img

Hotele konferencyjne z noclegiem do 50 miejsc w Warszawie

Aby zobaczyć inne obiekty w Warszawie spełniające te kryteria zobacz - hotele konferencyjne w Warszawie - ponad 300 obiektów konferencyjnych w Warszawie. Jeśli jednak wolisz, żeby Twoja konferencyjna odbyła z dala od centrum stolicy zachęcamy do sprawdzenia - hotele konferencyjne w województwie mazowieckim - ponad 600 obiektów konferencyjnych w województwie mazowieckim.

Poniżej przedstawiamy listę najciekawszych hoteli konferencyjnych z noclegiem do 50 miejsc w Warszawie:

 

Hotel Bellotto

Dane teleadresowe:
ul. Senatorska 13/15, 00-075 Warszawa
tel. 22 829 64 44, 606 367 368
Największa sala konferencyjna: 400 osób
Liczba miejsc noclegowych: 50

Hotel Bellotto
Hotele konferencyjne z noclegiem do 50 miejsc w województwie mazowieckim

Hotel Bellotto położony jest w doskonałej lokalizacji tuż przy warszawskim Starym Mieście. Znajduje się we wnętrzach zabytkowego Pałacu Prymasowskiego, którego architektura robi kolosalne wrażenie na wszystkich gościach. Wnętrza pałacu umiejętnie łączą w sobie tradycyjne inspiracje z nowoczesnym wyposażeniem.

Klienci biznesowi mają do wyboru kilka sal konferencyjnych o zróżnicowanej powierzchni. Największa pomieści nawet 400 gości, mniejsze będą idealne na bardziej kameralne spotkania. Hotel posiada 50 miejsc noclegowych w eleganckich, stylowo urządzonych apartamentach, co pozwala na zorganizowanie w jego wnętrzach konferencji, szkoleń czy innych imprez branżowych połączonych z nocowaniem.

Dużym atutem obiektu jest świetnie prosperująca restauracja, szereg atrakcji dla hotelowych gości oraz położenie, które pozwala na bezproblemowy dojazd uczestnikom spoza Warszawy. Jeśli szukają Państwo hotelu konferencyjnego z noclegiem w centrum Warszawy, Hotel Bellotto pod każdym względem będzie propozycją idealną.

Zobacz więcej: Prezentacja Hotelu Bellotto salekonferencyjne.pl / Hotel Bellotto - strona firmowa

 

Hotel Twins

Dane teleadresowe:
ul. Weteranów 44, 03-172 Warszawa
tel. +48 22 676 77 60
Największa sala konferencyjna: 40 osób
Liczba miejsc noclegowych: 50

Hotel Twins
Hotele konferencyjne z noclegiem do 50 miejsc w województwie mazowieckim

Oferta konferencyjna Hotelu Twins to propozycja dla osób poszukujących miejsca na kameralną konferencję w pobliżu Warszawy, ale z dala od miejskiego zgiełku. Obiekt położony jest w malowniczej okolicy w odległości około 15 km od centrum Warszawy.

Sprawdzi się idealnie na niewielkie spotkania biznesowe, konferencje, szkolenia czy wyjazdy integracyjne. Klienci biznesowi mają do dyspozycji salę konferencyjną na 40 osób, która jest nowocześnie wyposażona, klimatyzowana i zapewnia świetne warunki do organizacji wszystkich wydarzeń branżowych. Dużym atutem obiektu są eleganckie, wygodnie wyposażone apartamenty.

Hotel Twins oferuje 50 miejsc noclegowych, można więc bez problemu zakwaterować w obiekcie wszystkich uczestników konferencji czy szkoleń. O oprawę kulinarną dba hotelowa restauracja, która serwuje przerwy kawowe, a także wszystkie inne posiłki w trakcie kilkudniowego pobytu. Organizacja konferencji w Hotelu Twins to pewność, że wydarzenie odbędzie się zgodnie z planem i zakończy pełnym sukcesem.

Zobacz stronę firmową: Hotel Twins - Konferencje

 

Hotel Villa Park Wesoła

Dane teleadresowe:
ul. 1. Praskiego Pułku 89, 05-077 Warszawa
tel. 22 773 36 05
Największa sala konferencyjna: 60 osób
Liczba miejsc noclegowych: 50

Hotel Villa Park Wesoła
Hotele konferencyjne z noclegiem do 50 miejsc w województwie mazowieckim

Hotel Villa Park Wesoła to nowoczesny obiekt położony kilkanaście kilometrów od centrum Warszawy. Miejsce z pewnością spełni oczekiwania zarówno gości szukających spokojnego wypoczynku, jak i osób, które szukają miejsca na kameralną konferencję czy szkolenie.

