img

Hotele konferencyjne w Warszawie posiadające więcej niż 5 sal konferencyjnych

Jeśli chcesz obejrzeć hotele konferencyjne w Warszawie spełniające te kryteria zobacz - sale konferencyjne Warszawa - ponad 350 obiektów konferencyjnych w Warszawie. Jeśli chcesz obejrzeć inne mazowieckie obiekty konferencyjne spełniające te kryteria zobacz pełną bazę obiektów konferencyjnych w województwie mazowieckim - sale konferencyjne w woj. mazowieckim - ponad 600 obiektów konferencyjnych na mazowszu.

Poniżej przedstawiamy hotele konferencyjne w Warszawie posiadające więcej niż 5 sal konferencyjnych:

 

Pałacyk Otrębusy Business & Spa

Dane teleadresowe:
ul. Warszawska 2, Otrębusy,
05-805 Warszawa
Największa sala konferencyjna: 200 osób
Liczba sal konferencyjnych: 7
Liczba miejsc noclegowych: 60

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Pałacyk Otrębusy to wyjątkowy, zabytkowy obiekt położony w dobrej lokalizacji – niedaleko centrum Warszawy, a jednocześnie z dala od miejskiego zgiełku. Taka lokalizacja doskonale sprawdza się zarówno do wypoczynku, jak i do organizacji wydarzeń biznesowych. W pałacu znajduje się rozbudowane centrum konferencyjne, w którego skład wchodzi 7 sal o zróżnicowanej wielkości.

Można organizować tu kameralne spotkania czy narady, a także większe szkolenia czy konferencje. Największa sala jest w stanie pomieścić nawet 200 osób. Przestrzeń konferencyjna jest nowocześnie zaprojektowana, kompleksowo wyposażona, posiada dostęp do bezprzewodowego internetu, a także szeregu urządzeń multimedialnych, które zapewniają bezproblemowe przeprowadzenie konferencji.

Wszystkie pomieszczenia są klimatyzowane, dobrze oświetlone, posiadają profesjonalne nagłośnienie. Jest możliwość zakwaterowania uczestników spotkań w wygodnych apartamentach, dzięki czemu można w Pałacyku Otrębusy organizować nawet kilkudniowe wydarzenia. Dużym atutem jest świetnie prosperująca restauracja na terenie obiektu, a także szereg atrakcji dodatkowych, w tym rozbudowane centrum spa.

Zobacz stronę firmową: Pałacyk Otrębusy - Konferencje

 

Green Garden Hotel

Dane teleadresowe:
ul. Droga Hrabska 50, 05-090 Warszawa
Największa sala konferencyjna: 129 osób
Liczba sal konferencyjnych: 7
Liczba miejsc noclegowych: 148

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Green Garden Hotel to nowoczesny, elegancki obiekt, który – jak sama nazwa wskazuje – jest położony w otoczeniu wyjątkowej zieleni rezerwatu przyrody. Zapewnia spokojny wypoczynek w niezwykłej okolicy, a jednocześnie jest obiektem pod każdym względem doskonale przygotowanym do organizacji wydarzeń biznesowych.

Jeśli szukają Państwo miejsca na konferencję, szkolenie, spotkanie firmowe czy integracyjne, Green Garden Hotel z pewnością spełni wszystkie oczekiwania. Świetnie zaprojektowana przestrzeń biznesowa obejmuje siedem sal o różnej powierzchni, dostosowanych do organizacji zarówno niewielkich spotkań, jak i większych wydarzeń.

Przestrzeń konferencyjna posiada dobre oświetlenie, nagłośnienie, klimatyzację oraz dostęp do bezprzewodowego internetu. Do dyspozycji uczestników spotkań jest nowoczesny sprzęt multimedialny, dzięki czemu nie trzeba zabierać ze sobą własnego sprzętu. Dużym atutem hotelu jest świetna kuchnia, przygotowująca oprawę kulinarną wszystkich organizowanych w obiekcie imprez.

