img

Hotele konferencyjne w Warszawie posiadające więcej niż 10 sal konferencyjnych

Stolicą mazowsza jest Warszawa, jeśli chcesz obejrzeć obiekty konferencyjne w Warszawie zobacz - hotele konferencyjne w Warszawie - ponad 350 obiektów konferencyjnych w Warszawie. Jeśli chcesz obejrzeć inne mazowieckie obiekty spełniające te kryteria zobacz pełną bazę obiektów konferencyjnych w województwie mazowieckim - hotele konferencyjne w województwie mazowieckim - ponad 600 obiektów konferencyjnych na mazowszu

Poniżej przedstawiamy hotele konferencyjne w Warszawie posiadające więcej niż 10 sal konferencyjnych:

 

Sangate Hotel Airport

Dane teleadresowe:
ul. 17 stycznia 32, 02-148 Warszawa
Największa sala konferencyjna: 1300 osób
Liczba sal konferencyjnych: 18
Liczba miejsc noclegowych: 583

Sangate Hotel na lotnisku
Sangate Hotel Airport

Sangate Hotel Airport to miejsce pod każdym względem idealne do spotkań biznesowych w większym lub mniejszym gronie. Hotel znajduje się w odległości kilku minut drogi od Lotniska Chopina, w doskonałej lokalizacji z wygodnym dojazdem. Posiada wyjątkowo rozbudowaną przestrzeń konferencyjną, w której skład wchodzi 18 sal o zróżnicowanej wielkości.

Są tu niewielkie pomieszczenia na kameralne spotkania, a także duże sale konferencyjne do organizacji sporych wydarzeń. Największa sala jest w stanie pomieścić 1300 osób. Obiekt posiada szereg udogodnień dla klientów biznesowych – wszystkie pomieszczenia konferencyjne są klimatyzowane, wyposażone w profesjonalne oświetlenie, nagłośnienie, a także nowoczesny sprzęt multimedialny.

Organizatorzy wydarzeń branżowych mogą liczyć na kompleksową obsługę, przygotowanie serwisów kawowych i innych posiłków serwowanych przez hotelowe restauracje, a także możliwość zakwaterowania w tym samym obiekcie. Jeśli szukają Państwo dobrej lokalizacji w Warszawie na organizację dowolnego wydarzenia branżowego, Sangate Hotel Airport spełni oczekiwania w stu procentach.

Więcej o hotelu: Sangate Hotel Airport - strona firmowa

 

Airport Hotel Okęcie

Dane teleadresowe:
ul. Komitetu Obrony Robotników 24, 01-148 Warszawa
Największa sala konferencyjna: 800 osób
Liczba sal konferencyjnych: 17
Liczba miejsc noclegowych: 523

Airport Hotel
Hotel na lotnisku

Położony w świetnej lokalizacji Airport Hotel Okęcie to obiekt świetnie przygotowany do organizacji wydarzeń branżowych, konferencji, szkoleń, spotkań biznesowych. Hotel znajduje się w niewielkiej odległości od Lotniska Chopina, dzięki czemu można w nim zorganizować nawet międzynarodowe wydarzenie. W obiekcie znajduje się nowoczesna, funkcjonalna przestrzeń konferencyjna o łącznej powierzchni 2200 metrów kwadratowych.

W jej skład wchodzi 17 sal o różnych powierzchniach, które można łączyć, powiększając przestrzeń konferencyjną. Wszystkie sale wyposażone są w klimatyzację, dobre nagłośnienie, dostęp do bezprzewodowego internetu. Do dyspozycji organizatorów spotkań jest nowoczesny sprzęt multimedialny, który zapewnia sprawne poprowadzenie każdej imprezy.

Jest możliwe zorganizowanie serwisów kawowych i innych posiłków serwowanych przez świetnie prosperujące hotelowe restauracje. W przypadku kilkudniowych wydarzeń można zakwaterować uczestników w tym samym obiekcie w wygodnych i komfortowo urządzonych apartamentach.

