img

Całodobowa strefa fitness w hotelu Lord w Warszawie jako idealna opcja rekreacji po szkoleniu

Całodobowa strefa fitness w hotelu Lord

TEKST ALTERNATYWNY

Nawet w sporych centrach i sieciowych siłowniach, ciężko jest znaleźć obiekty czynne całą dobę. A jednak Ci, którzy ćwiczą regularnie bardzo cenią sobie możliwość wykonania treningu także jeśli są akurat poza domem, choćby na przykład na służbowym wyjeździe.

Dlatego wielkim atutem hotelu Lord w Warszawie jest czynna całą dobę siłownia. Można tu ćwiczyć 7 dni w tygodniu, o każdej porze. To doskonałe rozwiązanie, bo nawet jeśli warsztaty czy konferencja zaczynają się o godzinie 8 czy 9, to jeszcze przed udziałem i nich można spokojnie wykonać swój zaplanowany trening.

Siłownia jest doskonale wyposażona. Często jakieś hotele kuszą hasłami o sali fitness czy siłowni, które później okazują się małym, zaadaptowanym pomieszczeniem, w którym jest atlas i kilka hantli. Tutaj nie brakuje nowoczesnych sprzętów, które pozwalają na odbycie kompleksowego treningu.

Więcej informacji: Siłownia w hotelu Lord.

 

Centrum Konferencyjne hotelu Lord

TEKST ALTERNATYWNY

W hotelu Lord w Warszawie mieści się bardzo dobrze zaaranżowana strefa konferencyjna. Jest tu aż 11 sal, która są tak urządzone, żeby zapewnić maksymalny komfort wszystkim uczestnikom konferencji, szkoleń czy prelekcji. Mniejsze, kameralne sal do 10 osób, idealnie nadają się na spotkania biznesowe, narady czy rekrutacje. Z kolei w większym z powodzeniem można zorganizować większe eventy nawet dla 350 osób.

Poza powierzchnią sal, warto też zwracać uwagę na zaplecze techniczne. Tutaj znajdują się nowoczesne sprzęty audiowizualne, dzięki którym każde wydarzenie będzie przebiegać sprawnie. Dodatkowym plusem jest opieka koordynatora, który chętnie pomoże już na etapie planowania wydarzenia i będzie czuwał nad jego sprawnym przebiegiem.

Podczas samej konferencji warto też pomyśleć o poczęstunku dla uczestników, najlepiej sprawdzi się bufet kawowy z przekąskami. Taka przerwa to nie tylko okazja do rozprostowania kości, ale także swobodnej rozmowy i możliwości nawiązania nowych kontaktów biznesowych.

Więcej informacji: Konferencje w hotelu Lord.

 

Jak skutecznie zbudować zgrany zespół w firmie?

TEKST ALTERNATYWNY

Budowanie zgranego zespołu to proces długotrwały i wymagający wielu różnych działań. Poza codziennymi obowiązkami, warto pamiętać także o tym, żeby doceniać, nagradzać a także motywować pracowników. Modne w ostatnim czasie warsztaty team building cieszą się wielką popularnością.

Nawet jeśli pracownicy tworzą zgrany team, warto co jakiś czas takie zorganizować, aby jeszcze bardziej scalić ich jako zespół. Świetnie sprawdzają się także różnego rodzaju imprezy integracyjne, gdzie pracownicy mogą w różnych zespołach ze sobą rywalizować.

Gry terenowe, escape roomu czy paintball to zawsze świetna zabawa, a jednocześnie takie zajęcia, które wymagają połączenia sił, żeby wspólnie osiągnąć sukces. Poza codziennymi obowiązkami, warto raz na czas zainwestować w wspólnie spędzony czas. Z pewnością przełoży się to na jeszcze lepsze funkcjonowanie każdego teamu.

Więcej informacji: Pomysły na efektywny team building.


Data publikacji: 11.01.2023

Najnowsze newsy branżowe - Warszawa

Nasi partnerzy