img

Sale szkoleniowo-konferencyjne do 30 osób w Warszawie

Jeśli chcesz obejrzeć sale konferencyjne w Warszawie spełniające te kryteria zobacz ponad 350 obiektów konferencyjnych w Warszawie. Jeśli chcesz obejrzeć inne mazowieckie hotele spełniające te kryteria zobacz pełną bazę obiektów konferencyjnych w województwie mazowieckim - obiekty konferencyjne na Mazowszu.

Poniżej przedstawiamy sale szkoleniowo-konferencyjne do 30 osób w Warszawie:

 

1. Centrum Konferencyjno-Apartamentowe Mrówka***

Adres: ul. Przekorna 33, 02-971 Warszawa
Kontakt: +48 22 894 64 15, +48 534 409 956
Sale do 30 osób w obiekcie:
Sala Sosnowa - w dowolnym układzie 30 osób 
Sala Bukowa - od 12 (podkowa) do 20 osób (teatralny)
Sala Świerkowa - od 10 (podkowa) do 20 osób (teatralny)
Ilość miejsc noclegowych: 80
Więcej informacji: CKA Mrówka - sale konferencyjne lub Konferencje w CK Mrówka.

 

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Centrum Konferencyjno-Apartamentowe Mrówka to miejsce położone z dala od hałaśliwego centrum Warszawy, na warszawskim Ursynowie. Jak sama jego nazwa wskazuje, nie tylko można tutaj wypocząć w ekskluzywnym apartamencie, ale również zorganizować profesjonalną konferencję lub inne wydarzenie biznesowe wymagające odpowiedniej oprawy.

Do Państwa dyspozycji pozostaje aż 8 sal konferencyjno-szkoleniowych o zróżnicowanej powierzchni z możliwością dowolnej konfiguracji krzeseł i stołów. Niemniej jednak, wszystkie, bez względu na metraż – są funkcjonalnie wyposażone w niezbędne do pracy sprzęty, np. rzutniki slajdów, ekrany czy nagłośnienie.

Baza noclegowa obiektu zawiera 80 miejsc, które posłużą jako kompleksowa przestrzeń do wypoczynku. Ponadto Mrówka dysponuje także możliwością zorganizowania cateringu dla Państwa Gości. 

 

2. Centrum Konferencyjno-Kongresowe Fundacji Nowe Horyzonty

Adres: ul. Bobrowiecka 9, 00-728 Warszawa
Kontakt: (22) 559 22 01
Sale do 30 osób w obiekcie:
Sala G-100 - od 15 (podkowa) do 30 osób (teatralny)
Sala A-313 - od 12 (podkowa) do 20 osób (teatralny)
Sala A-115 - od 15 (podkowa) do 20 osób (teatralny)
Ilość miejsc noclegowych: 340
Zobacz więcej: CK Nowe Horyzonty - sale konferencyjne lub Konferencje w CK Nowe Horyzonty.

 

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Centrum Konferencyjno-Kongresowe Fundacji Nowe Horyzonty to niezwykle nowoczesny obiekt biznesowy, który oferuje swoim klientom szeroki przekrój zróżnicowanych metrażowo sal konferencyjnych, szkoleniowych, a także kongresowych.

Do Państwa dyspozycji pozostaje aż 41 pomieszczeń, na terenie których można zorganizować profesjonalne wydarzenie biznesowe. Największa sala, dedykowana dużym przedsięwzięciom, jest w stanie zapewnić miejsce ponad 2000 osób jednorazowo. Niemniej jednak wszystkie dostępne sale posiadają w pełni sprawne i funkcjonalne narzędzia, które zapewnią Państwu komfortową pracę.

Ponadto obiekt posiada również zaplecze noclegowe, które zapewni odpoczynek blisko 200 osobom w 1-, 2- oraz 3-osobowych pokojach. Niewątpliwym atutem tego miejsca jest także możliwość zorganizowania smacznego poczęstunku w formie lunchu lub słodkiej przerwy kawowej. 

 

3. Centrum Szkoleniowe WSPÓLNA

Adres: ul. Wspólna 56, 00-686 Warszawa
Kontakt: 665 01 77 77
Sale do 30 osób w obiekcie:
Sala Konferencyjna A oraz BC - w układzie podkowa: 24 osoby
Sala szkoleniowa nr 6 „LOFOTEN” - w układzie podkowa: 22 osoby
Sala szkoleniowa nr 8 „GEIRANGER” - w układzie podkowa: 22 osoby
Więcej informacji: CS Wspólna - sale konferencyjne lub Konferencje w CS Wspólna.

