img

Impreza firmowa w plenerze na zakończenie konferencji w hotelu Bella Vista w Warszawie

Imprezy firmowe w plenerze w “Imprezowni pod Strzechą” w hotelu Bella Vista

TEKST ALTERNATYWNY

Goście Hotelu Bella Vista mogą skorzystać z atrakcji na świeżym powietrzu. Znajduje się tu idealnie do tego przeznaczone miejsce zwane Imprezownia pod Strzechą, która należy do hotelu. Miejsce to może pomieścić 300 osób. Jest to ciekawa atrakcja nie tylko dla gości biznesowych.

Można tu zorganizować różnego rodzaju imprezy okolicznościowe, bankiety, spotkania z przyjaciółmi oraz spotkania integracyjne. Znajduje się tu miejsce na grilla, ognisko, a także coś dla osób lubiących taniec, parkiet taneczny. Goście znajdą tu długie, wygodne stoły oraz miejsce dla orkiestry.

Można się tu doskonale bawić przy imprezach tanecznych organizowanych na żywo z muzyką dopasowanych do indywidualnych potrzeb. Ceny imprezy zorganizowanej w Imprezowni zaczynają się od 100 złotych/osobę wzwyż. Wszystko zależy od ilości osób i zapotrzebowania gości. Miejsce to cechuje ciekawy styl. Doki ze strzechy, piękna okolica, zieleń. Znajduje się tu także parking dla aut. Imprezy tu będą na pewno niezapomniane i po zostaną po nich niesamowite wspomnienia.

Więcej informacji: Imprezy plenerowe w hotelu Bella Vista.

 

Sale konferencyjne w hotelu Bella Vista

TEKST ALTERNATYWNY

Bella Vista to doskonałe miejsce do zorganizowania wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych. Na terenie hotelu znajdują się trzy przestronne, komfortowe sale konferencyjne. Każda urządzona stylowo i wygodne.

Miejsca można ustawiać dowolnie w zależności od potrzeb klienta. Największa sala jest w stanie pomieścić 120 uczestników spotkania. Natomiast najmniejsza pomieści 20 osób na mniejsze, kameralne spotkania. Sale wyposażone są w profesjonalny sprzęt audiowizualny. Znajdują się tu: rzutnik, tablice, flicharty, komputer PC, odtwarzacz DVD i nagłośnienie. W każdej Sali jest dostęp do szybkiego, bezprzewodowego Internetu.

Istnieje także możliwość wypożyczenia dodatkowego sprzętu, jeśli takowy będzie potrzebny podczas szkolenia czy konferencji. Każde spotkanie odbywa się według indywidualnych potrzeb klienta. O wszystko dba fachowa, profesjonalna obsługa. Pracownicy czuwają nad każdym spotkaniem i pomagają na każdym jego etapie. Goście biorący udział w spotkaniu mogą skorzystać z cateringu oraz przerw kawowych. 

Więcej informacji: Konferencje w hotelu Bella Vista.

 

Na co zwrócić uwagę podczas wyboru obiektu do organizacji konferencji?

TEKST ALTERNATYWNY

W związku z tym, iż konferencja to bardzo ważne, wyniosłe wydarzenie należy zadbać o odpowiedni wybór obiektu, aby to spotkanie odbyło się najlepszym miejscu. Ważna jest, zatem odpowiednia lokalizacja. Na konferencjach, bowiem nawiązują się nowe kontakty, współpraca i pomysły. Jeśli chodzi o obiekt to bardzo istotne jest, aby goście mieli jak najlepszą możliwość trafienia, dojazdu do danego miejsca.

Dodatkowo warto zadbać, aby obiekt posiadał parking dla wielu gości. Miejsce to powinno być odpowiednio reprezentowane przez organizatora. Posiadać dużo miejsc, odpowiedni sprzęt do organizowania konferencji. Dodatkowo ważna jest pomocna, profesjonalna obsługa, na która możemy liczyć na każdym etapie spotkania.

Miejsce powinno dawać komfort i wygodę gościom. Dobrze, jeśli będzie też atrakcyjne wizualnie. Ważne są także warunki sal, akustyka, klimatyzacja, czystość i przestrzeń. Idealnie będzie także, jeśli będziemy mogli skorzystać z pomocy technicznej, jeśli zajdzie taka potrzeba. Istotne będą także możliwość przerw kawowych czy cateringu dla gości.

Więcej informacji: Organizacja konferencji - na co zwrócić uwagę.


Data publikacji: 12.01.2023

Najnowsze newsy branżowe - Warszawa

Nasi partnerzy