img

Konferencje w centrum Warszawy

Jeśli chcesz obejrzeć hotele konferencyjne w Warszawie spełniające te kryteria zobacz - Konferencje w Warszawie - ponad 350 obiektów konferencyjnych w Warszawie. Jeśli chcesz obejrzeć inne mazowieckie hotele spełniające te kryteria zobacz pełną bazę hoteli konferencyjnych w województwie mazowieckim - Konferencje w województwie mazowieckim - ponad 600 obiektów konferencyjnych na mazowszu.

Konferencje w centrum Warszawy:

 

Mercure Centrum Warszawa 

Dane teleadresowe:
Ul. Złota 48/54
00-120 Warszawa
Największa sala konferencyjna: 130 osób
Liczba miejsc noclegowych: 28 

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Mercure Centrum Warszawa położony jest w centrum miasta blisko Pałacu Kultury i Nauki oraz centrum handlowego Złote Tarasy. Znajdują się tu główne węzły komunikacyjne. Jest to idealne miejsce na zorganizowanie wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych. Hotel posiada 13 sal konferencyjnych.

Każda sala wyposażona jest w profesjonalny, funkcjonalny sprzęt audiowizualny. Największa sala przeznaczona jest dla 130 osób. W każdej z nich można poprosić o dowolny układ stołów i krzeseł. W skład wyposażenia wchodzą: flipachart, ekran, projektor, rzutnik oraz dostęp do Internetu. Każda sala posiada klimatyzacje, co daje jeszcze większy komfort podczas spotkań w upalne dni. Każde spotkanie przygotowywane jest według indywidualnych potrzeb klienta.

O wszystko dba profesjonalna obsługa. Goście mogą także skorzystać z wielu dostępnych opcji cateringu. Na terenie hotelu znajdują się przytulne pokoje w różnym standardzie. Posiadają wyposażenie, wszelkie udogodnienia. Wszystkie wyposażone są w klimatyzację. Są one idealne do odpoczynku relaksu po pracy.

Zobacz Prezentację Mercure Centrum Warszawa na salekonferencyjne.pl i dowiedz się więcej lub sprawdź strone firmową Mercure Centrum Warszawa, by poznać szczegóły oferty konferencyjnej obiektu.

 

Polonia Palace Hotel 

Dane teleadresowe:
ul. Al. Jerozolimskie 45
00-692 Warszawa
Największa sala konferencyjna: 200 osób
Liczba miejsc noclegowych: 206 

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Polonia Palace Hotel to elegancki hotelu zlokalizowany w samym centrum Warszawy. Cechuje go bardzo dogodny dojazd oraz liczne, pobliskie atrakcje. Hotel jest idealnym miejscem na wszelkiego rodzaju spotkania biznesowe. Dysponuje szerokim zapleczem konferencyjno-szkoleniowym.

Na terenie hotelu znajduje się 12 sal konferencyjnych. Sale rozmieszczone są na parterze i na piętrze. Mają wszelaki styl i charakter. Wszystkie sale wyposażone są w profesjonalny i funkcjonalny sprzęt audiowizualny. Znajduje się tu: sprzęt audio, i video, nagłośnienie, rzutnik multimedialny, ekrany, tablice, możliwość zaciemniania podczas prelekcji oraz dostęp do Internetu. Największa sala jest w stanie pomieścić do 200 uczestników spotkania.

Każde spotkanie przygotowywane jest na indywidualne zamówienie klienta. O wszystko dba fachowy personel. Dodatkowym atutem hotelu sa przytulne pokoje i apartamenty, w których goście mogą wypocząć i zrelaksować się po ciężkim dniu pracy. Wszystkie posiadają udogodnienia i niezbędne wyposażenie oraz są dostosowane do osób niepełnosprawnych.

Zobacz Prezentację Polonia Palace Hotel na salekonferencyjne.pl i dowiedz się więcej lub sprawdź strone firmową Polonia Palace Hotel, by poznać szczegóły oferty konferencyjnej obiektu.

 

Hotel MDM 

Dane teleadresowe:
ul. Pl. Konstytucji 1
00-647 Warszawa
Największa sala konferencyjna: 160 osób
Liczba miejsc noclegowych: 134

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel MDM w Warszawie zlokalizowany jest w centrum Warszawy i doskonale skomunikowany ze stacja Metra i Dworcem PKP. W niedalekiej odległości znają się wszelkiego rodzaju atrakcje. Hotel jest idealny, miejscem na organizacje wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych, tych mniejszych i większych.

