img

Sale konferencyjne na Starym Mieście w Warszawie

Aby zobaczyć inne obiekty na Starym Mieście w Warszawie, spełniające te kryteria, zobacz - sale konferencyjne na Starym Mieście w Warszawie - ponad 10 obiektów konferencyjnych na Starym Mieście w Warszawie. Jeśli jednak wolisz, żeby Twoja konferencyjna odbyła z dala od centrum stolicy zachęcamy do sprawdzenia - Sale konferencyjne w województwie mazowieckim - ponad 600 obiektów konferencyjnych w województwie mazowieckim.

Poniżej przedstawiamy najciekawsze sale konferencyjne na Starym Mieście w Warszawie:

 

Hotel Bellotto

Dane teleadresowe:
ul. Senatorska 13/15, 00-075 Warszawa
Największa sala konferencyjna: 300 osób
Liczba sal konferencyjnych: 7
Liczba miejsc noclegowych: 50

Hotel Bellotto w Warszawie
Sale konferencyjne na Starym Mieście w Warszawie

Zabytkowy Hotel Bellotto znajduje się w klimatycznym miejscu na Starym Mieście w Warszawie. Obiekt spełnia oczekiwania zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Hotel zachwyca wspaniałą architekturą, a także stylowymi, komfortowymi wnętrzami urządzonymi z dbałością o najdrobniejsze detale.

W ofercie centrum konferencyjnego znajdziemy 7 sal konferencyjnych, których różna powierzchnia pozwala na organizowanie zarówno kameralnych spotkań, jak i dużych wydarzeń. Największa sala może pomieścić nawet 300 osób. Przestrzeń konferencyjna jest profesjonalnie wyposażona, posiada dostęp do nowoczesnych urządzeń audiowizualnych oraz wiele innych udogodnień. Oprawę kulinarną konferencji i eventów zapewnia hotelowa restauracja z bogatym menu.

W ofercie znajdziemy potrawy tradycyjnej kuchni polskiej oraz kuchni świata. Zamówione serwisy kawowe, poczęstunki oraz obiady i eleganckie przyjęcia z pewnością przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym osobom.

Dowiedz się więcej: Prezentacja Hotelu Bellotto salekonferencyjne.pl / Hotel Bellotto - strona firmowa

 

Zamek Królewski

Dane teleadresowe:
Pl. Zamkowy 4, 00-277 Warszawa
Największa sala konferencyjna: 1500 osób
Liczba sal konferencyjnych: 7

Sale konferencyjne na Starym Mieście w Warszawie
Zamek Królewski w Warszawie

Zamek Królewski w Warszawie to obiekt położony w samym sercu stolicy, miejsce wydarzeń o charakterze państwowym, naukowym oraz kulturalnym. Wspaniała architektura, doskonale wyposażone wnętrza oraz bogata oferta dla organizatorów konferencji czy eventów to gwarancja, że wydarzenie przygotowane w tym miejscu z pewnością na długo pozostanie w pamięci uczestników.

Zamek Królewski posiada rozbudowaną przestrzeń konferencyjno-eventową, w której znajdziemy 7 dużych, efektownych pomieszczeń. Sale są komfortowo wyposażone, posiadają dostęp do nowoczesnych sprzętów konferencyjnych, mają świetne nagłośnienie oraz oświetlenie. Największa przestrzeń na Zamku Królewskim pozwala na zorganizowanie wydarzenia na 1500 osób.

Połączenie stylowych, ekspozycyjnych wnętrz oraz profesjonalnego zaplecza konferencyjnego to gwarancja, że każde wydarzenie przygotowane na zamku będzie klimatyczne, efektowne i zakończy się sukcesem.

Dowiedz się więcej: Zamek Królewski - strona firmowa

 

Dom Literatury

Dane teleadresowe:
ul. Krakowskie Przedmieście 87/89, 00-079 Warszawa
Największa sala konferencyjna: 180 osób
Liczba sal konferencyjnych: 1
Liczba miejsc noclegowych: 24

Sale konferencyjne na Starym Mieście w Warszawie
Dom Literatury w Warszawie

Dom Literatury w Warszawie to miejsce spotkań osób związanych z kulturą, sztuką, literaturą. Doskonałe położenie w zabytkowej części Warszawy, zabytkowe wnętrze oraz niepowtarzalna atmosfera pozwalają na przygotowanie wydarzeń na najwyższym poziomie.

Dom Literatury dysponuje również 1 salą konferencyjną na 180 osób, którą można wynajmować na konferencje, szkolenia, eventy oraz inne wydarzenia branżowe. Sala jest jasna, przestronna, świetnie umeblowana oraz wyposażona w nowoczesne urządzenia multimedialne i audiowizualne. W obiekcie funkcjonują również kawiarnia i restauracja łącznie na 110 osób.

