img

Najwyższa jakość konferencji – Holiday Inn Warszawa Józefów

www.holiday.aquila.pl

Holiday Inn Warszawa Józefów to renomowany hotel biznesowy, który świadczy usługi w standardzie czterogwiazdkowym. Obiekt jest sprawdzonym partnerem klientów organizujących pobyty firmowe, a także wydarzenia rozrywkowe, sportowe i medialne.

hotel_zimowit

Sale konferencyjne

Hotel Holiday Inn Warszawa Józefów dysponuje wielofunkcyjna przestrzenią konferencyjno-bankietową, która wyposażona jest w wysokiej klasy sprzęt audiowizualny oraz szybki internet. Klienci biznesowi obiektu mają do wyboru 12 profesjonalnie przygotowanych i komfortowych sal konferencyjnych, które w różnej konfiguracji mogą pomieścić od 12 do nawet 400 gości. Dodatkowo możliwe jest korzystanie z przestronnego foyer, gdzie aranżowane są stosika ekspozycyjne, recepcja czy też szatnia.
Wielofunkcyjność i doskonałe wyposażenie sal konferencyjnych pozwalają przeprowadzić nie tylko wszelkiego rodzaju spotkania biznesowe, ale również koncerty, pokazy mody, festiwale i widowiska. W pomieszczeniach mogą zostać zamontowane instalacje multimedialne i estradowe, a dodatkowo jedna z sal pozwala również na wprowadzenie samochodu.

Imprezy integracyjne

Imprezy integracyjne

Na terenie zewnętrznym hotelu możliwe jest zorganizowanie pikników i imprez integracyjnych do 2000 uczestników. Obiekt udostępnia elegancki Grill House, a także dysponuje przestronnym namiotem konferencyjnym i bazą restauracyjno-noclegową.

Sale na konferencje

Ilość sal konferencyjnych w województwie mazowieckim jest ogromna. Zróźnicowane są pod względem ceny, jak i wielkości czy lokalizacji. Pełna lista znajduje się tu: sale na konferencje mazowieckie.

Data publikacji: 24.04.2017

Najnowsze newsy branżowe - Warszawa

Nasi partnerzy