Posiada doskonałe zaplecze konferencyjno szkoleniowe.  Do dyspozycji gości są trzy komfortowe i przestronne sale konferencyjne. Wszystkie sale wyposażone są w nowoczesny, funkcjonalny sprzęt audiowizualny oraz klimatyzacją dająca jeszcze większy komfort podczas spotkań w upalne dni. W skład wyposażenia wchodzą: ekran, rzutnik, flipchart oraz dostęp do Internetu.

Każde spotkanie przygotowywane jest według potrzeb klienta. O wszystko dba fachowy personel. Podczas spotkania można skorzystać z cateringu w formie przerw kawowych z drobnymi przekąskami lub lunchu biznesowego. Na terenie hotelu znajda się przytulne, komfortowe pokoje z umeblowaniem oraz wszelkimi udogodnieniami. Można tutaj odpocząć i zrelaksować się po ciężkim dni pracy.

Zobacz Prezentację Hotel MDM na salekonferencyjne.pl i dowiedz się więcej lub sprawdź strone firmową Hotel MDM, by poznać szczegóły oferty konferencyjnej obiektu.

 

Hotel Gromada Centrum 

Dane teleadresowe:
Pl. Powstańców Warszawy 2
00-030 Warszawa
Największa sala konferencyjna: 300 osób
Liczba miejsc noclegowych: 313

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Gromada Centrum Warszawy znajduje się w samym sercu Warszawy. Jest doskonale skomunikowany. Jest idealnym miejsce na organizację wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych. Na terenie hotelu znajduje się 5 klimatyzowanych sal w tym 3 mniejsze z możliwością łączenia.

Sale znajdują się na parterze oraz antresoli hotelu. Sale posiadają nowoczesny, funkcjonalny sprzęt audiowizualny. W skład, którego wchodzą: przenośny komputer, projektor multimedialny, flipchart, nagłośnienie, mikrofon bezprzewodowy oraz dostęp do Internetu. Istnieje możliwość zaciemnia sali. Każde spotkanie organizowane jest na indywidualne zamówienie klienta. Na życzenie gości organizowany jest specjalny wystrój i aranżacja.

Można także skorzystać z Patio z naturalną, piękną zielenią. Dodatkowo goście mogą skorzystać z imprez na świeżym powietrzu przy grillu.  Hotel dysponuje przytulnymi, komfortowymi pokojami, w których goście mogą odpocząć i zrelaksować się po ciężkim dniu pracy. Wszystkie posiadają wszelkie udogodnienia i wyposażenie. Dla wymagających gości dostępne są także apartamenty.

Zobacz Prezentację Hotel Gromada Centrum na salekonferencyjne.pl i dowiedz się więcej lub sprawdź strone firmową Hotel Gromada Centrum, by poznać szczegóły oferty konferencyjnej obiektu.

 

BCC Events Pałac Lubomirskich 

Dane teleadresowe:
Ul. Plac Żelaznej Bramy 10
00-136 Warszawa
Największa sala konferencyjna: 180 osób
Liczba miejsc noclegowych: 

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

BCC Events Pałac Lubomirskich zlokalizowany w centralnym miejscu Warszawy. Przy ul. Żelaznej 10. Jest bardzo dobrze skomunikowany. Obiekt jest idealny miejscem na organizację wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych. Na terenie obiektu znajduje się 7 sal konferencyjnych o zróżnicowanej powierzchni.

Największa sala jest w stanie pomieścić 180 uczestników spotkania. Dodatkowo w obiekcie znajduje się taras, na którym również można zorganizować sporą imprezę na 150 osób. Wszystkie sale wyposażone są w funkcjonalny sprzęt audiowizualny. W skład wyposażenia wchodzą: projektory, rzutniki, flipcharty, tablice multimedialne oraz dostęp do Internetu. Wszystkie sale posiadają klimatyzację, dzięki której spotkania są jeszcze bardziej komfortowe podczas upalnych dni.

Każde spotkanie organizowane jest według indywidualnych potrzeb klienta. O wszystko dba fachowa obsługa. Podczas konferencji goście mogą skorzystać z cateringu, przerw kawowych, niewielkich poczęstunków, a także eleganckich obiadów. Opraw kulinarna jest bardzo dobrej, jakości. Wszystko po to, aby goście mieli jak najbardziej komfortowe spotkania.

Zobacz Prezentację BCC Events Pałac Lubomirskich na salekonferencyjne.pl i dowiedz się więcej lub sprawdź strone firmową BCC Events Pałac Lubomirskich, by poznać szczegóły oferty konferencyjnej obiektu.

