img

Konferencje i szkolenia w okolicach lotniska Chopina w Warszawie

Lotnisko Chopina jest największym portem lotniczym w Polsce, nic więc dziwnego, że w niewielkiej odległości od niego można znaleźć sporo naprawdę świetnych obiektów hotelowych. To idealna lokalizacja na zorganizowanie szkolenia i konferencji dla uczestników przybywających z różnych stron kraju i świata. Sprawdź inne hotele odpowiednie na międzynarodowe sympozjum lub event biznesowy Konferencje w Warszawie - ponad 300 obiektów konferencyjnych w Warszawie. Jeśli chcesz zobaczyć miejsca, w których możesz zorganizować konferencję poza Warszawą zobacz - Konferencje na mazowszu - ponad 600 obiektów konferencyjnych w województwie mazowieckim.

Atrakcje w okolicy

Uczestnicy konferencji odbywających się w pobliżu lotniska Chopina w Warszawie mogą w wolnych chwilach spędzić czas aktywnie na zwiedzaniu różnych atrakcji stolicy. Warto więc znaleźć nieco czasu na odwiedzenie centrum Warszawy oraz wielu atrakcji zlokalizowanych na obrzeżach miasta. Będąc w Warszawie warto wybrać się w szczególności na Stare Miasto, gdzie zobaczymy słynną Kolumnę Zygmunta, Zamek Królewski, sporo ciekawych zabytków, pomników, a także muzeów. Z pewnością każdy znajdzie tutaj coś na miarę swoich zainteresowań. W stolicy koniecznie trzeba również wybrać się do Łazienek Królewskich, zobaczyć Pałac na Wodzie, a także zrobić sobie wycieczkę do Wilanowa, gdzie znajduje się efektowny pałac oraz świetnie utrzymany park. W stolicy można również liczyć na bardzo bogatą ofertę kulturalną – praktycznie co wieczór coś się dzieje w którymś z teatrów, kin, galerii czy innych obiektów. Bardzo ciekawym obiektem jest również Centrum Nauki Kopernik, które przyciąga przede wszystkim miłośników nowinek naukowych i nowych technologii.

Poniżej przedstawiamy najciekawsze miejsca w pobliżu Lotniska Chopina, w których zorganizujesz konferencję lub szkolenie:

 

GreenWings Offices w Warszawie

Dane teleadresowe:
ul. Komitet Obrony Robotników 48, 02-146 Warszawa
Telefon: 22 570 24 01
Największa sala konferencyjna: 120 osób

GreenWings Offices w Warszawie
Sala na szkolenie i konferencje w okolicach lotniska Chopina

GreenWings Offices w Warszawie to nowoczesne centrum konferencyjne, które spełnia oczekiwania najbardziej wymagających organizatorów konferencji, szkleń, spotkań biznesowych oraz innych wydarzeń branżowych. W ofercie centrum konferencyjnego znajdują się 3 sale konferencyjne, które można dowolnie łączyć i dzielić za pomocą mobilnych, elastycznych salek działowych.

W największej sali można zorganizować wydarzeń na 120 osób w ustawieniu teatralnym. Wszystkie sale są klimatyzowane, posiadają doskonałe oświetlenie oraz wszystkie urządzenia multimedialne i audiowizualne, które są niezbędne do sprawnego poprowadzenia konferencji.

Organizatorzy konferencji w GreenWings Offices mogą liczyć na elastyczną ofertę oraz wsparcie profesjonalnych doradców na każdym etapie przygotowywania wydarzenia. Doskonała obsługa, nowoczesne wnętrze oraz wiele dodatkowych udogodnień to gwarancja, że konferencja w tym obiekcie zakończy się sukcesem.

Zobacz stronę firmową: GreenWings Offices - Konferencje

 

Sale Mordor w Warszawie

Dane teleadresowe:
ul. Cybernetyki 4A, 02-677 Warszawa
Telefon: 794 930 124
Największa sala konferencyjna: 12 osób

Sale Mordor w Warszawie
Sala na szkolenie i konferencje w okolicach lotniska Chopina

Sale Mordor w Warszawie to propozycja dla organizatorów niewielkich, kameralnych spotkań, szkoleń czy wydarzeń biznesowych, w których ważna jest dobra atmosfera, dostęp do nowoczesnych urządzeń multimedialnych, a także bezproblemowy dojazd. Obiekt położony jest w biznesowej części stolicy, a także świetnie skomunikowany z innymi dzielnicami Warszawy.

W ofercie dla biznesu znajdują się dwie niewielkie sale, jedna na 12 osób, a druga na 4 osoby. Obie sale są doskonale zaprojektowane i wyposażone z dbałością o najdrobniejsze detale. Do dyspozycji uczestników spotkań są zaawansowane technologicznie urządzenia multimedialne.

