego od potrzeb. Dodatkowymi udogodnieniami obiektu jest zaplecze rekreacyjne pod postacią dostępu do sauny, jacuzzi czy krytego basenu. 

 

6. Perła Leśna

Dane teleadresowe: ul. Leśna 1, 05-830 Nadarzyn
Kontakt: +48 501 53 27 39
Sale do 30 osób w obiekcie:
Sala Mała - od 15 (szkolny) do 40 osób (teatralny)
Ilość miejsc noclegowych: 58
Więcej informacji: Perła Leśna - sale konferencyjne lub Konferencje w Perle Leśnej.

 

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Perła Leśna jest miejscem położonym w malowniczej, leśnej scenerii w podwarszawskim Nadarzynie. Niewątpliwie sprzyja on odpoczynkowi oraz organizacji różnego rodzaju wydarzeń biznesowych. 

Obiekt dysponuje 3 zróżnicowanymi metrażowo salami o wielu możliwościach aranżacyjnych. Największa z sal jest w stanie zapewni miejsce około 60 osobom. Istnieje również możliwość wynajęcia sali na pół lub cały dzień. Wszystkie z dostępnych sal dysponują również niezbędnym sprzętem, który z pewnością przyda się w czasie prowadzenia konferencji bądź szkolenia.

W przypadku kilkudniowej uroczystości, jest możliwość rezerwacji noclegu w 29 klimatyzowanych pokojach, które zagwarantują Państwu oczekiwany wypoczynek po trudach spotkania. Z myślą o Państwa potrzebach, obiekt proponuje indywidualnie skomponowany catering, urozmaicony zarówno o przerwy kawowe jak i lunche czy obiady biznesowe.
Niewątpliwym atutem tego miejsca jest leśna sceneria, sprzyjająca wypoczynkowi rekreacyjnemu

 

7. Artis Loft Hotel

Dane teleadresowe: ul. Boczna 18, 96-325 Radziejowice - Parcel
Kontakt: 
Sale do 30 osób w obiekcie:
Sala Turkusowa - od 10 (bankiet) do 28 osób (teatralny)
Sala Amarantowa - ustawienie: podkowa – 24 osób
Ilość miejsc noclegowych: 173
Więcej informacji: Konferencje w Artis Loft Hotel.

 

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Artis Loft Hotel to miejsce utrzymane w industrialnym klimacie, które spełnia wszystkie kryteria dla organizacji przeróżnych spotkań biznesowych. Jego profesjonalne sale konferencyjne gwarantują Państwu dowolną konfigurację miejsc siedzących, w zależności od charakteru uroczystości. Ponadto wszystkie sale są kompleksowo zaopatrzone w najnowszy technologicznie sprzęt.

Jeśli Państwa wydarzenie potrwa dłużej niż 1 dzień, hotel oferuje aż 173 miejsca noclegowe pod postacią pokoi oraz apartamentów, których głównym zadaniem jest zapewnienie komfortowego odpoczynku.

W ramach organizowanych spotkań biznesowych, obiekt posiada w swojej ofercie także obsługę cateringową. Do wyboru pozostają całodzienne przerwy kawowe, znakomite obiady oraz kolacje. Do dodatkowych udogodnień należą, m.in. dostęp do centrum fitness czy Sali bilardowej. 

 

8. Biały Pałac Palczew

Dane teleadresowe: Palczew-Parcela 1905-660 Warka, 05-660 Warka Palczew
Kontakt: +48 48 667 14 71
Sale do 30 osób w obiekcie:
Sala Konferencyjna I - ustawienie: szkolne – 35 osób
Ilość miejsc noclegowych: 30
Więcej informacji: Konferencje w Biały Pałac Palczew.

 

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Biały Pałac Palczew to obiekt słynący z kameralnego, aczkolwiek profesjonalnego zaplecza biznesowego w połączeniu z zielonym otoczeniem. Do państwa dyspozycji oddaje się 2 sale konferencyjne, które w zależności od potrzeb można dowolnie zaaranżować. Mniejsza z sal, tj. Sala Konferencyjna I dedykowana szkoleniom lub kameralnym konferencjom pomieści maksymalnie do 70 osób. Z kolei większa metrażowo sala jest przeznaczona na imprezy dużego formatu i spokojnie zapewni miejsce nawet 200 osobom w ustawieniu teatralnym.

Obiekt posiada również bazę noclegową z 15 pokojami. Dodatkowo Pałac Palczew gwarantuje Państwu niezapomniane doznania smakowe pośród klimatycznych wnętrz hotelowej restauracji. 

Odpoczynek po spotkaniu biznesowym zapewnia przede wszystkim strefa Wellness wraz z wieloma możliwościami zrelaksowania się. Ponadto bliskość zielonego terenu zachęca do aktywnej formy spędzenia wolnego czasu pod postacią, np. przejażdżki rowerowej. 

 

9. Centrum Konferencyjne „Pałac Ślężany”

Dane teleadresowe: ul. Kasztanowa 1, 05-252 Ślężany
Kontakt: +48 570 888 408
Sale do 30 osób w obiekcie:
Sala Kominkowa - ustawienie: bankietowe – 32 osób
Sala Modrzewiowa - od 14 (bankiet) do 40 osób (teatralny)
Ilość miejsc noclegowych: 24
Więcej informacji: Pałac Ślężany - sale konferencyjne lub Konferencje w Pałacu Ślężany.

 

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Centrum Konferencyjne „Pałac Ślężany” to bardzo profesjonalny i stylowo urządzony obiekt na podwarszawskiej mapie biznesowej. Dysponuje on kompleksowo zaopatrzonym zapleczem konferencyjno-szkoleniowym, który sprosta najbardziej wymagającym klientom.

Do Państwa użytku oddaje się 3 sale o zróżnicowanym metrażu, gdzie miejsca siedzące można ustawić wedle własnych potrzeb. Największa sala – Sala Dębowa dedykowana jest większym uroczystościom, gdyż jej powierzchnia pozwala pomieścić maksymalnie do 60 osób. Pozostałe sale, mniejsze metrażowo, zmieszczą do 40 osób. Bez względu jednak na swoją powierzchnię wszystkie są odpowiednio wyposażone pod charakter imprezy. Można liczyć między innymi na projektory multimedialne, rzutniki projekcyjne czy flipcharty z kolorowymi pisakami.

Obiekt proponuje również możliwość skorzystania z oferty cateringowej, w której skład wchodzi, np. przerwa kawowa z różnymi przekąskami i napojami.


Data publikacji: 06.02.2023

Nasi partnerzy