 

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Centrum Szkoleniowe WSPÓLNA to obiekt zlokalizowany w bliskim sąsiedztwie kultowego Pałacu Kultury i Nauki, zatem jest to samo serce Warszawy. Jednak oprócz atrakcyjnej lokalizacji, centrum przede wszystkim jest pionierem w organizacji różnego rodzaju eventów biznesowych, w tym szkoleń czy konferencji.

W swoim wnętrzu centrum kryje 12 kompleksowo urządzonych sal, które w zależności od swojego metrażu, dysponują miejscem dla od 90 do 18 osób. Na wyposażenie każdej Sali konferencyjno-szkoleniowej składają się przede wszystkim: projektory, rzutniki projekcyjne, ekrany oraz dostęp do szybkiego łącza internetowego. Dodatkowo można również liczyć na skaner, fax, drukarkę czy odtwarzacz DVD. 

Centrum nie posiada własnej bazy noclegowej, niemniej jednak jego lokalizacja pozwala w krótkim czasie zorganizować nocleg, nawet dla większej grupy osób. Z kolei odpowiednia oprawa gastronomiczna będzie zapewniona przez catering, z którym współpracuje obiekt, gwarantując Państwu smaczny poczęstunek w trakcie spotkania

 

4. Centrum Żoliborz

Adres: Pl. Inwalidów 10, 01-552 Warszawa
Kontakt: +48 530 008 750
Sale do 30 osób w obiekcie:
Sala szkoleniowa nr 3 Kasztan - od 16 (podkowa) do 32 osób (teatralny)
Sala szkoleniowa nr 4 Jarzębina - od 14 (podkowa) do 28 osób (teatralny)
Sala szkoleniowa nr 5 Klon - od 10 (podkowa) do 20 osób (teatralny)
Więcej informacji: Centrum Żoliborz - sale konferencyjne lub Konferencje w Centrum Żoliborz.

 

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Centrum Żoliborz to nowoczesny obiekt biznesowy, zlokalizowanej w klimatycznej, żoliborskiej kamienicy, szczycący się wysokim standardem wykonywanych usług dla biznesu. Jego zaplecze konferencyjne posłuży nie tylko jako miejsce większych uroczystości, ale również mniejszych jak np. warsztaty czy szkolenia.

Do dyspozycji klientów biznesowych pozostaje 6 sal konferencyjno-szkoleniowych, zróżnicowanych pod kątem powierzchni. Zmieszczą one od 10 do 50 osób. Wszystkie dostępne sale są należycie wyposażone zgodnie z Państwa oczekiwaniami, w tym, m.in. w projektor multimedialny, ekran, flipchart z pisakami czy komputer.

Obsługa Centrum Żoliborz służy również pomocą w zakresie organizacji cateringu, tym samym zapewniając Państwa uroczystości właściwą oprawę gastronomiczną

 

5. EY Academy of Business

Adres: ul. Lecha Kaczyńskiego 26, 00-609 Warszawa
Kontakt: +48 22 579 80 00, 22 701 00 00
Sale do 30 osób w obiekcie:
Sala Biała - od 15 (podkowa) do 30 osób (bankiet)
Sala Niebieska - od 14 (podkowa) do 25 osób (teatralny)
Sala Zielona - w układzie podkowa: 30 osób
Zobacz więcej: EY Academy - sale konferencyjne lub Konferencje w EY Academy.

 

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

EY Academy of Business to miejsce położone na warszawskim Śródmieściu, nieopodal stacji Metra Politechnika oraz w sąsiedztwie Trasy Łazienkowskiej. Obiekt przede wszystkim słynie z nowoczesnego zaplecza konferencyjnego, w którym można zorganizować w pełni profesjonalne uroczystości biznesowe.

W swoim zasobie EY Academy of Business posiada 5 wielofunkcyjnych sal szkoleniowych, które posłużą jako miejsce spotkań firmowych, szkoleń czy mniejszych konferencji. Każda z sal posiada na stanie innowacyjny sprzęt multimedialny, w tym m.in. rzutniki pisma, ekrany, flipcharty czy dostęp do szybkiego Internetu. Niewątpliwym atutem tego miejsca jest jego baza szkoleniowa, która umożliwia dokształcania się pracowników IT czy instytucji finansowych.

EY Academy of Business oferuje również catering, w pełni dostosowany do Państwa indywidualnych potrzeb. Mogą Państwo wybrać z szerokiego wachlarza różnego rodzaju dań, lunchy czy przekąsek. Ponadto w ofercie znajduje się całodzienny serwis kawowy.


Data publikacji: 08.11.2022

Najnowsze newsy branżowe - Warszawa

Nasi partnerzy