Z obu sal można również bez problemu wyjść na taras lub do ogrodu, co pozwala zaczerpnąć świeżego powietrza w trakcie wielogodzinnych spotkań lub narad. Sale spotkań można wynajmować zarówno na godziny, jak i na całe dni. To idealne miejsce na firmowe spotkanie z dala od tłumu i gwaru wielkich centrów konferencyjnych.

Zobacz stronę firmową: Sale Mordor - Konferencje

 

Centrum Konferencyjne Ksawerów w Warszawie

Dane teleadresowe:
ul. Ksawerów 23a, 02-656 Warszawa
Telefon: 513 813 948
Największa sala konferencyjna: 20 osób

Centrum Konferencyjne Ksawerów w Warszawie
Sala na szkolenie i konferencje w okolicach lotniska Chopina

Centrum Konferencyjne Ksawerów położone na warszawskim Mokotowie to doskonała lokalizacja dla osób szukających miejsca na zorganizowanie niewielkiej konferencji, szkolenia, spotkania biznesowego czy rozmów z kontrahentami. W ofercie dla biznesu znajdziemy tu dwie sale konferencyjne na 12 i 20 osób, które są nowocześnie zaprojektowane i wyposażone według najlepszych standardów.

Sale są klimatyzowane, posiadają świetne oświetlenie oraz dostęp do nowoczesnego sprzętu multimedialnego i audiowizualnego. Uczestnicy konferencji mogą również zamówić serwis kawowy, poczęstunek czy lunch w trakcie spotkania. Możliwy jest wynajem na godziny lub dłuższa współpraca. Wysoki poziom obsługi, doskonała lokalizacja oraz doświadczenie w przygotowywaniu konferencji i spotkań to gwarancja, że każde spotkanie zorganizowane w tym miejscu będzie udane i warte powtórzenia.

Zobacz stronę firmową: Centrum Konferencyjne Ksawerów - Konferencje

 

Courtyard by Marriott Warsaw Airport

Dane teleadresowe:
ul. Żwirki i Wigury 1, 00-906 Warszawa
Telefon: 22 650 01 00
Największa sala konferencyjna: 350 osób

 Courtyard by Marriott Warsaw Airport
Sala na szkolenie i konferencje w okolicach lotniska Chopina

W okolicy Lotniska Chopina znajdziemy sporo hoteli i obiektów konferencyjnych, które spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Jednym z nich jest hotel Courtyard by Marriott Warsaw Airport. To nowoczesny, czterogwiazdkowy obiekt zaprojektowany z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Hotel posiada profesjonalne centrum konferencyjne, które pozwala na organizowanie wszelkich wydarzeń branżowych.

Przestrzeń konferencyjna hotelu zajmuje ponad 950 metrów kwadratowych, a w jej skład wchodzi aż 15 sal konferencyjnych o zróżnicowanym metrażu – od 20 do ponad 400 metrów kwadratowych. Można tutaj organizować duże, międzynarodowe konferencje i eventy, ale również niewielkie, bardziej kameralne szkolenia i spotkania biznesowe. Wszystkie sale konferencyjne są świetnie wyposażone, klimatyzowane, posiadają dobre nagłośnienie i oświetlenie z możliwością całkowitego zaciemnienia. Na terenie całego obiektu jest również dostęp do szybkiego, bezprzewodowego internetu.

Sale konferencyjne w hotelu Courtyard by Marriott Warsaw Airport posiadają zaawansowany technologicznie sprzęt konferencyjny, między innymi flipcharty, rzutniki, projektory, ekrany multimedialne. Dzięki temu organizatorzy konferencji mają do dyspozycji wszystko, co jest im potrzebne do bezproblemowego przeprowadzenia spotkania. Hotel posiada także doskonałą bazę noclegową oraz zaplecze gastronomiczne.

W hotelu jest 375 miejsc noclegowych w komfortowo urządzonych apartamentach. Hotelowa restauracja dba natomiast o pełną oprawę kulinarną wszystkich wydarzeń, które są organizowane w obiekcie. Nowoczesne wyposażenie, profesjonalna obsługa oraz wieloletnie doświadczenie w obsłudze klientów biznesowych to gwarancja, że konferencja w hotelu Courtyard by Marriott Warsaw Airport z pewnością zakończy się sukcesem.

Zobacz więcej: Prezentacja Courtyard by Marriott Warsaw Airport salekonferencyjne.plCourtyard by Marriott Warsaw Airport - strona firmowa

 

Hotel Lord

Dane teleadresowe:
Al. Krakowska 218, 02-219 Warszawa
Telefon: 22 574 20 00
Największa sala konferencyjna: 450 osób

Hotel Lord
Sala na szkolenie i konferencje w okolicach lotniska Chopina

Nowoczesny, doskonale wyposażony Hotel Lord położony jest w odległości zaledwie 3 kilometrów od Lotniska Chopina. Dzięki temu jest doskonałym obiektem na organizowanie wszelkich wydarzeń branżowych dla osób przybywających z różnych regionów kraju i świata. Hotel Lord jest czterogwiazdkowym, świetnie urządzonym obiektem, który jest przygotowany na przyjęcie nawet najbardziej wymagających gości.