Więcej o hotelu: Prezentacja Airport Hotel Okęcie salekonferencyjne.pl / Airport Hotel Okęcie - strona firmowa

 

Hotel Boss

Dane teleadresowe:
ul. Żwanowiecka 20, 04-849 Warszawa
Największa sala konferencyjna: 400 osób
Liczba sal konferencyjnych: 16
Liczba miejsc noclegowych: 280

Centrum Konferencyjno - Szkoleniowe Boss
Centrum Konferencyjne BOSS

Stołeczne Centrum Konferencyjno – Szkoleniowe Boss, oferuje doskonałą lokalizację, sprzyjającą organizacji eventów firmowych, szkoleń i kursów połączonych z zajęciami integracyjnymi oraz dogodne miejsce wypoczynku dla turystów i rodzin podróżujących z dziećmi.

Strefa biznesowa oferuje organizatorom 16 niezależnych sal konferencyjnych z możliwością łączenia sąsiednich pomieszczeń, które mogą stworzyć 23 różnorodne wnętrza konferencyjne z pełnym wyposażeniem technicznym, nawet dla dużych kongresów dla 400 Gości. W Centrum dostępnych jest 280 miejsc noclegowych w 136 nowoczesnych, klimatyzowanych pokojach jedno i dwuosobowych oraz przestronnych Apartamentach.

Restauracja Stary Młyn nawiązuje do folkloru i preferuje kuchnię regionalną, organizując również imprezy plenerowe nawet dla 2000 uczestników, Restauracja Malinowa zaprasza na wykwintne dania kuchni staropolskiej, domową kuchnię i swojską atmosferę znaleźć można w Karczmie Góralskiej, Chacie Grillowej i Klubie Retro.

Goście Centrum Konferencyjno-Szkoleniowego Boss, otrzymują bezpłatny Voucher do The SPA w DoubleTree by Hilton Warsaw z zapewnionym dojazdem do tego luksusowego centrum SPA & Wellness. Obiekt położony jest 20km od centrum Warszawy, na terenie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego.

Więcej o hotelu: Prezentacja Hotelu Boss salekonferencyjne.pl / Hotel Boss - strona firmowa

 

Hotel Lord 

Dane teleadresowe:
Ul. Krakowska 218
02-219 Warszawa
Największa sala konferencyjna: 280 osób
Liczba sal konferencyjnych: 10
Liczba miejsc noclegowych: 160

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Lord w Warszawie to doskonałe miejsce na organizacje wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych. Hotel posiada szeroką bazę szkoleniowo konferencyjną. Do dyspozycji gości jest 10 przestronnych i komfortowych sal konferencyjnych.

Każda sala wyposażona jest w nowoczesny sprzęt audiowizualny i nagłośnienie. Największa sala może pomieścić 280 osób. Każda sala posiada klimatyzację dając jeszcze większy komfort podczas spotkań w upalne dni. W skład wyposażenia wchodzą: flipchart, projektor, rzutnik, ekran multimedialny. Na terenie obiektu jest dostęp do szybkiego Internetu. Wszystkie spotkania organizowane są według indywidualnych potrzeb klienta.

O wszystko dba fachowa i profesjonalna obsługa. Wszystko organizowane jest na najwyższym poziomie. Dodatkowym atutem hotelu są przytulne pokoje i apartamenty dające idealne zaplecze do odpoczynku i relaksu. Posiadają one wszelkie potrzebne udogodnienia i umeblowanie. Idealnie wpisują się w potrzeby gości biznesowych. Na terenie hotelu znajduje się parking dla gości.

Więcej o hotelu: Prezentacja Hotel Lord salekonferencyjne.pl / Hotel Lord - strona firmowa

 

Hilton Warsaw City

Dane teleadresowe:
ul. Grzybowska 63
00-844 Warszawa
Największa sala konferencyjna: 1600 osób
Liczba sal konferencyjnych: 25
Liczba miejsc noclegowych: 523

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hilton Warsaw City to doskonały hotel posiadający idealne zaplecze konferencyjno szkoleniowe. Znajduje się tu kilkanaście przestronnych i komfortowych sal konferencyjnych. Mogą one pomieścić nawet 1600 uczestników spotkania. Każda sala posiada profesjonalny, nowoczesny sprzęt audiowizualny oraz nagłośnienia.