Jest więc możliwość przygotowania bogatej oprawy kulinarnej dla wszystkich imprez organizowanych w Domu Literatury. Jeśli szukasz klimatycznego miejsca sprzyjającego kreatywności i pracy umysłowej, ten obiekt z pewnością spełni wszystkie oczekiwania.

Dowiedz się więcej: Dom Literatury - strona firmowa

 

Mamaison Hotel Le Regina

Dane teleadresowe:
ul. Kościelna 12, 00-218 Warszawa
Największa sala konferencyjna: 100 osób
Liczba sal konferencyjnych: 1
Liczba miejsc noclegowych: 122

Sale konferencyjne na Starym Mieście w Warszawie
Mamaison Hotel Le Regina w Warszawie

Hotel Mamaison Le Regina to wyjątkowy, zabytkowy obiekt położony w centrum Warszawy na Starym Mieście. Doskonała lokalizacja, bliskość wielu obiektów historycznych i kulturalnych, a także bezproblemowy dojazd sprawiają, że hotel cieszy się dużym zainteresowaniem organizatorów konferencji i szkoleń.

Dodatkowym atutem są stylowe, klimatyczne wnętrza, które pozwalają na przygotowanie wydarzenia w niezwykłej oprawie. W hotelu znajduje się jedna sala konferencyjna na 100 osób, która jest klimatyzowana, przestronna, efektownie urządzona. Do dyspozycji uczestników konferencji są nowoczesne urządzenia audiowizualne, zaplecze techniczne, a także dostęp do szybkiego, bezprzewodowego internetu na terenie całego obiektu.

W hotelu funkcjonuje elegancka restauracja, w której bogatym menu znajdziemy zarówno tradycyjne dania kuchni polskiej, jak i wspaniałe potrawy inspirowane kuchniami świata. Hotel Mamaison Le Regina posiada 122 miejsca noclegowe, w których można zakwaterować uczestników kilkudniowych spotkań odbywających się w obiekcie.

Dowiedz się więcej: Mamaison Hotel Le Regina - strona firmowa

 

Workin Senatorska

Dane teleadresowe:
ul. Senatorska 2, 00-075 Warszawa
Największa sala konferencyjna: 110 osób
Liczba sal konferencyjnych: 7

Sale konferencyjne na Starym Mieście w Warszawie
Workin Senatorska w Warszawie

Workin Senatorska w Warszawie to nowoczesny obiekt konferencyjny znajdujący się przy Placu Zamkowym w Warszawie. Można tu organizować spotkania z niezwykłym widokiem na Zamek Królewski, jeden z najbardziej charakterystycznych obiektów w Polsce. W ofercie centrum konferencyjnego znajdziemy 7 sal konferencyjnych o różnej powierzchni i przeznaczeniu. Największa sala pomieści 110 osób.

Przestrzeń konferencyjna zajmuje 1600 metrów kwadratowych powierzchni, jest świetnie zaprojektowana i wyposażona w nowoczesne urządzenia audiowizualne, biurowe, a także klimatyzację, dobre oświetlenie i nagłośnienie. To doskonałe miejsce do organizowania konferencji, eventów, szkoleń, a także bardziej kameralnych spotkań biznesowych.

Wysoki poziom obsługi, niezwykła lokalizacja oraz bogaty pakiet dodatkowych usług dla klientów biznesowych to gwarancja, że każde wydarzenie będzie udane i zakończy się sukcesem.

Dowiedz się więcej: Workin Senatorska - strona firmowa

 

Warszawski Dom Technika NOT

Dane teleadresowe:
ul. Tadeusza Czackiego 3/5, 00-043 Warszawa
Największa sala konferencyjna: 400 osób
Liczba sal konferencyjnych: 6

Sale konferencyjne na Starym Mieście w Warszawie
Warszawski Dom Technika NOT w Warszawie

Warszawski Dom Technika znajduje się w zabytkowym obiekcie na warszawskim Starym Mieście. Klimatyczne miejsce, piękna architektura oraz świetnie zaprojektowane wnętrza pozwalają na organizowanie wydarzeń w niezwykłej oprawie.

W ofercie dla klientów biznesowych obiekt posiada 6 sal konferencyjnych o różnej wielkości. W najmniejszej można zorganizować kameralne spotkanie na kilkanaście osób. Największa sala konferencyjna pomieści natomiast aż 400 osób. Przestrzeń konferencyjna w Warszawskim Domu Technika jest doskonale wyposażona, posiada klimatyzację, dobre oświetlenie, a także szeroki wybór urządzeń audiowizualnych do dyspozycji uczestników konferencji.

