img

Sale szkoleniowo-konferencyjne do 20 osób w Warszawie

Jeśli chcesz obejrzeć sale konferencyjne w Warszawie spełniające te kryteria zobacz ponad 350 obiektów konferencyjnych w Warszawie. Jeśli chcesz obejrzeć inne mazowieckie hotele spełniające te kryteria zobacz pełną bazę obiektów konferencyjnych w województwie mazowieckim - obiekty konferencyjne na Mazowszu.

Poniżej przedstawiamy sale szkoleniowo-konferencyjne do 20 osób w Warszawie:

 

1. Centrum Bankowo-Finansowe Nowy Świat S.A.

Adres: ul. Nowy Świat 6/12, 00-400 Warszawa
Kontakt: (22) 661 72 73
Sale do 20 osób w obiekcie:
Sala B1 – w układzie podkowy: 16 osób
Sala A1, A2 – w układzie podkowy: 12 osób
Więcej informacji: CBF Nowy Świat - sale konferencyjne lub Konferencje w CBF Nowy Świat.

 

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Centrum Bankowo-Finansowe Nowy Świat S.A. to doskonale położony obiekt, wyróżniający się bogatym zapleczem konferencyjno-szkoleniowym. Atrakcyjność tego miejsca dopełnia nietuzinkowy, zabytkowy charakter wnętrz oraz jego lokalizacja, w samym sercu Warszawy.

Do Państwa dyspozycji oddanych pozostaje 6 sal konferencyjnych, które oprócz dwóch najmniejszych – można ustawić w dowolnej konfiguracji, tj. teatralnej, szkolnej czy podkowy. Na podstawowe wyposażenie każdego pomieszczenia składa się regulowana klimatyzacja, profesjonalny sprzęt multimedialny oraz dostęp do szybkiego Internetu. Dodatkowo mogą Państwo skorzystać również z mobilnego nagłośnienia czy 65-calowego monitora. 

Obiekt nie dysponuje własną bazą noclegową, lecz z racji swojego położenia daje wiele możliwości wynajęcia pokoju w pobliżu.  W budynku Centrum Bankowo-Finansowego znajdą Państwo liczne miejsca, gdzie będzie można zorganizować przerwę kawową bądź lunch biznesowy

 

2. WEST GATE Centrum Konferencyjne

Adres: Aleje Jerozolimskie 92, 00-807 Warszawa
Kontakt: 22 395 86 20
Sale do 20 osób w obiekcie:
Sala Lizbona – układ podkowa: 20 osób
Sala Madryt – od 12 (szkolny) do 18 osób (podkowa)
Sala Londyn – od 8 (podkowa) do 14 osób (teatralny)
Sala Warszawa – od 15 (podkowa) do 18 osób (szkolny)
Więcej informacji: West Gate CK - sale konferencyjne lub Konferencje w West Gate CK.

 

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Centrum Konferencyjne WEST GATE to niezwykle atrakcyjny obiekt, stanowiący stały punkt dla warszawskiego biznesu. Dysponuje on niemal 700 m2 powierzchni dedykowanej różnego rodzaju eventom biznesowym. Mieści się na warszawskiej Ochocie, w otulinie innych znanych obiektów konferencyjnych, co tylko dodaje mu prestiżu.

W swoim zasobie posiada on 8 w pełni funkcjonalnych i klimatyzowanych sal, z czego 4 dysponują system ścian mobilnych, dając możliwość stworzenia większej przestrzeni. Wszystkie są doskonale zaopatrzone w nowoczesny sprzęt multimedialny, zapewniając Państwu całkowity komfort pracy.

Z myślą o Państwa potrzebach, obiekt oferuje także możliwość rezerwacji usługi cateringowej pod postacią przerw kawowych lub posiłków nieco większego kalibru. 

 

3. Golden Floor Plaza

Adres: Aleje Jerozolimskie 123A, 02-017 Warszawa
Kontakt: (22) 669-21-19, 507-166-204
Sale do 20 osób w obiekcie:
Sala 9 – od 10 (podkowa) do 20 osób (układ teatralny)
Sala M10 – od 8 (podkowa) do 15 osób (układ teatralny)
Sala 15 – od 6 (podkowa) do 11 osób (układ teatralny)
Zobacz więcej: Golden Floor Plaza - sale konferencyjne lub Konferencje w Golden Floor Plaza.