W ofercie dla biznesu hotel posiada 3 różnej wielkości sale konferencyjne, z których największa pomieści 60 osób. Sale są nowocześnie wyposażone, klimatyzowane, możliwe są różne rodzaje ustawienia krzeseł. Do dyspozycji uczestników konferencji są dobre sprzęty multimedialne, klimatyzacja oraz dostęp do bezprzewodowego internetu.

Hotel Villa Park Wesoła ma w ofercie 50 miejsc noclegowych, co pozwala na zorganizowanie w obiekcie nawet kilkudniowego wydarzenia z noclegami, kompleksowym wyżywieniem, a także możliwością korzystania z bogatej oferty spa i wellness. Jeśli szukają Państwo spokojnego miejsca na organizację konferencji z dala od zgiełku wielkiego miasta, Hotel Villa Park Wesoła pod każdym względem sprawdzi się idealnie.

Zobacz stronę firmową: Hotel Villa Park Wesoła - Konferencje

 

Centrum Konferencyjno-Hotelowe Na Polnej w Warszawie

Dane teleadresowe:
ul. Polna 7A, 00-625 Warszawa
tel.  +48 22 825-38-60
Największa sala konferencyjna: 300 osób
Liczba miejsc noclegowych: 54

Centrum Konferencyjno-Hotelowe Na Polnej w Warszawie
Hotele konferencyjne z noclegiem do 50 miejsc w województwie mazowieckim

Centrum Konferencyjno-Hotelowe Na Polnej w Warszawie to obiekt położony w doskonałej lokalizacji w centrum stolicy w pobliżu obiektów turystycznych, historycznych, ale również blisko centrum biznesowego. Obiekt oferuje możliwość organizacji wydarzeń biznesowych, szkoleń, konferencji, spotkań integracyjnych czy eventów.

W ofercie centrum biznesowego znajdziemy trzy sale konferencyjne, z których największa pomieści nawet 300 osób. Przestrzeń dla biznesu jest świetnie wyposażona, klimatyzowana, posiada niezbędne sprzęty multimedialne oraz dostęp do bezprzewodowego internetu. W hotelu znajduje się 50 miejsc noclegowych w komfortowo wyposażonych pokojach, w których można zakwaterować uczestników konferencji.

Do dyspozycji gości jest hotelowa restauracja z doskonałymi daniami, a także szereg atrakcji w centrum spa i wellness. Możliwość korzystania z basenu, sauny czy jacuzzi z pewnością zwiększy atrakcyjność oferty konferencyjnej, szczególnie w przypadku kilkudniowych wydarzeń.

Zobacz stronę firmową: Centrum Konferencyjno-Hotelowe Na Polnej - Konferencje

 

Hotel WAW

Dane teleadresowe:
ul. Dzwonkowa 62, 02-290 Warszawa
tel. 22 886 76 06
Największa sala konferencyjna: 60 osób
Liczba miejsc noclegowych: 55

Centrum Konferencyjno-Hotelowe Na Polnej w Warszawie
Hotele konferencyjne z noclegiem do 50 miejsc w województwie mazowieckim

Stołeczny Hotel WAW, to nie tylko doskonała lokalizacja w centrum miasta z dobrą komunikacją na lotnisko, ale perfekcyjnie przygotowane centrum biznesowe, chętnie wybierane przez organizatorów międzynarodowych spotkań handlowych, wysokiej rangi konferencji, warsztatów i szkoleń pracowniczych czy eventów firmowych.

Ponad 100 metrowa sala konferencyjno szkoleniowa, może Gościc nawet 60 słuchaczy, zapewniając idealny przebieg każdego wydarzenia. Sala ma możliwość całkowitego zaciemnienia podczas prezentacji multimedialnych, oferuje rzutnik cyfrowy, ekran, tablice flipchart, wysokiej jakości nagłośnienie oraz urządzenia teleinformatyczne.

