img

Sale konferencyjne w biurowcach w Warszawie

Warszawa obfituje w piękne i okazałe budynki. Większość z nich przeznaczona jest nie tylko w celach mieszkalnych, ale również usługowych. W poniższym artykule przedstawimy najciekawsze biurowce warszawskie, które posiadają sale konferencyjne do wynajęcia.

Jeżeli chcesz sprawdzić inne obiekty konferencyjne w Warszawie sprawdź ponad 370 obiektów konferencyjnych w Warszawie. Natomiast jeśli interesują Cię obiekty konferencyjne z całego Mazowsza zobacz obiekty konferencyjne w woj. Mazowieckim.

Poniżej przedstaiwamy najciekawsze sale konferencyjne, znajdujące się w biurowcach w Warszawie:

 

1. Centrum LIM

Dane teleadresowe:
Aleje Jerozolimskie 65/79, 00-697 Warszawa
tel. +48 22 630 65 00
Największa sala konferencyjna: ok. 30-40 osób
Więcej informacji: Konferencje w Centrum LIM.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Centrum LIM znajduje się w samum centrum Warszawy, jest to nowoczesny kompleks biurowo-hotelowy. Po drugiej stronie ulicy, około 300 m od obiektu zlokalizowany jest Dworzec Warszawa Śródmieście.

W pobliżu są liczne przystanki tramwajowe, autobusowe i stacja metra, dzięki czemu szybko i sprawnie można dotrzeć tutaj na szkolenie, spotkanie biznesowe czy też konferencję. Osoby przybywające własnym samochodem mogą skorzystać z parkingu podziemnego i naziemnego

Obiekt oferuje do wynajęcia nie tylko powierzchnie biurowe i handlowe, ale również sale konferencyjne na godziny lub dni. Każde pomieszczenie wyposażone jest w stół konferencyjny i krzesła, łącza telefoniczne z aparatem cyfrowym z możliwością zorganizowania telekonferencji, projektor i ekran projekcyjny oraz tablicę i flipchart. 

Istnieje możliwość zorganizowania cateringu z lokalnych kawiarni i restauracji hotelowych.  

 

2. EuroCentrum

Dane teleadresowe:
Aleje Jerozolimskie 134, 02-305 Warszawa
tel. 22 202 63 98
Największa sala konferencyjna: 150 osób
Więcej informacji: Konferencje w EuroCentrum.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

EuroCentrum to kompleks sal szkoleniowo-konferencyjnych znajdujący się 10 minut jazdy samochodem od centrum Warszawy w nowoczesnym biurowcu klasy A+ Eurocentrum Office Complex.

Mieści się on około 15 minut jazdy samochodem od Lotniska im. F. Chopina oraz 3 minuty od Dworca Warszawa Zachodnia. Dla gości przyjeżdżających własnym samochodem jest ogromny parking podziemny i naziemny. 

W centrum konferencyjnym organizowane są szkolenia, spotkania biznesowe, rekrutacje, eventy branżowe oraz konferencje. Obiekt oferuje 5 sal szkoleniowych: Słońce, Ziemia, Niebo, Woda, i Wiatr. W największej z nich może przebywać do 150 osób. Poszczególne pomieszczenia można ze sobą łączyć, dzięki czemu można stworzyć przestrzeń konferencyjną o powierzchni 183 m2

 

3. Warsaw Trade Center (Dago Centrum)

Dane teleadresowe:
ul. Chłodna 51, 00-867 Warszawa
tel. +48 570 141 141
Największa sala konferencyjna: 200 osób
Więcej informacji: Konferencje w Warsaw Trade Center.

 

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Warsaw Trade Centrum w Dago Centrum to bardzo prestiżowy obiekt o wysokim standardzie na warszawskiej mapie biznesu, który zapewnia Państwu aż 240 m2 powierzchni dostosowanej do eventów firmowych. Komfortowa przestrzeń pozwoli zorganizować tutaj wszelkiego rodzaju uroczystości takie jak, np. konferencje, szkolenia, seminaria czy spotkania biznesowe w kameralnym gronie.

Centrum Konferencyjne dysponuje 3 kompleksowo wyposażonymi salami, które mogą być łączone lub dzielone według indywidualnych potrzeb klienta. Są one w pełni gotowe do przyjęcia od 20 do nawet 200 uczestników danego wydarzenia. Na stanie każda sala posiada: nagłośnienie, flipchart, ekran, projektor multimedialny, klimatyzację oraz dostęp do szybkiego Internetu i światła dziennego. W razie problemów pomocą służy wykwalifikowana obsługa techniczna obiektu.

Ponadto na Państwa życzenie, Centrum Konferencyjne zapewnia również odpowiednią oprawę gastronomiczną pod postacią znakomitego cateringu. Dodatkowo Warsaw Trade Center posiada profesjonalną ochronę, kawiarnia oraz restaurację, bankomat, pralnię, a także strzeżony parking w trosce o komfort klientów. 