 

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Golden Floor Plaza to centrum konferencyjne, które może poszczycić się wysokim standardem usług w zakresie organizowanie różnego rodzaju uroczystości biznesowych. Jest położony w ścisłym centrum Warszawy, niecały kilometr od Dworca PKP.

Do dyspozycji klientów biznesowych oddaje się 38 sal konferencyjno-szkoleniowych o sporym rozstrzale metrażowym. Można tutaj zorganizować zarówno konferencje na ponad 100 osób jak i mniejsze, bardziej kameralne spotkania. Wszystkie sale są odpowiednio wyposażone zgodnie z Państwa potrzebami, w tym w rzutnik projekcyjny z ekranem, projektor czy flipchart z pisakami.

Obiekt oferuje również możliwość wykupienia usługi cateringowej. Dysponuje ona niezwykle szerokim wachlarzem różnych przekąsek i potraw do wyboru. Dodatkowo mogą Państwo skorzystać z lunchu, który jest podawany w wydzielonej części restauracyjnej. 

 

4. Hotel Bellotto*****

Adres: ul. Senatorska 13/15, 00-075 Warszawa
Kontakt: 22 829 64 44, 606 367 368
Sale do 20 osób w obiekcie:
Sala Owalna – w ustawieniu bankietowym: 10 osób
Ilość miejsc noclegowych: 50
Więcej informacji: Hotel Bellotto - sale konferencyjne lub Konferencje w hotelu Bellotto.

 

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Bellotto to obiekt wysokiej klasy zlokalizowany w dawnym Pałacu Prymasowskim, co poświadczają niezwykle eleganckie i schludne wykończenia wnętrz. Oprócz atrakcyjnego położenia niemal w samym sercu polskiej stolicy, hotel może się pochwalić również kompleksowym zapleczem konferencyjno-bankietowym.

Na terenie Hotelu Bellotto znajduje się 7 pięknie urządzonych sal, które posłużą jako miejsce Państwa bankietu, konferencji lub innej, oficjalnej uroczystości firmowej. Na wyposażenie każdego pomieszczenia składają się, m.in. projektory multimedialne, rzutniki, ekrany, a także dostęp do szybkiego łącza internetowego na terenie całego obiektu. 

Ponadto Hotel Bellotto dysponuje własną bazą noclegową, która zapewni wypoczynek 50 osobom w pokojach o podwyższonym standardzie użytkowania. Natomiast o odpowiednią oprawę gastronomiczną Państwa wydarzenia zadba profesjonalna restauracja hotelowa, która przygotuje poczęstunek zgodnie z indywidualnymi życzeniami klienta. 

 

5. Centrum Konferencyjne NIMBUS

Adres: Aleje Jerozolimskie 98, 00-807 Warszawa
Kontakt: +48 22 395 65 50
Sale do 20 osób w obiekcie:
Sala CIRRUS – od 6 (podkowa) do 10 osób (szkolny)
Sala STRATUS (Salon VIP) – ustawienie podkowa: 10 osób
Więcej informacji: NIMBUS - sale konferencyjne lub Konferencje w CK NIMBUS.

 

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Centrum Konferencyjne NIMBUS to obiekt zlokalizowany na warszawskiej Ochocie, w bliskim sąsiedztwie Dworca Zachodniego oraz galerii handlowych. Słynie on z kompleksowej, doskonale wyposażonej strefy konferencyjnej, w której można zorganizować profesjonalne eventy biznesowe.

W skład obiektu wchodzi 7 wielofunkcyjnych sal konferencyjnych oraz foyer, dedykowany przerwom kawowym czy niewielkim poczęstunkom. Każda z dostępnych sal dysponuje nowoczesnym sprzętem technologicznym, w tym, m.in. rzutniki projekcyjne, projektory multimedialne, odpowiednie nagłośnienie, komputer, faks, ksero oraz drukarka.

NIMBUS oferuje również możliwość zorganizowania cateringu, dostosowanego do Państwa potrzeb. Mogą Państwo wybrać zarówno przerwy kawowe jak i lunche czy obiady. Jeśli jednak zdecydują się Państwo na poczęstunek poza centrum – dookoła znajdują się liczne kawiarnie oraz restauracje.


Data publikacji: 08.11.2022

Najnowsze newsy branżowe - Warszawa

Nasi partnerzy