Zobacz więcej: Prezentacja Green GardenHotel na salekonferencyjne.pl / Green GardenHotel - strona firmowa

 

Hotel Bellotto

Dane teleadresowe:
ul. Senatorska 13/15, 00-075 Warszawa
Największa sala konferencyjna: 400 osób
Liczba sal konferencyjnych: 7
Liczba miejsc noclegowych: 50

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Bellotto to wyjątkowe miejsce na mapie Warszawy, które łączy w sobie niezwykły, zabytkowy klimat z doskonale wyposażonymi wnętrzami. Hotel znajduje się niemal w centrum miasta w budynku dawnego Pałacu Prymasowskiego. Zabytkowa architektura, pięknie odnowione wnętrza oraz wspaniała atmosfera gwarantują niepowtarzalny wypoczynek turystom, a klientom biznesowym zapewniają możliwość zorganizowania wydarzenia na najwyższym poziomie.

Centrum konferencyjne znajdujące się na parterze Hotelu Bellotto to przestrzeń, która doskonale sprawdza się jako miejsce konferencji, szkoleń, spotkań biznesowych, eventów i innych wydarzeń branżowych. W ofercie na wynajem jest siedem sal konferencyjnych o zróżnicowanej wielkości – do dyspozycji są niewielkie, kameralne sale, jak i wnętrza przeznaczone na duże imprezy.

O oprawę kulinarną wydarzeń dbają hotelowe restauracje, a uczestnicy kilkudniowych imprez mogą skorzystać z zakwaterowania w tym samym obiekcie. Świetna lokalizacja, doskonałe wyposażenie oraz profesjonalna obsługa wszystkich wydarzeń to gwarancja, że każda konferencja zorganizowana w Hotelu Bellotto zakończy się pełnym sukcesem.

Zobacz więcej: Prezentacja Hotel Bellotto na salekonferencyjne.pl / Konferencje w Hotelu Bellotto

 

Hotel Łazienkowski

Dane teleadresowe:
Ul. 29 Listopada 3b, 00-465 Warszawa
Największa sala konferencyjna: 200 osób
Liczba sal konferencyjnych: 6
Liczba miejsc noclegowych: 63

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Łazienkowski to prestiżowy obiekt, który znajduje się w niedalekiej odległości od centrum stolicy. Obiekt pozwala na łatwy dojazd do niego i posiada rozbudowane zaplecze przeznaczone dla klientów biznesowych, którym zależy na skorzystaniu z najlepszych obiektów.

Obiekt posiada aż 6 sal konferencyjnych, z których największa jest w stanie pomieścić nawet 200 osób. Mniejsze przestrzenie konferencyjne oferują miejsce dla 12 do 60 osób. Każda przestrzeń wyposażona jest w nowoczesny sprzęt audiowizualny, a dodatkowo objęta jest pełną obsługą personelu hotelowego. W trakcie wydarzenia można również skorzystać z usług cateringowych. 

W razie potrzeby istnieje również możliwość skorzystania z miejsc noclegowych, które są oferowane w ramach 94 pokoi hotelowych. W zależności od potrzeb dostępne są pokoje 1, 2, 3 osobowe oraz pokoje typu studio. Pokoje hotelowe oferują dużo przestrzeni, która pozwala na komfortowy wypoczynek. Na wyposażeniu pokoi znajduje się również miejsce do przechowywania bagażu oraz sejf, który pozwala na przechowywanie cenniejszych przedmiotów.

Zobacz więcej: Prezentacja Hotel Łazienkowski salekonferencyjne.pl / Hotel Łazienkowski - strona firmowa


Air Hotel

Dane teleadresowe:
Ul. Aleja Krakowska 42, 02-284 Warszawa
Największa sala konferencyjna: 137 osób
Liczba sal konferencyjnych: 9
Liczba miejsc noclegowych: 120

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Air Hotel to obiekt przystosowany pod potrzeby klientów biznesowych. W obiekcie dostępna jest rozbudowana przestrzeń konferencyjna, z której klienci obiektu mogą bardzo wygodnie skorzystać. Na zaplecze konferencyjne składa się 9 sal o zróżnicowanej wielkości, w których można organizować wydarzenia dla grup osób o różnej wielkości. Największa sala jest w stanie pomieścić do 137 osób.