Oprawę kulinarną wydarzeń zapewnia znajdująca się w tym samym obiekcie Restauracja Avangarda. Sala restauracyjna pomieści 80 osób, co pozwala na przygotowanie eleganckich bankietów i przyjęć wieńczących spotkania konferencyjne.

Dowiedz się więcej: Prezentacja Warszawskiego Domu Technika NOT salekonferencyjne.pl / Warszawski Dom Technika NOT - strona firmowa

 

Hotel Bristol 

Dane teleadresowe:
Krakowskie Przedmieście 42/44, 00-325 Warszawa
Największa sala konferencyjna: 180 osób
Liczba miejsc noclegowych: 410

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Bristol w Warszawie to miejsce bardzo eleganckie i prestiżowe. Doskonała lokalizacja przy Trakcie Królewskim i w pobliżu Pałacu Prezydenckiego sprawia, że to miejsce jest jeszcze bardziej wyjątkowe. Budynek zachwyca zarówno z zewnątrz, jak i wewnątrz.

Pięknie urządzony w stylu Art Decco jest świetnym miejscem na uroczyste bankiety czy ważne konferencje. Z pewnością to miejsce zrobi wrażenie na wszystkich zaproszonych gościach. We wnętrzach hotelu kryje się aż 10 sal konferencyjnych o różnej powierzchni. W piękne wnętrza zostały dyskretnie wkomponowane potrzebne sprzęty audiowizualne, na terenie całego obiektu jest dostęp do internetu bezprzewodowego.

Pokoje w jasnych barwach to świetne miejsce do wypoczynku. Z nich rozciąga się piękny widok, a wiele udogodnień sprawia, że ten pobyt będzie wspaniały. Dania serwowane przez szefa kuchni powstają z składników najwyższej jakości. W hotelu jest tez strefa Spa z basenami.

Dowiedz się więcej: Hotel Bristol - strona firmowa

 

Raffles Europejski Warsaw

Dane teleadresowe:
Krakowskie Przedmieście 13 , 00-071 Warszawa
Największa sala konferencyjna: 270 osób
Liczba miejsc noclegowych: 212

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Jeśli szukasz eleganckiego i nietuzinkowego miejsca do zorganizowania konferencji czy firmowego przyjęcia, to hotel Europejski to doskonały wybór. Doskonała lokalizacja na Krakowskim Przedmieściu w połączeniu z niesamowitą architekturą sprawiają, że to jeden z najlepszych hoteli w Stolicy.

Historia tego budynku liczy sobie 160 lat. Bogate zaplecze konferencyjne sprawia, że można tu zorganizować prelekcje, wykłady, spotkania. Największa z sal to powierzchnia do komfortowej pracy dla 270 osób. Oczywiście w każdej z nick jest także zaplecze audio wizualne. Pokoje zachwycają piękną stylistyką i dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół. W takim miejscu można doskonale wypocząć.

W hotelowej restauracji podawane są dania, która na długo zapadają w pamięci. Sama lokalizacje tego hotelu sprawia, że warto wybrać się na spacer po Stary Mieście i jego klimatycznych uliczkach. Dla gości dostępny jest wygodny, podziemny parking.

Dowiedz się więcej: Raffles Europejski - strona firmowa

 

Sofitel Warsaw Victoria 

Dane teleadresowe:
Królewska 11, 00-065 Warszawa
Największa sala konferencyjna: 700 osób
Liczba miejsc noclegowych: 1202

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Sofitel Warsaw Victoria to niesłychanie luksusowy hotel, znajdujących się w samym sercu Warszawy. Jego doskonała lokalizacja sprawia, że to miejsce chętnie wybierane przez wielu gości. Nie da się nie zauważyć elegancki na każdym kroku.

Pokoje są urządzone z dbałością o każdy, najmniejszy szczegół. Jednocześnie tych bardzo bogate wyposażenie o najwyższym standardzie sprawia, że pobyt tu to prawdziwa okazja do wypoczynku. Ten hotel posiada też świetną część konferencyjną. Każde wydarzenie w takiej scenerii nabierze charakteru. 18 sal konferencyjnych pozwala na organizację wielu ważnych wydarzeń jak wystawy, gale.

Sala balowa to miejsce dla aż 700 osób. W tym hotelu znajdują się 2 restauracje oraz bar to miejsca gdzie serwowane są doskonałe i wyszukane dania oraz starannie wyselekcjonowane alkohole. W hotelu jest base, w którym można się zrelaksować po całym dniu oraz siłownia dla miłośników aktywności. Specjalnie dla Panów jest tam także barber shop.

Dowiedz się więcej: Sofitel Warsaw Victoria - strona firmowa


Data publikacji: 04.07.2022

Nasi partnerzy

PFR Logo