Obiekt cieszy się popularnością zarówno turystów, jak i klientów biznesowych. W ofercie centrum biznesowego Hotelu Lord znajdziemy dziesięć sal konferencyjnych o zróżnicowanej powierzchni, którą dodatkowo można łączyć i dzielić. Dzięki temu można uzyskać powierzchnię idealnie dopasowaną do potrzeb. Sale są klimatyzowane, posiadają doskonałej jakości oświetlenie i nagłośnienie, a także dostęp do bezprzewodowego internetu. W każdej sali znajduje się nowoczesny sprzęt konferencyjny, między innymi tablice multimedialne, projektory, rzutniki i flipcharty.

Organizatorzy konferencji mają więc do dyspozycji wszystkie sprzęty, które będą potrzebne do sprawnego przeprowadzenia wydarzenia. Hotel Lord poza doskonałym zapleczem konferencyjnym posiada również świetnie przygotowaną bazę noclegową oraz zaplecze kulinarne. Obiekt jest więc dobrym miejscem do organizowania konferencji nawet kilkudniowych, które są połączone z zakwaterowaniem uczestników. Hotelowa restauracja przygotowuje natomiast zarówno serwisy kawowe, jak i większe przyjęcia i bankiety, które często wieńczą spotkania biznesowe.

Zobacz więcej: Prezentacja Hotel Lord salekonferencyjne.pl / Hotel Lord - strona firmowa

 

Centrum Konferencyjno - Hotelowe FORT

Dane teleadresowe:
ul. Modlińska 310/312, 03-152 Warszawa
Największa sala konferencyjna: 400 osób
Liczba miejsc noclegowych: 159

Centrum Konferencyjno - Hotelowe FORT
Sala na szkolenie i konferencje w okolicach lotniska Chopina

Centrum Konferencyjno-Hotelowe FORT, to niebanalne miejsce spotkań biznesowych i prestiżowych konferencji w luksusowych wnętrzach, komfortowy wypoczynek w angielskim stylu i doskonała kuchnia w jednym miejscu. Centrum Biznesowe hotelu oddaje Gościom do dyspozycji 10 nowoczesnych sal konferencyjnych z pełnym zapleczem technicznym i nowoczesnymi urządzeniami multimedialnymi, salony i gabinety VIP, sale szkoleniowe oraz przestrzeń wystawienniczą.

Z połączenia największych, sąsiadujących pomieszczeń, można stworzyć salę kongresową dla 400 słuchaczy. W hotelu dostępnych jest 159 miejsc noclegowych w pokojach jedno i dwuosobowych o trzygwiazdkowym standardzie oraz prestiżowych Apartamentach. Hotelowa Restauracja Kominkowa zaprasza na autorskie dania Szefa Kuchni, inspirowane tradycyjnymi recepturami staropolskimi w połączeniu z regionalnym smakiem.

Na terenie obiektu dostępna jest profesjonalna siłownia z nowoczesnym sprzętem, wielofunkcyjne boisko i klub bilardowy. Obiekt posiada duży teren wykorzystywany podczas imprez plenerowych, z ogródkami piwnymi i miejscami grillowymi. Hotel położony jest kilkanaście minut od centrum stolicy w pobliżu Zalewu Zegrzyńskiego.

Zobacz stronę firmową: Centrum Konferencyjno-Hotelowe FORT - Konferencje

 

Hotel Goldentulip Warsaw Airport 

Dane teleadresowe:
Al. Krakowska 235
02-180 Warszawa
Największa sala konferencyjna: 70 osób
Liczba miejsc noclegowych: 90

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Goldentulip Warsaw Airport to doskonałe miejsce na organizację wszelkiego rodzaju spotka biznesowych. Posiada szerokie zaplecze konferencyjno szkoleniowe. Do dyspozycji gości są 4 przestronne i komfortowe sale konferencyjne.

Wszystkie sale posiadają nowoczesne wyposażenie audiowizualne oraz nagłośnienie. Dodatkowo sale wyposażone sa w ściany przesuwne, dzięki, którym pomieszczeni a mogą mieć jeszcze większą przestrzeń podczas spotkań. W skład wyposażenia wchodzą: ekrany, rzutniki, projektory, flipchart oraz dostęp do Internatu. Sale są klimatyzowane dając jeszcze większy komfort podczas upalnych dni.

