img

Hotel Poleczki w Warszawie przygotował ofertę specjalną związaną z organizacją bankietów firmowych

Oferta specjalna dla organizatorów bankietów w hotelu Poleczki

Hotel Poleczka przygotował specjalną ofertę dedykowaną organizatorom bankietów. Obiekt oddaje do Państwa dyspozycji kilka sal bankietowych, z czego największą i najbardziej przestronną jest sala o powierzchni 260 m2, przeznaczona dla 120 osób, w przypadku bankietu zasiadanego.

TEKST ALTERNATYWNY

Dodatkowo może być zaaranżowana według indywidualnej wizji klienta, poczynając od wystroju, aż po drobne elementy dekoracyjne. Na specjalne życzenia Gości, personel hotelu zapewnia również odpowiednią oprawę muzyczną, pasującą do organizowanego wydarzenia.

Kompleksową usługą, która niewątpliwie dopełnia każde podobne spotkanie jest indywidualnie skomponowane menu cateringowe, zgodnie z charakterem uroczystości. Obsługa jest w pełni otwarta na wszystkie Państwa zalecenia bądź propozycje w myśl powiedzenia „klient nasz Pan”. Wszystko, aby uczynić bankiet niezapomnianym wydarzeniem w głowach jego uczestników, a także stworzyć elegancką i przyjemną atmosferę.

Więcej informacji: Bankiety w hotelu Poleczki

Sale konferencyjne i szkoleniowe w hotelu Poleczki w Warszawie

Hotel Poleczki dysponuje 3 salami konferencyjno-szkoleniowymi, przeznaczonymi do organizacji różnego rodzaju wydarzeń biznesowych. Największą z nich jest sala o powierzchni 200 m2, która pozwoli zrealizować konferencję dla około 200 osób.

TEKST ALTERNATYWNY

Pozostałe, dwie mniejsze sale posiadają metraż 60 m2 oraz 30 m2 i zmieszczą kolejno do 60 oraz 30 osób. Każda z powyżej wymienionych sal to uosobienie profesjonalizmu, przestronności oraz kompleksowego, nowoczesnego wyposażenia w sprzęt multimedialny, m.in. ekran i rzutnik, bezprzewodowy internet WiFi czy flipchart z pełnym zestawem do pisania.

Dodatkowo wszystkie pomieszczenia posiadają klimatyzację oraz są naturalnie oświetlone z funkcją swobodnego zaciemnienia wnętrza w razie potrzeby.

Więcej informacji: Sale konferencyjne w hotelu Poleczki

 

Od czego zacząć organizację dużej krajowej konferencji?

Każda konferencja stanowi nie lada wyzwanie dla jej organizatorów. Jednak im większe przedsięwzięcie, tym więcej uwagi trzeba poświęcić drobnym, z pozoru podstawowym elementom.

TEKST ALTERNATYWNY

Podstawą każdej konferencji przeznaczonej dla dużej ilości osób jest właściwe nagłośnienie pomieszczenia, w którym będzie się ona odbywać. Wówczas warto jest zweryfikować jakość dostępnego na sali sprzętu, aby nie powodował niepotrzebnych zakłóceń, a głos prowadzącego dotarł do najdalej położonych słuchaczy. Ponadto należy zwrócić uwagę na akustykę pomieszczenia, by ta nie powodowała dodatkowych stresów wśród organizatorów z czasem rozpoczęcia się wydarzenia.

Istotną kwestią jest również sposób, w jaki zagospodarowana jest przestrzeń konferencyjna. W przypadku uroczystości ogólnopolskiej, ilość uczestników musi iść w parze z ich komfortem położenia, a co za tym idzie – należy pamiętać o zachowaniu ciągów komunikacyjnych. Oznacza to, że odstępy między miejscami siedzącymi powinny być na tyle duże, by umożliwić osobom przejście. Co więcej w sezonie letnim warto upewnić się, że wynajęta sala dysponuje klimatyzacją lub właściwą wentylacją, tak aby zachować komfort pracy u każdego uczestnika. Ważna będzie również lokalizacja planowanej konferencji. Powinna być dogodna dla wszystkich uczestników, dlatego najlepiej jest wybierać duże ośrodki miastowe jak np. Warszawa, Kraków czy Wrocław

Więcej informacji znajdziesz na: Jak powinna wyglądać organizacja konferencji dla firm?


Data publikacji: 04.11.2022

Najnowsze newsy branżowe - Warszawa

Nasi partnerzy