img

Park do gry w golfa w Hotelu Holiday Inn w Józefowie uatrakcyjni nie jedną konferencje

Golf jedną z atrakcji hotelu Holiday INN w Józefowie

Jeden z najbardziej malowniczych terenów do gry w golfa to właśnie Golf Park Józefów. Profesjonalne miejsce do gry w golfa zarówno dla osób początkujących, jak i bardziej zaawansowanych. Nigdzie nie znajdą Państwo lepszego miejsca na rozpoczęcie swojej przygody z golfem jak w Józefowie.

TEKST ALTERNATYWNY

Osoby chcące spróbować swoich sił w tej dyscyplinie mogą trenować pod okiem profesjonalnych trenerów. Kompleks jest w pełni oświetlony, co sprawia, że nawet gra o zmroku nie stanowi problemu. Na cały kompleks składa się strzelnica golfowa z 9 stanowiskami, 6-dołkowe pole golfowe oraz ćwiczeniowy putting green z 10 dołkami.

Ponadto znajdą tu Państwo również sklep z akcesoriami do gry w golfa oraz klubowy domek. Wszystko z myślą o gościach hotelu Holiday Inn w Józefowie, który oferuje bogatą bazę noclegową, wyśmienitą kuchnię oraz liczne atrakcje dla gości przebywających w kompleksie otoczonym lasami, z kameralną, rodzinną atmosferą.

Więcej informacji znajdziesz na stronie: Golf Park Józefów w hotelu Holiday Inn

 

Bankiet po konferencji w Hotel Holiday INN

Hotel Holiday Inn w Józefowie to jedno z najpiękniejszych i najokazalszych miejsc do zorganizowania bankietu po konferencji. Hotel należy do międzynarodowej sieci hoteli Hotels Group, dlatego też będzie to idealne miejsce nie tylko na konferencje, wesela oraz inne uroczystości rodzinne, ale także bankiety dla gości uczestniczących w konferencji.

TEKST ALTERNATYWNY

Doskonale przygotowane, strojne sale, wyśmienite dania kuchni polskiej i międzynarodowej oraz rodzinna atmosfera a przede wszystkim profesjonalna obsługa. To wszystko składa się na sukces każdego z wydarzeń, jakie jest organizowane w Holiday Inn.

Dlatego tak wielu naszych dotychczasowych gości, jak i klientów biznesowych wybiera nasz obiekt po raz kolejny, organizując jedno z ważniejszych wydarzeń. Ponieważ nasz hotel usytuowany jest niedaleko stolicy, przybywający goście nie będą mieli najmniejszych problemów z dotarciem na miejsce bankietu lub konferencji

Więcej informacji znajdziesz na stronie: Imprezy okolicznościowe w Holiday Inn Józefów

 

Czy warto organizować konferencje w dobie technologii video?

Technologia wideo staje się koniecznością w świecie biznesu wraz z pojawieniem się smartfonów, aparatów i innych innowacji technologicznych. W związku z tym ważne jest, aby sprawdzić, czy konferencje są nadal warte organizowania, ponieważ szybko się dezaktualizują.

 

TEKST ALTERNATYWNY

Organizowanie konferencji w dobie technologii wideo ma wyraźne zalety. Spotkania osobiste pozwalają na większą współpracę pokonferencyjną, nawiązywanie kontaktów i dzielenie się pomysłami, które mogą zostać utracone w przypadku wideokonferencji. Jesteśmy w stanie wówczas również nawiązać więcej potencjalnych znajomości biznesowych.

Istnieją również potencjalne wady organizowania konferencji na żywo, takie jak np. czas spędzony w podróży czy wybór najbardziej odpowiedniego miejsca na dany event. Wideokonferencja nie zapewnia nam także kontakt face-to-face, co zdecydowanie ogranicza możliwości poznania nowych ludzi. Dlatego nawet w dobie technologii video zorganizowanie konferencji w odpowiednim do tego obiekcie o wysokim standardzie oraz profesjonalnej obsłudze będzie w 100% lepszym rozwiązaniem.

Więcej na ten temat przeczytasz w artykule: Konferencje online - wady i zalety


Data publikacji: 27.09.2022

Najnowsze newsy branżowe - Warszawa

Nasi partnerzy