 

Hotel Indigo 

Dane teleadresowe:
ul. Smolna 40
00-375 Warszawa
Największa sala konferencyjna: 200 osób
Liczba miejsc noclegowych: 120

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Indigo w Warszawie to z pewnością obiekt nowoczesny i bardzo elegancki. Znajduje się tu bardzo dobrze wyposażona część konferencyjna, która świetnie nadaje się na wydarzenia nawet dla 200 osób. Liczne sala są nie tylko jasne i przestronne, ale także posiadają wszystkie potrzebne sprzęty takie jak ekrany, rzutniki, nagłośnienie.

Jest tu też sala Vip, która idealnie nadaje się na kameralne spotkania biznesowe czy rekrutacje. Hotelowe pokoje to miejsce idealne do wypoczynku. Są urządzone w jasnych barwach, a nawet pokoje typu standard są bardzo dobrze wyposażone. W pokojach znajdują się mini bary, ekspresy do kawy, a także miękkie ręczniki i kosmetyki.

W restauracji Flo serwowane są nie tylko świetne śniadania, ale także dania kuchni polskiej w nowoczesnym wydaniu.W lobby barze można się zrelaksować po całym dni. W hotelu jest też sauna, gdzie można się zregenerować. Doskonała lokalizacja, zaledwie 1 km od dworca oraz dbałość o najmniejszy szczegół sprawiają, że to świetne miejsce.

Zobacz Prezentację Hotelu Indigo na salekonferencyjne.pl i dowiedz się więcej lub sprawdź stronę firmową Hotelu Indigo, by poznać szczegóły oferty konferencyjnej obiektu.

 

Hotel Metropol 

Dane teleadresowe:
ul. Marszałkowska 99a
00-693 Warszawa
Największa sala konferencyjna: 36 osób
Liczba miejsc noclegowych: 420

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Metropol to miejsce, które z uwagi na dogodną lokalizację jest często wybierane podczas weekendowych wypadków czy podróży biznesowych. Są tu dwie sale konferencyjne, które świetnie się nadają na szkolenia, wykłady czy prezentacje. Mniejsza z nich mieści 16 osób, z kolei większa to przestrzeń dla ok. 36 osób.

Pokoje o różnym standardzie to doskonałe miejsce do wypoczynku. Są jasne i przestronne, a jasne barwy pozwalają na prawdziwy relaks po całym dniu. Do każdego z nich przylegają łazienki, w których czekają miękkie ręczniki i kosmetyki. Hotelowa restauracje to miejsce o wyszukanej stylistyce. Rano serwowane są tu śniadania, to też doskonałe miejsce na lunch czy kolację biznesową. Na uwagę zasługuje też bardzo pomocna obsługa hotelu.

Pracownicy pomogą nie tylko w organizacji szkolenia, ale także pomogą w zorganizowaniu wycieczek po mieście czy transferze z lotniska. To zdecydowanie spore ułatwienie, a samo miasto ryje wiele ciekawych miejsc, wartych odwiedzenia.

Zobacz Prezentację Hotelu Metropol na salekonferencyjne.pl i dowiedz się więcej lub sprawdź stronę firmową Hotelu Metropol, by poznać szczegóły oferty konferencyjnej obiektu.Centrum Bankowo-Finansowe Nowy Świat S.A. 

Dane teleadresowe:
ul. Nowy Świat 6/12
00-400 Warszawa
Największa sala konferencyjna:
Liczba miejsc noclegowych:

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Centrum bankowo Finansowe na Nowym Świecie to doskonałe miejsca na szkolenia, prelekcje czy konferencje. W tym obiekcie jest sześć sal, a każda z nich została wyposażona we wszystkie sprzęty, które ułatwiają odbywanie się takiego wydarzenia. Wnętrza są bardzo eleganckie, sale są przystosowane do wydarzeń dla maksymalnie 130 osób.

Nie da się ukryć, że każde wydarzenie, które się tu odbywa nabiera prestiżu. Nie ma tu co prawda części hotelowej, ale uczestnicy konferencji chętnie zatrzymują się w wyjątkowo nowoczesnym Mistictone - loft in the heart od Warsaw. To apartamenty o na prawdę wysokim standardzie, które idealnie nadają się na krótki, ale także dłuższy pobyt.

Jest w nich wszystko co potrzeba, a nowoczesne wyposażenie sprawia, że pobyt przebiega w miłej atmosferze.W pobliżu jest także cała masa stylowych kawiarni oraz dobrych restauracji. Nowo Świat to miejsce, które tętni towarzyskim życiem.

Zobacz Prezentację Centrum Bankowo-Finansowego Nowy Świat na salekonferencyjne.pl i dowiedz się więcej lub sprawdź stronę firmową Centrum Bankowo-Finansowego Nowy Świat, by poznać szczegóły oferty konferencyjnej obiektu.


Data publikacji: 22.06.2022

Nasi partnerzy

PFR Logo