Sale można łączyć i dzielić dzięki ścianką, które dają jeszcze większą przestrzeń na spotkania. Są one doskonale zaprojektowane i urządzone z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. W skład wyposażenia wchodzą: rzutniki, projektory multimedialne, flipcharty, ekrany i tablice oraz dostęp do szybkiego Internetu na terenie całego hotelu. Istnieje możliwość całkowitego zaciemnienia ściany.

W hotelu funkcjonuje również zaplecze biurowe, z którego organizatorzy konferencji i szkoleń mogą korzystać. Każde spotkanie organizowane jest według indywidualnych potrzeb klienta. O wszystko dba fachowa obsługa. W hotelu znajdują sie przestronne apartamenty. Stanowią one idealne zaplecze do odpoczynku po ciężkim dniu pracy.

Więcej o hotelu: Prezentacja Hilton Warsaw City salekonferencyjne.plHilton Warsaw City - strona firmowa

 

Arche Hotel Krakowska 

Dane teleadresowe:
Ul. Krakowska 237
02-180 Warszawa
Największa sala konferencyjna: 680 osób
Liczba sal konferencyjnych: 14
Liczba miejsc noclegowych: 700

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Arche Hotel Krakowska to doskonały hotel na organizację wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych Posiada doskonałe zaplecze konferencyjno szkoleniowe. Do dyspozycji gości jest 14 przestronnych i komfortowych sal konferencyjnych. Każda sala posiada profesjonalne, nowoczesne wyposażenia. Sale są bardzo funkcjonalne dając dzięki temu idealnie zorganizowane spotkanie. Istnieje także możliwość łączenia sal.

Daje to większą przestrzeń do spotkań. Sale posiadają możliwość zaciemnienia oraz klimatyzację, która daje większy komfort podczas spotkań w upalne dni. W skład wyposażenia Sali wchodzi: mikrofon, flipchart, rzutnik ekran oraz dostęp do Internetu. Każde spotkanie organizowane jest według indywidualnych potrzeb klienta. O wszystko dba fachowa obsługa.

Istnieje możliwość skorzystania ze strefy gastronomicznej oraz przerwy kawowej. Dodatkowym atutem może być wprowadzenie auta, a także sprzętu wielkogabarytowego do jednej z sal. Hotel zorganizuje niecodzienne atrakcje, gale czy kolację połączoną z integracją. Będzie to za pewne udane przedsięwzięcie.

Więcej o hotelu: Prezentacja Arche Hotel Krakowska salekonferencyjne.pl / Arche Hotel Krakowska - strona firmowa

 

Polonia Palace Hotel 

Dane teleadresowe:
Aleje Jerozolimskie 45, 00-692 Warszawa
Największa sala konferencyjna: 220 osób
Liczba sal konferencyjnych: 11
Liczba miejsc noclegowych: 206 pokoi

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

W Hotelu Polonia Palace znajduje się doskonale zagospodarowana część konferencyjna. W mało, którym hotelu sal jest aż tak wiele. Tu znajduje się ich 10, a w zależności od układu największa z nich do przestrzeń dla 220 osób. Mniejsze sale doskonale sprawią się na warsztaty czy szkolenia, a także na modne w ostatnim czasie zajęcia team building.

Sale są wyposażone w ekrany rzutniki, nagłośnienie. Na terenie hotelu jest dostęp do internetu bezprzewodowego. Sale prezentują się bardzo elegancko, to świetne miejsce także na świętowania ważnych dla firmy wydarzeń. Doskonałe dania, jakie są tu podawane z pewnością przypadną do gustu wszystkim gościom.

Jasne i przestronne pokoje to doskonała przestrzeń do wypoczynku. Pokoje są bardzo dobrze wyposażone. To też dobre miejsce do pracy, w każdym z nich znajduje się wygodne biurko. Świetna lokalizacja w połączeniu z funkcjonalnymi wnętrzami sprawia, że warto odwiedzić to miejsce.