Goście konferencyjni i turyści mogą skorzystać z 55 miejsc noclegowych o wysokim standardzie hotelowym i dużego parkingu, zapewniającego miejsce dla każdego podróżującego własnym autem. Hotelowa restauracja oferuje potrawy sezonowe, przygotowywane wyłącznie z najświeższych w danej porze roku składników, przygotowywanych według technik slow food. Goście mogą również skorzystać z profesjonalnej siłowni i odpocząć w hotelowym ogrodzie.

Zobacz stronę firmową: Hotel WAW - Konferencje

 

Hotel Wiatraczna

Dane teleadresowe:
Ul. Czapelska 34a, 04- 081 Warszawa
tel. 22 813 29 53
Największa sala konferencyjna: 77 osób
Liczba miejsc noclegowych: 62

Centrum Konferencyjno-Hotelowe Na Polnej w Warszawie
Hotele konferencyjne z noclegiem do 50 miejsc w województwie mazowieckim

Zlokalizowany na Grochowie, w pobliżu Dworca Kolejowego i Stadionu Narodowego - Hotel Wiatraczna, może stanowić doskonałą bazę wypadową dla turystów i kibiców sportowych. Dla gości biznesowych i przedstawicieli firm, hotel udostępnia Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe, w którym dostępne SA dwie różnorodne sale, mogące gościć zarówno uczestników kameralnych spotkań biznesowych dla kilkunastu osób, jak i uczestników większych szkoleń czy konferencji przeznaczonych dla 77 słuchaczy.

Sale zapewniają dostęp światła naturalnego, a w razie potrzeby mogą być całkowicie zaciemnione i zostały wyposażone w niezbędny sprzęt konferencyjno-szkoleniowy. Hotel Wiatraczna oferuje gościom biznesowym i turystom 62 miejsca noclegowe w stylowych pokojach i staro warszawskim klimacie.

Hotelowa restauracja specjalizuje się w daniach kuchni polskiej i regionalnych smakołykach, przygotowywanych według starych warszawskich receptur. Hotel położony jest na uboczu, gwarantując prywatność i doskonały wypoczynek, zapewniając jednocześnie doskonałą komunikację z centrum stolicy.

Zobacz stronę firmową: Hotel Wiatraczna - Konferencje

 

Hotel Agrykola

Dane teleadresowe:
ul. Myśliwiecka 9, 00-459 Warszawa
tel. +48 22 622 91 07
Największa sala konferencyjna: 60
Liczba miejsc noclegowych: 40

Hotel Agrykola
konferencje Hotel Agrykola

Warszawskie Centrum Sportu Młodzieżowego „Agrykola”, to nie tylko słynny warszawski obiekt sportowo-rekreacyjny, ale również profesjonalnie przygotowane miejsce spotkań biznesowych, rozmów handlowych oraz organizacji konferencji i szkoleń firmowych.

Do dyspozycji kontrahentów oddano 5 sal szkoleniowo-kongresowych wyposażonych w rzutnik multimedialny z laptopem, ekran, flipchart, dostęp do internetu i możliwość skorzystania z urządzeń biurowych (fax, ksero). Goście turystyczni i uczestnicy konferencyjni mogą skorzystać z 11 pokoi jednoosobowych, 11 przeznaczonych dla dwóch osób, 2 pokoi 3-osobowych i 2 apartamentów o podwyższonym standardzie oraz pokoi w schronisku młodzieżowym.

Na terenie kompleksu funkcjonuje restauracja specjalizująca się w domowej kuchni polskiej. Na zmęczonych Gości czekają gabinety odnowy biologicznej, salony masażu, sauna, jacuzzi i hydromasaże oraz dostęp do obiektów sportowo-rekreacyjnych. Obiekt położony w sąsiedztwie warszawskiego Parku Łazienkowskiego, zapewniając łatwy dojazd i dogodne połączenia komunikacją miejską z centrum stolicy.

Zobacz stronę firmową: Warszawskie Centrum Sportu Młodzieżowego „Agrykola” - Konferencje

 

Hotel Colibra

Dane teleadresowe:
Wolska 191, 01-258 Warszawa
Największa sala konferencyjna: 20 osób
Liczba miejsc noclegowych: 25 pokoi

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Colibra to kameralny hotel, który znajdują się na Woli. To doskonałe miejsce na kameralne szkolenia czy zajęcia team building. Znajduje się tu sala, która mieści 20 osób i jest dobrze wyposażona pod kątem technicznym. Są tu także pokoje 1 i 2-osobowe, a także takie o podwyższonym standardzie. To doskonałe miejsce na wypoczynek i zrelaksowanie się po całym dniu. W pokojach na gości czekają zestawy do parzenia kawy i herbaty, tv, wifi. Z kolei w łazienkach jest suszarka i ręczniki. Świetnymi opiniami cieszą się podawane tu codziennie śniadania. Goście chwalą duży wybór potraw i składników.

