img

Masaż po intensywnym dniu konferencji tylko w Polonia Palace Hotel w Warszawie.

Gabinet masażu relaksacyjnego w hotelu Polonia Palace

TEKST ALTERNATYWNY

 

Po trudach spotkania biznesowego, hotel Polonia Palace oddaje do Państwa dyspozycji gabinet masażu relaksacyjnego, który sprzyja wyczekiwanemu odpoczynkowi. Gabinet Body & Mind Massage by Hanka Kroszczyńska to 150 m2 wyjątkowej przestrzeni na -1 piętrze Polonii Palace. Jest to miejsce, gdzie nie tylko mogą Państwo skorzystać z bogatej oferty popularnych rodzajów masażu, począwszy od masażu klasycznego, przez balijski, a kończąc na aromatycznym masażu gorącą czekoladą.

Dodatkowo do Państwa dyspozycji pozostają zabiegi na ciało jak np. świecowanie uszu czy energoterapeutyczne zabiegi Reiki, które dogłębnie ukoją zszargane nerwy. Wszystkie usługi gabinetu są w przystępnych cenach, zaś długie godziny otwarcia (od 10 do 22 w dni robocze) pozwolą Państwu odprężyć się nawet wieczorową porą, po kolacji biznesowej. 

Niemniej jednak istotnym elementem jest, aby stosunkowo wcześniej zarezerwować swój pobyt w strefie relaksu. Jest to możliwe tradycyjnie drogą telefoniczną lub poprzez formularz rezerwacyjny na oficjalnej stronie internetowej salonu. 

Więcej informacji na stronie Gabinet relaksacyjny w Polonia Palace Hotel.

 

Sale konferencyjne hotelu Polonia Palace w Warszawie

TEKST ALTERNATYWNY

 

Hotel Polonia Palace dysponuje bogatym zapleczem biznesowym. Do Państwa dyspozycji pozostaje aż 10 sal konferencyjno-szkoleniowych, które będą doskonałym miejscem na uroczystą konferencję, kongres biznesowy czy skromne spotkanie rekrutacyjne. Łącznie pomieszczą nawet 700 osób.

Największym pomieszczeniem biznesowym jest klimatyczna Sala Ludwikowska o imponującej powierzchni 180 m2, która w ustawieniu kinowym może pomieścić nawet do 200 uczestników. Co więcej, niewątpliwym atutem obiektu było powstanie nowej przestrzeni eventowej – Ludwikowska Lounge, która również spełni wszystkie Państwa oczekiwania względem udanego wydarzenia biznesowego. Z kolei najmniejszą salą jest 20 m2 Sala Lwów, której wnętrze idealnie sprawdzi się jako miejsce na mniejsze uroczystości. 

Wszystkie sale konferencyjno-szkoleniowe są kompleksowe zaopatrzone w niezbędny sprzęt do pracy, m.in. nowoczesny system nagłaśniający, rzutniki multimedialne, flipcharty, projektory, ekrany czy dostęp do szybkiego Internetu

Więcej informacji: Sale konferencyjne w hotelu Polonia Palace.

 

Posiłek podczas konferencji: przerwa kawowa czy firmowy lunch - co wybrać?

TEKST ALTERNATYWNY

 

Posiłek podczas eventu biznesowego jest istotnym elementem i dopełnieniem każdej, nawet najmniejszej uroczystości. Najpopularniejszą formą jest organizacja przerwy kawowej, wzbogaconej o zimne lub ciepłe przekąski, kawę, herbatę oraz zimne napoje. Jednak zdarza się, że taka opcja nie będzie wystarczająca i nie sprosta charakterowi spotkania. 

Dlatego też, przy wyborze formy cateringu, należy przede wszystkim kierować się długością zapowiedzianej uroczystości. Jeżeli spotkanie biznesowe nie potrwa dłużej niż do godzin południowych, np. 12-13:00, warto zainwestować w bogatszą ofertę przerwy kawowej (szeroki wybór kanapek, sałatek lub koktajli) lub zapewnić uczestnikom obfity lunch po skończonej konferencji. 

Jednak jeśli uroczystość biznesowa zapowiada się dłuższa, tj. do godzin popołudniowych, właściwym rozwiązaniem będzie postawienie na obie opcje – zarówno przerwę kawową jak i lunch. Stworzy to poczucie zaopiekowania się uczestnikami oraz zapewni pełen komfort pracy i zwiększy koncentrację. 

Więcej informacji: Co wybrać podczas przerwy w konferencji.


Data publikacji: 16.01.2023

Najnowsze newsy branżowe - Warszawa

Nasi partnerzy