Najmniejsza przestrzeń jest natomiast przygotowana na przybycie maksymalnie 12 osób. Na plus sal konferencyjnych dostępnych w obiekcie działa fakt, że posiadają one pełne wyposażenie w nowoczesny sprzęt audiowizualny. Każda sala urządzona jest w nowoczesnym stylu i gwarantuje najlepsze warunki do komfortowego relaksu i wypoczynku na najwyższym poziomie. Z tego też powodu warto zainteresować się ofertą obiektu.

W nowoczesnym stylu urządzona jest również przestrzeń noclegowa, na którą składa się 58 pokoi. Łącznie Air Hotel jest w stanie pomieścić do 120 osób. Pokoje są kompleksowo wyposażone i nastawione na zadowolenie wszystkich gości, którzy postanowią skorzystać z obiektu. Dzięki temu możliwy jest bardzo komfortowy wypoczynek.
Air Hotel położony jest jedynie 6 km od Dworca PKP i jedynie kilkanaście kilometrów od lotniska Chopina.

Zobacz więcej: Prezentacja Air Hotel salekonferencyjne.pl / Air Hotel - strona firmowa


Mercure Warszawa Centrum

Dane teleadresowe:
Ul. Złota 48/54, 00-120 Warszawa
Największa sala konferencyjna: 130 osób
Liczba sal konferencyjnych: 13
Liczba miejsc noclegowych: 618

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Mercure to prestiżowy hotel zlokalizowany w samym centrum miasta. W obiekcie czekają na gości pokoje w najwyższym standardzie, które gwarantują najlepsze warunki do wypoczynku i pozwalają na bardzo miłe spędzenie czasu. W obiekcie przygotowana jest rozbudowana przestrzeń konferencyjna, na którą składa się 13 przestronnych sal. Największa przestrzeń umożliwia organizację konferencji lub szkoleń dla 130 osób.

Najmniejsze to natomiast kameralne przestrzenie, które są przygotowane na przyjęcie maksymalnie 10 osób. Różna wielkość sal konferencyjnych sprawia, że można dostosować te pod każde wydarzenie i komfortowo z nich korzystać. Każda sala w obiekcie urządzona jest w najwyższym standardzie i gwarantuje najlepsze warunki do prowadzenia spotkań biznesowych. Na uwagę zasługuje również wyposażenie sal w nowoczesny sprzęt konferencyjny, który daje pewność komfortowego przekazywania wiedzy.

Dostępne są również pokoje hotelowe w zróżnicowanym standardzie. Łącznie w pokojach dostępnych w hotelu możliwe jest przenocowanie aż 618 osób. Dodatkowo standardowe wyposażenie pokoi hotelowych obejmuje deskę do prasowania, żelazko, suszarkę do włosów oraz pastę do butów. Dzięki temu gości hotelowi mogą być pewni, że zostaną im zapewnione najlepsze warunki do wypoczynku.

Zobacz więcej: Prezentacja Mercure Warszawa Centrum salekonferencyjne.pl / Mercure Warszawa Centrum - strona firmowa

 

Holiday Park Hotel

Dane teleadresowe:
Heroldów 1b, 01-001 Warszawa
Największa sala konferencyjna: 260 osób
Liczba sal konferencyjnych: 8
Liczba miejsce noclegowych: 137

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Jeśli chcesz zorganizować niezapomnianą konferencję czy inny firmowy event, to w Holiday Park Hotel w Warszawie jest to możliwe. Poza bardzo dobrze wyposażonymi salami, są one też bardzo dobrze urządzone. Elegancki wystrój wnętrz w połączeniu z doskonałymi sprzętami w jakie są wyposażone sale, sprawia że każde wydarzenie się tu odbędzie zgodnie z planem.