Świetnym pomysłem jest zorganizowanie tu kolacji biznesowej dla gości czy bankietu. W hotelowej restauracji można cieszyć się swobodnymi rozmowami przy wybornych daniach. Ciekawą opcją jest możliwość zorganizowania grilla czy imprezy tanecznej, to dobry wybór w przypadku wyjazdu integracyjnego. Z dworca można tu dojechać szybko komunikacją. Sama dzielnica oferuje wiele miejsc wartych odwiedzenie m.in. Muzeum Powstania Warszawskiego.

Zobacz więcej: Hotel Colibra salekonferencyjne.pl / Hotel Colibra - strona firmowa

ArtHotel Stalowa52

Dane teleadresowe:
Stawowa 52, 03-429 Warszawa
Największa sala konferencyjna: 100 osób
Liczba miejsc noclegowych: 42 osoby

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Arthotel Stalowa 52 to miejsce dla tych, którzy lubią nietuzinkowe i ciekawe wnętrza. Loftowe przestrzenie i nowoczesne wyposażenie sprawiają, że to ciekawy obiekt na mapie Warszawy. Każda konferencja czy szkolenie w takich wnętrzach z pewnością długo zostanie w pamięci uczestników. Są tu trzy sale, dla 30, 50 i 100 osób. Każda z nich posiada sprzęty takie jak ekrany, rzutniki, nagłośnienie, flipcharty. Oryginale wyposażenie wnętrz jest tym to rzuca się w oczy na każdym kroku.

Baza noclegowa obejmuje 19 bardzo stylowo urządzonych pokoi. Znajdują się w nich tez liczne udogodnienia takie jak tv, szybki internet, wygodne miejsce do pracy. W pokojach w wyższym standardzie jest też miejsce do relaksu a nawet aneks kuchenny. W hotelowej restauracji serwowane są doskonałe polskie dania w nowym wydaniu. Wykorzystanie składników najwyższej jakości sprawia, że po te dania warto wracać. W tym hotelu odbywają się także liczne wystawy i wernisaże, to świetna okazja, żeby poznać prace młodych i ciekawych twórców.

Zobacz więcej: ArtHotel Stalowa52 salekonferencyjne.pl / ArtHotel Stalowa52 - strona firmowa

Centrum Konferencyjne IBIB PAN

Dane teleadresowe:
Ks. Trojdena 4, 02-109 Warszawa
Największa sala konferencyjna: 300 osób
Liczba miejsc noclegowych: 31 osób

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Centrum Konferencyjne IBIB PAN to obiekt, który cieszy się doskonała opinią. Odbywają się tu spotkania biznesowe i konferencje na wysokim poziomie. Pracownicy chętnie wykorzystują swoje doświadczenia i służą pomocą podczas organizowania eventów. W przestronnej auli można zorganizować seminaria, wykłady czy bankiet dla 300 osób. Mniejsze sale to dobra przestrzeń na mniej liczne szkolenia czy prelekcje.

W tym obiekcie z pewnością na wyróżnienie zasługuje nowoczesne zaplecze techniczne. Sale są wyposażone w nowoczesne systemu audiowizualne i nagłośnienie, jest także możliwość transmisji online. Podczas samego wydarzenia warto skorzystać z całodziennego bufetu kawowego z przekąskami. Chwila przerwy do świetna okazja do swobodniejszych rozmów i nawiązania nowych kontaktów. Pracownicy chętnie pomogą dobrać także menu cateringowe. W tym obiekcie jest także baza noclegowa. Możliwość noclegu w tym samym miejscu gdzie konferencja, jest zawsze najwygodniejszym rozwiązaniem. W tym Centrum Konferencyjnym są pokoje dla 31 gości.

Zobacz więcej: Centrum Konferencyjne IBIB PAN salekonferencyjne.pl / Centrum Konferencyjne IBIB PAN - strona firmowa

 


Data publikacji: 29.06.2022

Nasi partnerzy

PFR Logo