Więcej o hotelu: Prezentacja Polonia Palace salekonferencyjne.pl / Polonia Palace Hotel - strona firmowa

 

Novotel Warszawa Airport 

Dane teleadresowe:
1 sierpnia 1, 02-134 Warszawa
Największa sala konferencyjna: 200 osób
Liczba sal konferencyjnych: 10
Liczba miejsc noclegowych: 527 pokoi

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Zatrzymanie się w hotelu przy samym lotnisku to świetna opcja dla podróżujących gości. Można wypocząć i odświeżyć się w hotelowym pokoju od razu po przylocie. W Hotelu Novotel Warszawa Airport znajduje się też doskonałe zaplecze konferencyjne, gdzie z powodzeniem są organizowane konferencje na wysokim poziomie.

Nowoczesne sala świetnie sprawdzą się na spotkania biznesowe, a także bardziej liczne wydarzenia dla 200 osób. Sale są bardzo nowoczesne, a dodatkowo świetne zaplecze w postaci sprzętów audiowizualnych sprawia, że każde wydarzenie będzie pomyślnie przebiegało.

Ale nie samą pracą żyje człowiek, dlatego po konferencji, warto już w luźniejszej atmosferze odwiedzić hotelową restaurację. Serwowane są tu świetne dania kuchni polskiej i europejskiej, zadbano także o osoby, które są na diecie bezglutenowej i wegetarian. Dla gości jest też dostępny basen oraz strefa relaksu, gdzie można wypocząć po całym dniu. To miejsce warte odwiedzenia.

Więcej o hotelu: Prezentacja Novotel Warszawa Airport salekonferencyjne.pl / Novotel Warszawa Airport - strona firmowa

 

Courtyard by Marriott Warsaw Airport 

Dane teleadresowe:
Żwirki i Wigury 1J, 00-906 Warszawa
Największa sala konferencyjna: 450 osób
Liczba sal konferencyjnych: 13
Liczba miejsc noclegowych: 375 

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Courtyard by Marriott Warsaw Airport to miejsce eleganckie i luksusowe. Nic więc dziwnego, że chętnie jest wybierane podczas podróży służbowych, a nowoczesne zaplecze konferencyjne pozwala na organizowanie tu licznych wydarzeń.

W tym hotelu znajduje się 13 sal konferencyjnych, które są doskonale wyposażone. Nowoczesne systemy audio wizualne i nagłośnienie sprawiają, że każde wydarzenie będzie przebiegało bez problemu. Sale są klimatyzowane, a na terenie całego hotelu jest dostęp do Internetu bezprzewodowego. O świetna przestrzeń na wydarzenia nawet dla 450 osób.

Pokoje hotelowe są bardzo komfortowo wyposażone, znajdują się w nich zestawy do parzenia kawy i herbaty, sejf, minibar, a także duże telewizory. Z kolei w łazienkach czekają miękkie ręczniki i kosmetyki. W restauracji są serwowane dania kuchni międzynarodowej, nie brakuje także polskich potraw. W lobby barze można wypić filiżankę doskonałej kawy, czy drinka.

Więcej o hotelu: Prezentacja Courtyard by Marriott Warsaw Airport salekonferencyjne.pl / Courtyard by Marriott Warsaw Airport - strona firmowa

 

Klub Sosnowy 

Dane teleadresowe:
Trakt Lubelski 40A, Warszawa
Największa sala konferencyjna: 300 osób
Liczba sal konferencyjnych: 13
Liczba miejsc noclegowych: 52

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Klub Sosnowy w warszawie to znakomite miejsce do organizacji wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych. Można tu zorganizować zarówno mniejsze jak i większe konferencje czy szkolenia. Znajdują się tu przestronne i komfortowe sale z profesjonalnym, nowoczesnym wyposażeniem oraz VIP Room na mniejsze kameralne spotkania. W skład wyposażenia wchodzą: projektory multimedialne, ekrany, flipcharty, mikrofony, kamery, ekrany plazmowe i dostęp do Internetu.

