img

Wyższa kategoryzacja dla Parku Rekreacyjno-Biznesowego Las Woda

Fot.: www.laswoda.pl

Od marca Park Rekreacyjno-Biznesowy Las Woda, znajdujący się w miejscowości Wilga, oddalonej od Warszawy o 56 kilometrów, posiada wyższa kategoryzację. Dzięki wysokim standardom oferowanych usług obiekt zmienił kategoryzację z trzygwiazdkowej na czterogwiazdkową.

Park Rekreacyjno-Biznesowy Las Woda to obiekt położony w cichej, zielonej okolicy. W 17-hektarowym parku znajduje się kameralny obiekt hotelowy dysponujący 70 miejscami noclegowymi dla gości. Każdy pokój posiada dostęp do bezprzewodowego internetu. Obiekt ma charakter typowo rekreacyjny – znajduje się w nim basen, sauna, jacuzzi, gabinety kosmetyczne oraz boiska do siatków i gry w tenisa.

W obiekcie znajduje się również restauracja serwująca dania inspirowane kuchnią włoską oraz SPA. Na terenie Parku Rekreacyjno-Biznesowego Las Woda można zorganizować wesele w plenerze. Dla gości biznesowych przygotowano 3 klimatyzowane sale konferencyjne, dające możliwość organizacji spotkań łącznie nawet do 200 uczestników. Sale wyposażone są w sprzęt do prowadzenia prezentacji multimedialnej. Dla nieformalnych spotkań biznesowych przygotowano salę VIP z kominkiem. Po trudach konferencji można zrelaksować się przy ognisku lub na spotkaniu grillowym.

Data publikacji: 02.04.2014