 

4. Golden Floor Plaza

Dane teleadresowe:
Aleje Jerozolimskie 123A, 00-867 Warszawa
tel. 730 080 037
Największa sala konferencyjna: 230 osób
Zobacz więcej na: Konferencje w Golden Floor Plaza.

 

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Centrum Szkoleniowe Golden Floor Plaza mieści się na 14, 15, 22 i 26. piętrze prestiżowego biurowca Atlas Tower, w ścisłym centrum Warszawy. Oferuje on możliwość wynajęcia sal konferencyjno-szkoleniowych pod takie uroczystości jak, np. bankiety, imprezy integracyjne czy eventy firmowe.

Do Państwa dyspozycji obiekt oddaje aż 38 wielofunkcyjnych sal, spośród których największa dysponuje miejscem dla około 150 osób w układzie teatralnym. Ponadto jest ona wyposażona w system czterech ścian mobilnych, co umożliwia jej dowolną aranżację zgodnie z Państwa potrzebami. Bez względu na powierzchnię, wszystkie pomieszczenia dedykowane biznesowi posiadają na swoim wyposażeniu – ekrany, flipcharty oraz bezprzewodowy, szybko działający Internet. Z kolei w przypadku chęci zorganizowania bankietu, oddaje się Państwu innowacyjną przestrzeń bankietową. Może ona zostać również wykorzystana jako miejsce na przerwę kawową bądź lunch biznesowy.

Wszelkie poczęstunki dla zgromadzonych Gości można zarezerwować pod postacią cateringu, który oferuje Państwu nielimitowane, całodzienne przerwy kawowe, a także indywidualnie skomponowane pakiety bankietowe, konferencyjne lub śniadaniowe.

 

5. Tower Service

Dane teleadresowe:
ul. Chałubińskiego 8, 00-613 Warszawa
tel. 22 430 35 63
Największa sala konferencyjna: 400 osób
Więcej informacji na: Tower Service - sale konferencyjne lub Konferencje w Tower Service.

 

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Tower Service to niezwykle nowoczesny budynek o charakterystycznej elewacji, położony w bliskiej odległości od Dworca Centralnego w Warszawie, co stanowi o jego atrakcyjnej lokalizacji. Parter obiektu jest niemal w całości zadedykowany różnego rodzaju eventom biznesowym, w tym konferencjom, szkoleniom oraz kongresom.

Na terenie Tower Service znajdują się 3 innowacyjnie urządzone sale konferencyjne o zróżnicowanej powierzchni. Największa z nich jest w stanie pomieścić nawet 400 uczestników spotkania. Istnieje możliwość ich wynajęcia w różnych konfiguracjach miejsc siedzących. Każda z dostępnych sal konferencyjnych dysponuje innym, dopasowanym do potrzeb eventu, wyposażeniem, m.in. flipcharty, ekrany, projektory multimedialne, system nagłaśniający czy mikrofony.

Podczas organizacji Państwa wydarzenia biznesowego można skorzystać z oferty cateringowej restauracji LunCh8. Dodatkowo w budynku Tower Service funkcjonują usługi pocztowe, kiosk oraz kawiarnia.

 

6. Green Wings Offices

Dane teleadresowe:
ul. Komitetu Obrony Robotników 48, 02-146 Warszawa
tel.22 570 24 01
Największa sala konferencyjna: 100 osób
Dowiedz się więcej na: Green Wings Offices - sale konferencyjne lub Konferencje w Green Wings Offices.

 

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Green Wings Offices jest połączeniem nowoczesnej infrastruktury ze świadomością ekologiczną, czego dowodem jest uzyskany certyfikat BREAAM z oceną „bardzo dobry”. Do dyspozycji klientów biznesowych, obiekt oddaje ponad 10 000 m2 powierzchni konferencyjnej oraz biurowej, gdzie istnieje możliwość organizacji wydarzeń firmowych.

W swoim zasobie Green Wings Offices posiada 3 sale konferencyjne, które po połączeniu dają przestrzeń z miejscem dla około 100 osób. Wszystkie dostępne pomieszczenia biznesowe oraz biura są wyposażone w: dostęp do światła dziennego i szybkiego łącza Internetowego, wygodne miejsca siedzące oraz niezbędny do komfortowej pracy sprzęt multimedialny oraz audiowizualny.

Dodatkowo na stanie obiektu do Państwa dyspozycji są: parking dla 270 samochodów, bistro z szerokim wachlarzem potraw do wyboru, infrastruktura dla rowerzystów, podjazd dla taksówek, a także zielony park. Co więcej jest to budynek w pełni przystosowany do osób z niepełnosprawnościami ruchowymi.


Data publikacji: 30.01.2023

Nasi partnerzy