img

Hotel Wiązowna Brant organizuje plenerowe spotkania firmowe z ogniskiem dla grup do 110 osób

Wiązowna Brant to dobre miejsce na firmowego grilla

Wiązowna Brant Hotel położony jest w pobliżu malowniczego Parku Krajobrazowego. To doskonałe miejsce na firmowego grilla, nie tylko pod względem dobrze rozwiniętej bazy noclegowej, ale także wszelki atrakcji, jakie oferuje swoim gościom nasz obiekt.

TEKST ALTERNATYWNY

To właśnie tutaj znajduje się rustykalna altana, która została wyposażona w kuchnię grillową oraz wyodrębniono miejsce na ognisko. Wszystkie firmy, które pragną zorganizować firmowego grilla w naszym obiekcie, zapraszamy również do zapoznania się z pozostałymi atrakcjami, jakie oferuje nasz hotel oraz okolica. Goście mogą korzystać z terenów zielonych o powierzchni 3h oraz prywatnego lasu, gdzie można wybrać się na spacer z kijkami, zbierać grzyby czy zorganizować biegi przełajowe.

Całonocne ognisko lub integracyjny grill firmowy jest idealnym rozwiązaniem dla przedsiębiorców, którzy pragną integracji swoich pracowników, ponieważ tylko w takim miejscu jak to spędzą Państwo niezapomniane chwile w otoczeniu lasów i jezior.

Więcej informacji znajdziesz na stronie: Atrakcje w Hotelu Wiązowna Brant

 

Baza konferencyjna hotelu Wiązowna Brant

Hotel Wiązowna Brant położony jest niedaleko Pałacu Kultury i Nauki, Pałacu Prezydenckiego oraz Placu Zamkowego. Tak dogodna lokalizacja pozwala naszym klientom biznesowym na łatwe dotarcie do hotelu oraz zorganizowanie szkoleń, konferencji lub spotkań firmowych. Profesjonalne wyposażenie sal konferencyjnych, w tym dostęp do światła dziennego oraz pełna klimatyzacja pomieszczeń pozwala zorganizować dane wydarzenie o każdej porze roku.

TEKST ALTERNATYWNY

W hotelu dostępne są sale konferencyjno-bankietowe o łącznej powierzchni 580 m2. Dzięki doskonałej logistyce i profesjonalizmie naszego zespołu każda konferencja czy też szkolenie przebiegać będzie bez najmniejszych problemów, a odpowiednio wyposażone sale w najlepszy sprzęt multimedialny pomogą dobrze przeprowadzić każde ze spotkań.

Największa z sal doskonale sprawdzi się podczas konferencji, ponieważ pomieści do 400 osób. Mniejsze z nich, dostosowane dla 30 oraz 60 osób można wykorzystać do szkoleń lub spotkań biznesowych. 

Więcej informacji znajdziesz na stronie: Sale konferencyjne w hotelu Brant

 

Jak zorganizować dobry event po konferencji?

Jak wiadomo event to wydarzenie niezwykle wyjątkowe, dlatego też wymaga odpowiedniej oprawy oraz przygotowania. Idealna lokacja eventowa to ta gdzie goście poczują się wyjątkowo, najlepiej poza miastem w otoczeniu przyrody. Dlatego też doskonałym miejscem do zorganizowania eventu po konferencji będzie każdy obiekt, który położony jest z dala od zgiełku miasta.

TEKST ALTERNATYWNY

Organizując eventy biznesowe oraz korporacyjne wspierane są cele biznesowe organizacji. To między innymi szkolenia, marketing oraz wzmocnienie relacji z klientami. Wybierając obiekt na zorganizowanie eventu, trzeba mieć pewność dopięcia wszystkiego na ostatni guzik, a możliwe jest to dzięki doświadczeniu profesjonalnej kadry danego obiektu.  

Wielu klientów biznesowych korzystających z tego typu wydarzeń wraca do miejsc położonych poza miastem, głównie dzięki pozytywnym wrażeniom po organizowanych wydarzeniach dla ich firm oraz klientów biznesowych. W organizowaniu wszelkiego rodzaju imprez wieloletnie doświadczenie odgrywa kluczową rolę. Sprawia ono, że do każdego klienta podchodzi się indywidualnie, spełniając wszystkie wskazane przez niego oczekiwania. 

Więcej na ten temat przeczytasz w artykule: Event firmowy - wszystko co musisz wiedzieć


Data publikacji: 27.09.2022

Najnowsze newsy branżowe - Warszawa

Nasi partnerzy