Każde spotkanie organizowane jest według indywidualnych potrzeb klienta. O wszystko dba fachowa obsługa. Na terenie hotelu znajdują się przestronne pokoje i apartamenty. Wszystkie wyposażone są w niezbędne udogodnienia i umeblowane. Pokoje i apartamenty są w różnym standardzie w zależności od potrzeb klienta. Stanowią one idealne zaplecze do odpoczynku i relaksu po ciężkiej pracy. Na terenie hotelu znajduje się parking dla gości.

Zobacz stronę firmową: Hotel Goldentulip Warsaw Airport - Konferencje

 

Hotel Renaissance Warsaw Airport 

Dane teleadresowe:
Ul. Żwirki i Wigury 1 H
00-906 Warszawa
Największa sal konferencyjna: 35 osób
Liczba miejsc noclegowych: 558

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Renaissance Warsaw Airport to doskonałe miejsce do organizowania wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych. Hotel posiada szeroką bazę konferencyjno szkoleniową. Na terenie hotelu znajduje się 7 przestronnych i komfortowych sal konferencyjnych.

Wszystkie sale posiadają profesjonalny i nowoczesny sprzęt audiowizualny i nagłośnienie. Sale można dzielić i rozdzielać dzięki ścianą modułowym. W skład wyposażenia wchodzą: projektor, flipchart, mikser audio, nagłośnienie sufitowe. Na terenie całego hotelu jest dostęp do szybkiego Internetu. Każda sala posiada klimatyzacją dając tym samym jeszcze większy komfort podczas spotkań w upalne dni.

Każde spotkanie organizowane jest według indywidualnych potrzeb klienta. O wszystko dba fachowa obsługa. Dio dyspozycji gości hotel oddaje 225 pokoi, które mogą pomieścić 558 osób. Wszystkie pokoje posiadają wszelkie udogodnienia i umeblowanie. Są bardzo przytulne i komfortowe. Stanowią idealne zaplecze do odpoczynku relaksu podczas upalnych dni. Na terenie hotelu znajduje się parking dla gości.

Zobacz stronę firmową: Hotel Renaissance Warsaw Airport - Konferencje

 

Hotel Witkowski 

Dane teleadresowe:
ul. Aleja Krakowska 131
02-180 Warszawa
Największa sala konferencyjna: 250 osób
Liczba miejsc noclegowych: 42

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Witkowski to doskonałe miejsce do organizowania wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych. Posiada szeroką bazę konferencyjno szkoleniową. Do dyspozycji gości jest 5 wielofunkcyjnych sal konferencyjnych.  

W tym salę balowa bez barier z wyjściem na ogród. Każda sala wyposażona jest w nowoczesny sprzęt audiowizualny i nagłośnienie. Znajduje się tu: podwieszany projektor multimedialny, ekran, flipchart i zestaw do pisania, rzutnik do pisania z folii, bezprzewodowy Internet oraz butelka wody do picia. Na terenie hotelu jest dostęp do szybkiego Internetu. Sale posiadają klimatyzację, która daje jeszcze większy komfort podczas spotkań w upalne dni.

Każde spotkanie organizowane jest według indywidualnych potrzeb klienta. O wszystko dba fachowa obsługa i pomoc techniczna. Do dyspozycji gości są pokoje oraz apartament. Posiadają wszelkie udogodnienia i umeblowanie. Pokoje są w różnym standardzie w zależności od potrzeb klienta. Pokoje stanowią idealne zaplecze do odpoczynku i relaksu po ciężkim dniu pracy.

Zobacz więcej: Prezentacja Hotel Witkowski salekonferencyjne.pl / Hotel Witkowski - strona firmowa
 

 

Zaplecze konferencyjne w Warszawie

Organizacja konferencji w stolicy to dobry pomysł zarówno dla organizatorów wielkich wydarzeń na światową skalę, jak i dla osób, które planują przygotować bardziej kameralny event, szkolenie czy spotkanie biznesowe. Warszawskie zaplecze konferencyjne to kilkadziesiąt obiektów zlokalizowanych w centrum miasta, a także wiele hoteli czy pensjonatów znajdujących się na obrzeżach miasta oraz w podwarszawskich miejscowościach.

Każdy obiekt posiada co najmniej kilka dobrych sal konferencyjnych o zróżnicowanej powierzchni, dzięki czemu można wybrać taki metraż, który w stu procentach będzie odpowiadał indywidualnym potrzebom. Zaplecze konferencyjne warszawskich hoteli jest bardzo dobrze wyposażone, posiada nowoczesny sprzęt technologiczny, a także profesjonalną bazę noclegową i gastronomiczną. Można więc mieć pewność, że organizacja konferencji w Warszawie z pewnością będzie udana i pozytywnie zapadnie w pamięci uczestników. 


Data publikacji: 24.06.2022

Nasi partnerzy

PFR Logo