Każde pomieszczenie posiada dostęp do światła dziennego oraz możliwość całkowitego zaciemnienia. Sale posiadają klimatyzacje, dzięki, której spotkania są jeszcze bardziej komfortowe w upalne dni. Część sal można ze sobą łączyć dzięki systemowi mobilnych ścian.

Daje to jeszcze więcej miejsca podczas spotkań. Do jednej z sal konferencyjnej przylega foyer z wydzielona palarnią. Każde spotkanie organizowane jest według najwyższych standardów usług oraz indywidualnym podeście do klienta. O wszystko dba fachowa obsługa. Dodatkowo dla gości przygotowane są przestronne, przytulne pokoje. Hotel dysponuje kompleksowa ofertą.

Więcej o hotelu: Klub Sosnowy - strona firmowa

 

MCC Mazurkas Centre & Hotel 

Dane teleadresowe:
ul. Poznańska 177, 05-850 Ożarów Mazowiecki
Największa sala konferencyjna: 915 osób
Liczba sal konferencyjnych: 39
Liczba miejsc noclegowych: 316

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

MCC Mazurkas Centre & Hotel to nowoczesne, ogromne centrum konferencyjne idealne na organizacje wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych, od mniejszych po większe konferencje i szkolenia. Obiekt dysponuje trzydziestoma dziewięcioma przestronnymi i komfortowymi salami konferencyjnymi o łącznej powierzchni 3500 m2. Największa sala jest w stanie pomieścić 915 osób.

Do dyspozycji gości są także sale ze ścianami modułowymi, które mogą dać nam jeszcze więcej miejsca na spotkania. Sale posiadają profesjonalne, nowoczesne wyposażenie oraz nagłośnienie. W skład wyposażenia wchodzą: rzutnik, projektor multimedialny, ekran, flipchart oraz dostęp do Internetu. Dodatkowo dla gości zostało udostępnione foyer oraz hala główna wykorzystywane na przerwy kawowe.

Każde spotkanie organizowane jest według indywidualnych potrzeb klienta. O wszystko dba fachowa obsługa. Dodatkowym atutem hotelu są przytulne pokoje i apartamenty. Posiadają one wszelkie udogodnienia i umeblowanie. Są idealne, jako zaplecze do odpoczynku i relaksu po ciężkim dniu pracy.

Więcej o hotelu: MCC Mazurkas Centre & Hotel - strona firmowa

 

GoldenTulip

Dane teleadresowe:
ul. Towarowa 2, 00-811 Warszawa
Największa sala konferencyjna: 270 osób
Liczba sal konferencyjnych: 13
Liczba miejsc noclegowych: 288

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

GoldenTulip w Warszawie to doskonałe miejsce do organizacji wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych. Hotel dysponuje szeroką bazą konferencyjno szkoleniową. Do dyspozycji gości oddane jest osiem przestronnych i komfortowych sal konferencyjnych. Niektóre sale można ze sobą łączyć systemem ścian przesuwnych.

Łącznie, zatem można zorganizować spotkanie na 600 osób. Sale posiadają wielofunkcyjne wyposażenie i nagłośnienie. Znajdują się tu: rzutnik, ekran, projektor, flipchart oraz dostęp do Internetu. Sale są klimatyzowane, co daje jeszcze większy komfort podczas upalnych dni. Jest tu także dostęp do światła dziennego i całkowitego zaciemnienia sal. Każde spotkanie przygotowywane jest według indywidualnych potrzeb klienta. O wszystko dba fachowa obsługa.

Dodatkowym atutem hotelu są przestronne i komfortowe pokoje z łazienkami z wanną i prysznicem. Idealne na wypoczynek i relaks po ciężkim dniu. Pokoje posiadają wszelkie udogodnienia i umeblowanie, aby goście poczuli się tu naprawdę wyjątkowo. 

Więcej o hotelu: Prezentacja Golden Tulip Warsaw Centre salekonferencyjne.pl / Golden Tulip Warsaw Centre - strona firmowa


Data publikacji: 13.07.2022

Nasi partnerzy

PFR Logo