Dodatkowo nad każdym z nich czuwa dedykowany pracownik, który pomoże w kwestiach organizacyjnych i innych. Sale są zlokalizowane na 3 piętrach, mniejsze są doskonałe na szkolenia i warsztaty, z kolei te bardziej przestronne pozwalają na organizację wydarzeń dla nawet 260 osób.

Eleganckie pokoje i apartamenty pozwalają na wypoczynek po całym dniu. W hotelowej restauracji podawane są dania kuchni polskiej i międzynarodowej. Na szczególne wyróżnienie zasługują też doskonałe śniadania. Dobra lokalizacja obiektu, sprawia że można tu szybko dotrzeć zarówno z centrum, jak i lotniska.

Zobacz więcej: Prezentacja Holiday Park Hotel salekonferencyjne.pl / Holiday Park Hotel - strona firmowa

 

Hotel Mercure Warszawa Airport

Dane teleadresowe:
Aleja Krakowska 266, 02-210 Warszawa
Największa sala konferencyjna: 65 osób
Liczba sal konferencyjnych: 9
Liczba miejsce noclegowych: 231

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Mercure Warszawa to miejsce o doskonałej lokalizacji, niedaleko lotniska. To często wybierany obiekt przez gości biznesowych z uwagi na bardzo dobre zaplecze konferencyjne. W tutejszych salach często odbywają się spotkania, szkolenia czy ważne narady.

Jest tu 9 bardzo dobrze przystosowanych pod kątem technicznym sal. Posiadają sprzęt audiowizualne i nagłośnienie. Na terenie hotelu jest dostęp do internetu bezprzewodowego. Największa z nich jest w stanie pomieścić 65 osób. Dodatkowo warto także skorzystać z opcji przerw kawowych.

Po samym wydarzeniu warto wybrać się do restauracji. Są tu serwowane doskonałe dania, które uświetnią każdą kolację. Pokoje posiadają liczne udogodnienia, które sprawiają, że pobyt tu to prawdziwa okazja do wypoczynku. W hotelu działa też całodobowy sklep, a na gości czekają miejsca parkingowe.

Zobacz więcej: Hotel Mercure Warszawa Airport - strona firmowa

 

Hotel Indigo

Dane teleadresowe:
Smolna 40, 00-375 Warszawa
Największa sala konferencyjna: 200 osób
Liczba sal konferencyjnych: 7
Liczba miejsce noclegowych: 120 

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Indigo znajduje się w pięknie odrestaurowywanej kamienicy. Jego położenie niedaleko dworca sprawia, że można tu dojść krótkim spacerem. Ten hotel to doskonała przestrzeń do spotkań biznesowych, szkoleń czy relaksacji. Tutejsze zaplecze konferencyjne to 7 nowoczesnych sal. Największa z nich pomieści 200 osób.

Sale są wyposażone w sprzęty takie jak ekrany, rzutniki, nagłośnienie. Każda z nich ma też dostęp do internetu bezprzewodowego. Po wydarzeniu warto się chwilę zrelaksować w pokoju. Tutejsze zaplecze hotelowe obejmuje 60 pokoi, które są fantastycznie urządzone. Jasne barwy sprawiają, że wnętrza są przytulne.

Każdy pokój posiada też łazienkę, w której czekają miękkie ręczniki i kosmetyki. Restauracja Flo to miejsce, gdzie łączy się tradycyjne smaki i nowoczesny wymiar gotowania. W hotelowym lobby można posiedzieć z kieliszkiem ulubionego alkoholu. Jest tu też miejsce do ćwiczeń i sauna. Dla gości jest także parking.

Zobacz więcej: Prezentacja Hotel Indigo salekonferencyjne.pl / Hotel Indigo - strona firmowa


Data publikacji: 14.07.2022

Nasi partnerzy

PFR Logo