img

Na Mazowszu powstanie nowe miejsce konferencyjne - Miętowe Wzgórza

www.mietowewzgorza.pl

W centrum Mazowsza już w najbliższym czasie powstanie kolejny wyjątkowy obiekt konferencyjny – Rezydencja Miętowe Wzgórza Mansion House. Obiekt dysponować będzie zapleczem konferencyjnym dla 375 osób oraz salą balową mogącą pomieścić 300 gości. Otwarcie rezydencji planowane jest na drugi kwartał 2017 roku.

Miętowe Wzgórza będą amerykańską rezydencją, położoną tuż przy Dworze Złotopolska Dolina w niedużej miejscowości Trębki Nowe. Otoczenie obiektu stanowić będzie las Złotopolski i malownicze łąki, które podkreślą wyjątkowy charakter miejsca. Rezydencja łączyć będzie styl klasyczny i Hampton, oferując znakomitą przestrzeń do wypoczynku i pracy. Obiekt charakteryzować będą piękne, stylowe wnętrza i starannie zaprojektowane detale.

Sala balowa obiektu zaaranżowana zostanie zgodnie z otoczeniem rezydencji, a inspiracją do stworzenia jej wystroju będzie bujna roślinność. Wysokie pomieszczenie ozdobione zostanie pięknymi żyrandolami, a jego wnętrze skierowane będzie w stronę basenu. Poza salą bankietową dla 300 osób w obiekcie znajdzie się również komfortowe i stylowe zaplecze noclegowe.

Rezydencja Miętowe Wzgórza została zaprojektowana tak, by zapewnić podróżującym idealną przestrzeń do wypoczynku. W planach obiektu uwzględniono liczne werandy i strefy chilout. Rezydencja poprowadzona zostanie przez właściciela Dworu Złotopolska Dolina, który zlokalizowany jest w pobliskim Zakroczymiu.

Data publikacji: 04.07.2016

Nasi partnerzy